Einde:
Vrijdag
31-10-2014
Einde:
Zaterdag
01-11-2014
Einde:
Zondag
02-11-2014
Einde:
Maandag
03-11-2014
 
Bobbedoes. Stripveiling oktober 2014
Veiling van VeilinghuisBobbedoes met in totaal 354 kavels.

Paling en Ko. Nrs. 1 t/m 47, bijna compleet. 1e druk 1971 - 1987
122.
Paling en Ko. Nrs. 1 t/m 47, bijna compleet. 1e druk 1971 - 1987
Zeer goede staat

Met uitzondering van deel 45 zijn alle albums van Paling en Ko uit de hoofdreeks aanwezig. Allen in 1e druk aanwezig en in overwegend zeer goede staat. De oudere albums met wa...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:00
Huidig bod
€ 62,00

11 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Dupuis avonturen. SC. Nrs. 1 t/m 9 compleet. 1e druk 1983 - 1986
123.
Dupuis avonturen. SC. Nrs. 1 t/m 9 compleet. 1e druk 1983 - 1986
Zeer goede staat

Complete 9- delige serie van uitgeverij Dupuis. Met werk van o.a. Michetz, Charlier en Frank. Deel 4 met lichte opmerkingen, overigen in zeer goede tot quasi nieuwstaat. Allen...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:01
Huidig bod
€ 19,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bloedbanden. Hermann. Luxe HC. 1e druk 2000. Oplage 400 exemplaren
124.
Bloedbanden. Hermann. Luxe HC. 1e druk 2000. Oplage 400 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 400 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met papieren schuifdoos. Van uitge...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:02
Huidig bod
€ 25,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Reeks Jeugdzonden. Nrs. 1 t/m 24, bijna compleet. 1e druk 1976 - 1987
125.
Reeks Jeugdzonden. Nrs. 1 t/m 24, bijna compleet. 1e druk 1976 - 1987
Zeer goede staat

Bijna complete 25 - delige serie in softcover. laatste deel 25 ontbreekt. Uitgegeven door Dupuis tussen 1976 en 1987. Met werk van diverse tekenaars, waaronder Jijé. Tillieux...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:03
Huidig bod
€ 52,00

17 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bilal. Lot van 9 x HC. Met o.a. Crux Universalis, Lady in Blue, Er was eens 'n voorbijganger...
126.
Bilal. Lot van 9 x HC. Met o.a. Crux Universalis, Lady in Blue, Er was eens 'n voorbijganger...
Zeer goede staat

Interessant lot van 9 verschillende uitgaven, gerelateerd aan de tekenaar Enki Bilal. Allen in hardcover. Inclusief de complete 5 -delige reeks Er was eens 'n Voorbijganger. H...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:04
Huidig bod
€ 36,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. Rodrigo. 1e druk 2001. Oplage 400 exemplaren
127.
Hermann. Luxe HC. Rodrigo. 1e druk 2001. Oplage 400 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 400 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met papieren schuifdoos. Van uitge...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:05
Huidig bod
€ 29,00

14 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Robbedoes. Verzamelbundel 19. HC. 1e druk 1946
128.
Robbedoes. Verzamelbundel 19. HC. 1e druk 1946
Zeer goede staat

Eerste gebundelde Robbedoes uitgave uit 1946 met o.a. De Baard en de Kale en De blauwe sperwer. Uitgegeven door Dupuis. De covers zijn zeer mooi. De originele rug is in zee...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:06
Huidig bod
€ 41,00

14 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Verhalen en Legenden. Lot van 20 verschillende delen. HC. Lombard. Met o.a. Rork, Achter de groene bamboehaag e.a.
129.
Verhalen en Legenden. Lot van 20 verschillende delen. HC. Lombard. Met o.a. Rork, Achter de groene bamboehaag e.a.
Zeer goede staat

Lot van 20 verschillende uitgaven uit de reeks Verhalen en Legenden. Voor titels zie de foto. Het album De schaduw van de raaf met gebruikssporen. Allen met kleine naamsvermel...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:07
Huidig bod
€ 38,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Renaud. Jessica Blandy. Lot van 9 ex-Librissen -prenten. Allen gesigneerd
130.
Renaud. Jessica Blandy. Lot van 9 ex-Librissen -prenten. Allen gesigneerd
Zeer goede staat

Lot met 9 gesigneerde ex-librissen of prenten van tekenaar Renaud. Met voorstellingen uit de stripreeks Jessica Blandy. Betreft: 4 HC of EA genummerde en gesigneerde ui...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:08
Huidig bod
€ 17,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Wordt Vervolgd Romans. Lot van 22 diverse uitgaven. Met o.a. Auclair, Manara, Pratt e.a.
131.
Wordt Vervolgd Romans. Lot van 22 diverse uitgaven. Met o.a. Auclair, Manara, Pratt e.a.
Zeer goede staat

Interessant lot met 22 uitgaven in softcover uit de reeks Wordt Vervolgd Romans. Uitgegeven door Casterman tussen 1982 en 1995. Met diverse klassiekers uit de wereld van de st...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:09
Huidig bod
€ 23,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. De Bloedbruiloft. 1e druk 2000. Oplage 400 exemplaren
132.
Hermann. Luxe HC. De Bloedbruiloft. 1e druk 2000. Oplage 400 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 400 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent en achterin voorzien van extra sche...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:10
Huidig bod
€ 25,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Robbedoes. Verzamelbundel 21. HC. 1e druk 1947
133.
Robbedoes. Verzamelbundel 21. HC. 1e druk 1947
Zeer goede staat

Eerste gebundelde Robbedoes uitgave uit 1947 met o.a. Superman en Rik junior. Uitgegeven door Dupuis. De covers zijn zeer mooi. De originele rug is in zeer goede staat, zon...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:11
Huidig bod
€ 32,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Tardi. Lot met 8 uitgaven. Met o.a. De ijsdemon, Het besloten land en De kakkerlakkenkiller
134.
Tardi. Lot met 8 uitgaven. Met o.a. De ijsdemon, Het besloten land en De kakkerlakkenkiller
Zeer goede staat

Lot met 8 verschillende uitgaven, gerelateerd aan tekenaar Tardi. 6 albums met binnenin een kleine naamsvermelding en aankoopdatum. Verder in zeer goede staat. Met 4 softco...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:12
Huidig bod
€ 27,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. Brabant Strip. Nrs. 1 t/m 10 compleet. 1e druk 1996 - 1999
135.
Kari Lente. Brabant Strip. Nrs. 1 t/m 10 compleet. 1e druk 1996 - 1999
Met 3 originele tekeningen van Bob Mau.

Complete 10 -delige serie van Brabant Strip, uitgegeven tussen 1996 en 1999 inclusief de meer gezochte albums 1 en 2. Getekend door Bob Mau. De delen 6, 8 en 10 zijn voorzien...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:13
Huidig bod
€ 54,00

20 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Robbedoes. Verzamelbundel 35. HC. 1e druk 1951
136.
Robbedoes. Verzamelbundel 35. HC. 1e druk 1951
Zeer goede staat. Zeldzaam

Eerste gebundelde Robbedoes uitgave uit 1951 met o.a. Buck Danny en Blondie en Blinkie. Uitgegeven door Dupuis. Album met zeer mooie covers. De originele rug is in voortref...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:14
Huidig bod
€ 82,00

27 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. Assunta. 1e druk 1998. Oplage 300 exemplaren
137.
Hermann. Luxe HC. Assunta. 1e druk 1998. Oplage 300 exemplaren
Quasi nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met papieren schuifdoos. Van uitge...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:15
Huidig bod
€ 70,00

18 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. HC. Brabant Strip. Nrs. 1 t/m 10 compleet. 1e druk 1996 - 2006
138.
Kari Lente. HC. Brabant Strip. Nrs. 1 t/m 10 compleet. 1e druk 1996 - 2006
Quasi nieuwstaat

Complete set met 10 hardcovers van uitgeverij Brabant Strips. Met naast de onderstaande verhalen veel achtergrondinformatie en illustraties over het werk van Bob Mau. Allen in...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:16
Huidig bod
€ 62,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bob Mau. Kari Lente. Originele pagina uit Oesters en cocaïne. Jaartal onbekend.
139.
Bob Mau. Kari Lente. Originele pagina uit Oesters en cocaïne. Jaartal onbekend.
Met originele tekening op achterzijde

Mooie originele plaat, vermoedelijk uit het verhaal Oesters en cocaïne. Getekend door Bob Mau. Betreft stroken 17 t/m 20 van het verhaal. 2 halve pagina's die tezamen de volle...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:17
Huidig bod
€ 80,00

18 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. Knorr uitgave. Nrs. 1 t/m 9 compleet. 1e druk 1971 + 9 anderen Knorr
140.
Kari Lente. Knorr uitgave. Nrs. 1 t/m 9 compleet. 1e druk 1971 + 9 anderen Knorr
Inclusief zeldzame deel Alles... om zeep

Complete 9 -delige serie van Kari Lente. Uitgegeven door K.L.A. Van Den Bossche in 1971. Het zeldzame album Alles... om zeep is in zeer goede staat. -De albums Hersendik...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:18
Huidig bod
€ 77,00

25 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. Manhattan Beach 1957. 1e druk 2002. Oplage 400 exemplaren
141.
Hermann. Luxe HC. Manhattan Beach 1957. 1e druk 2002. Oplage 400 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 400 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met kartonnen schuifdoos. Van uitg...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:19
Huidig bod
€ 24,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Pits en Kaliber. Nrs. 1 t/m 11 compleet. 1e druk 1961 - 1963. Bob Mau
142.
Pits en Kaliber. Nrs. 1 t/m 11 compleet. 1e druk 1961 - 1963. Bob Mau
Redelijke tot zeer goede staat

Complete 11 -delige serie van Pits en Kaliber. Getekend door Bob Mau en uitgegeven door Het Goede Boek tussen 1961 en 1963. Nr. 1. Wat belezen. Met nr op titelblad Nr. 2....
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:20
Huidig bod
€ 66,00

16 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. De geheime basis op Geuzeneiland. HC luxe. Opl 250 ex. 1996
143.
Kari Lente. De geheime basis op Geuzeneiland. HC luxe. Opl 250 ex. 1996
Quasi nieuwstaat

Luxe uitgave uit 1996, uitgegeven door De Bol in een oplage van 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. Album in quasi nieuwstaat.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:21
Huidig bod
€ 25,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. De groene mantel. SC. Opl 400 ex. 1996
144.
Kari Lente. De groene mantel. SC. Opl 400 ex. 1996
Quasi nieuwstaat

Softcover uitgave uit 1996, uitgegeven door Pagadder in een oplage van 400 genummerde en gesigneerde exemplaren. Album in quasi nieuwstaat.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:22
Huidig bod
€ 22,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Robbedoes. Verzamelbundel 45. HC. 1e druk 1953
145.
Robbedoes. Verzamelbundel 45. HC. 1e druk 1953
Goede tot zeer goede staat

Eerste gebundelde Robbedoes uitgave uit 1953 met o.a. Johan en Pirrewiet en Lucky Luke. Uitgegeven door Dupuis. Album met zeer mooie covers. De originele rug mist onder een...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:23
Huidig bod
€ 49,00

5 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Schemerwoude. Hermann. Luxe HC. De Dulle Griet. 1e druk 2006. Oplage 250 exemplaren
146.
Schemerwoude. Hermann. Luxe HC. De Dulle Griet. 1e druk 2006. Oplage 250 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 250 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met kartonnen schuifdoos (deze is...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:24
Huidig bod
€ 27,00

16 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. De groene mantel. HC. Opl 26 ex. 1996
147.
Kari Lente. De groene mantel. HC. Opl 26 ex. 1996
Quasi nieuwstaat

Hardcover uitgave uit 1996, uitgegeven door Pagadder in een oplage van 26 geletterde en gesigneerde exemplaren. Dit betreft letter W. Album in quasi nieuwstaat.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:25
Huidig bod
€ 135,00

33 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Pits en Kaliber.  Algemene Pers. Nrs. 1 t/m 5 compleet. 1e druk 1959 - 1961. Bob Mau + 4 anderen
148.
Pits en Kaliber. Algemene Pers. Nrs. 1 t/m 5 compleet. 1e druk 1959 - 1961. Bob Mau + 4 anderen
Redelijk tot goede staat. 1 x gesigneerd Bob Mau

Complete 5 -delige serie van Pits en Kaliber. Getekend door Bob Mau en uitgegeven door Algemene Pers tussen 1959 en 1961. Nr. 1. Uiterlijk belezen staat. Binnenwerk goed. R...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:26
Huidig bod
€ 60,00

18 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente & Co. Born. Nrs. 1 t/m 7 compleet. 1e druk 1972 - 1976. Bob Mau
149.
Kari Lente & Co. Born. Nrs. 1 t/m 7 compleet. 1e druk 1972 - 1976. Bob Mau
Goede staat

Complete 7 -delige serie van Kari Lente & Co. Getekend door Bob Mau en uitgegeven door Born tussen 1972 en 1976. Deel 5 kent lichte schade op de cover bovenaan vanwege een...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:27
Huidig bod
€ 13,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. Wild Bill is vermoord. 1e druk 1999. Oplage 400 exemplaren
150.
Hermann. Luxe HC. Wild Bill is vermoord. 1e druk 1999. Oplage 400 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 400 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Van uitgeverij Strip Art Features...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:28
Huidig bod
€ 25,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bob Mau. Pits en Kaliber. De ravenbaron. Originele tekening van de titelpagina. 1961
151.
Bob Mau. Pits en Kaliber. De ravenbaron. Originele tekening van de titelpagina. 1961
In inkt

Bijzondere originele tekening die gebruikt is op de titelpagina van het verhaal De ravenbaron uit 1961. Getekend door Bob Mau in inkt. Ingelijst met kartonnen passe-partout. Z...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:29
Huidig bod
€ 61,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. Nrs. 1 en 2. Reclame uitgaven Rombouts + Nrs. 1 en 2 Frans. 1e druk
152.
Kari Lente. Nrs. 1 en 2. Reclame uitgaven Rombouts + Nrs. 1 en 2 Frans. 1e druk
2 x gesigneerd door Bob Mau.

Complete 2 -delige serie uit 1975 van Koffie Rombouts. Betreft zowel de 2 Nederlandse als Franse uitgaven. De beide Franse uitgaven zijn gesigneerd door Bob Mau. Allen in zeer...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:30
Huidig bod
€ 8,00

5 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. The girl from Ipanema. 1e druk 2005. Oplage 300 exemplaren
153.
Hermann. Luxe HC. The girl from Ipanema. 1e druk 2005. Oplage 300 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met kartonnen schuifdoos. Van uitg...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:31
Huidig bod
€ 17,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Clary Nett et Cie. (Kari Lente). Nrs. 1 t/m 4. 1e druk 1973
154.
Clary Nett et Cie. (Kari Lente). Nrs. 1 t/m 4. 1e druk 1973
Redelijke staat

De eerste 4 Franstalige uitgaven van de totaal 5-delige serie uit 1973 van uitgeverij Aventures et Voyages. Opmerkingen: Nr. 1. Boekblok los. Met gekraste lijnen op ach...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:32
Huidig bod
€ 2,00

1 bieding
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. Lot van 6 uitgaven. Met o.a. Collectie Fenix. De geheime basis op Geuzeneiland
155.
Kari Lente. Lot van 6 uitgaven. Met o.a. Collectie Fenix. De geheime basis op Geuzeneiland
Met originele tekening van Bob Mau

Lot van 6 verschillende uitgaven, allen gerelateerd aan Bob Mau of Kari Lente. Het album De kidnappers kent op de binnenzijde een originele tekening van Bob Mau. Het Ciso albu...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:33
Huidig bod
€ 63,00

18 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bob Mau. Pits en Kaliber. De bende van Torenburg. Originele tekening van de titelpagina. 1962
156.
Bob Mau. Pits en Kaliber. De bende van Torenburg. Originele tekening van de titelpagina. 1962
In inkt

Bijzondere originele tekening die gebruikt is op de titelpagina van het verhaal De bende van Torenburg uit 1962. Getekend door Bob Mau in inkt. Ingelijst met kartonnen passe-p...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:34
Huidig bod
€ 68,00

11 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kari Lente. Lot van 9 uitgaven. Met 7 genummerde en gesigneerde ex-librissen
157.
Kari Lente. Lot van 9 uitgaven. Met 7 genummerde en gesigneerde ex-librissen
Inclusief originele tekening van Bob Mau

Lot van 9 verschillende uitgaven, allen gerelateerd aan Bob Mau of Kari Lente. Betreft 7 genummerde en gesigneerde ex-librissen, het album Cartoon (genummerd op 144 exemplaren...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:35
Huidig bod
€ 10,00

2 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. Zhong Guo. 1e druk 2004. Oplage 300 exemplaren
158.
Hermann. Luxe HC. Zhong Guo. 1e druk 2004. Oplage 300 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met kartonnen schuifdoos. Van uitg...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:36
Huidig bod
€ 26,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Godfried van Bouillon. HC. Sirius. 1e druk 1950. Dupuis
159.
Godfried van Bouillon. HC. Sirius. 1e druk 1950. Dupuis
Goede staat

Eerste originele gekartonneerde uitgave van uitgeverij Sirius met het verhaal van Godfried van Bouillon, één van de leiders van de Eerste Kruistocht. Getekend door Sirius (Ma...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:37
Huidig bod
€ 43,00

16 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 3. De zandmannetjes. 1e druk 1997
160.
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 3. De zandmannetjes. 1e druk 1997
Oplage 275 exemplaren

Luxe hardcover uitgegeven door Brabant Strip in 1997 in een oplage van 275 exemplaren. Met mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Bob...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:38
Huidig bod
€ 40,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De Rode Ridder. Nr. 1. Het gebroken zwaard. 1e druk 1959
161.
De Rode Ridder. Nr. 1. Het gebroken zwaard. 1e druk 1959
Goede staat

Eerste originele uitgave van uitgeverij Standaard. Album met tamelijk goede covers. De rug kent sleet maar is niet ingescheurd. Op het titelblad is geschreven. Verder met een...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:39
Huidig bod
€ 25,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Dupuis. Lot van 10 uitgaven. jaren '50 - '60. Met o.a. Baard en Kale. Oscar en zijn geheimen. 1e druk 1955
162.
Dupuis. Lot van 10 uitgaven. jaren '50 - '60. Met o.a. Baard en Kale. Oscar en zijn geheimen. 1e druk 1955
Matige staat. Allen in 1e druk

Samengesteld lot van 10 verschillende uitgaven uit de jaren '50. Allen in 1e druk van uitgeverij Dupuis. Zichtbaar met diverse beschadigingen. Allen compleet. Het album De ve...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:40
Huidig bod
€ 163,00

43 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 4. Vespa Tralaliria. 1e druk 1997
163.
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 4. Vespa Tralaliria. 1e druk 1997
Oplage 275 exemplaren

Luxe hardcover uitgegeven door Brabant Strip in 1997 in een oplage van 275 exemplaren. Met mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Bob...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:41
Huidig bod
€ 35,00

19 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. De Laatste diamant. 1e druk 2003. Oplage 300 exemplaren
164.
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. De Laatste diamant. 1e druk 2003. Oplage 300 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Zonder papieren schuifdoos. Van ui...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:42
Huidig bod
€ 23,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Vandersteen. Lot van 14 uitgaven. jaren '50 - '60. Met Bessy, Suske en Wiske en De leeuw van Vlaanderen
165.
Vandersteen. Lot van 14 uitgaven. jaren '50 - '60. Met Bessy, Suske en Wiske en De leeuw van Vlaanderen
Matige staat. Diversen in 1e druk

Samengesteld lot van 14 verschillende uitgaven uit de jaren '50. Allen van van uitgeverij Standaard. Zichtbaar met diverse beschadigingen. Allen met complete verhalen. Bet...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:43
Huidig bod
€ 65,00

16 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 4. Vespa Tralaliria. 1e druk 1997 (2)
166.
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 4. Vespa Tralaliria. 1e druk 1997 (2)
Oplage 275 exemplaren

Luxe hardcover uitgegeven door Brabant Strip in 1997 in een oplage van 275 exemplaren. Met mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Bob...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:44
Huidig bod
€ 24,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Samengesteld lot van 4 uitgaven. HC. jaren '50. Met Karamel en Romulus
167.
Samengesteld lot van 4 uitgaven. HC. jaren '50. Met Karamel en Romulus
Matige staat. 3 x 1e druk

Samengesteld lot van 4 verschillende uitgaven uit de jaren '50. Zichtbaar met diverse beschadigingen. Allen met complete verhalen. Betreft: Baden Powell. 1e druk 1950 K...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:45
Huidig bod
€ 76,00

14 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Caatinga. Luxe HC. 1e druk 1997. Oplage 420 exemplaren
168.
Hermann. Caatinga. Luxe HC. 1e druk 1997. Oplage 420 exemplaren
Quasi nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 420 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met kartonnen schuifdoos. Van uitg...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:46
Huidig bod
€ 32,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 10. Xeo de homoputer. 1e druk 2000
169.
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr. 10. Xeo de homoputer. 1e druk 2000
Oplage 275 exemplaren

Luxe hardcover uitgegeven door Brabant Strip in 2000 in een oplage van 275 exemplaren. Met mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Bob...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:47
Huidig bod
€ 49,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. Vlad de Spietser. 1e druk 2006. Oplage 250 exemplaren
170.
Hermann. Luxe HC. Vlad de Spietser. 1e druk 2006. Oplage 250 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 250 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met papieren schuifdoos. Van uitge...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:48
Huidig bod
€ 26,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nero. Lot van 6 uitgaven. Exclusive formaat. Middelkerke.
171.
Nero. Lot van 6 uitgaven. Exclusive formaat. Middelkerke.
Allen gesigneerd door Marc Sleen.

Lot van 6 verschillende softcovers van Stripbeurs Middelkerke. Uitgegeven door Standaard. Allen voorzien van de originele handtekening van Marc Sleen. Uitgegeven in beperkte...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:49
Huidig bod
€ 15,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De bewakers van de lans. HC. Nrs. 1, 2 en 4. 1e druk.
172.
De bewakers van de lans. HC. Nrs. 1, 2 en 4. 1e druk.
Allen met originele tekening van Ersel

Lot van 3 hardcovers van tekenaar Ersel. Allen voorzien van een tekening in pen. Gesigneerd. In zeer goede staat. Totaal 3 uitgaven.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:50
Huidig bod
€ 25,00

1 bieding
Bied mee
Resterende tijd
 
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr.6. De razende buggy. 1e druk 1997
173.
Mau. Originele tekening - dédicace. HC luxe. Kari Lente. Nr.6. De razende buggy. 1e druk 1997
Oplage 275 exemplaren

Luxe hardcover uitgegeven door Brabant Strip in 1997 in een oplage van 275 exemplaren. Met mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Bob...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:51
Huidig bod
€ 28,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Een geweer in het water. 1e druk 2001. Oplage 400 exemplaren
174.
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Een geweer in het water. 1e druk 2001. Oplage 400 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 400 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met kartonnen schuifdoos. Van uitg...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:52
Huidig bod
€ 13,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Suske en Wiske. 2 x SC. 1 x HC.
175.
Suske en Wiske. 2 x SC. 1 x HC.
Allen met originele tekening van Paul Geerts

Lot van 3 albums van Suske en Wiske. Allen voorin voorzien van een originele tekening in stift door Paul Geerts. Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:53
Huidig bod
€ 11,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Mocht de wereld op 'n dag. 1e druk 2004. Oplage 300 exemplaren
176.
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Mocht de wereld op 'n dag. 1e druk 2004. Oplage 300 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met papieren omslag, getekend door Hermann Huppen en in een beperkte oplage van 300 exemplaren uitgegeven door uitgeverij Prestige. Met achterin extra sc...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:54
Huidig bod
€ 22,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Dupré. Originele tekening - dédicace. SC. Wolf. avontuur op Yggdrasil
177.
Dupré. Originele tekening - dédicace. SC. Wolf. avontuur op Yggdrasil
In potlood

Zeer mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Steven Dupré (7 augustus 1967). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:55
Huidig bod
€ 22,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bailly. Originele tekening - dédicace. HC. De armband van Angrbode
178.
Bailly. Originele tekening - dédicace. HC. De armband van Angrbode
In stift

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Franse tekenaar Vincent Bailly (18 juli 1967). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:56
Huidig bod
€ 5,00

4 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nero. Parodie. De zeven van Zeveneken. 1e druk 1983. Oplage 1000 ex.
179.
Nero. Parodie. De zeven van Zeveneken. 1e druk 1983. Oplage 1000 ex.
Genummerd 1

Illegale uitgave uit 1983 van tekenaar Linthout. Uitgegeven in een oplage van 1000 genummerde exemplaren. Dit betreft de allereerste genummerde uitgave. Album met wat kreukjes...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:57
Huidig bod
€ 25,00

16 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Een Haven in de Schaduw. 1e druk 2005. Oplage 300
180.
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Een Haven in de Schaduw. 1e druk 2005. Oplage 300
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Zonder papieren schuifdoos. Van ui...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:58
Huidig bod
€ 17,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nero. Het zeespook. Dirk Vermeirre. 1e druk 1991. Oplage 47 ex.
181.
Nero. Het zeespook. Dirk Vermeirre. 1e druk 1991. Oplage 47 ex.
Quasi nieuwstaat

Uitgave uit 1991 van uitgeverij Dirk Vermeirre. Uitgegeven in een oplage van 47 exemplaren. Op de binnenzijde van het album is gedrukt Specimen, mogelijk betreft dit een proef...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 20:59
Huidig bod
€ 135,00

30 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Suske en Wiske. 2 x HC. 1 x SC. (lot 2)
182.
Suske en Wiske. 2 x HC. 1 x SC. (lot 2)
Allen met originele tekening van Paul Geerts

Lot van 3 albums van Suske en Wiske. Allen voorin voorzien van een originele tekening in stift door Paul Geerts. Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:00
Huidig bod
€ 13,00

11 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nero. Nr. 22. De Granaatslikker. 1e druk 1957
183.
Nero. Nr. 22. De Granaatslikker. 1e druk 1957
Zeer goede staat

Eerste uitgave uit 1957 van uitgeverij Het Volk. Uiterlijk met mooie covers. De rug kent sleet maar is niet open. Binnenwerk in zeer goede staat: stevig boekblok zonder losse...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:01
Huidig bod
€ 35,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. Luxe HC. Afrika. 1e druk 2007. Oplage 300 exemplaren
184.
Hermann. Luxe HC. Afrika. 1e druk 2007. Oplage 300 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent en met extra schetsen. Met papieren...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:02
Huidig bod
€ 47,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nero. Nr. 27. Operatie koekoek. 1e druk 1959
185.
Nero. Nr. 27. Operatie koekoek. 1e druk 1959
Zeer goede staat

Eerste uitgave uit 1959 van uitgeverij Het Volk. Uiterlijk met mooie covers. De rug kent sleet maar is niet open. Binnenwerk in zeer goede staat: stevig boekblok zonder losse...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:03
Huidig bod
€ 13,00

4 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Neef Lindford. 1e druk 1999. Oplage 300 exemplaren
186.
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Neef Lindford. 1e druk 1999. Oplage 300 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 300 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met papieren schuifdoos. Van uitge...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:04
Huidig bod
€ 34,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nero. Nr. 23. De vliegende handschoen. 1e druk 1957
187.
Nero. Nr. 23. De vliegende handschoen. 1e druk 1957
Goede tot zeer goede staat

Eerste uitgave uit 1957 van uitgeverij Het Volk. Uiterlijk met mooie covers. De rug kent lichte sleet maar is niet open. Binnenwerk in zeer goede staat: stevig boekblok zonde...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:05
Huidig bod
€ 13,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Suske en Wiske. HC Luxe. De Texasrakkers. Standaard 1999. Opl. 500 ex
188.
Suske en Wiske. HC Luxe. De Texasrakkers. Standaard 1999. Opl. 500 ex
Quasi nieuwstaat

Luxe hardcover in groot formaat van uitgeverij Standaard, uitgegeven in 1999 in een oplage van 500 genummerde exemplaren. Met gesigneerde en gelijkgenummerde Ex-libris van Pau...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:06
Huidig bod
€ 66,00

3 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Ouwe Niek en Zwartbaard. Nr. 5. De muiters van de Blijdschap. 1e druk 1962.
189.
Ouwe Niek en Zwartbaard. Nr. 5. De muiters van de Blijdschap. 1e druk 1962.
Goede tot zeer goede staat

Eerste originele uitgave van uitgeverij Dupuis. Getekend door Marcel Remacle. Album met uiterlijk mooie covers met lichte kreuklijntjes tegen de rugzijde aan. Binnenwerk z...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:07
Huidig bod
€ 15,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nero. Nr. 28. Het knalgele koffertje. 1e druk 1959
190.
Nero. Nr. 28. Het knalgele koffertje. 1e druk 1959
Goede tot zeer goede staat

Eerste uitgave uit 1959 van uitgeverij Het Volk. Uiterlijk met mooie covers, zichtbaar het stukje schade op de achterzijde. De rug kent sleet maar is niet open. Binnenwerk in...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:08
Huidig bod
€ 11,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Wie is Blue Fox? 1e druk 2002. Oplage 400 exemplaren
191.
Jeremiah. Hermann. Luxe HC. Wie is Blue Fox? 1e druk 2002. Oplage 400 exemplaren
Nieuwstaat

Luxe linnen hardcover met omslag, van tekenaar Hermann. Met een oplage van 400 exemplaren, voorzien van een gesigneerde en genummerde prent. Met papieren schuifdoos. Van uitge...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:09
Huidig bod
€ 23,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jan Kordaat. Nr.5. De Super Gamma-Straal. SC. 1e druk 1954
192.
Jan Kordaat. Nr.5. De Super Gamma-Straal. SC. 1e druk 1954
Goede staat

Originele eerste uitgave van uitgeverij Dupuis uit 1954. Door Belgische tekenaar Eddy Paape (3 juli 1920 - 12 mei 2012). Album met uiterlijk goede covers. De originele rug...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:10
Huidig bod
€ 34,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Laudec en Cauvin. Originele tekening - dédicace. SC. Stefan 10. Slagroomtaart.
193.
Laudec en Cauvin. Originele tekening - dédicace. SC. Stefan 10. Slagroomtaart.
In pen, deels gekleurd

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaars Laudec (4 juni 1947) en Raoul Cauvin (26 september 1938). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:11
Huidig bod
€ 25,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Chaland. Bob Fish. Les inachevés. 1e druk 1993. Opl. 1350 ex.
194.
Chaland. Bob Fish. Les inachevés. 1e druk 1993. Opl. 1350 ex.
Quasi nieuwstaat

Luxe hardcover met linnen rug. Genummerd op 1350 exemplaren. Uitgegeven door Champaka. Met de twee albums van Bob Fish. De kartonnen hardcover kent geringe sleet op de achte...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:12
Huidig bod
€ 33,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Joost Swarte. 3 x Portfolio. Met o.a. Vier Getijden. 1988 - 1992 (1)
195.
Joost Swarte. 3 x Portfolio. Met o.a. Vier Getijden. 1988 - 1992 (1)
3 x gesigneerd Joost Swarte

Lot van 3 mapjes waarin in ieder 4 ex-librissen zijn opgenomen. Per set is 1 exemplaar gesigneerd door Joost Swarte. Allen uitgegeven door LenoirSchuring tussen 1988 en 1992....
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:13
Huidig bod
€ 18,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Ouwe Niek en Zwartbaard. Nr. 15,16,17,18,22,23,24. 1e druk 1971 - 1982
196.
Ouwe Niek en Zwartbaard. Nr. 15,16,17,18,22,23,24. 1e druk 1971 - 1982
6 x Zeer goede staat

Lot met 7 uitgaven uit de stripreeks Ouwe Niek. Uitgegeven door Dupuis. Allen in 1e druk. Deel 17 met sleet tegen de rug en enkele beschadigingen en binnenin een naamsverm...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:14
Huidig bod
€ 29,00

17 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De Rode Ridder. Nr. 5. De vrijschutter. 1e druk 1960 + Deel 2 in herdruk
197.
De Rode Ridder. Nr. 5. De vrijschutter. 1e druk 1960 + Deel 2 in herdruk
Redelijk tot goede staat

Eerste originele uitgave van uitgeverij Standaard. Album met uiterlijk mooie covers. De rug kent nauwelijks sleet. Binnenwerk: 3 middenbladen liggen los die ook enkele scheur...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:15
Huidig bod
€ 17,00

11 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bollie en Billie. Nrs. 1 t/m 4. 1e druk 1962 - 1967
198.
Bollie en Billie. Nrs. 1 t/m 4. 1e druk 1962 - 1967
Redelijk tot goede staat

Lot van de eerste 4 originele uitgaven van uitgeverij Standaard. Nr. 1. Kreuklijntjes langs de rugzijde. Verder goed. Nr. 2. Kreuklijntjes langs de rugzijde. Rug onder lic...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:16
Huidig bod
€ 52,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Joost Swarte. 3 x Portfolio. Met o.a. Twee Polen. (2)
199.
Joost Swarte. 3 x Portfolio. Met o.a. Twee Polen. (2)
3 x gesigneerd Joost Swarte

Lot van 3 mapjes waarin in ieder 4 ex-librissen zijn opgenomen. Per set is 1 exemplaar gesigneerd door Joost Swarte. Allen uitgegeven door LenoirSchuring tussen 1988 en 1992....
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:17
Huidig bod
€ 18,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Corentin. SC. Nrs. 1 t/m 7 compleet
200.
Corentin. SC. Nrs. 1 t/m 7 compleet
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

Complete reeks Corentin bestaande uit de eerste 6 delen in softcover + de illegale uitgave van Corentin bij de roodhuiden (nooit regulier uitgegeven in softcover). Allen in ze...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:18
Huidig bod
€ 30,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De avonturen van de 3L. Nrs. 1 t/m 8 compleet. W.o. De uil roept drie maal.
201.
De avonturen van de 3L. Nrs. 1 t/m 8 compleet. W.o. De uil roept drie maal.
Goede tot zeer goede staat

Alle 8 uitgegeven verhalen van de 3L. Van diverse uitgevers. Waaronder het laatste album van de Bunzing reeks, De uil roept drie maal, uitgegeven door Paul Rijperman. In quas...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:19
Huidig bod
€ 43,00

19 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Cargo. HC. Nrs. 1 t/m 6 compleet. 1e druk 1985-1989 + De kalfsleren koffer luxe HC
202.
Cargo. HC. Nrs. 1 t/m 6 compleet. 1e druk 1985-1989 + De kalfsleren koffer luxe HC
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

Complete reeks van Cargo getekend door Schetter. Met de volgende verhalen: 1.De branding van Surabaya 1985 2.De koffer van box-calf 1986 3.Maanprinses 1987 4.Mata-Hari...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:20
Huidig bod
€ 14,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Les auteurs par la bande. HC. Nrs. 1 t/m 3. 1e druk 1987. Met Hergé, Bilal en Pratt
203.
Les auteurs par la bande. HC. Nrs. 1 t/m 3. 1e druk 1987. Met Hergé, Bilal en Pratt
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

De eerste 3 van totaal 5 Franstalige uitgaven in hardcover. Met opgenomen een kleine biografie en achtergronden bij het werk van de tekenaars. Uitgegeven door Société des éd...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:21
Huidig bod
€ 7,00

3 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Manara. Portfolio. Passions Italiennes. 1e druk 1990. Opl. 520 ex.
204.
Manara. Portfolio. Passions Italiennes. 1e druk 1990. Opl. 520 ex.
9 x Gesigneerd Manara

Map waarin opgenomen 8 prenten en 1 zeefdruk. Allen gesigneerd door Milo Manara. De zeefdruk is tevens genummerd 50/500. Uitgegeven door P & T Production. De map is uiterlijk...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:22
Huidig bod
€ 97,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Uit de Toonder Studio's. Nrs. 1 t/m 20. 1e druk 1983 - 1988
205.
Uit de Toonder Studio's. Nrs. 1 t/m 20. 1e druk 1983 - 1988
Zeer goede staat

Groot gedeelte van de totaal 25 delige serie van uitgeverij Arboris. Deel 21 t/m 25 ontbreken. Met werk van diverse tekenaars uit de Toonder studio's, zoals Soeteman, Brandt,...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:23
Huidig bod
€ 28,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
10 jaar De Generaal. HC. Opl. 250 ex. 1e druk 1981
206.
10 jaar De Generaal. HC. Opl. 250 ex. 1e druk 1981
Zeer goede staat

Hardcover in kunst leder. Uitgegeven in 1981 in een oplage van 250 stuks door Oberon met daarin opgenomen de eerste 4 albums van De Generaal. Met een dossier en index. Met naa...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:24
Huidig bod
€ 34,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De Generaal. Nrs. 1 t/m 11 + 11 andere. Met o.a. Fiedel, Joris P.K. en Lodewijk
207.
De Generaal. Nrs. 1 t/m 11 + 11 andere. Met o.a. Fiedel, Joris P.K. en Lodewijk
Zeer goede staat

De eerste 11 van totaal 14 uitgaven van de serie De Generaal. Vanaf deel 2 allen in 1e druk (1977 - 1986) en in zeer goede staat. 2 albums met een stickertje van een winkel...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:25
Huidig bod
€ 18,00

5 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Hermann. 7 x Vrije Vlucht. HC. Met Missie Vandisandi, Wild Bill is vermoord en De duivel der zeven zeeën. Allen in 1e druk
208.
Hermann. 7 x Vrije Vlucht. HC. Met Missie Vandisandi, Wild Bill is vermoord en De duivel der zeven zeeën. Allen in 1e druk
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

7 hardcovers van de tekenaar Hermann in een lot aangeboden. Allen uit de reeks Vrije Vlucht en in 1e druk aanwezig. Missie Vandisandi zonder de losse folder. Wild Bill is ve...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:26
Huidig bod
€ 32,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Moebius. Oeuvres Completes. Tome 4 + 5. HC. 1e druk 1982. - 1984
209.
Moebius. Oeuvres Completes. Tome 4 + 5. HC. 1e druk 1982. - 1984
Zeer goede staat

2 Franstalige hardcovers van uitgeverij Les Humanoïdes Associés. Opgenomen diverse platen, prenten, tekeningen en korte bibliografie van het werk van Moebius. Onbeschreven.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:27
Huidig bod
€ 29,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De Rode Ridder. Zilver. Nrs. 108 t/m 160, exclusief 2 delen. Allen in 1e druk. 1984 - 1996
210.
De Rode Ridder. Zilver. Nrs. 108 t/m 160, exclusief 2 delen. Allen in 1e druk. 1984 - 1996
Goede tot zeer goede staat

Lot van opeenvolgende delen van de serie De Rode Ridder. Betreft de delen 108 t/m 160, exclusief de delen 156 en 159. Allen in 1e druk, uitgegeven door Standaard tussen 1984 e...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:28
Huidig bod
€ 66,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Lot varia van 7 hardcovers. Met o.a. De boeken van de Zieners. Nrs. 1 t/m 3
211.
Lot varia van 7 hardcovers. Met o.a. De boeken van de Zieners. Nrs. 1 t/m 3
Quasi nieuwstaat

Samengesteld lot van 7 verschillende hardcovers. Allen in 1e druk en in quasi nieuwstaat. Betreft: De boeken van de Zieners. Nrs. 1 t/m 3 Mattéo. Nrs. 1 en 2 De drie w...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:29
Huidig bod
€ 22,00

16 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Het huis Kwant. HC luxe. Nrs. 1 t/m 6 compleet. 1991
212.
Het huis Kwant. HC luxe. Nrs. 1 t/m 6 compleet. 1991
Inclusief gesigneerde prent

Luxe set, bestaande uit opbergbox met daarin opgenomen de complete serie van 6 hardcovers van Het huis Kwant. Uitgegeven in 1991 door Blitz en Oranje. Inclusief de bijbehorend...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:30
Huidig bod
€ 32,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Roel Dijkstra. Nrs. 1 t/m 21 compleet. Vanaf deel 6 in 1e druk. 1980 - 1995
213.
Roel Dijkstra. Nrs. 1 t/m 21 compleet. Vanaf deel 6 in 1e druk. 1980 - 1995
Quasi nieuwstaat

Complete serie van 21 softcovers. Uitgegeven door Oberon en big Balloon. Vanaf deel 6 in 1e druk. Deel 1 en 2 met uiterlijk lichte opmerkingen. Overige albums lijken eenmalig...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:31
Huidig bod
€ 52,00

23 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jonathan Cartland. Nrs. 1 t/m 10 compleet. Vanaf deel 2 in 1e druk 1976 - 1995
214.
Jonathan Cartland. Nrs. 1 t/m 10 compleet. Vanaf deel 2 in 1e druk 1976 - 1995
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

Complete 10 -delige serie van tekenaar Blanc-Dumont. Vanaf deel 2 allen in 1e druk, uitgegeven door Dargaud tussen 1976 en 1995. Deel 5 met zeer kleine kreukjes tegen de rug....
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:32
Huidig bod
€ 22,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Lot van 13 diversen. Met 6 gesigneerde ex-librissen. O.a. Bob Mau, Berthet
215.
Lot van 13 diversen. Met 6 gesigneerde ex-librissen. O.a. Bob Mau, Berthet
Zeer goede staat

Samengesteld lot van 13 verschillende drukwerken. Met 1 mapje van De graaf van Skarbek met opgenomen 6 gekleurde prenten. Verder 6 ex-librissen van verschillende tekenaars. Al...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:33
Huidig bod
€ 8,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De pioniers van de nieuwe wereld. Nrs. 1 t/m 12. SC + HC. 1e druk 1986 - 1999
216.
De pioniers van de nieuwe wereld. Nrs. 1 t/m 12. SC + HC. 1e druk 1986 - 1999
5 x gesigneerd

De eerste 12 delen van de 19 - delige serie van tekenaar Charles. De eerste 3 delen zijn in softcover uitgegeven (nooit in hardcover), de overige delen zijn in hardcover. Alle...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:34
Huidig bod
€ 50,00

17 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Lot van 3 complete series SC. Met Vlad, Shane en Axa
217.
Lot van 3 complete series SC. Met Vlad, Shane en Axa
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

3 complete series in softcover. Allen in 1e druk. Betreft: Vlad. Nrs. 1 t/m 7 Shane. Nrs. 1 t/m 5 Axa. Nrs. 1 t/m 7 Het eerste deel van Axa kent op de achterzijde g...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:35
Huidig bod
€ 21,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Lot van 3 series SC. Met Steven Sterk nrs 1 t/m 7 + Bessy nrs. 1 t/m 8 compleet + Eppo. Nrs. 1 t/m 5 compleet
218.
Lot van 3 series SC. Met Steven Sterk nrs 1 t/m 7 + Bessy nrs. 1 t/m 8 compleet + Eppo. Nrs. 1 t/m 5 compleet
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

Lot van 3 series in softcover. Betreft: Steven Sterk. Nrs. 1 t/m 7. Allen herdruk, behalve deel 7 Bessy bewerkingen. Nrs. 1 t/m 8 compleet. 1e druk 1991 - 1997 Eppo....
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:36
Huidig bod
€ 37,00

18 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Originele pagina van Brammetje Bram, door Eddy Ryssack. 1980
219.
Originele pagina van Brammetje Bram, door Eddy Ryssack. 1980
Uit het verhaal Het monster van Drumnadrochit

Mooie originele pagina van Eddy Ryssack voor de reeks Brammetje Bram. Betreft pagina 3 uit het album Het monster van Drumnadrochit, album nr.4 uit 1980. Formaat van de pagina...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:37
Huidig bod
€ 70,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Jugurtha. Nrs. 1 t/m 15. Allen 1e druk Lombard 1977 - 1991
220.
Jugurtha. Nrs. 1 t/m 15. Allen 1e druk Lombard 1977 - 1991
Zeer goede staat

De eerste 15 delen (laatste deel 16 ontbreekt) van de serie Jugurtha. Allen in 1e druk. Uitgegeven door Lombard tussen 1977 en 1991. Soms met slijtage tegen de rugtoppen aan (...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:38
Huidig bod
€ 33,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Storm. Nrs. 0 t/m 19. Allen 1e druk. 1978 - 1991
221.
Storm. Nrs. 0 t/m 19. Allen 1e druk. 1978 - 1991
Zeer goede staat

De eerste 20 delen van de serie Storm in softcover. Allen in 1e druk, deel 17 betreft echter de 2e druk. Uitgegeven door Oberon en Big Balloon tussen 1978 en 1991 met de 3 eer...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:39
Huidig bod
€ 44,00

18 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Ian Kaledine. Nrs. 1 t/m 10 compleet. 1e druk Lombard 1983 - 1992
222.
Ian Kaledine. Nrs. 1 t/m 10 compleet. 1e druk Lombard 1983 - 1992
Quasi nieuwstaat

Ian Kaledine. Complete series op scenario van Vernal. De delen 1 t/m 10 compleet in 1e druk. Uitgegeven door Lombard tussen 1983 en 1992. Met tekeningen van Ferry. Allen in qu...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:40
Huidig bod
€ 27,00

17 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Lot W. Vance. Met Bruce J. Hawker. Nrs. 1 t/m 7 + Bruno Brazil. Nrs. 1 t/m 10 + Ramiro. Nrs. 1 t/m 8
223.
Lot W. Vance. Met Bruce J. Hawker. Nrs. 1 t/m 7 + Bruno Brazil. Nrs. 1 t/m 10 + Ramiro. Nrs. 1 t/m 8
Zeer goede staat

Lot van 3 series in softcover. Allen met tekenwerk van William Vance. Betreft: -Bruce J. Hawker. Nrs. 1 t/m 7 compleet. Allen in 1e druk. Delen 1 t/m 3 bobbelig -Bruno...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:41
Huidig bod
€ 42,00

19 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Blake et Mortimer. HC. Luxe. Les 3 formules du professeur Sato. Tome 2 . 1e druk 1990. Opl. 1000 ex.
224.
Blake et Mortimer. HC. Luxe. Les 3 formules du professeur Sato. Tome 2 . 1e druk 1990. Opl. 1000 ex.
Met gesigneerde zeefdruk.

Luxe linnen uitgave uit 1990 van uitgeverij Blake & Mortimer. Franstalige uitgave. Uitgegeven in een oplage van 1000 genummerde exemplaren. Met bijbehorende losse zeefdruk en...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:42
Huidig bod
€ 22,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Moebius. 40 days dans le désert B. 1e druk 1999. Opl. 250 ex.
225.
Moebius. 40 days dans le désert B. 1e druk 1999. Opl. 250 ex.
Gesigneerd door Moebius

Luxe linnen opbergmap uit 1999 van uitgeverij Stardom. Uitgegeven in een oplage van 250 genummerde en door Moebius gesigneerde exemplaren. Opgenomen zijn 70 fraaie losse ongek...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:43
Huidig bod
€ 505,00

46 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Cheyenne. HC luxe. Opl. 45 ex. Met originele pagina uit Cheyennne. 2005
226.
Cheyenne. HC luxe. Opl. 45 ex. Met originele pagina uit Cheyennne. 2005
In inkt

Luxe hardcover met linnen rug uit 2005 van uitgeverij Saga. Met mooie originele plaat uit de serie Cheyennne. Getekend door Ersel (Erwin Sels). Getekend in 2005. Inclusief 2 g...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:44
Huidig bod
€ 78,00

17 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bakelandt en de roversbende van het Vrijbos. HC luxe. Opl. 250 ex. 1e druk 2000
227.
Bakelandt en de roversbende van het Vrijbos. HC luxe. Opl. 250 ex. 1e druk 2000
Met originele tekening van Hec Leemans

Luxe linnen hardcover uit 2000 van uitgeverij Wonderland Half Vier Productions. Uitgegeven in een oplage van 250 genummerde en door Leemans gesigneerde exemplaren. De massief...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:45
Huidig bod
€ 34,00

18 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Nous, Tintin (Kuifje). HC. 1e druk 1987
228.
Nous, Tintin (Kuifje). HC. 1e druk 1987
Zeer goede staat

Hardcover uit 1987 van uitgeverij Les Editions du Lion. Opgenomen vele fraai tekeningen als hommage aan Hergé en Kuifje. Met werk van Cabanes, Mattotti, Bodart, Bilal, Cadelo...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:46
Huidig bod
€ 6,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Roeltje. Crontch crontch. Luxe HC. 1e druk 1986. Opl. 750 ex. Franquin
229.
Roeltje. Crontch crontch. Luxe HC. 1e druk 1986. Opl. 750 ex. Franquin
Quasi nieuwstaat

Hardcover met linnen rug in oblong formaat uit 1986 van uitgeverij Librairie Durango. Achterin genummerd op 750 exemplaren. Franstalig album. Onbeschreven.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:47
Huidig bod
€ 25,00

5 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Ersel. Originele pagina uit Black Notes 2001
230.
Ersel. Originele pagina uit Black Notes 2001
In inkt

Mooie originele plaat uit de serie Black Notes. Getekend door Ersel (Erwin Sels). Vermoedelijk getekend in 2001. Betreft pagina 23 uit De laatste rebel. Formaat van de pagina...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:48
Huidig bod
€ 40,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Roeltje. La buche de Noël. Luxe HC. 1e druk 1987. Opl. 750 ex. Franquin
231.
Roeltje. La buche de Noël. Luxe HC. 1e druk 1987. Opl. 750 ex. Franquin
Zeer goede staat

Hardcover met linnen rug in oblong formaat uit 1987 van uitgeverij Librairie Durango. Genummerd met oplage 750 exemplaren. Franstalig album. Op de randen van de laatste schutb...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:49
Huidig bod
€ 34,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Chaland explorateur. 1e druk 1990. Opl. 1300 ex.
232.
Chaland explorateur. 1e druk 1990. Opl. 1300 ex.
Quasi nieuwstaat

Mini uitgave in softcover uit 1990 van uitgeverij Librairie Super Héros. Oplage 1300 genummerde exemplaren. Franstalig album. Onbeschreven.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:50
Huidig bod
€ 17,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De zoon van de arend. Nr. 9. Luxe HC. In de Nederlanden. 1e druk 1995. Opl. 100 ex.
233.
De zoon van de arend. Nr. 9. Luxe HC. In de Nederlanden. 1e druk 1995. Opl. 100 ex.
Quasi nieuwstaat

Luxe uitgave in linnen hardcover uit 1995 van uitgeverij Arboris. Oplage 100 genummerde en gesigneerde exemplaren. Met papieren omslag. Onbeschreven.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:51
Huidig bod
€ 18,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Pin-up. Beeld. Pascal Rodier. 1998. Opl. 2000 ex.
234.
Pin-up. Beeld. Pascal Rodier. 1998. Opl. 2000 ex.
Zeer goede staat

Kunsthars beeld van Poison Ivy uit de serie Pin-up (Philippe Berthet). Hoogte 20 cm. Met ex-libris en genummerd kaartje. Het beeld is gelijk genummerd. Zonder doos. Uitgegeven...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:52
Huidig bod
€ 151,00

53 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De Rode Ridder. De zeekoning. Originele pagina uit 1963. Willy Vandersteen
235.
De Rode Ridder. De zeekoning. Originele pagina uit 1963. Willy Vandersteen
Stroken 35 en 36

Zeer mooie originele pagina uit het 17e verhaal van De rode ridder, getiteld De zeekoning. Getekend door Willy Vandersteen in 1963 in Oost-Indische inkt, met blauw potlood als...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:53
Startbod
€ 375,00

0 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Merho. 5 x Originele tekening - dédicace. Kiekeboe
236.
Merho. 5 x Originele tekening - dédicace. Kiekeboe
Zeer goede staat

5 softcovers uit de reeks Kiekeboe. Allen door tekenaar Merho voorzien van een originele tekening, gesigneerd. Betreft de albumnummers 68,82,84,89 en 90. Allen in 1e druk.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:54
Huidig bod
€ 52,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Suske en Wiske. Originele pagina. De bevende berken. 1984. Studio Vandersteen.
237.
Suske en Wiske. Originele pagina. De bevende berken. 1984. Studio Vandersteen.
In inkt

Zeer mooie originele pagina uit het verhaal De bevende berken, getekend door Eric de Rop en Studio Vandersteen voor de speciale vakantie uitgave. Getekend in inkt met 4 hoofdf...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:55
Startbod
€ 750,00

0 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bessy Natuurkommando. Water. Luxe HC. 1e druk 1987. Opl. 750 ex.
238.
Bessy Natuurkommando. Water. Luxe HC. 1e druk 1987. Opl. 750 ex.
Met originele tekening door Jeff Broeckx

Luxe linnen hardcover uit 1987 van uitgeverij Standaard. Uitgegeven in een oplage van 750 genummerde exemplaren. Voorzien van een originele tekening door Jeff Broeckx in p...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:56
Huidig bod
€ 68,00

14 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
De bewaker van de lans. HC. Nr.1 De broers. 1e druk 2002. Opl. 200 ex
239.
De bewaker van de lans. HC. Nr.1 De broers. 1e druk 2002. Opl. 200 ex
Met originele tekening van Ersel

Hardcover uit de Collectie Art line. Uitgegeven met genummerde omslag op 200 exemplaren. Met 5 losse prenten en binnenin voorzien van een originele tekening van Ersel. Kaft va...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:57
Huidig bod
€ 25,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Killroy was here. Nrs. 1 t/m 3. 1e druk 2004 - 2008.
240.
Killroy was here. Nrs. 1 t/m 3. 1e druk 2004 - 2008.
Met originele tekening van Walter Laureysens

De eerste 3 (van totaal 4) uitgaven in softcover. Uitgegeven door Walter Laureysens. Allen voorzien van een originele tekening. In zeer goede staat.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:58
Huidig bod
€ 17,00

3 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Charles. Originele tekening - dédicace. HC. De pioniers van de nieuwe wereld. Nr. 9
241.
Charles. Originele tekening - dédicace. HC. De pioniers van de nieuwe wereld. Nr. 9
In stift

Mooie originele tekening door de Belgische tekenaar Jean-Francois Charles (19 oktober 1952). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 21:59
Huidig bod
€ 44,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Ersel. Originele tekening - dédicace. HC. De pioniers van de nieuwe wereld. Nr. 7
242.
Ersel. Originele tekening - dédicace. HC. De pioniers van de nieuwe wereld. Nr. 7
Met ex-libris. Het B-gevaar

Mooie originele tekening getekend door Ersel (Erwin Sels). Gesigneerd. Het album is voorzien van een genummerde en gesigneerde ex-libris op 100 exemplaren voor het B-gevaar.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:00
Huidig bod
€ 34,00

10 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Cowboy Henk. 3 x Originele tekening - dédicace. Kamagurka
243.
Cowboy Henk. 3 x Originele tekening - dédicace. Kamagurka
In stift

Lot van 3 originele tekeningen in de softcovers van Cowboy Henk. Door de Belgische tekenaar Luk Zeebroek (Kamagurka - 5 mei 1956).
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:01
Huidig bod
€ 8,00

6 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Ferry. 2 x Originele tekening - dédicace. Ian Kaledine. Nr.3 + Gangsteroorlog
244.
Ferry. 2 x Originele tekening - dédicace. Ian Kaledine. Nr.3 + Gangsteroorlog
In potlood

Lot van 2 originele tekeningen. Getekend in potlood door de Belgische tekenaar Ferry van Vosselen (23 April 1944). Betreft: Ian Kaledine nr. 3 Gangsteroorlog. Met losse...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:02
Huidig bod
€ 22,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Lot van 4 originele tekeningen - dédicaces. Met Ron van Riet en Delitte.
245.
Lot van 4 originele tekeningen - dédicaces. Met Ron van Riet en Delitte.
Zeer goede staat

Lot van 4 originele tekening binnen in de albums. Met: Robert en Bertrand. Ron van Riet. SC Eridu. Waldo van Gheluwe. SC Tomoyo. Mark Hendriks. SC Tanatos. J.Y. Delitte
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:03
Huidig bod
€ 32,00

7 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Donald Duck, de beste verhalen van. 1e druk. Nrs. 1 t/m 51. 1975 - 1987
246.
Donald Duck, de beste verhalen van. 1e druk. Nrs. 1 t/m 51. 1975 - 1987
Zeer goede staat

Lot met 50 opeenvolgende albums van Donald Duck. Deel 39 ontbreekt. Allen in 1e druk. Uitgegeven tussen 1975 en 1987. Bij deel 4 komen de bladen wat los. Verder in zeer goede...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:04
Huidig bod
€ 59,00

22 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kiekeboe. Zand Erover. HC luxe. 1e druk 1996. Oplage 575 ex.
247.
Kiekeboe. Zand Erover. HC luxe. 1e druk 1996. Oplage 575 ex.
Quasi nieuwstaat

Luxe linnen hardcover uit 1996 compleet met bijbehorende doos, baksteen en plattegrond en inplantingsplan voor het bouwen van een residentie in de gemeente Dikkebroeck. Uitgeg...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:05
Huidig bod
€ 50,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Kiekeboe. De Heeren van Scheurbuyck. HC luxe. Opl. 370 ex. 1e druk 2002
248.
Kiekeboe. De Heeren van Scheurbuyck. HC luxe. Opl. 370 ex. 1e druk 2002
Quasi nieuwstaat. Inclusief beeldje

Luxe hardcover in kartonnen opbergbox. Uitgegeven door Standaard in een oplage van 370 gesigneerde en genummerde exemplaren. Inclusief het bijbehorende rol perkament. Alles zo...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:06
Huidig bod
€ 55,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Pandora Box. Nrs. 1 t/m 8 compleet. 1e druk 2005 - 2006
249.
Pandora Box. Nrs. 1 t/m 8 compleet. 1e druk 2005 - 2006
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

De complete 8 -delige serie van Pandora Box. Allen in 1e druk. Uitgegeven door Dupuis tussen 2005 en 2006. Allen in zeer goede tot quasi nieuwstaat. Totaal 8 uitgaven.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:07
Huidig bod
€ 29,00

9 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Impressies. Lot van 17 diverse verhalen. Met o.a. Berthet, Liberge e.a.
250.
Impressies. Lot van 17 diverse verhalen. Met o.a. Berthet, Liberge e.a.
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

17 verschillende uitgaven uit de reeks Impressie(s) van uitgeverij Dupuis. Met o.a. De heer Vastenavond van As 1 t/m 4 compleet e.a. Soms met geringe opmerkingen. 1 album van...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:08
Huidig bod
€ 50,00

8 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Ersel + Charles. Originele pagina uit De Pioniers van de Nieuwe Wereld. 1997
251.
Ersel + Charles. Originele pagina uit De Pioniers van de Nieuwe Wereld. 1997
Betreft pagina 27 uit deel 9, De brandende rivier

Mooie originele plaat uit een van de verhalen van De Pioniers van de Nieuwe Wereld. Getekend door Ersel (Erwin Sels) en JF Charles. Betreft pagina 27 (genummerd 25) uit De b...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:09
Huidig bod
€ 68,00

12 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Tardi. Mine de plomb + Chiures de gomme. 2 x HC. 1e druk 1985
252.
Tardi. Mine de plomb + Chiures de gomme. 2 x HC. 1e druk 1985
Quasi nieuwstaat

2 Franstalige linnen hardcovers met papieren omslag, uitgegeven in 1985 door Futuropolis. Met totaal zo'n 260 bladzijden met vele prenten en illustraties van tekenaar Tardi. B...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:10
Huidig bod
€ 43,00

14 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Bollie en Billie. Luxe HC. Stripcocker. Unicum uitgave. Oplage 540 ex. 1e druk 1984
253.
Bollie en Billie. Luxe HC. Stripcocker. Unicum uitgave. Oplage 540 ex. 1e druk 1984
Quasi nieuwstaat. Genummerd 1

Luxe bruin linnen hardcover uitgegeven in een oplage van 540 genummerde exemplaren. Gesigneerd door Roba. Dit betreft nummer 1. De nummering met stift is ietwat op de achter...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:11
Huidig bod
€ 24,00

11 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Dupuis. Unicum uitgaven. HC. Nrs. 1,3 en 8. Beperkte oplage. 1e druk 1981  - 1983. Met Natasja en Yoko Tsuno.
254.
Dupuis. Unicum uitgaven. HC. Nrs. 1,3 en 8. Beperkte oplage. 1e druk 1981 - 1983. Met Natasja en Yoko Tsuno.
Allen gesigneerd en genummerd

Lot van 3 gekartonneerde uitgaven uit de Dupuis Unicum uitgave. Betreft: Nr. 1. Natasja. Opnamen voor Caltech. Opl. 800 ex. Gesigneerd en genummerd Nr. 3. Yoko Tsuno...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:12
Huidig bod
€ 34,00

15 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 
Tardi. Le trou d'obus. HC luxe. Groot formaat. 1e druk 1984
255.
Tardi. Le trou d'obus. HC luxe. Groot formaat. 1e druk 1984
Zeer goede staat

Groot formaat hardcover met linnen rug. Franstalig. Uitgegeven door Imagerie Pellerin in 1984 in een vermoedelijke oplage van 1500 exemplaren. Compleet met 2 bouwplaten voor e...
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 31-10 - 22:13
Huidig bod
€ 52,00

13 biedingen
Bied mee
Resterende tijd
 

Einde:
Vrijdag
31-10-2014
Einde:
Zaterdag
01-11-2014
Einde:
Zondag
02-11-2014
Einde:
Maandag
03-11-2014
 
 

Als laatste geboden op:
21.
Bram Jager en zijn buur. Nrs. 1 t/m 14 compleet. Herdruk en 1e druk. 1973 - 1981

Bram Jager en zijn buur. Nrs. 1 t/m 14 compleet. Herdruk en 1e druk. 1973 - 1981 Laatste bod
€ 19,00


Zoeken


Veiling

Sorteer op






 

addlikebutton.net