Einde:
Maandag
31-08-2015

Arendlaan. Extra veiling prenten augustus 2015. Zonder commissie.
Veiling van arendlaan met in totaal 200 kavels.

Jessica Blandy. Luxe, genummerd (EA)  en gesigneerde, prent op klein formaat (28x21). Renaud. Onbekend jaartal.
1.
Zeer goede tot bijna nieuwstaat

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (28x21) als formaat. EA exemplaren (Editie Auteur) exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:00
Huidig bod
€ 11,00

6 biedingen
Bied mee

De Rode Ridder. Luxe, gesigneerde (EA 25 ex.), prent op klein formaat (28x19). K. Biddeloo. Onbekend jaartal.
2.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:01
Huidig bod
€ 11,00

7 biedingen
Bied mee

De Blauwbloezen. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (28x19). Lambil. Onbekend jaartal.
3.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (28x19) als formaat. Genummerd /250 exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever Adhemar in een onbekend jaartal.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:02
Huidig bod
€ 6,00

4 biedingen
Bied mee

Rubine. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (30x21). Walthéry. 2002.
4.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (30x21) als formaat. Genummerd ( /250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Festival de Boncelles in 2002.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:03
Huidig bod
€ 7,00

5 biedingen
Bied mee

Prenten Delaby. Luxe, genummerd en gesigneerde, afbeelding op klein formaat (29x21). Ph. Delaby. Onbekend jaartal.
5.

Prachtige kleurenprent met heel mooie vrouw genummerd HC (buiten handel) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever Ange productions en uitgiftedatum onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:04
Huidig bod
€ 9,00

6 biedingen
Bied mee

Kogaratsu. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (25x17). Michetz. 2001.
6.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:05
Huidig bod
€ 6,00

6 biedingen
Bied mee

Soda. Luxe, Genummerd en gesigneerde, prent van 21x15 formaat. B. Gazotti. Onbekend jaartal.
7.

Adhemar met een genummerde en gesigneerde tekening uit de reeks Soda van Gazotti. Formaat: 21x15
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:06
Huidig bod
€ 3,00

1 bieding
Bied mee

Comanche. Luxe, genummerd (EA) en gesigneerde, prent (18x12). Hermann. 2001.
8.

Fantasmagories met een leuke prent van Hermann met een auteurs exemplaar (EA) exemplaar, gesigneerd. Formaat: 18x12.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:07
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

De Phaëton. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (30x21). S. Fino. 2001.
9.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:08
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Natasja. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (22x18). F. Walthery. Onbekend jaartal.
10.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (22x18) als formaat. Genummerd ( /250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:09
Huidig bod
€ 8,00

3 biedingen
Bied mee

De Havik. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (30x21). Pellerin. 2001.
11.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:10
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Yoko Tsuno. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (25x17). R. LeLoup. 2008.
12.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x17) als formaat. Genummerd /250 en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Adhemar in 2008.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:11
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

Rozebottel. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (18x16). Dany. 1998.
13.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:12
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (25x20). Renaud. 2006.
14.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:13
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Atalante. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (25x17). D. Crisse. 2003.
15.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:14
Huidig bod
€ 8,00

4 biedingen
Bied mee

Portfolio Striptease. 4x prent in aangeklede versie (28x18). Walthéry. 2003.
16.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:15
Huidig bod
€ 9,00

4 biedingen
Bied mee

Het koninginnetje. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (30x21). J.C. Servais. 2002.
17.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:16
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Woogie. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (30x21). Benn. 1998.
18.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:17
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Schone van Walthéry. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (24x15). Wamthéry. Onbekend jaartal.
19.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (24x15) als formaat. Genummerd ( /100) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:18
Huidig bod
€ 5,00

3 biedingen
Bied mee

Prenten Delaby. Luxe, genummerd en gesigneerde (EA 25 ex.), afbeelding op klein formaat (25x16). Ph. Delaby. 2002.
20.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:19
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

21.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:20
Huidig bod
€ 11,00

7 biedingen
Bied mee

22.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:21
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Clown door Di Sano. Luxe, gesigneerde (HC 75 ex.), prent op klein formaat (24x16). B. Di Sano. 2001.
23.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:22
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Frits the cat. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (23x17). R. Crumb. 2003.
24.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:23
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

25.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:24
Huidig bod
€ 6,00

6 biedingen
Bied mee

26.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:25
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

27.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x17) als formaat. Genummerd /250 of HC exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Adhemar in 2003.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:26
Huidig bod
€ 2,00

1 bieding
Bied mee

Lipstick. luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (25x16). D. David. 2000.
28.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:27
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Natasja. Genummerd (HC) en gesigneerde, prent op klein formaat (30x17). F. Walthery. Onbekend jaartal.
29.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (30x17) als formaat. Genummerd in gelimiteerde Hors Commerce exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:28
Huidig bod
€ 14,00

11 biedingen
Bied mee

Prenten Delaby. Luxe, genummerd en gesigneerde, afbeelding op klein formaat (25x16). Ph. Delaby. 2002.
30.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:29
Huidig bod
€ 3,00

2 biedingen
Bied mee

Pakket prenten. Luxe prenten (10x) formaat (30x22). Diverse auteurs. 2001.
31.

Samengesteld pakket met 10 mooie afbeeldingen getekend voor diverse auteurs.Niet gesigneerd. Formaat: 30x22
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:30
Huidig bod
€ 6,00

4 biedingen
Bied mee

De Rode Ridder. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (28x19). K. Biddeloo. Onbekend jaartal.
32.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (28x19) als formaat. Genummerd 250 ex. exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegever en jaartal onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:31
Huidig bod
€ 8,00

8 biedingen
Bied mee

33.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:32
Huidig bod
€ 6,00

5 biedingen
Bied mee

34.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:33
Huidig bod
€ 3,00

2 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (21x16). Renaud. 1998.
35.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:34
Huidig bod
€ 8,00

3 biedingen
Bied mee

36.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:35
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

De rovers van Keizerrijken. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (30x11). M. Jamar. 1999.
37.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:36
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

38.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:37
Huidig bod
€ 2,00

1 bieding
Bied mee

Jeremiah. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (25x17). Hermann. onbekend jaartal.
39.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:38
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Malheig. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (30x11). Stalner. 1996.
40.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:39
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Het koninginnetje. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (28x21). J.C. Servais. 2002.
41.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (28x21) als formaat. Genummerd ( /250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door prenten Adhemar in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:40
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Verloren paradijs. Luxe, genummerd (EA) en gesigneerde, prent (28x14). Varanda. 2002.
42.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:41
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

43.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:42
Huidig bod
€ 5,00

3 biedingen
Bied mee

De Havik. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (18x11). Pellerin. 2001.
44.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:43
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

45.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:44
Huidig bod
€ 10,00

4 biedingen
Bied mee

Rataplan. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (22x10). Leonardo naar Morris. 2002.
46.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (22x10) als formaat. Genummerd ( /300) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven in 2002 door Comics Festival 1.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:45
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Shane. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (31x23). P. Teng. 1999.
47.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:46
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Zakkenloper en Blasius. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (20x12). B. Yslaire. 2002.
48.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (20x12) als formaat. Genummerd /120 exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door De Striepclub in 2002.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:47
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

49.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:48
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

50.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:49
Huidig bod
€ 5,00

3 biedingen
Bied mee

Comics Festival 1. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (38x28). Walhéry. 2002.
51.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (38x28) als formaat. Genummerd /300 exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Comics Festival 1 in 2002.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:50
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

De Phaëton. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (23x14). S. Fino. 2004.
52.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:51
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

53.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:52
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Metabaronnen. luxe, genummerd en gesigneerde, prent (23x17). Gimenez. Onbekend jaartal.
54.

Adhemar met een leuke prent (genummerd /250 en gesigneerd) door Juan Gimenez voor de kaste van de Metabaronnen. Formaat: 23x17
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:53
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

De Blauwbloezen. Luxe, gesigneerde (NB 50 ex.), prent op klein formaat (28x19). Lambil. Onbekend jaartal.
55.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:54
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Charly. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (25x17). Magda. 2002.
56.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:55
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Aria. Luxe, gesigneerde (HC), prent op klein formaat (26x15). M. Weyland. Onbekend jaartal.
57.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (26x15) als formaat. Zeldzamer Hors Commerce exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever en jaartal onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:56
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

58.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:57
Huidig bod
€ 2,00

1 bieding
Bied mee

De pioniers van de nieuwe wereld. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (31x23). Ersel. 2006.
59.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:58
Huidig bod
€ 6,00

2 biedingen
Bied mee

60.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 20:59
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Clown door Ersel. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). Ersel. 2001.
61.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (26x15) als formaat. Genummerd en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Stripfestival Valkenswaard in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:00
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

62.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:01
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

63.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:02
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Kroniek der barbaren. Hommage aan Peyo. Luxe prent op klein formaat (30x21). Mitton. 1998.
64.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:03
Huidig bod
€ 5,00

3 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd (60 ex.) en gesigneerde, prent op klein formaat (18x13). Renaud. Onbekend jaartal.
65.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (18x13) als formaat. HC (60 ex.) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:04
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Natasja. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (21x16). F. Walthery. 1998.
66.

Leuke prent van Uitgeverij Adhemar uit 1998, genummerd (/250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Afmetingen: 21x16.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:05
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

67.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:06
Huidig bod
€ 4,00

3 biedingen
Bied mee

68.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:07
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

69.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:08
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

70.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (24x16) als formaat. Genummerd of HC exemplaren (buiten handel) exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:09
Huidig bod
€ 3,00

2 biedingen
Bied mee

71.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:10
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

72.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:11
Huidig bod
€ 6,00

2 biedingen
Bied mee

73.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:12
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

74.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:13
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

75.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:14
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Rubine. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (25x15). Walthéry. 1998.
76.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x15) als formaat. Genummerd ( /350) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Cap BD in 1998.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:15
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

77.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:16
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Sky Doll. Luxe, geletterd en gesigneerde, prent (21x15). Barbucci. Onbekend jaartal.
78.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:17
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Clown door Turk. Luxe, gesigneerde (HC 75 ex.), prent op klein formaat (24x16). Turk. 2001.
79.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:18
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Marlysa. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (21x15). Danard. 2003.
80.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:19
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (23x16). Renaud. 1998.
81.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:20
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

82.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:21
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

Comics Festival. luxe, genummerd en gesigneerde, prent. (30x21). Severin. 2001.
83.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (30x21) als formaat. genummerd ( /300) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Comics festival in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:22
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Kogaratsu. Luxe, geletterde en gesigneerde, prent op klein formaat (25x17). Michetz. 2001.
84.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x17) als formaat. Geletterde B / Z exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:23
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Nero. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (21x15). Stallaert. 1998.
85.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:24
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

Prenten Delaby. Luxe, genummerd en gesigneerde, afbeelding op klein formaat (30 x 23). Ph. Delaby. Onbekend jaartal.
86.

Prachtige kleurenprent met indiaanse vrouw genummerd /200 exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever en uitgiftedatum onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:25
Huidig bod
€ 8,00

4 biedingen
Bied mee

87.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:26
Huidig bod
€ 6,00

3 biedingen
Bied mee

88.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:27
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

89.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:28
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Rubine. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (24x15). D. de Lazare. 1998.
90.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:29
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

Legende. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (24x17). Y. Swolfs. 2003.
91.

Prenten Adhemar met een leuke tekening uit de reeks Legende van Yves Swolfs. Genummerd (/250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Formaat: 24x17.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:30
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

Chris Melville. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (21x15). D. Hulet. 2005
92.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:31
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

93.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:32
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Biebel, Luxe, genummerd (HC) gesigneerde, prent (23x18). Legendre. 1996.
94.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:33
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

95.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:34
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

De Rode Ridder. Luxe prent op klein formaat (26x17). K. Biddeloo. 1998.
96.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op papier en op (26x17) als formaat. Niet gesigneerd. Uitgegeven door Stripfestival Middelkerke in 1998.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:35
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Sarah & Robin. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (28x19). Steven Dupré. 1999.
97.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:36
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Alais Ego. luxe,gesigneerde, prent (26x18) D. Matena. 1993.
98.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:37
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Woogie. Luxe, genummerd (50 ex.) en gesigneerde, prent (27x19). Benn. 2000.
99.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:38
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Kamikaze. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (24x20). Dimitri. 1998.
100.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:39
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

101.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:40
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

102.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:41
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

103.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:42
Huidig bod
€ 2,00

1 bieding
Bied mee

Godin wit, Godin zwart. Luxe, genummerd en gesigneerd, prent (25x21). Servais. 2002.
104.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x21) als formaat. Genummerd ( /250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Prenten Adhemar in 2002.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:43
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

105.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:44
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

106.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x17) als formaat. Geletterde P / Z exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:45
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

Nero - De groene chinees. Genummerd (40 ex.) en gesigneerde prent (21x14). Marc Sleen. Onbekend jaartal.
107.

Zeer mooi en moeilijke prent (offset) op karton en op (21x14) als formaat. Genummerd op slechts 40 exemplaren en gesigneerd door de auteur. Onbekende uitgever.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:46
Huidig bod
€ 11,00

9 biedingen
Bied mee

Clown door Oosterveer. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). M. Oosterveer. 2001.
108.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:47
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (30x15). Renaud. 2009.
109.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:48
Huidig bod
€ 8,00

3 biedingen
Bied mee

De rovers van Keizerrijken. Genummerd (25 ex.) en gesigneerde prent (25x20). M. Jamar. 1998.
110.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x20) als formaat. Genummerd op slechts 25 exemplaren gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Het B-gevaar in 1998.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:49
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Coma. Genummerd en gesigneerde prent (30x21). Dupré. 2004.
111.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (30x21) als formaat. Genummerd op slechts 100 exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Comic strips in 2004.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:50
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Titia en Pijpelijn. Genummerd en gesigneerde prent (21x14). M. Hardy. 2001.
112.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (21x14) als formaat. Genummerd ( /125) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Het B-gevaar in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:51
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Jim Cutlass. Genummerd en gesigneerde prent (21x14). Rossi. 2001.
113.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (21x14) als formaat. Genummerd ( /99) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Het B-gevaar in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:52
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

114.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:53
Huidig bod
€ 8,00

4 biedingen
Bied mee

Rovers van Keizerrijken. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (27x9). M. Jamar. 1997.
115.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:54
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Natasja. Luxe, genummerd (HC)  en gesigneerde, prent op klein formaat (21x16). F. Walthery. 1998.
116.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (20x14) als formaat. Gelimiteerde Hors Commerce exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:55
Huidig bod
€ 6,00

6 biedingen
Bied mee

Clown door Ferry. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). Ferry. 2001.
117.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:56
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

118.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:57
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (21x16). Renaud. 1999.
119.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:58
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Het dagboek van een bos. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (20x14). Servais. 2003.
120.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (20x14) als formaat. Genummerd ( /200) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door La Rimbambelle in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 21:59
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

essica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (25x18). Renaud. Onbekend jaartal.
121.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:00
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Erotiche prent. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (30x21). Van Gotha. Onbekend jaartal.
122.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:01
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

123.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:02
Huidig bod
€ 4,00

3 biedingen
Bied mee

124.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:03
Huidig bod
€ 4,00

3 biedingen
Bied mee

125.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:04
Huidig bod
€ 3,00

3 biedingen
Bied mee

De Rode Ridder. Luxe, gesigneerde (EA 20 ex.), prent op klein formaat (28x19). K. Biddeloo. Onbekend jaartal.
126.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:05
Huidig bod
€ 8,00

3 biedingen
Bied mee

127.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x17) als formaat. Geletterde Q / Z exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:06
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Natasja. Genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (22x14). F. Walthery. 1998.
128.

Mooie en zeldzame prent (offset) op karton en op (22x14) als formaat. Genummerd ( /250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door The Yellow kid café in 1998.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:07
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

129.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:08
Huidig bod
€ 3,00

1 bieding
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (25x14). Renaud. Onbekend jaartal.
130.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x14) als formaat. Genummerd of HC exemplaren (buiten handel) exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:09
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

131.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:10
Huidig bod
€ 11,00

10 biedingen
Bied mee

132.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:11
Huidig bod
€ 6,00

4 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (23x15). Renaud. Onbekend jaartal.
133.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (23x15) als formaat. Genummerd of HC exemplaren (buiten handel) exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:12
Huidig bod
€ 7,00

3 biedingen
Bied mee

Comanche. Luxe, genummerd (HC) en gesigneerde, prent (25x18). Hermann. 2002.
134.

Espace BD met een leuke prent van Hermann met één der weinige Hors Commerce (buiten handel) exemplaren, gesigneerd. Formaat: 25x18
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:13
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

Bosliefje. Genummerd en gesigneerde prent (21x18). Servais. 2002.
135.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (21x18) als formaat. Genummerd ( /250) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door prenten Adhemar in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:14
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Clown door Wozniak. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). Wozniak. 2001.
136.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:15
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Prenten Delaby. Luxe, genummerd en gesigneerde (G/Z), afbeelding op klein formaat (25x16). Ph. Delaby. 2002.
137.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:16
Huidig bod
€ 3,00

1 bieding
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (28x19). Renaud. 2011.
138.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:17
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

139.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:18
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

140.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:19
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Sky Doll. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (30x20). Barbucci. 2003.
141.

Mooi prent van Sky Doll door Barbucci uitgegeven in 2003. Genummerd en gesigneerd en uitgegeven door les editions du cafe (Frankrijk)
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:20
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

De Rode Ridder. Luxe, genummerd (HC) gesigneerde, prent op klein formaat (28x19). K. Biddeloo. Onbekend jaartal.
142.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:21
Huidig bod
€ 8,00

3 biedingen
Bied mee

Franka. 6x  Postkaarten op formaat (12x7). Henk Kuijpers. Onbekend jaartal.
143.

Mooie set postkaarten van Franka door Kuijpers (offset) op karton en op (12x7) als formaat. Niet gesigneerd en onbekende uitgever. Maar wel zeer kleurrijk.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:22
Huidig bod
€ 5,00

2 biedingen
Bied mee

Prenten Delaby. Genummerd (25 ex.) en gesigneerde, afbeelding op klein formaat (25x16). Ph. Delaby. 2002.
144.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:23
Huidig bod
€ 14,00

9 biedingen
Bied mee

Kai Lente. Luxe, genummerd en gesigeerde, prent (21x15). B. Mau. 2004.
145.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:24
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Clown door Charles. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). J.F. Charles. 2001.
146.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:25
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Bakelandt. Genummerd (EA) en gesigneerde prent (30x20). H. Leemans. Onbekend jaartal.
147.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:26
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

148.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:27
Huidig bod
€ 7,00

4 biedingen
Bied mee

Nino, luxe genummerd (HC) en gesigneerde prent (28x21). Stallaert. 1995.
149.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:28
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

150.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:29
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

De heldinnen van Arcadia. Triptiek, genummerd (50 ex.) en gesigneerd. J. Bosschaert. 2014.
151.

Zeer moeilijk en mooi uitvouwbaar document over de heldinnen van Arcadia door Jan Bosschaert in een oplage van Hc 50 exemplaren. Uitgegeven door Arcadia in 2014.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:30
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

Sammy (blauwe + gele jas). Genummerd en gesigneerde prent (24x17). Berck. Onbekend jaartal. Compleet.
152.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:31
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). Renaud. Onbekend jaartal.
153.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:32
Huidig bod
€ 5,00

2 biedingen
Bied mee

Konvooi. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (23x15). Buchet. Onbekend jaartal.
154.

Onbekende uitgever met leuke prent uit de serie Konvooi door Buchet. Genummerd (/250 - exemplaren) en gesigneerd door de auteur. Formaat: 23x16
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:33
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

155.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:34
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Dans le peau d'une femme. Genummerd en gesigneerd boekje op klein formaat (22x15). F. Walthery + Di Sano. 2001.
156.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:35
Huidig bod
€ 11,00

5 biedingen
Bied mee

157.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:36
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Kobe de koe. Genummerd (HC) en gesigneerde prent (29x14). J. De Moor. 1995.
158.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:37
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Comics Festival 1. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (14x8). Walhéry. 2002.
159.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (14x8) als formaat. Genummerd ( /600) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Comics Festival in 2002.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:38
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

160.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x17) als formaat. Geletterde F / Z exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:39
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Roze Bottel. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (24x17). Dany. 1998.
161.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:40
Huidig bod
€ 5,00

2 biedingen
Bied mee

162.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:41
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Clown door Salma. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). Salma. 2001.
163.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:42
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Het dagboek van een bos. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (20x16). Servais. 2003.
164.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (20x16) als formaat. Genummerd ( /200) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door La Rimbambelle in 2003.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:43
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

165.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:44
Huidig bod
€ 3,00

2 biedingen
Bied mee

166.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:45
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Clown door Weyland. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (24x16). Weyland. 2001.
167.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:46
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (21x16). Renaud. Onbekend jaartal.
168.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (21x16) als formaat. Genummerd HC exemplaren (buiten handel) exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:47
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Rovers van Keizerrijken. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (22x10). M. Jamar. 1997.
169.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:48
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

170.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:49
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

171.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:50
Huidig bod
€ 10,00

5 biedingen
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, geletterd en gesigneerde, prent op klein formaat (21x16). Renaud. 2003.
172.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (23x15) als formaat. Genummerd HC exemplaren (buiten handel) exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:51
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Luuna. Genummerd en gesigneerde prent (28x18). Keramidas. Onbekend jaartal.
173.

Zeer leuke en moeilijke prent van Luuna door Keramidas op (28x18) formaat. Genummerd en gesigneerd door de auteur. Weinig over bekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:52
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (25x17). Renaud. 2002.
174.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:53
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Het dagboek van een bos. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (24x17). Servais. 2003.
175.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (24x17) als formaat. Genummerd ( /200) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door La Rimbambelle in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:54
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Joe Bar Team. Luxe, genummerd (HC) en gesigneerde prent (30x20). C. Debarre.  2005.
176.

Luxe prent, genummerd en gesigneerd HC - exemplaar waarschijnlijk afkomstig van bij het luxe album in witte verzameldoos. Uitgever Delmi Decor te Kortrijk.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:55
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

177.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:56
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Jessica Blandy. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent op klein formaat (28x19). Renaud. 2010.
178.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:57
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

179.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:58
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

180.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 22:59
Huidig bod
€ 5,00

3 biedingen
Bied mee

181.

Mooie prent (offset) op karton en op (25x16) als formaat. Genummerd en gesigneerd exemplaar en gesigneerd door de auteur. Uitgever onbekend.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:00
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Asterix. Nieuwjaarswensen Van Ditmar. Goscinny en Uderzo. (30 x 15). Onbekend jaartal.
182.

Van Ditmar met zijn eindejaarswensen voor goeie klanten en medewerkers. Zeer mooie tekening (+ extra gerechtje om everzwijn klaar te maken). Niet gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:01
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Natasja. Genummerd (EA) en gesigneerde, prent op klein formaat (30x20). F. Walthery. Onbekend jaartal.
183.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:02
Huidig bod
€ 4,00

4 biedingen
Bied mee

184.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:03
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

185.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:04
Huidig bod
€ 6,00

4 biedingen
Bied mee

Comanche. Luxe, genummerd en gesigneerde, prent (22x17). Hermann. Onbekend jaartal..
186.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:05
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

187.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:06
Huidig bod
€ 3,00

1 bieding
Bied mee

188.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:07
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

189.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:08
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Rubine. Genummerd en gesigneerde prent (24x16). Walthéry. 2000.
190.

Mooi uitgevoerde prent (offset) op karton en op (24x16) als formaat. Genummerd ( /300) exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Cap BD in 2000.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:09
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

191.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:10
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

192.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:11
Huidig bod
€ 4,00

3 biedingen
Bied mee

193.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:12
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Walthéry. 2x leuke prent op postkaartformaat. Walthéry. Onbekend jaartal.
194.
Goede tot zeer goede staat

Leuke afbeeldingen (2x) van F. Walthéry met de duivenmelker en 2 leuke kinderen. Niet gesigneerd. Achterzijde kinderprent vertoont wat lijmresten. Onbekende uitgever.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:13
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

195.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:14
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Curiosa Crisse. Gesigneerde toegangskaart + wijnetiket stripfestival Legugé. Crisse. 2000.
196.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:15
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

197.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:16
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

Curiosa Crisse. Gesigneerde Flyer Stripfestival Legugé. Crisse. 2000.
198.

Compleet boekje (Flyer) met alle activiteiten tijdens het stripfestival van Legugé uit het jaar 2000. Slechts enkele exemplaren hiervan zijn door Crisse gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:17
Startbod
€ 1,00

0 biedingen
Bied mee

199.

Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:18
Huidig bod
€ 2,00

2 biedingen
Bied mee

200.

Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op (25x17) als formaat. Geletterde O / Z exemplaren en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven in 2001.
Meer informatie
Einde kavel : Maa 31-08 - 23:19
Huidig bod
€ 1,00

1 bieding
Bied mee

Einde:
Maandag
31-08-2015

Als laatste geboden op:
24.

Frits the cat. Luxe, gesigneerde, prent op klein formaat (23x17). R. Crumb. 2003. Laatste bod
€ 3,00

Zoeken

Veiling

Sorteer op