Einde:
Vrijdag
28-11-2014
Einde:
Zondag
30-11-2014
Einde:
Maandag
01-12-2014
Einde:
Dinsdag
02-12-2014
Einde:
Woensdag
03-12-2014

Bobbedoes. Stripveiling november - december 2014.
Veiling van VeilinghuisBobbedoes met in totaal 353 kavels.

Karel Biddeloo. Originele pagina. De rode ridder. Nr. 45. De hamer van Thor. 1970
1.
In inkt

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:00
Huidig bod
€ 180,00

46 biedingen
Bied mee

Hausman. Originele tekening - dédicace. HC. Laïyna.
2.
In aquarel

Mooie originele tekening binnenin het album, met de bekende kleurrijke tekenstijl van René Hausman (21 februari 1936). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:01
Huidig bod
€ 25,00

9 biedingen
Bied mee

Moebius. Starwatcher 4. Zeefdruk. Sérigraphie. Opl. 30 ex. 1990. Aedena. Gesigneerd Jean Giraud
3.
Ingelijst

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:02
Huidig bod
€ 205,00

16 biedingen
Bied mee

Druuna-Serpieri. HC. Lot van 11 diverse uitgaven. Met o.a. Creatura. Allen in 1e druk.
4.
Zeer goede tot quasi nieuwstaat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:03
Huidig bod
€ 80,00

19 biedingen
Bied mee

G. Darrow. East meets west. Portfolio. 1e druk 1986. Aedena. Opl 750 ex.
5.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:04
Huidig bod
€ 27,00

8 biedingen
Bied mee

Biddeloo. Originele tekening - dédicace. De Rode Ridder. Omnibus
6.
In stift

Mooie originele tekening in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Karel Biddeloo (17 augustus 1943 - 7 juni 2004). Gesigneerd
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:05
Huidig bod
€ 18,00

6 biedingen
Bied mee

Decalco. Stickerboekjes. Nrs. 1 t/m 11 (exclusief deel 3). 1e druk 1986 - 1988
7.
Met o.a. Moebius, Franquin e.a.

Set van 10 boekjes waarin opgenomen diverse glasstickers van betreffende tekenaars. Allen compleet. Uitgegeven door Anagraphis. Allen in zeer goede staat.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:06
Huidig bod
€ 51,00

23 biedingen
Bied mee

Magda. Originele tekening - dédicace. HC. Charly. Nr. 3 . Dreigende bliksem
8.
In potlood

Mooie originele potloodtekening in het album uit de stripreeks Charly, getekend door Belgisch tekenares Magda Seron (28 augustus 1956).
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:07
Huidig bod
€ 14,00

2 biedingen
Bied mee

XIII. Luxe HC groot formaat. Voor Maria. Opl. 268 ex. Khani. 1e druk 1992
9.
Gesigneerd William Vance

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:08
Huidig bod
€ 44,00

15 biedingen
Bied mee

Marvano. 2x Originele tekening - dédicace. Dallas Barr. Nrs. 3 + 4
10.
In stift en inkt

Lot van 2 Mooie originele tekening binnenin de albums. Getekend door Belgisch tekenaar Mark van Oppen (29 April 1953).
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:09
Huidig bod
€ 17,00

4 biedingen
Bied mee

Rossi. Jim Cutlass. Portfolio. 1e druk 1987. Aedena. Opl 750 ex.
11.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:10
Huidig bod
€ 35,00

17 biedingen
Bied mee

Kox. Originele tekening - dédicace. + Tekening van Cauvin. Agent 212. Nr. 9. Op wieltjes
12.
In stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:11
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

De Tien Geboden. HC. Nrs. 1 t/m 10 compleet. Glénat. 1e druk 2001 - 2003
13.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:12
Huidig bod
€ 47,00

8 biedingen
Bied mee

Swerts. Originele tekening - dédicace. Samson en Gert. Nr. 21. Waterskiën
14.
Uitgewerkte tekening in potlood.

Mooie uitgewerkte originele tekening in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Wim Swerts (19 april 1966). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:13
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Storm. Zeefdruk. The living planet. 1e druk 1994. Opl. 400 ex.
15.
Zeer goede staat. Gesigneerd Don Lawrence

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:14
Huidig bod
€ 32,00

7 biedingen
Bied mee

Severin. Originele tekening - dédicace. SC. Urkanika
16.
In potlood.

Mooie originele tekening in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Alec Severin (29 december 1963). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:15
Huidig bod
€ 15,00

1 bieding
Bied mee

XIII. El Cascador. Luxe HC. Groot formaat. Oplage 260 ex. W.Vance - J.van Hamme. 1e druk 1994
17.
Gesigneerd William Vance

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:16
Huidig bod
€ 36,00

15 biedingen
Bied mee

Moebius. De incal. Zeefdruk. Opl. 200 ex. Gesigneerd Jean Giraud
18.
Ingelijst

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:17
Huidig bod
€ 81,00

16 biedingen
Bied mee

Bosschaert. Originele tekening - dédicace. HC. Omni. 20.000 millirem onder de zee
19.
In potlood

Mooie originele tekening in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Jan Bosschaert (15 december 1957). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:18
Huidig bod
€ 11,00

1 bieding
Bied mee

Kuifje. Lot van 4 uitgaven. HC. Met o.a. Hergé en Kuifje verslaggevers. 1986
20.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:19
Huidig bod
€ 20,00

7 biedingen
Bied mee

Carin. Originele tekening - dédicace. Victor Sackville. Nr. 23. Operatie Z26-B
21.
In potlood en stift

Mooie uitgewerkte originele tekening in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Francis Carin (24 december 1950). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:20
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Lamquet. Originele tekening - dédicace. De pithecantroop. Nr. 1. De Hollandse Chirurg
22.
In potlood en stift

Mooie originele tekening in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Chris Lamquet (10 januari 1954). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:21
Huidig bod
€ 11,00

1 bieding
Bied mee

Moebius entretiens avec Numa Sadoul. HC. 1e druk 1991
23.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:22
Huidig bod
€ 22,00

6 biedingen
Bied mee

Verhaeghe. Originele tekening - dédicace. Kroniek der guldensporenslag. Nr. 2. Winter
24.
In potlood

Mooie originele tekening in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Christiaan Verhaeghe (1965). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:23
Huidig bod
€ 11,00

2 biedingen
Bied mee

XIII. Luxe HC groot formaat. Het Vonnis. Opl. 435 ex. Dargaud. 1e druk 1997
25.
Gesigneerd William Vance

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:24
Huidig bod
€ 34,00

15 biedingen
Bied mee

Verhaeghe. Originele tekening - dédicace. Kroniek der guldensporenslag. Nr. 1. Herfst
26.
In stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:25
Huidig bod
€ 17,00

5 biedingen
Bied mee

L' Univers de Giraud (Moebius). HC. 1e druk 1986
27.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:26
Huidig bod
€ 20,00

5 biedingen
Bied mee

Magda. Originele tekening - dédicace. HC. Charly. Nr. 5 . Nachtmerries
28.
In potlood

Mooie originele potloodtekening in het album uit de stripreeks Charly, getekend door Belgisch tekenares Magda Seron (28 augustus 1956). Gesigneerd
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:27
Huidig bod
€ 27,00

10 biedingen
Bied mee

Kuifje. SC. Nrs. 1 t/m 24 compleet + Jo, Suus en Jokko. Nrs. 1 t/m 5 compleet
29.
Hoofdzakelijk in quasi nieuwstaat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:28
Huidig bod
€ 23,00

10 biedingen
Bied mee

Hausman. Originele tekening - dédicace. HC. La grande tambouille de Fées.
30.
In aquarel + tekening van Michel Rodrigue

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:29
Huidig bod
€ 25,00

10 biedingen
Bied mee

La memoire du futur. Moebius. HC. 1e druk 1983
31.

Hardcover, uitgegeven in 1983 door Gentiane. Franstalig. Met vele zwart-wit en gekleurde prenten en illustraties van tekenaar Jean Giraud (Moebius). In zeer goede staat.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:30
Huidig bod
€ 20,00

6 biedingen
Bied mee

Leemans. Originele tekening - dédicace. SC. Bakelandt. De Bataafse valstrik
32.
In stift

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Hec Leemans (28 januari 1950). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:31
Startbod
€ 10,00

0 biedingen
Bied mee

Venise céleste. Moebius. Luxe HC. 1e druk 1984 + Schetsboek. Opl. 650 ex.
33.
Compleet met schetsboek

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:32
Huidig bod
€ 42,00

18 biedingen
Bied mee

Broeders. Originele tekening - dédicace. HC. Tyndall. Nr. 4. De kinderen van de beul
34.
In potlood

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Ken Broeders (1970). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:33
Huidig bod
€ 32,00

7 biedingen
Bied mee

Alex. Nrs. 1 t/m 25. Hoofdzakelijk herdruk + 4 x De reizen van Alex
35.
Overwegend zeer goede staat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:34
Huidig bod
€ 25,00

8 biedingen
Bied mee

Loisel. Originele tekening - dédicace. HC. Norbert le lézard
36.
In stift

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Franse tekenaar Régis Loisel (4 december 1951). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:35
Huidig bod
€ 37,00

7 biedingen
Bied mee

Starwatcher 2. Moebius. HC. 1e druk 1986
37.

Hardcover van uitgeverij Aedena. Franstalig. Met opgenomen vele illustraties, zowel gekleurd als in zwart wit. Album in zeer goede staat.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:36
Huidig bod
€ 25,00

10 biedingen
Bied mee

Kiko. Originele tekening - dédicace. Foufi. De hoogvlieger. Opl. 50 ex. 2000
38.
In potlood

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:37
Huidig bod
€ 17,00

3 biedingen
Bied mee

Biancarelli. Originele tekening - dédicace. HC. Argyll. Nr. 1. De erfgenaam
39.
In stift

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door Franse tekenaar Franck Biancarelli (1 September 1967). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:38
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Vang 'ns een Marsupilami!. Luxe HC. Marsu Productions. Opl 235 ex. 2002
40.
Quasi nieuwstaat.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:39
Huidig bod
€ 28,00

6 biedingen
Bied mee

Hirn. Originele tekening - dédicace. HC. De macht der onschuldigen. Providence
41.
In stift

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door De Franse tekenaar Laurent Hirn (4 April 1963). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:40
Huidig bod
€ 27,00

7 biedingen
Bied mee

Moebius. Quatre-vingt huit. HC. 1e druk 1990
42.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:41
Huidig bod
€ 8,00

3 biedingen
Bied mee

Jung. Originele tekening - dédicace. SC. Yasuda. Nr. 2. De vrouw zonder gezicht
43.
In aquarel

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Koreaans/Belgische tekenaar Jung (2 december 1965). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:42
Huidig bod
€ 20,00

6 biedingen
Bied mee

Morales. Originele tekening - dédicace. SC. De reizen van Alex. Egypte.
44.
In potlood

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Zwitserse tekenaar Rafael Morales (17 augustus 1969). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:43
Startbod
€ 10,00

0 biedingen
Bied mee

Ragebol. HC. Nrs. 1 t/m 5 compleet. 1e druk 1987 - 2003
45.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:44
Huidig bod
€ 19,00

7 biedingen
Bied mee

Reculé. Originele tekening - dédicace. HC. De legende van Kynan
46.
In potlood

Mooie originele tekening van de Belgische tekenaar Henri-Joseph Reculé (2 juni 1970) binnen in het album. Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:45
Huidig bod
€ 48,00

18 biedingen
Bied mee

Suske en Wiske. Luxe HC. Het Geheim van de Gladiatoren. Luxe Bibliofiele heruitgave. 1983
47.
Genummerde oplage in schuifdoos

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:46
Huidig bod
€ 23,00

11 biedingen
Bied mee

Magda. Originele tekening - dédicace. HC. Charly. Nr. 6. De moordenaar
48.
In potlood

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:47
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Suske en Wiske. Luxe HC. De Tartaarse helm. Luxe Bibliofiele heruitgave. 1984
49.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:48
Huidig bod
€ 32,00

11 biedingen
Bied mee

Biddeloo. Originele tekening - dédicace. De vrouwen van de rode ridder. Opl 750 ex.
50.
In stift

Mooie originele tekening on het album. Getekend door de Belgische tekenaar Karel Biddeloo (17 augustus 1943 - 7 juni 2004). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:49
Huidig bod
€ 19,00

6 biedingen
Bied mee

Lot varia modern. 17 x SC. Met o.a. Ik ben een Kathaar
51.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:50
Huidig bod
€ 29,00

12 biedingen
Bied mee

Hausmann. Originele tekening - dédicace. HC. De jagers van de dageraad. Vrije vlucht.
52.
In aquarel

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:51
Huidig bod
€ 24,00

7 biedingen
Bied mee

Suske en Wiske. Luxe HC. De schat van Beersel. Luxe Bibliofiele heruitgave. 1983
53.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:52
Huidig bod
€ 32,00

13 biedingen
Bied mee

Marvano. Originele tekening - dédicace. HC. De eeuwige oorlog 2.
54.
In stift

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door Belgisch tekenaar Mark van Oppen (29 April 1953). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:53
Huidig bod
€ 17,00

5 biedingen
Bied mee

Suske en Wiske. Luxe HC. De gezanten van Mars. Luxe Bibliofiele heruitgave. 1984
55.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:54
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

Loisel. Originele tekening - dédicace. HC. Peter Pan. Tempete
56.
In pen en stift

Mooie originele tekening binnenin het Franstalige album. Getekend door de Franse tekenaar Régis Loisel (4 december 1951). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:55
Huidig bod
€ 43,00

8 biedingen
Bied mee

Suske en Wiske. Luxe HC. De bronzen sleutel. Luxe Bibliofiele heruitgave. 1983
57.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:56
Huidig bod
€ 34,00

16 biedingen
Bied mee

Het ijzermasker. HC. Nrs. 1 t/m 6 compleet. 1e druk 1991 - 2002
58.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:57
Huidig bod
€ 13,00

8 biedingen
Bied mee

Weinberg. Originele tekening - dédicace. Dan Cooper. De zaak Minos.
59.
In pen en stift

Mooie originele tekening binnen in het album. Getekend door de Belgische tekenaar Albert Weinberg (9 april 1922 - 29 september 2011). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:58
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

Suske en Wiske. Luxe HC. Het Spaanse spook. Luxe Bibliofiele heruitgave. 1983
60.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 20:59
Huidig bod
€ 31,00

15 biedingen
Bied mee

Weinberg. Originele tekening - dédicace. Dan Cooper in Noorwegen.
61.
In pen en stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:00
Huidig bod
€ 17,00

5 biedingen
Bied mee

Lot varia modern. 15 x SC. Met o.a. Atlantis experiment
62.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:01
Huidig bod
€ 21,00

9 biedingen
Bied mee

Bec. Originele tekening - dédicace. HC. Zero Absolu. Eerste bedrijf
63.
In stift

Mooie originele tekening binnen in het album. Getekend door de Franse tekenaar Christophe Bec (24 augustus 1969). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:02
Huidig bod
€ 35,00

8 biedingen
Bied mee

Suske en Wiske De Parel in de Lotusbloem. Middelkerke HC Luxe. Standaard 1997. Opl. 500 ex
64.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:03
Huidig bod
€ 25,00

5 biedingen
Bied mee

Bati. Originele tekening - dédicace. Altor 4. De onsterfelijken van Shinkara
65.
In stift

Mooie originele tekening binnen in het album. Getekend door de Franse tekenaar Marc Bati (1960). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:04
Huidig bod
€ 28,00

6 biedingen
Bied mee

Hellboy. Seed of destruction. HC luxe. 1e druk 1994. Opl. 1000 ex.
66.
Gesigneerd door Mike Mignola

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:05
Huidig bod
€ 62,00

8 biedingen
Bied mee

Bati. Originele tekening - dédicace. Altor 3. Het geheim van Aurelys
67.
In stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:06
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

De ijsdemon. Tardi. Luxe HC. 1e druk 1995. Opl. 550 ex.
68.
Zeer goede staat. Met gesigneerde prent

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:07
Huidig bod
€ 25,00

8 biedingen
Bied mee

Hirn. Originele tekening - dédicace. HC. De macht der onschuldigen. Nr. 1. Joshua
69.
In stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:08
Huidig bod
€ 20,00

3 biedingen
Bied mee

Tardi - Monographie. Groensteen. HC. 1e druk 1980
70.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:09
Huidig bod
€ 9,00

4 biedingen
Bied mee

Magda. Originele tekening - dédicace. HC. Charly. Nr. 8. Vuurogen
71.
In potlood

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:10
Huidig bod
€ 11,00

2 biedingen
Bied mee

Dossier Jacobs. HC luxe. 1e druk 1991. Oplage 300 ex. + zeefdruk (Blake en Mortimer)
72.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:11
Huidig bod
€ 35,00

5 biedingen
Bied mee

Jaradin. Originele tekening - dédicace. Alexis. Kay Siang
73.
In potlood

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door De Franse tekenaar Marcel Jaradin(1950). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:12
Huidig bod
€ 11,00

2 biedingen
Bied mee

Tardi. Lot van 5 uitgaven. Franstalig. Met o.a. Presque tout Tardi
74.
Goede tot zeer goede staat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:13
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Grenson. Originele tekening - dédicace. Carland Cross. Het mysterie van Loch Ness.
75.
In stift en inkt

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaar Olivier Grenson (27 mei 1962). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:14
Huidig bod
€ 17,00

4 biedingen
Bied mee

Tardi. Een monografie. HC. 1e druk 1985. Opl. 1200 ex.
76.
Goede tot zeer goede staat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:15
Huidig bod
€ 15,00

6 biedingen
Bied mee

Bosschaert. Originele tekening - dédicace. Sam. Nr. 8. Hazera
77.
In potlood

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:16
Huidig bod
€ 32,00

6 biedingen
Bied mee

Blake en Mortimer. Luxe HC. Het Raadsel van Atlantis. 1e druk 1991. Opl. 850 ex.
78.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:17
Huidig bod
€ 30,00

9 biedingen
Bied mee

Van Driel. Originele tekening - dédicace. De vis aan de wand
79.
In inkt

Mooie originele tekening in het album. Getekend door de Nederlandse tekenaar Guido van Driel (1962). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:18
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Tardi. Lot met 10 uitgaven. Met o.a. Soldaat Verlot, de sluipschutter, Vaarwel Morgendauw e.a.
80.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:19
Huidig bod
€ 31,00

13 biedingen
Bied mee

Carrère. Originele tekening - dédicace. Leo Loden. Nr.1. Terminus Canebière
81.
In inkt

Mooie originele tekening in het album van de serie Leo Loden. Getekend door de Franse tekenaar Serge Carrère (13 januari 1958). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:20
Huidig bod
€ 16,00

3 biedingen
Bied mee

Jo, Suus en Jokko. Le testament de M.Pump. Hergé. Houten plateau.
82.
Met de hand vervaardigd

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:21
Huidig bod
€ 77,00

27 biedingen
Bied mee

Laudec en Cauvin. Originele tekening - dédicace. SC. Taxi girl. Bent u vrij?
83.
In pen en stift

Mooie originele tekening binnenin het album. Getekend door de Belgische tekenaars Antonio de Luca (4 juni 1947) en Raoul Cauvin (26 september 1938). Gesigneerd.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:22
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

Tardi. Lot met 9 uitgaven. Met o.a. De kakkerlakkenkiller, Het ware verhaal van de onbekende soldaat, Het geheim van de wurger e.a.
84.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:23
Huidig bod
€ 50,00

10 biedingen
Bied mee

Laudec en Cauvin. Originele tekening - dédicace. Stefan. Nr. 5. Korte sladood
85.
In pen en stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:24
Huidig bod
€ 11,00

2 biedingen
Bied mee

De complete avonturen van Hoempa Pa SC. 1979 Lombard. + Johan Pikbroek. SC. Nrs.1 t/m 4
86.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:25
Huidig bod
€ 22,00

11 biedingen
Bied mee

Jung. Originele tekening - dédicace. Het meisje en de wind. Nr. 2. Win
87.
In aquarel

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:26
Huidig bod
€ 18,00

5 biedingen
Bied mee

Tardi. Lot met 7 uitgaven. Met o.a. Dodelijke spelletjes, Loopgravenoorlog, De grote slachting e.a.
88.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:27
Huidig bod
€ 37,00

11 biedingen
Bied mee

Kiko. Originele tekening - dédicace. Foufi. De hoogvlieger. Opl. 650 ex
89.
In aquarel

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:28
Startbod
€ 10,00

0 biedingen
Bied mee

Blake en Mortimer. Het Geheim van de Zwaardvis. HC Luxe. 1e druk 1992. Oplage 825 ex.
90.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:29
Huidig bod
€ 32,00

9 biedingen
Bied mee

Kolk. Originele tekening - dédicace. Gilles de Geus
91.
In potlood

Mooie originele tekening op A4 formaat papier. Getekend door de Nederlandse tekenaar Hanco Kolk (11 maart 1957). Gesigneerd
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:30
Huidig bod
€ 45,00

8 biedingen
Bied mee

Asterix. Nrs. 1 t/m 35 compleet. Allen 1e druk. Geïllustreerde Pers - Amsterdam Boek. E.a. 1966 - 2013
92.
Hoofdzakelijk zeer goede staat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:31
Huidig bod
€ 44,00

10 biedingen
Bied mee

Magda. Originele tekening - dédicace. HC. Charly. Nr. 9. Berichten uit vervlogen tijden
93.
In potlood

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:32
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Tintin (Kuifje). Le secret de la licorne. Hergé. Houten plateau.
94.
Met de hand vervaardigd

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:33
Huidig bod
€ 77,00

25 biedingen
Bied mee

Juszezak. Originele tekening - dédicace.
95.
In pen, ingekleurd

Mooie originele tekening op A4 formaat papier. Getekend door de Franse tekenaar Erik Juszezak (13 januari 1959). Gesigneerd
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:34
Huidig bod
€ 19,00

6 biedingen
Bied mee

Ever Meulen. Lot van 6 uitgaven. Met o.a. Feu Vert. Gesigneerd Meulen
96.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:35
Huidig bod
€ 19,00

7 biedingen
Bied mee

Wasterlain. Originele tekening - dédicace.
97.
In potlood, ingekleurd

Mooie originele tekening op A4 formaat papier. Getekend door de Belgische tekenaar Marc Wasterlain (29 juni 1946). Gesigneerd
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:36
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Bram Jager en zijn buur. Nrs. 1 t/m 14 compleet. Herdruk en 1e druk. 1978 - 1981
98.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:37
Huidig bod
€ 28,00

6 biedingen
Bied mee

Jean-Pol. Originele tekening - dédicace.
99.
In potlood

Mooie originele tekening op A4 formaat papier. Getekend door de Belgische tekenaar Jean-Pol (15 maart 1943). Gesigneerd
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:38
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

Joost Swarte. Lot van 7 uitgaven. Met o.a. Plano. HC.
100.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:39
Huidig bod
€ 13,00

2 biedingen
Bied mee

Weinberg. Originele tekening - dédicace.
101.
In potlood

Mooie originele tekening op papier. Getekend door Belgische tekenaar Albert Weinberg (9 april 1922 - 29 september 2011). Gesigneerd. Formaat iets kleiner dan A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:40
Huidig bod
€ 11,00

2 biedingen
Bied mee

Lot Varia. 16 x. Met o.a. werk van Barbara Stok e.a. (lot 1)
102.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:41
Huidig bod
€ 7,00

1 bieding
Bied mee

Leemans. Originele tekening - dédicace.
103.
In stift

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Belgische tekenaar Hec Leemans (28 januari 1950). Gesigneerd. Formaat iets kleiner dan A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:42
Huidig bod
€ 22,00

3 biedingen
Bied mee

Moebius. Lot van 8 uitgaven. Met o.a. Visions of Arzach, Fusions e.a.. HC.
104.
Inclusief Verhalen van meneer Mouche. Opl. 600 ex

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:43
Huidig bod
€ 30,00

4 biedingen
Bied mee

Paape. Originele tekening - dédicace.
105.
In potlood

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Belgische tekenaar Eddy Paape (3 juli 1920 - 12 mei 2012). Gesigneerd. Formaat A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:44
Huidig bod
€ 14,00

3 biedingen
Bied mee

Blake en Mortimer. Lot van 4 uitgaven. Met o.a. La Guerre des mondes, Achter de schermen van Blake en Mortimer
106.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:45
Huidig bod
€ 18,00

5 biedingen
Bied mee

Reculé. Originele tekening - dédicace
107.
In potlood

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Belgische tekenaar Henri-Joseph Reculé (2 juni 1970). Gesigneerd. Formaat A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:46
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

Will Eisner. Lot van 8 uitgaven. Met o.a The name of the game, Graphic Storytelling e.a.
108.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:47
Huidig bod
€ 52,00

25 biedingen
Bied mee

Gürsel. Originele tekening - dédicace
109.
In pen, stift en potlood

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Turkse tekenaar Aydin Gürsel. Gesigneerd. Formaat A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:48
Huidig bod
€ 25,00

8 biedingen
Bied mee

Will Eisner. Sketchbook. Luxe HC. 1e druk 1995. Opl. 500 ex.
110.
Gesigneerd en genummerd

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:49
Huidig bod
€ 29,00

10 biedingen
Bied mee

Bosschaert. Originele tekening - dédicace
111.
In potlood

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Belgische tekenaar Jan Bosschaert (15 december 1957). Gesigneerd. Formaat A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:50
Huidig bod
€ 11,00

2 biedingen
Bied mee

Joost Swarte. Lot van 8 uitgaven. Met o.a. Leporello, Moderne kunst e.a.
112.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:51
Huidig bod
€ 17,00

2 biedingen
Bied mee

Van den Heuvel. Originele tekening - dédicace
113.
In stift

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Belgische tekenaar Fritz Van Den Heuvel (echte naam Joris Vermassen - 1964). Gesigneerd. Formaat A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:52
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Lot Varia. 16 x. Met o.a.Otto Graniet e.a. (lot 2)
114.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:53
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Magda. Originele tekening - dédicace. HC. Charly. Nr. 10. Engel
115.
In potlood

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:54
Huidig bod
€ 11,00

2 biedingen
Bied mee

Chaland. Le testament de Godefroid de Bouillon. Opl. 1099 ex + politiedossier. 1e druk 1987
116.
Genummerd en gesigneerd

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:55
Huidig bod
€ 95,00

23 biedingen
Bied mee

Teng. Originele tekening - dédicace
117.
In potlood

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Nederlandse tekenaar Paul Teng (6 maart 1955). Gesigneerd. Formaat A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:56
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Erotiek. Lot van 35 verschillende uitgaven. SC. O.a. Zwarte reeks (lot 1)
118.
Goede tot zeer goede staat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:57
Huidig bod
€ 27,00

8 biedingen
Bied mee

119.
In potlood

Mooie originele tekening op papier. Getekend door de Belgische tekenaar Jean-Pol (15 maart 1943). Gesigneerd. Formaat iets kleiner dan A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:58
Huidig bod
€ 13,00

3 biedingen
Bied mee

Erotiek. Lot van 33 verschillende uitgaven. SC. O.a. Follies (lot 2)
120.
Goede tot zeer goede staat

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 21:59
Huidig bod
€ 36,00

10 biedingen
Bied mee

Geerts (Suske en Wiske). Lot van 4 x originele tekening - dédicace. Met o.a. Lambik
121.
In stift

Lot van 4 mooie originele tekeningen op papier. Getekend door de Belgische tekenaar Paul Geerts (16 mei 1937). Gesigneerd. Allen afwijkend formaat. Groter dan A4.
Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 22:00
Huidig bod
€ 26,00

10 biedingen
Bied mee

Geerts (Suske en Wiske). Lot van 4 x originele tekening - dédicace. Met o.a. Jerom
122.
In stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 22:01
Huidig bod
€ 66,00

22 biedingen
Bied mee

Lot Varia. 20 x. Met o.a.werk van Mark Hendriks e.a. (lot 3)
123.

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 22:02
Huidig bod
€ 10,00

1 bieding
Bied mee

Geerts (Suske en Wiske). Lot van 4 x originele tekening - dédicace. Met o.a. Sidonia
124.
In stift

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 22:03
Huidig bod
€ 28,00

9 biedingen
Bied mee

Kroniek der guldensporenslag. Originele pagina uit deel 4. Winter. Uit het jaar 2000.
125.
Getekend in potlood door Christian Verhaeghe

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 22:04
Huidig bod
€ 27,00

8 biedingen
Bied mee

Renaud Denauw. Originele pagina. De kinderen van de salamander. 1988
126.
Gesigneerd

Meer informatie
Einde kavel : Vrij 28-11 - 22:05
Huidig bod
€ 49,00

24 biedingen
Bied mee

Einde:
Vrijdag
28-11-2014
Einde:
Zondag
30-11-2014
Einde:
Maandag
01-12-2014
Einde:
Dinsdag
02-12-2014
Einde:
Woensdag
03-12-2014

Als laatste geboden op:
231.
Batman. Lot met 11 diverse uitgaven. Met o.a. Batman Archives. Nrs. 1 en 2. Allen hardcover. DC Comics. 1e druk 1987 - 1996

Batman. Lot met 11 diverse uitgaven. Met o.a. Batman Archives. Nrs. 1 en 2. Allen hardcover. DC Comics. 1e druk 1987 - 1996 Laatste bod
€ 36,00

Zoeken

Veiling

Sorteer op