Alle aanbod

19925
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|
Asterix - Mini-verhalen, reklame Presto print - 1ste druk 1986
Goede staat a zeer goede staat
onbeschreven, stempel, rug zeer goed, lichte gebruikssporen
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - 207 - De glanzende gletsjer - 1ste druk 1986
naam in , rug perfect, lichte gebruikssporen en lichte verkleuring
€ 1,50

Einde kavel :
Rud Hart - 1 - olie voor Nagar - 1ste druk 1984
Zeer goede staat a quasi nieuw
Rud Hart - 1 - olie voor Nagar - 1ste druk 1984²
€ 1,50

Einde kavel :
Suske en Wiske - 68 -het eiland Amoras - druk 2014
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte gebruikssporen
€ 1,50

Einde kavel :
Kapoentjes album - nr 114 - 1ste druk 1975
naam ijn, begin sleet rug onder, gebruikssporen, stickertje
€ 3,00

Einde kavel :
de Blauwbloezen - 2 - van noord naar zuid - 2de druk 1974
Redelijke staat a goede staat
onbeschreven, sleet rug, gebruikssporen, prijssticker
€ 3,00

Einde kavel :
de Blauwbloezen - 1 - wagen in 't westen - 1ste druk her 2003
onbeschreven, rug zeer goed, kreukels
€ 1,00

Einde kavel :
Magic strips - de kluizenaar van Hoëdic - 1ste druk 1984
onbeschreven, zeer lichte gebruikssporen, mm- schade rug onder
€ 1,50

Einde kavel :
Jerry Spring - 4 - wapensmokkel  - 1ste druk 1957
Redelijke staat
onbeschreven, lichte gebruikssporen, schade aan cover en rug onder
€ 7,00

Einde kavel :
Een avontuur van Stéphane - 12 - de vloek van Surya - 1ste druk 1983
onbeschreven, lichte wrijfsporen rug , zeer lichte gebruikssporen
€ 1,50

Einde kavel :
Robbedoes - reclame - let op de foto! - 1ste druk 1985
naam binnenkant cover, rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Jungle Jim - 1 - vlucht in het oerwoud - 1ste druk 1965
Redelijke staat a goede staat
onbeschreven, paar cm schade rug , gebruikssporen
€ 1,50

Einde kavel :
Sammy - 21 - miss Kay - 1ste druk 1986
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte gebruikssporen = quasi nieuw met vlekje binnenkant cover
€ 2,50

Einde kavel :
Tarzan - super album 10 - race tegen de tijd - 1ste druk 1983
onbeschreven, breukjes rug, gebruikssporen
€ 1,50

Einde kavel :
Vet Molletje - 2 - in de put - 1ste druk 1967
onbeschreven, lichte wrijfsporen rug, lichte gebruikssporen
€ 5,00

Einde kavel :
Willeke - 6 - de rubberen hengst - 1ste druk 1973
onbeschreven, begin sleet rug , zeer lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Dolgedraaid - 1 - Paviljoenstraat 3: niets is te gek - 1ste druk 1981
onbeschreven, rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Annie en Peter - 1 - twee verhalen van - 1ste druk 1976
onbeschreven, rug lichte sleet onder en boven, lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Robbedoes album - nr 159 - 1ste druk 1981
onbeschreven, rug zeer goed, lichte gebruikssporen, wrijfschade randen, middelste blad los meet scheurtjes
€ 3,00

Einde kavel :
Robbedoes album - nr 146 - 1ste druk 1977
onbeschreven, rug zeer goed, lichte gebruikssporen, wrijfschade randen
€ 3,50

Einde kavel :
amoras -4-sc- 1e druk
Quasi nieuwstaat standaard - vandersteen
Een prijsstickertje,potloodprijsje of lichte gebruikssporen kunnen voorkomen zie foto's
€ 2,50

Einde kavel :
Suske en Wiske - plus 3 - Sjeik El Rojenbiet - druk 1993
Quasi nieuwstaat a quasi nieuw
€ 2,50

Einde kavel :
Billie turf -10-sc- 1e druk
Goede staat spaarnestad - richards
€ 2,50

Einde kavel :
Billie turf -17 -sc- 1e druk
Goede staat oberon - richards
€ 1,50

Einde kavel :
parade album -debbie - 3 -sc- 1e druk
Goede staat holco - divers
€ 1,50

Einde kavel :
strip klassiek - 7 - de familie snoek - 1 ste herdruk 1982
onbeschreven, rug goed , zeer lichte sporen en kreukel
€ 1,00

Einde kavel :
eric de noorman -de banneling van ijsland  -pp - herdruk
Zeer goede staat tango - kresse
€ 3,00

Einde kavel :
aria -12 ianesch-handra -sc- 1e druk
Zeer goede staat lombard - weyland
€ 3,00

Einde kavel :
us comic -timewalker-5-comic - first issue
Quasi nieuwstaat valliant
€ 1,50

Einde kavel :
De kampioenen - 32 - de zeep-serie - reclamedruk dag allemaal 1986
onbeschreven, rug goed ,zeer lichte sporen
€ 1,00

Einde kavel :
jonathan - 4 de wieg van bodhisattva -sc- 1e druk
Zeer goede staat lombard-cosey
€ 2,50

Einde kavel :
yoko tsuno -9 dochter van de wind -sc - 1e druk
Goede staat Dupuis -leloup
€ 3,00

Einde kavel :
De Geuzen - 2- de ekster op de galg - 1ste druk 1986
€ 2,50

Einde kavel :
De Geuzen - 4 - de rattenvanger - 1ste druk 1987
onbeschreven, rug zeer goed ,zeer lichte sporen
€ 2,50

Einde kavel :
Thorgal - 9 - de boogschutters - reklame Fina 1992
€ 2,50

Einde kavel :
Kuifje - 	Bundelingen Kuifje - klein - 3e reeks - 178 - 1 ste druk 1980
onbeschreven, rug goed , lichte kreukels
€ 4,50

Einde kavel :
Kuifje - 	Bundelingen Kuifje - klein - 3e reeks - 53 - 1 ste druk 1968
onbeschreven, begin sleet rug, lichte kreukels
€ 5,00

Einde kavel :
Robbedoes album + - extranummer 6 -  1ste druk 1983
naam in, rug zeer goed, lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Vrouwen in 't wit  - 4 - operatie deegrol -  1ste druk 1988
onbeschreven (wel stempeltje), rug zeer goed, lichte gebruikssporen, sticker
€ 2,00

Einde kavel :
De ultieme stripcollectie - 1- zal 't gaan ja? (de kampioenen) - Her 1ste druk 2004
onbeschreven, rug zeer goed, lichte gebruikssporen
€ 1,00

Einde kavel :
De ultieme stripcollectie - 4 - het fritkotmysterie (Urbanus) - Her 1ste druk 2004
€ 1,00

Einde kavel :
een strip een auteur - 5 - Veel liefs uit Brussel - HC 1ste druk 1982
€ 2,00

Einde kavel :
De Aristokatten - filmstrip - 2 de druk 2001
onbeschreven, rug perfect , zeer lichte gebruikssporen, verwijderbaar stickerresten
€ 1,00

Einde kavel :
Noortje - 5 - het beste uit Tina - 1ste druk 1999
onbeschreven, rug perfect , lichte gebruikssporen,
€ 2,00

Einde kavel :
Jungle Max - 1 - Met plakplaatjes om in te plakken - 1ste druk 2005
onbeschreven, rug perfect , zeer lichte gebruikssporen, leeg
€ 3,00

Einde kavel :
The Simpsons - 35 - Met twee verhalen - 1ste druk 2007
onbeschreven, rug perfect , zeer lichte gebruikssporen, backcover gekreukd
€ 1,00

Einde kavel :
The Simpsons - 32 - Met twee verhalen - 1ste druk 2006
onbeschreven, rug perfect , zeer lichte gebruikssporen,
€ 2,00

Einde kavel :
The Simpsons -11- Bart de triomphe + de clowns kome, - 1ste druk 2000
onbeschreven, rug minimake sleet , gebruikssporen,
€ 1,00

Einde kavel :
De rode ridder - 74 - De vete -  druk 1982
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte gebruikssporen, stickertje
€ 2,50

Einde kavel :
De rode ridder - 1 - Het gebroken zwaard - 1ste druk her 2006
€ 1,50

Einde kavel :
Bessy - 151 - Golo - 1ste druk 1982
€ 2,50

Einde kavel :
Illustrated classics - 4 -  de drie musketiers - 1ste druk (GULF) 1974
naam in, rug goed, lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Illustrated classics - 1 -  Ben Hur - 1ste druk (GULF) 1974
€ 2,00

Einde kavel :
Calimero - 6 -  de held - 1ste druk 1973
naam in, rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen
€ 4,00

Einde kavel :
Casper - 9- Ze gunnen Casper ook geen rust - 1ste druk 1973
€ 4,00

Einde kavel :
Maffia - 8 - Jack Preston en Joe Ryan - 1ste druk 1975
€ 2,00

Einde kavel :
Pony club - 7 - Rijschool en mijn droompaard - 1ste druk 1973
€ 2,00

Einde kavel :
Shock - 11 - shock nr 11 - 1ste druk 1973
Nieuwstaat a quasi nieuw
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte gebruikssporen = bijna nieuw met prijssticker
€ 4,00

Einde kavel :
Shock - 13 - shock nr 13 - 1ste druk 1973
€ 4,00

Einde kavel :
Shock - 18 - shock nr 18 - 1ste druk 1973
€ 4,00

Einde kavel :
Shock - 40 - shock nr 40 - 1ste druk 1975
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte gebruikssporen = bijna nieuw met sticker op
€ 3,00

Einde kavel :
Shock - 47 - shock nr 47 - 1ste druk 1975
€ 3,00

Einde kavel :
Shock - 29 - shock nr 29 - 1ste druk 1974
€ 3,00

Einde kavel :
Superman - 68 - Jimmy Olsen - de super-krachtpatser - 1ste druk 1976
€ 2,50

Einde kavel :
Superman - 67 - De MAN van STAAL en de duivelse SUPERHAAI - 1ste druk 1976
€ 2,00

Einde kavel :
De Rode ridder - 8 - 4de druk 1964
naam op titelblad, lichte wrijfsporen rug, lichte gebruikssporen en kreukel
€ 6,00

Einde kavel :
Buffalo Bill - nr 19 - 1ste druk 1967
opdracht in, lichte gebruikssporen, boekblok los maar geen schade
€ 3,00

Einde kavel :
Jommeke - 6 - het hemelhuis - druk 1974 rood
onbeschreven, rug goed gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
De lustige kapoentjes - nr 19 - 1ste druk 1972
€ 3,00

Einde kavel :
Superman - 51 - duel voor twee super-giganten + een watergraf voor Mr Action  - 1ste druk 1975
€ 2,50

Einde kavel :
Dragonball - 12 - Akira Toriyama - Mantra 1ste druk 2011
onbeschreven , rug perfect, zeer lichte gebruikssporen
€ 6,00

Einde kavel :
Guust (Flater) - 14 - druk 2005
€ 2,50

Einde kavel :
Guust (Flater) - 11 - druk 2000
€ 2,50

Einde kavel :
Guust (Flater) - 10 - druk 2003
onbeschreven, zeer lichte gebruikssporen
€ 3,00

Einde kavel :
De rode ridder - 97 - de vesting - 1ste druk 1981
onbeschreven, lichte wrijfsporen rug, lichte gebruikerssporen, stickerrestje
€ 2,00

Einde kavel :
De rode ridder - 96 - de dame van de poorten - 1ste druk 1981
30 op backcover, voor de rest onbeschreven, lichte wrijfsporen rug, lichte gebruikerssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Robert en Bertrand - 14 - de spookhond - 1ste druk 1976
Redelijke staat a goede staat
namen in, begin sleet rug onder en boven, kreukels, rest sticker
€ 1,50

Einde kavel :
Disney filmstrip collectie - 11 - Chicken Little + Sneeuwwitje en de zeven dwergen + Doug - 1ste druk 2008
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte sporen van gebruik
€ 4,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - de sinistere site - Child Focus - 1st druk 2005
bijna onzichtbare wrijf schade
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - 235 - Het krakende carcas - 1ste druk 1993
onbeschreven, rug perfect; lichte gebruikssporen
€ 1,50

Einde kavel :
Suske en Wiske - 241 - Het Aruba-dossier - 1ste druk 1994
€ 1,50

Einde kavel :
Suske en wiske Nr 206 : Bonkige baarden  1-ste druk uit 1986
€ 3,00

Einde kavel :
Jommeke - 1 - de jacht op de voetbal - druk 1965
Redelijke staat
onbeschreven, sleet rug , scheurtjes in paginas
€ 2,00

Einde kavel :
Jommeke - 2 - de zingende aap - 3de druk 1963
Redelijke staat
naam in, sleet rug boekblok los, gebruikssporen
€ 3,00

Einde kavel :
Jommeke - 3 - de koningin van onderland - druk 1966
onbeschreven, rug zeer goed, gebruikssporen
€ 4,00

Einde kavel :
Jommeke - 4 - purpere pillen - druk 1972
naam in, lichte wrijfsporen rug, gebruikssporen, stickerrestje
€ 2,50

Einde kavel :
Jommeke - 5 - Het hemelhuis - druk 1966
naam in, lichte wrijfsporen rug, gebruikssporen, stickertje
€ 3,00

Einde kavel :
Jommeke - 6 - Het hemelhuis - 3de druk 1964
naam in, wrijfsporen rug, gebruikssporen, stickertje
€ 4,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - 5 - het gouden kuipje - 1ste druk 1997
onbeschreven, rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen = bijna nieuw met stempeltje in
€ 1,50

Einde kavel :
Top illustrated classics - 11 - de eerlijke muiters  -  1ste druk 1978
onbeschreven , rug zeer goed, lichte gebruikssporen, kreukel
€ 1,50

Einde kavel :
Eppo - 2 - Eppo in de bocht  -  1ste druk 1978
onbeschreven , rug zeer goed, lichte gebruikssporen,
€ 2,00

Einde kavel :
Aria - 2 - de berg van de heksenmeester  -  1ste druk 1982
onbeschreven , rug zeer goed, lichte gebruikssporen, prijsstickertje
€ 1,50

Einde kavel :
Tanguy en Laverdure  -14 - het hol van de Vampier  -  4de druk 1982
onbeschreven , rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen,
€ 2,00

Einde kavel :
Yoko Tsuno  -11 - de tijdspiraal  -  1ste druk 1981
Redelijke staat a zeer goede staat
VOOR DE LIEFHEBBERS VAN MISDRUKKEN onbeschreven , rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen,
€ 2,00

Einde kavel :
Sammy -  5 - lijfwacht met acht poten  -  3de druk 1982
Zeer goede staat a zeer goede staat
onbeschreven , rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen, prijssticker
€ 2,00

Einde kavel :
Kuifje -  14 - en het zwarte goud -  druk 1971
onbeschreven , rug zeer goed, lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
De koene ridder -  3 - de wet van de steppe - 4de druk 1976
onbeschreven (potloodrestje), rug zeer goed, lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - 260 - De bonte bollen - 1ste druk 1999
€ 2,00

Einde kavel :
Bollie en Billie - 9 - (Misdruk want titel ontbreekt)- druk 1984
onbeschreven, rug zeer goed en lichte gebruikssporen Deze misdruk werd ingehouden en heeft een zeer lage oplage (onbekend)
€ 100,00

Einde kavel :
De gieren - 1 - ... en brullen - 1ste druk 1989
onbeschreven, paar breukjes aan rug en zeer lichte gebruikssporen
€ 2,00

Einde kavel :
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|