Alle aanbod

204
  • 3
Rosinski - lot van 10 proefdruk vellen van Thorgal - Pegasus reeks - Eerste druk - (1993)
Quasi nieuwstaat Rosinski
€ 27,00
12 Biedingen

Einde kavel :
Peter van Straten - 9 Tekeningen - Jaar : onbekend
Nieuwstaat Mapje met op de voorzijde zijn handtekening.
€ 10,00

Einde kavel :
Matena, Dick - Portfolio - 8 prenten allen gesigneerd - oplage 500 - 1e druk - jaren '90
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 13,50
6 Biedingen

Einde kavel :
Jan Bosschaert - Prent 'Tintin au pays sumo' - Auteursexemplaar - Gesigneerd
Nieuwstaat - Formaat: 50 x 35 cm.
€ 2,50
4 Biedingen

Einde kavel :
Jan Bosschaert - Prent 'De opening' - Auteursexemplaar - Gesigneerd
Nieuwstaat - Formaat: 42 x 29,7 cm.
€ 2,00

Einde kavel :
Delaby Philippe - Portfolio - 6 prenten + gesigneerd voorblad - auteurs exemplaar - 1e druk - 2002
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 13,00
14 Biedingen

Einde kavel :
Posters - 9 x - Met o.a. Guust Flater, Yoko Tsuno, De Blauwbloezen e.a. - formaat 80 x 60 cm
Zeer goede staat - Afficheposter
Posters van jaren 80, Guust Flater, Blauwboezen, Yoko Tsuno, agent 212, Robbedoes formaat posters 80x60 Allen in zeer goede staat
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Olivier B. Bommel - diversen - zie foto's
€ 10,00

Einde kavel :
Affiche Lucky Luke
Affiche Lucky Luke uitgegeven door Voorlichtingsbureau brood – afm.: 100 x 70 cm.
€ 12,50

Vandaag aangeboden
35 jaar Asterix  1994
35 jaar Asterix 1994 - uitgegeven door Betapress. 60 x 42 (klein, licht vouwtje in linker onder hoek)
€ 7,50

Vandaag aangeboden
6x poster/ affiche Suske en wiske
€ 19,50

Einde kavel :
4x affiche Stripfestival Sluis.
€ 19,50

Einde kavel :
Poster - winkelen met S&W – 1987
€ 32,50

Einde kavel :
James Healer Poster -  Deel 2 - De Nacht van de Cobra
€ 1,50

Einde kavel :
Belgische sticker - Verbroedering Vlaamse meeuw en Waalse haan
Nieuwstaat Gesigneerd
Tekenaar onbekend Ovale sticker Doorsnede:12 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 2. Archives Internationales. 1994
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. S.O.S. Météores. Archives Internationales. 1992
Nieuwstaat Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Blake. Archives Internationales. 1996
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Mortimer. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
€ 59,95
Aangeboden
Javier Mariscal - Por un agujero
Quasi nieuwstaat bijna nieuwstaat
€ 45,00
Aangeboden
Marsupilami-Wenskaart met 2 tekeningen-Batem
De kaart is beschreven
€ 1,00
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De schaduwen voorbij - Rosinski
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De val van Brek Zarith - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  Het eiland der bevroren zeeën - Rosinski
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De ijskoningin - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Dundas-Briefkaart-Een mager persoon-Tom van Wanrooy-Studio Visioen-Midwoud
Illustratie uit de reeks "Koik 'rs an""uit dagblad Westfriesland door Tom van Wanrooy
€ 0,50
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. L'Énigme de L'Atlantide. Archives Internationales. 1995
€ 99,00
Aangeboden
Unieke afdruk van originele plaat uit stripalbum BRUXMAN
Nieuwstaat Gesigneerd door de tekenaar
€ 40,00
Aangeboden
Bob Evers-Wenskaart Hans van Oudenaerden en Frits Jonker met geschreven tekst-(2009)
Geschreven wens op de achterzijde van de kaart Groot formaat kaart
€ 5,00
Aangeboden
BOB evers-Wenskaart-H;v;Oudenaerden en Frank Jonker-geschreven tekst-(2011)
Groot formaat Op de achterzijde gescreven tekst .
€ 5,00
Aangeboden
Natasja/Rubine-Wenskaart-Di Sano-Gesigneerd-(2007)
Postkaartformaat Gesigneerd door de auteur
€ 5,00
Aangeboden
J.C.Servais-Wenskaartje-Gesigneerd-(2005)
Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
René Follet-Wenskaartje-Gesigneerd
Postkaartformaat Geschreven wens van de tekenaar aan de ommezijde van het kaartje.
€ 10,00
Aangeboden
R.Cauvin-Wenskaart-Robbedoes en Kwabbernoot van Arthur De Pins-(2011)
Groot formaat Gesigneerd door R.Cauvin
€ 10,00
Aangeboden
Di Sano-Wenskaartje Rubine-Gesigneerd-(2009)
Postkaartformaat
€ 3,00
Aangeboden
Joël Azara-Wenskaart-Taka Takata-(2007)
De kaart is gesigneerd door de auteurvop de achterzijde . Postkaartformaat
€ 10,00
Aangeboden
Van Linthout G.-Lou Smog-Wenskaartje-Gesigneerd-(2007)
Geschreven tekst door de tekenaar achterzijde van de kaart Gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
Lucky Luke-Jeugdfilatelie90-1e dagafstempeling-(1990)
Eerste dagafstempeling in Estampuis
€ 10,00
Aangeboden
Sammy-Wenskaartje-Berck-(1992)
Gedrukt kaartje die Berck eind 1991 verzond. Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
Kuifje
Kuifje prent Herge/moulinsart 1999
€ 40,00
Aangeboden
The Chronicles of Narnia, prince Caspian - 5 prenten (Disney, 2007)
5 prenten uitgegeven door Disney n.a.v. de film The Chronicles of Narnia, Prince Caspian
€ 9,00
Aangeboden
Poster, Manara, La Modèle 5, 2003, 500 ex.
offset, uitgegeven door Champaka in 2003 op 500 exemplaren. Formaat 50x70cm
€ 7,00
Aangeboden
Erotische Jesica Blandy Prent in kader. Prent is gesigneerd.
€ 35,00
Aangeboden
Humo
Quasi nieuwstaat Gesigneerd en genummerd
4 omslag tekeningen van weekblad Humo, gesigneerd door striptekenaar,Atelier Swarte.
€ 35,00
Aangeboden
Philippe Delaby - portfolio Jorinda
Quasi nieuwstaat 5 prenten en 2 foto's
Oplage: 100 genummerde exemplaren. Duitstalig inlegvel.
€ 16,00
Aangeboden
De Havik - portfolio - Les Voyages de l'Epervier - 1e druk - (2003)
€ 114,95
Aangeboden
Paul Geerts en Marc Verhaegen-gezamelijke wenskaart
De kaart is 3 maal gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
Jommeke-Speciale affiche luchthaven Oostende-J.Nijs-(2006)
Aankondiging Art Happening op Ostend Airport met aanwezigheid van Jef Nijs Afmetingen:41 x 29 cm Zwart/wittekening
€ 5,00
Aangeboden
5 x Collectors Packs
Nieuwstaat Dark Dragon Books (ook los te koop)
€ 20,00
Aangeboden
Lucky Luke - Portfolio Champaka: De neven Dalton
Nieuwstaat Genummerd en gesigneerd
€ 175,00
Aangeboden
ex-libris > America  rubine
Quasi nieuwstaat ongenummerd en gesigneerd.
Thema: Strips Gebruikte techniek: Offset Inkleuring: Gekleurd Materiaal: Papier Afmetingen: 15,2 x 23,8 cm
€ 8,50
Aangeboden
Malik-Wenskaart--(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Heel mooie kaart met geschreven tekst Kleurtekening binnenin Formaat A5
€ 10,00
Aangeboden
Urbanus-Wenskaart--Linthout-(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Kaart uitgegeven door Spirit Temse
€ 10,00
Aangeboden
Raoul Cauvin -wenskaart -(2014)
Nieuwstaat Gesigneerd
Groot formaat Geschreven tekst metopgeplakte tekening
€ 10,00
Aangeboden
Urbanus-Linthout -wenskaart -
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Gesigneerd op de achterkant Originele inkleuring
€ 10,00
Aangeboden
Jessica Blandy -wenskaart -Renaud
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Handtekening op achterkant
€ 10,00
Aangeboden
Asterix en Cleopatra-Grote prent-sc-1e druk-(2007)
Uitgeverij Albert René/Hachette Bijna formaat A4
€ 1,00
Aangeboden
10 Orginele Walt Disney 3-D wenskaarten
In zeer mooie staat.
€ 7,50
Aangeboden
Susske en Wiske - prent aquamossel  -sc -eerste druk
Nieuwstaat Standaard - Vandersteen
Een prijsstickertje,potloodprijsje of lichte gebruikssporen kunnen voorkomen Zie foto's voor details
€ 5,00
Aangeboden
Susske en Wiske - prent wiske  -sc -eerste druk
€ 5,00
Aangeboden
prent -
€ 5,00
Aangeboden
Moebius prent nummer 18
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 22
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 23
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 5
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 15
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 1
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 14
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 20
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 3
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 17
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 21
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 11
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 13
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 16
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 4
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 25
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 10
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 24
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 19
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 9
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 12
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 2
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 7
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 6
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 8
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 26
€ 15,50
Aangeboden
Prent - ex libris stripfiguren FNAC Gazzotti (Alleen en Soda)
6 verschillende stripfiguren van deze tekenaars. Boucq Simon Baru Kraehn Gazzotti Ralph
€ 1,00
Aangeboden
Kamagurka affiche reclame album Harde tijden 1983
Oude kamagurka affiche voor winkelreclame. uitgeverij Kritak. Is gevouwen geweest.
€ 1,00
Aangeboden
4 prenten Dupuis Soda - Largo Winch - Jeremiah - Jessica Blandy 2002
Soda van Gazzotti Largo Winch van Francq Jeremiah van Hermann Jessica Blandy van Renaud Albums uit de dupuis spotlight reeks
€ 3,00
Aangeboden
Affiche / Poster Blake en Mortimer Voronov complot Paul Mc Cartney ( Beatles) 2000
€ 5,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Rene Hausman
Gesigneerde Ex-Libris Van Rene Hausman Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
€ 20,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Eddy Paape
Gesigneerde Ex-Libris Van Eddy Paape Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Jacques Martin / Alex
Gesigneerde Ex-Libris Alex door Jacques Martin Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Jacques Martin / Lefranc
Gesigneerde Ex-Libris Lefranc door Jacques Martin Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
Portfolio Emmanuel Lepage 6 prenten genummerde oplage
Prachtige portfolio in kartonnen omslag met gesigneerd certificaat. Dit is nr. 912/950.
€ 22,50
Aangeboden
  • 3