Alle aanbod

83
Biep en Zwiep-Wenskaart-Luc Morjeau-(2000)
Speciale wenskaart met opde achterzijde gedrukte tekst Formaat A5
€ 1,00

Einde kavel :
Paul Geerts-3 kaarten Arianefonds
3 kaarten getekend door Paul Geerts Gemaakt voor het Arianefonds
€ 10,00

Einde kavel :
Buck Danny-Briefkaart-Hubinon-(1997)
Buck Danny 1947-1997
€ 1,00

Einde kavel :
Guus Slim -Briefkaart-M.Tillieux-(2006)
Gil Jourdan(1956-2006) Onbeschreven briefkaart
€ 1,00

Einde kavel :
Cori de scheepsjongen-Briefkaart-Bob de Moor-(2001)
Briefkaart 50 jaar Cori Onbeschreven
€ 1,00

Einde kavel :
Blake en Mortimer-Briefkaart-Jacobs-(1996)
Briefkaart ter gelegenheid van 50 jaar Blake en Mortimer 1946-1996 Onbeschreven
€ 1,00

Einde kavel :
Buck Danny 1974-1997 Onbeschreven
€ 1,00

Einde kavel :
Blake en mortimer-Briefkaart-Jacobs E.P.-(1996)
€ 1,00

Einde kavel :
50 jaar Cori Onbeschreven
€ 1,00

Einde kavel :
Nero-Marc Sleen/Dirk Stallaert-2 flyers-(2003/2004)
Twee flyers voor een Marc Sleen tentoonstelling te Gent en 1 flyer voor de Gentse stripbeurs
€ 1,00

Einde kavel :
Robbedoes-kaart
Robbedoes-kaart
Postkaartformaat
€ 1,00

Einde kavel :
Erotische prenten Hermann (6x). Geletterd (HC) en gesigneerde prenten. (1999).
€ 4,50
6 Biedingen

Einde kavel :
Comanche. Prenten Hermann (6x). Geletterd (HC) en gesigneerde prenten. (1999).
Nieuwstaat Gesigneerde (uitzonderlijk !) prenten.
€ 9,50
12 Biedingen

Einde kavel :
Prenten Delaby (7x). Genummerd (80/100 - allemaal!) en dubbel gesigneerde prenten. (1999).
€ 8,50
5 Biedingen

Einde kavel :
Prenten Delaby (26x). Allen genummerd 84/150 en dubbel gesigneerde prenten. (1999).
Nieuwstaat 26 prenten op groot formaat
€ 31,00
7 Biedingen

Einde kavel :
Ted Benoit. Miami USA. Portfolio. Oplage 500. 8x zeefdruk. 1e druk. 1993
Quasi nieuwstaat Formaat 23 x 31 cm.
Portfolio van Ted Benoit. Met 8 zeefdrukken. Allen gesigneerd en genummerd. Quasi nieuwstaat
€ 2,50
4 Biedingen

Einde kavel :
Portfolio Ladies around Largo. Genummerd en gesigneerde softcover kaft met 6 kleurprenten. Ph. Franq. (1994).
€ 18,00
5 Biedingen

Einde kavel :
Portfolio Quack - hc - Piet Pienter en Bert Bibber - Harry Humus - 2002
op 100 exemplaren dit is nummer 3 10 tekeningen Quack 1 strip pagina ontmoeting Harry Humus en Bert Bibber Uitgegeven door Nieuwe Lierse stripbeurs
€ 12,00
5 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske affiche - campagne anti pesten - jaren 90
€ 1,50

Einde kavel :
Suske en Wiske affiche - Actie VHS band De Schone Slaper - Standaard Uitgeverij - 1994
€ 1,50

Einde kavel :
Prachtige ingelijste poster van Yoko Tsuno - gesigneerd door Leloup 50x70cm
Luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op groot (70x50) formaat. Gesigneerd door de auteur Roger Leloup..
€ 21,00

Einde kavel :
Kris Verwimp. Odoric, Tales of Doom. Portfolio (zwarte draak op cover). Met supermooie ingekleurde dédicace's door Kris. 1994
Nieuwstaat Dion Boodts. opl. 40 expl.
€ 6,50
4 Biedingen

Einde kavel :
Prachtige ingelijste poster van Robbedoes - gesigneerd door Le Gall
€ 5,50

Einde kavel :
Kris Verwimp. Odoric, Tales of Doom. Portfolio (rode draak op cover). Met 2 dédicace's door Kris. 1994
€ 6,50

Einde kavel :
Peri, De Fee - Genummerd en gesigneerde prent - Formaat (70x50) - (1987).
Nieuwstaat Ferry - Wonderland map + prent
€ 3,75
5 Biedingen

Einde kavel :
Walter Minus. Dag Scatje. Strip in blik. Oplage 500. 1e druk.
Quasi nieuwstaat Formaat 19 x 28 cm.
Een compleet stripverhaal in blik met losse Pagina's. Het verantwoordingsblad is gesigneerd en genummerd. Quasi nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske. 15 gesigneerde ex-librissen. 1999. Middelkerke
15 één voor één gesigneerde ex-librissen door Paul Geerts met afbeeldingen uit de verhalen van Suske en Wiske. Deze ex-librissen zitten in farde (mapje)
€ 10,50
11 Biedingen

Einde kavel :
Prent "Natasja" - gesigneerd door waltery 1984 - auteusexemplaar
Zeer goede staat genummerd 7/25 - afmetingen 27 x 23cm
Mooie prent uit 1984 van Natasja. Gesigneerd auteursexemplaar - 7/25 exemplaren nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Helden - ex-libris en prenten - Veertiendaagse "Vrije Vlucht "
Quasi nieuwstaat - eerste druk 1995
Portfolio met 27 prenten van Helden binnen de Vrije vlucht reeks. Eerste druk Bijna nieuwstaat - ongelezen exemplaar.
€ 1,00

Einde kavel :
Prachtige ingelijste poster van Thorgal formaat 50 x 70 cm
Zeer mooie, luxueus uitgevoerde prent (offset) op karton en op groot (50 x 70) formaat. Niet gesigneerd. Uitgegeven door P en T - productions in 1992 2e druk
€ 1,00

Einde kavel :
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. La Marque Jaune. Archives Internationales. 1987
Nieuwstaat Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 2. Archives Internationales. 1994
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Agent 212-Verjaardagskaart
Agent 212-Verjaardagskaart
Briefomslag +kaart van agent 212 Uitgave Dupuis Nog volledig geseald
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. S.O.S. Météores. Archives Internationales. 1992
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de La Grande Pyramide. Gold. Archives Internationales. 1988
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Blake. Archives Internationales. 1996
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Mortimer. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
€ 59,95
Bestel
Aangeboden
L'immaginario door Manara miniportfolio.
nieuwstaat
L'immaginario door Manara 12 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Les filles du zodiaque door Dany  miniportfolio
nieuwstaat
Les filles du zodiaque miniportfolio door Dany 12 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Apéro Girls miniportfolio door Dany
nieuwstaat
Apéro Girls miniportfolio door Dany 9 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Geishas door Mitchetz  miniportfolio
nieuwstaat
Geishas miniportfolio door Mitchetz 8 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 1. Archives Internationales. 1988
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Grote poster van Cyann-Bourgeon/lacroix
Deze poster is ongeveer 1 meter op 50 cm. Dik papier Deze poster wordt goed beschermd in rol opgezonden
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
De Pioniers van de Nieuwe Wereld. Genummerd en gesigneerde prent op groot formaat (50x70). J.F. Charles. 1992.
Quasi nieuwstaat.
Leuk uitgevoerde prent (offset) op karton en op groot (50 x 70) formaat. Genummerd (/500) en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Bleu Cobalt in 1992.
€ 10,00
Bestel
Aangeboden
Nero-Wenskaart-Marc Sleen
Nero-Wenskaart-Marc Sleen
Nieuwstaat-Gesigneerd
De tekening is van Dirk Stallaert in opdracht van Marc Sleen
€ 10,00
Bestel
Aangeboden
Milo Manara. Proefdrukken (5x) erotische prent + kleurdrukken. Formaat (32x23). 1999 - 2000. Compleet.
Nieuwstaat.
Erotische prent van Milo Mnara op licht karton + de 4 proefdrukken in de hoofdkleuren (rood - blauw - geel - wit). Formaat (32x23). Leuk geheel.
€ 7,00
Bestel
Aangeboden
Nieuwstaat.
€ 7,50
Bestel
Aangeboden
Milo Manara. Proefdrukken (4x) erotische prent. kleurdrukken. Formaat (32x23). 1999 - 2000.
Nieuwstaat.
Erotische prent van Milo Mnara op licht karton onder de vorm van de 4 proefdrukken in de hoofdkleuren (rood - blauw - geel - wit). Formaat (32x23). Leuk geheel.
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
Javier Mariscal - Por un agujero
bijna nieuwstaat
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
Crisse portfolio 12/ 75
Crisse portfolio 12/ 75
Nieuw, genummerd en gesigneerd.
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
Delaby, Philippe - Portfolio A - Silhouet
Nieuw in originele sealing
€ 60,00
Bestel
Aangeboden
Dany. Roze Bottel, gevangene. Leuke prent op groot formaat (75x55). 1985.
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Dany. Roze Bottel, jungle. Luxe prent op groot formaat (75x55). 1985.
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Achille Talon / Greg - zeer mooie ex libris op luxe papier - Planète BD hachette - 2010
Zeer goede, bijna nieuwstaat
€ 2,00
Bestel
Aangeboden
Les Bidochon / Binet - zeer mooie ex libris op luxe papier - Planète BD hachette - 2010
Zeer goede, bijna nieuwstaat
€ 2,00
Bestel
Aangeboden
6 reclameposters - verschillende reeksen
Zo goed als nieuw
€ 0,75
Bestel
Aangeboden
Nero-Kalender 2000-Marc Sleen/Dirk Stallaert-
Deze kalender was slechts gemaakt voor de Nero-fanclubleden,stripfestival Middelkerke . Niet in de handel verkrijgbaar Heel stevig dik papier Geen krabbels of aantekeningen
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
Nero-Ex Libris 1-M.Sleen-(1999)
Uitgegeven bij het Stripfestival te Middelkerke Formaat A4
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Nero-Ex Libris 2-M.Sleen-(1999)
Uitgegeven ter gelegenheid van het stripfestival te Middelkerke Formaat A4
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
De mazdabende-Ex Libris-(1999)
Stripfestival Middelkerke Formaat A4
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Robert en Bertrand. "Het laaiende vuur". Genummerd en gesigneerde prent. Formaat (60x50). R. van Riet. (1990).
€ 80,00
Bestel
Aangeboden
Peri, De Fee. Wonderland portfolio. genummerd en gesigneerde prent. Formaat (70x50). Ferry. (1987).
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
Thorgal. Zonnezwaard. Leuke, kleurvolle prent. Formaat (70x50). Rosinski. (1994).
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Thorgal. Alinoë. Leuke, kleurvolle prent. Formaat (70x50). Rosinski. (1994).
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Thorgal. De Kooi. Leuke, kleurvolle prent. Formaat (70x50). Rosinski. (1998).
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Jaguar. Geletterd (HC 20 exemplaren) en gesigneerde prent. Formaat (65x49). J. Bosschaert. (2001).
€ 30,00
Bestel
Aangeboden
De hemel in de hel.  Leuke, kleurvolle prent. Formaat (70x50). Will (W. Maltaite). (1993).
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Grote gekleurde prent
Grote gekleurde prent
Formaat A4
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Suske en Wiske-Ontvangstformulier Klassiekreeks+Kaart De texasrakkers-
Formulier formaat A4 Texasrakkers :postkaartformaat
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Cauvin R.-Bédécine 2006-kaart
Cauvin R.-Bédécine 2006-kaart
Kaartformaat uitgegeven ter gelegenheid van het stripfestival te Illzach. Gesponderd door de krant l'Alscace
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Prent Comanche
Prent Comanche
Formaat 20 x 13,50
€ 0,50
Bestel
Aangeboden
Woogee-Ex Libris-A.Benn
Woogee-Ex Libris-A.Benn
Quasi nieuwstaat Beperkte oplage-Gesigneerd
Mooi gekleurde prent Oplage:200 exemplaren Dit is nummer 109/200 Formaat A4
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
Nerokalender-Marc Sleen/Dirk Stallaert-1e druk-(2000)
Formaat A3 Verstevigd papier,licht karton Kon uitsluitend verkregen worden als lid van de Neroclub Middelkerke Tekeningen van Dirk stallaert
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
Pellos Rene-2 affiches ontworpen voor stripfestivals
Stripfestivals Toulouse en Castelsarrasin
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
3 posters Dupuisuitgave
3 posters Dupuisuitgave
Formaat A3
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Poster Strip 3daagse ontworpen door Lax
Groot formaat
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
De Snorkels-Grote gekleurde prent
Formaat A4
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Unieke afdruk van originele plaat uit stripalbum BRUXMAN
Nieuwstaat Gesigneerd door de tekenaar
€ 40,00
Bestel
Aangeboden