Alle aanbod

72
Kiekeboe / De Kiekeboes / Merho - aankondigingsposter + toonbankkaart ter promotie van Gazet van Antwerpen
Zeer goede staat Poster is gebruikt
€ 1,00

Einde kavel :
Natasja - Ex Libris - door Walthéry
Nieuwstaat - 100 ex. - gesigneerd
€ 5,20
5 Biedingen

Einde kavel :
€ 2,00

Einde kavel :
Guust Flater-Reuzengrote poster-Franquin
Quasi nieuwstaat Bijna nieuwstaat
Afmetingen:80 x 60 cm Uitgave Dupuis
€ 1,00

Einde kavel :
Herinneringsblad stripgebeuren Brugge-(2007)
Nieuwstaat Nieuwstaat-Beperkte oplage
€ 1,00

Einde kavel :
Joran-Willy Degryse- Prent-(1999)
Formaat A4
€ 3,00

Einde kavel :
Dokter Zwitser-Wasterlain-Grote Poster
Formaat A2 Bijlage geweest bij weekblad Spirou
€ 3,00

Einde kavel :
Joran-Willy Degryse-Grote prent-(1999)
Formaat A3 Glanzend papier
€ 5,00

Einde kavel :
Joran-Willy Degryse-Prent op groot formaat-(1999)
Formaat A3 Heel mooi om in te kaderen.Glanzend papier
€ 5,00

Einde kavel :
J.L.Pesh-Ex Libris van een affiche stripfestival Montreuil-Bellay-beperkte oplage
Nieuwstaat-Gesigneerd
Formaat A4 100 exemplaren Dit is nummer 24/100
€ 5,00

Einde kavel :
Thorgal Het eiland der bevroren zeeen gen./gesign.poster  Rosinski 1993.
Zeer goede staat - Formaat 70x50
€ 5,50
6 Biedingen

Einde kavel :
Thorgal Drie grijsaards in het land van Aran gen./gesign.poster  Rosinski 1993.
€ 1,00

Einde kavel :
Thorgal De zwarte galei gen./gesign.poster  Rosinski 1995.
€ 1,00

Einde kavel :
Prent - Eerbertoon aan Peyo - Door Paul Geerts - Suske en Wiske
Nieuwstaat - gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren
Prachtige prent door Paul Geerts. Uitgegeven tijdens het stripfestifal Koksijde in België. Nummer 5 van de 100
€ 16,00
8 Biedingen

Einde kavel :
De Gieter. Papyrus. Mapje met ex-libris + ex libris van Frank
€ 1,00

Einde kavel :
Marsupilami Posterboek - 1e druk
Marsupilami posterboek uit 1989 posters zijn nog in nieuwstaat, de map zelf heeft een lichte verkleuring aan de linkerzijde.
€ 16,00

Einde kavel :
Natasja Triptiek - De Koningin van het Bal - 2015
€ 13,00
15 Biedingen

Einde kavel :
Prent van de Heuvel magazine nummer 5
Nieuw staat
Prent van de Heuvel magazine nummer 5 20 x 28 cm
€ 1,50

Einde kavel :
Storm. Prent. Expositie Don Lawrence. In lijst. Gesigneerd door Don Lawrence en Martin Lodewijk.
Formaat: 42 x 62 cm. In lijst.
€ 6,50
7 Biedingen

Einde kavel :
Prent. Suske en Wiske, Guust Flater, nero, Robbedoes etc... In lijst. Gesigneerd door CH. Verhaeghe.
Formaat: 55 x 75 cm. In lijst.
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske. Zeefdruk Historische albumcovers. De Zwarte Madam. Oplage 250. Met gesigneerd certificaat. 1998
45 x 64 cm. Gesign. door fam. Vandersteen
€ 24,00
25 Biedingen

Einde kavel :
Storm. Zeefdruk. The Genesis Equation. In lijst. Gesigneerd door Don Lawrence. 1994
Formaat: 60 x 80 cm. In lijst.
€ 3,00
5 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske. Zeefdruk Historische albumcovers. Het Eiland Amoras. Oplage 250. Met gesigneerd certificaat. 1998
€ 24,00
16 Biedingen

Einde kavel :
Schuiten en Peeters. Zeefdruk. Decalage. Oplage 120. In lijst. Gesigneerd. 1985
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske. Speciale prent fanclubdag 2015. Oplage 75. Gesigneerd
Formaat: 30 x 42 cm. Gesigneerd
€ 37,00
24 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske. Zeefdruk Historische albumcovers. Het Bevroren Vuur. Oplage 250. Met gesigneerd certificaat. 1998
€ 24,00
9 Biedingen

Einde kavel :
Franka / Agent 327. Zeefdruk. Lodewijkuijpers. Oplage 35 expl. Serie d'amie. In lijst. Gesigneerd. 1994
Formaat: 50 x 70 cm. Griffioen Grafiek
€ 16,00
12 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske. Zeefdruk Historische albumcovers. De Sterrenplukkers. Oplage 250. Met gesigneerd certificaat. 1998
€ 24,00
5 Biedingen

Einde kavel :
Tardi. Zeefdruk. Decalage. Oplage 100. In lijst. Gesigneerd. 1983
Quasi nieuwstaat - Formaat: 55 x 75 cm.
€ 2,00

Einde kavel :
Suske en Wiske. Zeefdruk. De Tartaarse Helm. Oplage 150. In lijst met gesigneerd certificaat. 1998
54 x 75 cm. Gesign. door fam. Vandersteen
€ 24,00
8 Biedingen

Einde kavel :
Franka. Zeefdruk. Go Slow. Oplage 35 expl. Serie d'amie. In lijst. Gesigneerd. 1994
Formaat: 60 x 80 cm. Griffioen Grafiek
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske. Zeefdruk. Het Spaanse Spook. Oplage 150. In lijst met gesigneerd certificaat. 1998
€ 25,00
8 Biedingen

Einde kavel :
Kuifje / Tintin / Hergé - poster 'Sigaren van de Farao' - reproductie - 41 cm x 29 cm - herkomst onbekend
€ 1,00

Vandaag aangeboden
Kuifje / Tintin / Hergé - poster 'Mannen op de maan' - reproductie - 41 cm x 29 cm - herkomst onbekend
Poster / affiche van Kuifje Mannen op de maan 41 x 29 cm Reproductie Herkomst en jaartal onbekend Gedrukt op een soort fotopapier Zeer mooi om in te kaderen
€ 1,00

Vandaag aangeboden
Kuifje / Tintin / Hergé - poster 'Raket naar de maan' - reproductie - 41 cm x 29 cm - herkomst onbekend
€ 1,00

Vandaag aangeboden
Kuifje / Tintin / Hergé - poster 'filmaffiche haaienmeer' - reproductie - 41 cm x 29 cm - herkomst onbekend
€ 1,00

Vandaag aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. La Marque Jaune. Archives Internationales. 1987
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 2. Archives Internationales. 1994
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Agent 212-Verjaardagskaart
Agent 212-Verjaardagskaart
Briefomslag +kaart van agent 212 Uitgave Dupuis Nog volledig geseald
€ 1,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. L'Énigme de L'Atlantide.  Archives Internationales. 1995
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. S.O.S. Météores. Archives Internationales. 1992
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de La Grande Pyramide. Gold. Archives Internationales. 1988
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Blake. Archives Internationales. 1996
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Mortimer. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
€ 59,95
Bestel
Aangeboden
5 Strip Ex-Librissen van J.F. Charles (gesigneerd)
€ 17,95
Bestel
Aangeboden
€ 16,95
Bestel
Aangeboden
L'immaginario door Manara miniportfolio.
nieuwstaat
L'immaginario door Manara 12 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Les filles du zodiaque door Dany  miniportfolio
nieuwstaat
Les filles du zodiaque miniportfolio door Dany 12 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Apéro Girls miniportfolio door Dany
nieuwstaat
Apéro Girls miniportfolio door Dany 9 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Geishas door Mitchetz  miniportfolio
nieuwstaat
Geishas miniportfolio door Mitchetz 8 x prenten op postkaart grootte.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Blake en Mortimer. Zeefdruk. Gesigneerd door Jacobs. AE. Exemplaar.
Nieuwstaat. Formaat 50 x 70 cm.
€ 1200,00
Bestel
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 1. Archives Internationales. 1988
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Grote poster van Cyann-Bourgeon/lacroix
Deze poster is ongeveer 1 meter op 50 cm. Dik papier Deze poster wordt goed beschermd in rol opgezonden
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
De Pioniers van de Nieuwe Wereld. Genummerd en gesigneerde prent op groot formaat (50x70). J.F. Charles. 1992.
Quasi nieuwstaat.
Leuk uitgevoerde prent (offset) op karton en op groot (50 x 70) formaat. Genummerd (/500) en gesigneerd door de auteur. Uitgegeven door Bleu Cobalt in 1992.
€ 10,00
Bestel
Aangeboden
Nero-Wenskaart-Marc Sleen
Nero-Wenskaart-Marc Sleen
Nieuwstaat-Gesigneerd
De tekening is van Dirk Stallaert in opdracht van Marc Sleen
€ 10,00
Bestel
Aangeboden
Milo Manara. Proefdrukken (5x) erotische prent + kleurdrukken. Formaat (32x23). 1999 - 2000. Compleet.
Nieuwstaat.
Erotische prent van Milo Mnara op licht karton + de 4 proefdrukken in de hoofdkleuren (rood - blauw - geel - wit). Formaat (32x23). Leuk geheel.
€ 7,00
Bestel
Aangeboden
Nieuwstaat.
€ 7,50
Bestel
Aangeboden
Hergé - Wenskaart - "Pays des enfants sages - Kerst - en Nieuwjaarwensen - Gesigneerd (2x) - (1998)
Zeer goede tot quasi nieuwstaat.
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Milo Manara. Proefdrukken (4x) erotische prent. kleurdrukken. Formaat (32x23). 1999 - 2000.
Nieuwstaat.
Erotische prent van Milo Mnara op licht karton onder de vorm van de 4 proefdrukken in de hoofdkleuren (rood - blauw - geel - wit). Formaat (32x23). Leuk geheel.
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
Hergé. Nieuwjaarskaart . Kuifje en Bobbie,  Kwiek en Flupke en  agent 15 - eindejaardwensen- Gesigneerd(5x) - (1996)
quasi nieuwstaat.
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Javier Mariscal - Por un agujero
bijna nieuwstaat
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
Crisse portfolio 12/ 75
Crisse portfolio 12/ 75
Nieuw, genummerd en gesigneerd.
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
Delaby, Philippe - Portfolio A - Silhouet
Nieuw in originele sealing
€ 60,00
Bestel
Aangeboden
Dany. Roze Bottel, gevangene. Leuke prent op groot formaat (75x55). 1985.
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Dany. Roze Bottel, jungle. Luxe prent op groot formaat (75x55). 1985.
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Quasi nieuwstaat.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Boerke - ex-libris - 2016
Boerke - ex-libris - 2016
Zo goed als nieuw
beperkte oplage, uitgegeven t.g.v. 25 jaar Brabant Strip
€ 5,00
Bestel
Aangeboden
6 reclameposters - verschillende reeksen
Zo goed als nieuw
€ 0,75
Bestel
Aangeboden