Alle aanbod

102
Roodhaar -  (Storm) Poster - Gesigneerd door Don Lawrence - ingelijst
Mooie poster van Roodhaar wordt verkocht in de aluminiumlijst. Gesigneerd zie afbeelding 3. Uitgever: Don Lawrence Fanclub 1986 Afmeting: 43,5 x 57.5 cm
€ 40,00
16 Biedingen

Einde kavel :
Natasja - Portfolio Carnaval - 1995 - HC
Nieuwstaat Genummerd en gesigneerd
€ 13,00
8 Biedingen

Einde kavel :
Asterix zeefdruk. Vive Abraracourcix, notre chef !!! 1991
Quasi nieuwstaat - Formaat 50x70cm - Christian Desbois
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
kuifje - zeefdruk Tintin en Amerique -60 x 80 cm - 2000 ex.
In perfecte staat.
€ 10,50
5 Biedingen

Einde kavel :
5 x Ex-libris / Bladwijzer ( Cambre, Du Caju, Stallaert, Dupre en Arnaud )
5 x Ex-libris / Bladwijzer * Cambre, * Du Caju, * Stallaert, * Dupre * Arnaud Afkomstig van Strip Oostende
€ 2,50
4 Biedingen

Einde kavel :
Amoras Promokaarten / Volledige set - Krimson
Amoras Promokaarten / Volledige set - Krimson Waren niet in de handel te koop. Postkaarten werden op beperkte schaal verstuurd voor promo-actie.
€ 3,50
6 Biedingen

Einde kavel :
Amoras Promokaarten / Volledige set - Lambik
Amoras Promokaarten / Volledige set - Lambik Waren niet in de handel te koop. Postkaarten werden op beperkte schaal verstuurd voor promo-actie.
€ 16,00
8 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske op de Kalmthoutse - prent - oplage 60 - gesigneerd - genummerd - Kalmthout uitgave
Goede staat Formaat 44, 3 x 34,8 cm
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske - De Schat van Beersel - 4x proefdruk prenten - jaren '80
Goede staat Formaat 40 x 29 cm
€ 10,50
14 Biedingen

Einde kavel :
Batman original Silkprint limited iss. of 100 copies - signed - early 80's - Eerste druk
Zeer goede staat Batman
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - De Brakke grond 14 november 1984 - Amoris van  Amoras - prent - 1984
Goede staat Formaat 34 x 24 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske Het Rijmende paard - 2x prent - oplage 50 + 250 - gesigneerd - genummerd - Kalmthout uitgave
€ 5,50
6 Biedingen

Einde kavel :
Henk Kuijpers - Franka - Zeefdruk - Planters Hotel - (1992)
Goede staat Formaat: 80 x 60 cm - Griffioen Graffiek
€ 13,00
4 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske 65ste verjaardag Paul Geerts - prent - oplage 65 - gesigneerd - genummerd - Kalmthout uitgave
€ 6,50
7 Biedingen

Einde kavel :
Quintin - Prent Wurlitzer - oplage 100 - gesigneerd - genummerd - eind jaren '80
Goede staat Formaat 42 x 60 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske prent - oplage 50 - gesigneerd - genummerd - Kalmthout uitgave
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske op de Kalmthoutse Heide - prent - oplage 50 - gesigneerd - genummerd - Kalmthout uitgave
€ 1,00

Einde kavel :
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. La Marque Jaune. Archives Internationales. 1987
Nieuwstaat Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 2. Archives Internationales. 1994
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Agent 212-Verjaardagskaart
Agent 212-Verjaardagskaart
Briefomslag +kaart van agent 212 Uitgave Dupuis Nog volledig geseald
€ 1,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. S.O.S. Météores. Archives Internationales. 1992
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Blake. Archives Internationales. 1996
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Mortimer. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 1. Archives Internationales. 1988
€ 99,00
Aangeboden
Javier Mariscal - Por un agujero
Quasi nieuwstaat bijna nieuwstaat
€ 49,90
Aangeboden
Grote gekleurde prent
Grote gekleurde prent
Formaat A4
€ 1,00
Aangeboden
Woogee-Ex Libris-A.Benn
Woogee-Ex Libris-A.Benn
Quasi nieuwstaat Beperkte oplage-Gesigneerd
Mooi gekleurde prent Oplage:200 exemplaren Dit is nummer 109/200 Formaat A4
€ 5,00
Aangeboden
Pellos Rene-2 affiches ontworpen voor stripfestivals
Stripfestivals Toulouse en Castelsarrasin
€ 1,00
Aangeboden
Poster Strip 3daagse ontworpen door Lax
Groot formaat
€ 1,00
Aangeboden
Marsupilami-Wenskaart met 2 tekeningen-Batem
De kaart is beschreven
€ 1,00
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De schaduwen voorbij - Rosinski
ongebruikt
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De val van Brek Zarith - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  Het eiland der bevroren zeeën - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De ijskoningin - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
De huurling - postkaart / ansichtkaart - Segrelles
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Dundas-Briefkaart-Een mager persoon-Tom van Wanrooy-Studio Visioen-Midwoud
Illustratie uit de reeks "Koik 'rs an""uit dagblad Westfriesland door Tom van Wanrooy
€ 0,50
Aangeboden
Frits van de Heuvel- briefkaarten-Bob de Kerpel
De kaarten zijn beschreven Uitgave De Schaar,Gent Jaren '90
€ 1,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. L'Énigme de L'Atlantide. Archives Internationales. 1995
€ 99,00
Aangeboden
Unieke afdruk van originele plaat uit stripalbum BRUXMAN
Nieuwstaat Gesigneerd door de tekenaar
€ 40,00
Aangeboden
zeefdruk Kalmthout "Suske en Wiske op de heide" Nr 45/50
off setprint tekening Luc Morjaeu uit 2009 30X45 45/50 gesigneerd Luc Morjeau en voorzien van gemeente waterstempel Normale prijs 115,00€
€ 60,00
Aangeboden
F.C.De kampioenen-Wenskaart-H.Leemans-(2016)
Dubbel langwerpig Gedrukte wensen
€ 3,00
Aangeboden
G. Rafzerk - postkaart/ansichtkaart - Hardy - 1987 - Dupuis
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Bob Evers-Wenskaart Hans van Oudenaerden en Frits Jonker met geschreven tekst-(2009)
Geschreven wens op de achterzijde van de kaart Groot formaat kaart
€ 5,00
Aangeboden
F.C.De kampioenen-Wenskaart-Wim Swerts-(2014)-Gesigneerd
Langwerpig formaat
€ 3,00
Aangeboden
BOB evers-Wenskaart-H;v;Oudenaerden en Frank Jonker-geschreven tekst-(2011)
Groot formaat Op de achterzijde gescreven tekst .
€ 5,00
Aangeboden
Hec Leemans-F.C.De kampioenen-(2001)
Dubbel langwerpig formaat
€ 3,00
Aangeboden
Natasja/Rubine-Wenskaart-Di Sano-Gesigneerd-(2007)
Postkaartformaat Gesigneerd door de auteur
€ 5,00
Aangeboden
J.C.Servais-Wenskaartje-Gesigneerd-(2005)
Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
René Follet-Wenskaartje-Gesigneerd
Postkaartformaat Geschreven wens van de tekenaar aan de ommezijde van het kaartje.
€ 10,00
Aangeboden
Conternfestival BD-Wenskaart-(2011)
Grote kaart gesigneerd door de organistors van het stripfestival Contern De tekening is van Muriel Moritz
€ 1,00
Aangeboden
Jean-Pol-Kramikske/Sammy-Wenskaartje-(2003)
De wenskaart bestaat uit 2 luiken Gedrukte handtekening
€ 5,00
Aangeboden
Krings en Tronchet-Gelimiteerde wenskaart- Violine(2007)-Gesigneerd
Geschreven tekst binnenin Postkaartformaat Gelimiteerde uitgave op80 exemplaren Dit is nr.19/80
€ 5,00
Aangeboden
R.Cauvin-Wenskaart-Robbedoes en Kwabbernoot van Arthur De Pins-(2011)
Groot formaat Gesigneerd door R.Cauvin
€ 10,00
Aangeboden
Luc Morjeau-Biep en Zwiep-Wenskaart met tekeningen-Gesigneerd
De kaart is onderaan gesigneerd Groot formaat
€ 5,00
Aangeboden
Di Sano-Wenskaartje Rubine-Gesigneerd-(2009)
Postkaartformaat
€ 3,00
Aangeboden
Joël Azara-Wenskaart-Taka Takata-(2007)
De kaart is gesigneerd door de auteurvop de achterzijde . Postkaartformaat
€ 10,00
Aangeboden
Jean-Pol-Wenskaart-Sammy en agent 212-Gesigneerd
Langwerpig formaat De kaart is gesigneerd met goudstift op de voorkant
€ 5,00
Aangeboden
Van Linthout G.-Lou Smog-Wenskaartje-Gesigneerd-(2007)
Geschreven tekst door de tekenaar achterzijde van de kaart Gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
D.Stallaert 2:Thomas Pips naar Leo de Budt-Wetenschapper-1e druk-(2002)
Afmetingen: 34,50 X 30 CM Rode tekening op lichtgroen papier. Thomas Pips als wetenschapper
€ 10,00
Aangeboden
D.Stallaert-Pasen door de ogen van een verzamelaar-1e druk-(2002)
Grootformaat prent Diverse strippersonages getekend door Dirk Stallaert Afmetingen:42 x 30 cm
€ 10,00
Aangeboden
Dirk Stallaert 3-Thomas Pips naar Leo de Buth-strandtoerist-1e druk-(2002)
Afmetingen: 34,50 X 30 CM Rode tekening op lichtgroen papier. Thomas Pips als strandtoerist
€ 10,00
Aangeboden
Dirk Stallaert 1-Thomas Pips naar Leo de Budt-Scheidrechter-1e druk-(2002)
Afmetingen: 34,50 X 30 CM Rode tekening op lichtgroen papier. Thomas Pips als voetbalscheidrechter
€ 10,00
Aangeboden
Lucky Luke-Jeugdfilatelie90-1e dagafstempeling-(1990)
Eerste dagafstempeling in Estampuis
€ 10,00
Aangeboden
Sammy-Wenskaartje-Berck-(1992)
Gedrukt kaartje die Berck eind 1991 verzond. Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
O.Saive-wenskaart naar personage van Macherot
Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
Kuifje
Kuifje
Kuifje prent Herge/moulinsart 1999
€ 40,00
Aangeboden
Talent prenten Lot 23x
Talent prenten Lot 23x
Talent prenten Lot 23x
€ 40,00
Aangeboden
The Chronicles of Narnia, prince Caspian - 5 prenten (Disney, 2007)
5 prenten uitgegeven door Disney n.a.v. de film The Chronicles of Narnia, Prince Caspian
€ 11,90
Aangeboden
Crisse - 16 prenten - Tarot - 1994 + 1997
13 x prenten op postkaartformaat (12x8), 1997 3 x prent (33x24), 1994 uitgegeven i.k.v. portfolio Tarot
€ 19,90
Aangeboden
Poster, Manara, La Modèle 5, 2003, 500 ex.
offset, uitgegeven door Champaka in 2003 op 500 exemplaren. Formaat 50x70cm
€ 9,90
Aangeboden
poster Pirana: Kom eens bij het vrouwtje
Pirana (Leon Vandevelde): Kom eens bij het vrouwtje 48x68 cm
€ 2,90
Aangeboden
Erotische Jesica Blandy Prent in kader. Prent is gesigneerd.
€ 35,00
Aangeboden
Humo
Humo
Quasi nieuwstaat Gesigneerd en genummerd
4 omslag tekeningen van weekblad Humo, gesigneerd door striptekenaar,Atelier Swarte.
€ 35,00
Aangeboden
Hans G. Kresse - Logo Viking - prent - (1995)
Afmetingen: 15 x 40 cm Zeefdruk in zwart-wit. Het eerste (verworpen) logo voor het blad "Viking". Uitgebracht door stichting "De Kressekring".
€ 19,95
Aangeboden
Ken Broeders - Het Spoor van Demer - prent - (2001)
Quasi nieuwstaat 1e druk
Afmetingen: 30 x 21 cm 100 ex. genummerd en gesigneerd. Probeer zoveel mogelijk te combineren om goedkoper uit te zijn met de verzendkosten.
€ 9,95
Aangeboden
Philippe Delaby - portfolio Jorinda
Quasi nieuwstaat 5 prenten en 2 foto's
Oplage: 100 genummerde exemplaren. Duitstalig inlegvel.
€ 16,00
Aangeboden
Suske en Wiske - stroken 7 en 8 Volle Maan - grootformaat (zwart/wit) - 60 x 42 cm - jaren 90
€ 2,49
Aangeboden
Suske en Wiske - poster kasteel - Sidonia en Lambik - deel 4  - 1998
Zeer goede staat Standaard Uitgeverij
€ 2,99
Aangeboden
Ex-Libris van Patrick Claeys en Patrick van Oppen-sc-1e druk-(2002)
Nieuwstaat Met tekening
Bij de uitgave van de strip de vijfde man,zoektocht in Brugge Deze ex-libris kwam uit ter gelegenheid van de stripbeurs te Damme
€ 5,00
Aangeboden
5  ingekaderde prenten met tekeningen uit Kuifje-albums.
5 ingekaderde prenten met tekeningen uit Kuifje-albums. Met gedrukte handtekening
€ 150,00
Aangeboden
De Havik - portfolio - Les Voyages de l'Epervier - 1e druk - (2003)
€ 125,00
Aangeboden
SERVAIS, ZEEFDRUK, GENUMMERD, GESIGNEERD.
MOOIE ZEEFDRUK MET WARME KLEUREN. KAN ZO OP DE KINDERKAMER :] AFMETING: 64,5 : 49,5 CM.
€ 75,00
Aangeboden
Biep & Zwiep - prentbriefkaart Kruibeke -  Uitgedeeld aan de bezoekers van de 7de Mercatorstripbeurs op 2 juni 2002.
herdenkingsbriefkaart Mercatorstripbeurs
€ 1,00
Aangeboden
tekening met opdracht +gesigneerd michael schetter  -sc - eerste druk
Nieuwstaat schetter -gesigneerd metopdrachttekening
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
marc verhaegen - -gesigneerd met opdracht -
Nieuwstaat verhaegen gesigneerd
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
 de maya - codex -gesigneerd met opdrachttekening -
Nieuwstaat Leever/de boer
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
Paul Geerts en Marc Verhaegen-gezamelijke wenskaart
De kaart is 3 maal gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
Portfolio Crisse - Tellos - La Jeunesse de Serra - (1994)
Quasi nieuwstaat Genummerd en gesigneerd - oplage 500 ex.
€ 59,95
Aangeboden
Stripenveloppen (4x) basisuitgaven nrs 4,6,11 en 12, alle 1ste druk en uitgave 2012.
Voor algemene beoordeling zie de bijgevoegde foto's.
€ 25,00
Aangeboden
Jommeke-Speciale affiche luchthaven Oostende-J.Nijs-(2006)
Aankondiging Art Happening op Ostend Airport met aanwezigheid van Jef Nijs Afmetingen:41 x 29 cm Zwart/wittekening
€ 5,00
Aangeboden
Biggles presenteert...2 : 18 luchtvaartillustraties - schuifdoos
Nagenoeg in nieuwstaat- Door Eric Loute - Uitgave Milko -okt. 2000 18 zeer fraaie luchtvaartillustraties plus twee extra ex libres -Zwart/wit
€ 15,65
Aangeboden
DVD Robbedoes 2 titels + 6 Pareltjes uit Robbedoes
€ 5,00
Aangeboden
6 x Collectors Packs
6 x Collectors Packs
Nieuwstaat Dark Dragon Books
€ 25,00
Aangeboden