Alle aanbod

81
Guus Geluk - fantekening - Jaap
Nieuwstaat Getekend op een A4
€ 1,00

Einde kavel :
Don Lawrence - art print - Homecoming - gesigneerd door Don Lawrence - Eerste druk - (1992)
Goede staat Formaat: 100 x 83 cm.
€ 1,00

Einde kavel :
Don Lawrence - Storm - Roodhaar  poster - gesigneerd door Don Lawrence - Eerste druk - (jaren '80)
Redelijke staat tot redelijk goed - Formaat: 40 x 53 cm.
€ 1,00

Einde kavel :
Don Lawrence - Storm - Roodhaar - poster - in lijst - jaren '80
Zeer goede staat Formaat: 70 x 50 cm
Fraaie poster in een lijst. de lijst heeft wat sleet. Let op u kunt dit item alleen afhalen in onze stripwinkel in 's-Gravendeel!!
€ 1,00

Einde kavel :
Starter en de auto's - 2 x affiche Offset - gesigneerd door Jidéhem
Nieuwstaat - Genummerd op 500 ex.
Starter en de auto's - 2 x affiche Offset gesigneerd door Jidéhem Genummerd Grootte : : 42 X 32 Nieuw
€ 6,50

Einde kavel :
Don Lawrence - Storm the Collection - prent - genummerd oplage 750 - Eerste druk - (2000)
Zeer goede staat tot quasi nieuwstaat - Formaat: 42 x 54 cm.
€ 1,00

Einde kavel :
Donald Duck _ Oom Dagobert - fantekeningen - Frank Jonker + Hans van Oudenaarden
Nieuwstaat Getekend op een A4
Fraaie fantekening gemaakt op de achterkant van een prent. . Dit lot wordt aangetekend verzonden of u kunt dit lot ophalen in onze stripwinkel in 's-Gravendeel.
€ 1,00

Einde kavel :
Don Lawrence - Storm - art print "De Von Neumann-machine - The Intruder" - in lijst - 2002
Fraaie poster in een lijst. De lijst heeft wat sleet. Let op u kunt dit item alleen afhalen in onze stripwinkel in 's-Gravendeel!!
€ 1,00

Einde kavel :
Zeefdruk tafeltafereel De Bovenbazen - Toonder - 2005
Nieuwstaat genummerd, oplage 500 exemplaren
Fraaie zeefdruk van de laatste scene uit De Bovenbazen. Zoals gewoonlijk een eenvoudige doch voedzame maaltijd geserveerd door Joost.
€ 30,00
10 Biedingen

Einde kavel :
Don Lawrence - poster - gesigneerd door Don Lawrence - Eerste druk - (jaren '80)
Redelijke staat tot redelijk goed - Formaat: 40 x 60 cm.
€ 1,00

Einde kavel :
Bollie en Billie - gesigneerde Litho - Herfst -(2004)
Nieuwstaat - genummerd en gesigneerd door Roba
Een door Roba gesigneerde lithografie uit de reeks "Bollie en Billie vier seizoenen" Hier is het thema "herfst". Uitgeven in 2004 op 200 ex. formaat 50 op 60 cm Nieuw
€ 1,00

Einde kavel :
Leloup.Wonderland prent.Yoko Tsuno. 1987
Zeer goede staat - Genummerd/gesigneerd.- Oplage 250ex. - Leloup.
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske Dash poster. De gouden bloem. 1979
Zeer goede staat - Dash uitgave - Formaat 68x93cm
€ 1,00

Einde kavel :
Kuifje - Angouleme poster - 58 x 37 cm - 1977
Goede staat - Casterman - Herge
€ 1,00

Einde kavel :
Luc Orient - Affiche Offset van personage Laura - Eddy Paape
Nieuwstaat - Gesigneerd Paape
Luc Orient - Affiche Offset van personage Laura Gesigneerd door Eddy Paape Grootte : 42 X 30 Nieuw
€ 1,00

Einde kavel :
Zoals mijn goede vader zei - portfolio Toonderpockets - 2015
Nieuwstaat genummerd, oplage 99 exemplaren
€ 1,00

Einde kavel :
Sophie - affiche Offset - gesigneerd door Jidéhem
Nieuwstaat - Genummerd op 150 ex.
Sophie - affiche Offset gesigneerd door Jidéhem Genummerd : 110 / 150 ex. Grootte : : 42 X 32 Nieuw
€ 1,00

Einde kavel :
Nero albums, hier te koop - winkel poster - 59 x 40,5 cm - 1970's
Goede staat - Standaard - Marc Sleen
€ 1,00

Einde kavel :
Hergé - De klare lijn - portfolio - 2014 - Opl. 200 ex.
Nieuwstaat uitgeverij Cliché - Hergé genootschap
€ 13,50
7 Biedingen

Einde kavel :
Lucky Luke - gesigneerde affiche - 45 jaar Morris - (1989)
Nieuwstaat - 250 ex. - gesigneerd
Een door Morris gesigneerde affiche van Lucky Luke N.a.v. 45 jarige tekencarrière van Morris Oplage 48 / 250 expl Formaat : 42 op 58 cm Nieuw
€ 1,00

Einde kavel :
Luc Morjeau-wenskaart-(2007)
Luc Morjeau-wenskaart-(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat
€ 5,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - uitdruk figuur Wiske
Kaart met uitdruk figuur van Wiske.
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - uitdruk figuur Suske
Kaart met uitdruk figuur van Suske.
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - prent Lambiek, suske en Wiske in de gouden locomotief - sc - 1984
€ 1,00

Einde kavel :
Kari Lente-Wenskaart-Mau Bob-(2004)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat
€ 5,00
Aangeboden
Klein Suske en Wiske-Wenskaart-J.Broeckx
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat
€ 5,00
Aangeboden
Lambik-Wenskaart-Morjeau
Lambik-Wenskaart-Morjeau
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat Handtekening op achterzijde
€ 10,00
Aangeboden
Kari Lente-Mau-(2003)
Kari Lente-Mau-(2003)
Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
Kiekeboe -wenskaart -Merho-(2003)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat, Handtekening van de auteur aan de binnenzijde
€ 10,00
Aangeboden
Bob Maus -wenskaart -(2003)
Bob Maus -wenskaart -(2003)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Handtekening van de auteur en zijn echtgenote
€ 5,00
Aangeboden
Urbanus -wenskaart -Linthout
Urbanus -wenskaart -Linthout
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaart formaat Handtekening op achterkant
€ 5,00
Aangeboden
Jessica Blandy -wenskaart -Renaud
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Handtekening op achterkant
€ 10,00
Aangeboden
Urbanus-Linthout -wenskaart -
Urbanus-Linthout -wenskaart -
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Gesigneerd op de achterkant Originele inkleuring
€ 10,00
Aangeboden
F.C.De kampioenen-H.Leemans -wenskaart -'(2014)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
Franka -wenskaart -Henk Kuypers-'2013
Nieuwstaat Gesigneerd
Groot formaat Gesigneerd
€ 15,00
Aangeboden
Raoul Cauvin -wenskaart -(2014)
Nieuwstaat Gesigneerd
Groot formaat Geschreven tekst metopgeplakte tekening
€ 10,00
Aangeboden
Wasterlain-wenskaart -(2009)
Wasterlain-wenskaart -(2009)
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat Volledig geschreven tekst in potlood
€ 5,00
Aangeboden
JC Servais-wenskaart -(2007)
JC Servais-wenskaart -(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
Bob mau-wenskaart -(2007)
Bob mau-wenskaart -(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat en gesigneerd door de echtgenote van Bob Mau Geschreven tekst
€ 5,00
Aangeboden
Raoul Cauvin-wenskaart met de Psy-(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat Geschreven tekst
€ 5,00
Aangeboden
Dino Attanasio-wenskaart-(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
Merho-wenskaart-
Merho-wenskaart-
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat met veel hoofdfiguren
€ 10,00
Aangeboden
Rolfke en Rulfke-Geo -Wenskaart--2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat TemseHandtekening binnenkant vouwflap
€ 5,00
Aangeboden
Urbanus-Wenskaart--Linthout-(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Kaart uitgegeven door Spirit Temse
€ 10,00
Aangeboden
Malik-Wenskaart--(2008)
Malik-Wenskaart--(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Heel mooie kaart met geschreven tekst Kleurtekening binnenin Formaat A5
€ 10,00
Aangeboden
Franka-Wenskaart-H.Kuijpers-(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A5
€ 15,00
Aangeboden
5  Stuks  DISNEY PLATEN  ( PRENTEN )
€ 2,50
Aangeboden
ex-libris > America  rubine
ex-libris > America rubine
Quasi nieuwstaat ongenummerd en gesigneerd.
Thema: Strips Gebruikte techniek: Offset Inkleuring: Gekleurd Materiaal: Papier Afmetingen: 15,2 x 23,8 cm
€ 8,50
Aangeboden
Lucky Luke - Portfolio Champaka: De neven Dalton
Nieuwstaat Genummerd en gesigneerd
€ 125,00
Aangeboden
6 x Collectors Packs
6 x Collectors Packs
Nieuwstaat Dark Dragon Books
€ 25,00
Aangeboden
Portfolio Crisse - Tellos - La Jeunesse de Serra - (1994)
Quasi nieuwstaat Genummerd en gesigneerd - oplage 500 ex.
€ 59,95
Aangeboden
De Havik - portfolio - Les Voyages de l'Epervier - 1e druk - (2003)
€ 125,00
Aangeboden
Philippe Delaby - portfolio Jorinda
Quasi nieuwstaat 5 prenten en 2 foto's
Oplage: 100 genummerde exemplaren. Duitstalig inlegvel.
€ 16,00
Aangeboden
Humo
Humo
Quasi nieuwstaat Gesigneerd en genummerd
4 omslag tekeningen van weekblad Humo, gesigneerd door striptekenaar,Atelier Swarte.
€ 35,00
Aangeboden
Erotische Jesica Blandy Prent in kader. Prent is gesigneerd.
€ 35,00
Aangeboden
poster Pirana: Kom eens bij het vrouwtje
Pirana (Leon Vandevelde): Kom eens bij het vrouwtje 48x68 cm
€ 2,90
Aangeboden
Poster, Manara, La Modèle 5, 2003, 500 ex.
offset, uitgegeven door Champaka in 2003 op 500 exemplaren. Formaat 50x70cm
€ 9,90
Aangeboden
Crisse - 16 prenten - Tarot - 1994 + 1997
13 x prenten op postkaartformaat (12x8), 1997 3 x prent (33x24), 1994 uitgegeven i.k.v. portfolio Tarot
€ 19,90
Aangeboden
The Chronicles of Narnia, prince Caspian - 5 prenten (Disney, 2007)
5 prenten uitgegeven door Disney n.a.v. de film The Chronicles of Narnia, Prince Caspian
€ 11,90
Aangeboden
Prenten A3 formaat aantal 8x genummerd oplage 77 stuks
€ 35,00
Aangeboden
Kuifje
Kuifje
Kuifje prent Herge/moulinsart 1999
€ 40,00
Aangeboden
G. Rafzerk - postkaart/ansichtkaart - Hardy - 1987 - Dupuis
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
zeefdruk Kalmthout "Suske en Wiske op de heide" Nr 45/50
off setprint tekening Luc Morjaeu uit 2009 30X45 45/50 gesigneerd Luc Morjeau en voorzien van gemeente waterstempel Normale prijs 115,00€
€ 60,00
Aangeboden
Unieke afdruk van originele plaat uit stripalbum BRUXMAN
Nieuwstaat Gesigneerd door de tekenaar
€ 40,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. L'Énigme de L'Atlantide. Archives Internationales. 1995
Nieuwstaat Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De ijskoningin - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  Het eiland der bevroren zeeën - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De val van Brek Zarith - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De schaduwen voorbij - Rosinski
ongebruikt
€ 1,50
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 1. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Mortimer. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Blake. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. S.O.S. Météores. Archives Internationales. 1992
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 2. Archives Internationales. 1994
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. La Marque Jaune. Archives Internationales. 1987
€ 99,00
Aangeboden