Alle aanbod

124
items gevonden
Aantal items per pagina
  • 1
  • 2
Walthéry - Portfolio Lingerie - Luxe editie (2007)
Nieuwstaat Genummerd I/XX - 20 ex - Met 6 extra prenten
De meest luxe variant van deze portfolio (deze dus) onderscheidt zich van de normale editie door de blauw-linnen rug en de 6 extra kleurenprenten zonder de kledingstukken....
Lees verder ►
€ 23,00
12 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 04-10 - 21:59
Marcel Uderzo - Portfolio - Tabernacle,Mathias - 1e druk - (2010)
Nieuwstaat Gesigneerd,beperkte oplage
Deze portfolio is op 80 exemplaren gemaakt. Dit exemplaar draagt het nummer 66/80 Gesigneerd door Marcel Uderzo. Bevat 7 prenten gedrukt op papier Rives van 250 gram.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 04-10 - 21:52
Kiekeboe - Ingekaderde stripattributen van Kiekeboes - 2008 - 2015
Nieuwstaat gesigneerd
Ingekaderde stripattributen van Kiekeboes Enige groen drukplaatje van tekening uit 2008 gemaakt voor portfolio 'Figuren van Vandersteen op Kalmthoutse locaties' 2 gesigneerd...
Lees verder ►
€ 26,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 22:28
Striproute Persmap - 2013 - met Ex Libris
Nieuwstaat Gesigneerd
Persmap 2013 Striproute met speciale en exclusieve inhoud *Volledig afgestempelde stripreispas met alle stempels van Suske en Wiske, Junior Suske en Wiske, Kiekeboes, Plunk,...
Lees verder ►
€ 32,00
12 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 22:20
Blueberry - Zeefdruk Mister Blueberry - 50 x 70 cm
Zeer goede staat Genummerd en gesigneerd
De prent heeft wat strak opgerold gezeten, waardoor het papier is gaan plooien Genummerd HC gesigneerd door Jean Giraud
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 22:06
Suske en Wiske - Persmap - 'Het Kostbare Kader ' - Kalmthout - 2012
Zeer goede staat - opl. 50 ex
Volledige persmap uit 2012 van voorstelling 'Het Kostbare Kader' dat gemaakt werd nav de Kalmthoutse veldrijders. Dit is de enige persmap waarvoor Luc Morjaeu en Eugeen Gooss...
Lees verder ►
€ 21,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 22:01
100 jaar Vandersteen - Ex Libris - 2013 - van Eugeen Goossens - Opl. 5 ex
Nieuwstaat Gesigneerd
Unieke tekening van Eugeen Goossens ter gelegenheid van 100 jaar Willy Vandersteen Ex libris 3/5 20 cm X 27 cm Voorzien van gemeentedroogstempel Gesigneerd door Eugeen G...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 21:59
Jan Bosschaert - Prent 'Tintin au pays sumo' - Auteursexemplaar - Gesigneerd
Nieuwstaat - Formaat: 50 x 35 cm.
Zeer fraaie prent van Jan Bosschaert, Tintin au pays sumo, op het formaat van 50 x 35 cm. Dit is een gesigneerd auteursexemplaar (EA). Wordt stevig verpakt en aangeteke...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 21:39
Blikvangers 2002/2003 - Portfolio - Limited Edition club Stripwinkel Alex - Portfolio met 6 gesigneerde prenten - (2002)
Quasi nieuwstaat 6x gesigneerde prenten. Op formaat: 35 x 35 cm.
Mooie lot met een opbergmap voor de 6 genummerde en gesigneerde ex-librissen, uitgegeven door Stripwinkel Alex. Gratis voor de leden van de Limited Edition Club. Op formaat:...
Lees verder ►
€ 20,50
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 22:19
100 jaar Vandersteen - Ex Libris - 2013 - van Luc Morjaeu - Opl. 50 ex
Nieuwstaat - Extra: speciaal mapje 100 jaar Willy Vandersteen
Unieke tekening van Luc Morjaeu ter gelegenheid van 100 jaar Willy Vandersteen Nr 12/50 20 cm X 26 cm Gesigneerd door Luc Morjaeu en voorzien van 100 jaar Vandersteenstemp...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 21:30
Kalmthout in beelekes - softcover + Drukplaat Suske en Wiske - 2018
Nieuwstaat
Kalmthout in beelekes uitgave 2018 + enige zwarte drukplaat Suske en Wiske kortverhaal over Jaan de Turfsteker. Kortverhaaltje speelt zich in de gemeente Kalmthout. Jaan de...
Lees verder ►
€ 10,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 21:29
Hermann - Lugubere Verhalen + prent - oplage 75 - sc - 1e druk - (1988)
Quasi nieuwstaat Album + gesigneerde prent
Fraai lot van Hermann - Lugubere Verhalen + gesigneerde prent - oplage 75. Het geheel is in perfecte staat. Kijk aub goed naar de foto's die maken deel uit van de beschrij...
Lees verder ►
€ 4,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 22:10
Kalmthout Gestript - ex libris 2016 - Martin Lodewijk - Opl. 30 ex
Nieuwstaat Gesigneerd - Extra: blauwe drukplaat
Ex Libris Kalmthout Gestript 14,5 cm X 21 cm Martin Lodewijk: Le Medejeuner sur l'herbe 18/30 Tekening aan visvijver te Nieuwmoer Extra: enige blauwe drukplaat van...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 21:17
100 jaar Willy Vandersteen - off set print - door Jan Bosschaert- Opl. 5 ex
Nieuwstaat - extra: map 100 jaar Willy Vandersteen
Ex libris uit 100 jaar Willy Vandersteen: thema : 1944 ontstaan Suske en Wiske in schuilkelder door Jan Bosschaert 21 cm X 30 cm Unieke en fraaie inkleuring Nr 2/5 Voor...
Lees verder ►
€ 23,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 21:16
Blikvangers 2003/2004 - Portfolio - Limited Edition club Stripwinkel Alex - Portfolio met 6 gesigneerde prenten - (2003)
Quasi nieuwstaat 6x gesigneerde prenten. Op formaat: 35 x 35 cm.
Mooie lot met een opbergmap voor de 6 genummerde en gesigneerde ex-librissen, uitgegeven door Stripwinkel Alex. Gratis voor de leden van de Limited Edition Club. Op formaat:...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 21:59
De Rode Ridder  - Filmcel -  Het Masker van de Draak - 1998
Nieuwstaat
Filmcel Rode Ridder verhaal 'Het Masker van de Draak' Nr 167 van Karel Biddeloo uit 1998 Unieke en enige filmcel van deze bladzijde 21cm X 30 cm Het betreft Stroken13 en...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 21:15
Leloup.Wonderland prent.Yoko Tsuno. 1987
Zeer goede staat - Genummerd/gesigneerd.- Oplage 250ex. - Leloup.
Leloup.Wonderland prent.Yoko Tsuno. Zeer mooie en vooral zeldzame prent. Hoort bij een portfolio maar hier dus de prent alleen. Genummerd en gesigneerd. Nr.250/250 Oplage...
Lees verder ►
€ 5,50
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 02-10 - 20:06
Blikvangers 2007/2008 - Portfolio - Limited Edition club Stripwinkel Alex - Portfolio met 6 gesigneerde prenten - (2007)
Quasi nieuwstaat 6x gesigneerde prenten. Op formaat: 35 x 35 cm.
Mooie lot met een opbergmap voor de 6 genummerde en gesigneerde ex-librissen, uitgegeven door Stripwinkel Alex. Gratis voor de leden van de Limited Edition Club. Op formaat:...
Lees verder ►
€ 21,00
12 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 21:45
Kari Lente - Drukplaat + bierkaartje en bladwijzer - Met map van Striproute - 2016
Zeer goede staat - gesigneerd Simone Mau
Enige blauwe drukplaat Kari Lente 2016. Tekening van Kristof Fagard (Kiekeboes) voor het album Kalmthout Gestript. Gesigneerd door Simone Mau zaliger Extra: gesigneerd bier...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 20:58
Blikvangers 2004/2005 - Portfolio - Limited Edition club Stripwinkel Alex - Portfolio met 6 gesigneerde prenten - (2004)
Quasi nieuwstaat 6x gesigneerde prenten. Op formaat: 35 x 35 cm.
Mooie lot met een opbergmap voor de 6 genummerde en gesigneerde ex-librissen, uitgegeven door Stripwinkel Alex. Gratis voor de leden van de Limited Edition Club. Op formaat:...
Lees verder ►
€ 6,00
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 21:41
Blikvangers 2001 - Portfolio 1 - Limited Edition club Stripwinkel Alex - Portfolio met 7 gesigneerde prenten - (2001)
Quasi nieuwstaat 7x gesigneerde prenten. Op formaat: 35 x 35 cm.
Mooie lot met een opbergmap voor de 7 genummerde en gesigneerde ex-librissen, uitgegeven door Stripwinkel Alex. Gratis voor de leden van de Limited Edition Club. Op formaat:...
Lees verder ►
€ 20,50
18 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 21:35
Suske en Wiske - Filmcel - 'De 7 Schaken' - 1995
Nieuwstaat
Suske en Wiske - Filmcel - 'De 7 Schaken' - 1995 Nieuwstaat - stroken Unieke en originele filmcel van 'De 7 Schaken' van Paul Geerts uit 1995. Het betreft stroken 133/1...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 20:47
Aandenken standhouder ex libris 2013 Luc orjaeu
Nieuwstaat gesigneerd Luc Morjaeu
Standhouders exemplaar 2013 100 jaar Willy Vandersteen 30 cm X 40 cm Nr 23/50 Gesigneerd door Luc Morjaeu en voorzien van stempel 100 jaar Willy Vandersteen. Extra: origin...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 20:46
Blikvangers 2005/2006 - Portfolio - Limited Edition club Stripwinkel Alex - Portfolio met 6 gesigneerde prenten - (2005)
Quasi nieuwstaat 7x gesigneerde prenten. Op formaat: 35 x 35 cm.
Mooie lot met een opbergmap voor de 6 genummerde en gesigneerde ex-librissen, uitgegeven door Stripwinkel Alex. Gratis voor de leden van de Limited Edition Club. Op formaat:...
Lees verder ►
€ 6,00
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 21:29
Desorgher - Portfolio - Aventures Africaines - 1e druk - (2010)
Nieuwstaat Gesigneerd,beperkte oplage
Deze portfolio is op 80 exemplaren gemaakt. Dit exemplaar draagt het nummer HC(Hors commerce)2/10 Gesigneerd door Desorgher. Bevat 8 prenten gedrukt op papier Rives van 250...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 20:17
Pellerin - A propos - 1e druk - sc - (2005)
Nieuwstaat Gesigneerd,beperkte oplage
Het boekje bevat 64 bladzijden Editions A propos Leeuk boekje met intervieuw,schetsen en illustraties van Pellerin Franstalig
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 06-10 - 20:07
F. Walthery - Poils a Gratter - Portfolio - map met 8 kleuren prenten - 1993
Goede staat Khani
Map met 8 prenten in kleur (de prenten in kleur kunnen gescratcht worden om de heldinnen in het blootje te kunnen zien). Helaas mist de gesigneerde zwart-wit tekening welke oo...
Lees verder ►
€ 5,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 05-10 - 20:42
Kuifje / Hergé - aankondigingsposter - Kuifje in het Antwerps (Aantwaareps)
Zeer goede staat
Kuifje Hergé Poster A3 Aankondigingsposter Kuifje in het Aantwaareps Casterman
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-09 - 20:46
Kuifje / Hergé - aankondigingsposter voor de reeks - Casterman
Zeer goede staat
Kuifje Hergé Poster A3 Aankondigingsposter Casterman Poster is gevouwen geweest. Kan dus bijgevolg verzonden worden als brief.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-09 - 20:44
De Rode Ridder / Fabio Bono - aankondigingsposter tentoonstelling 60 jaar RR - 2019
Zeer goede staat
De Rode Ridder Fabio Bono Willy Vandersteen Poster A3 Aankondigingsposter tentoonstelling 60 jaar Rode Ridder Ekeren 2019
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-09 - 20:42
De Rode Ridder / Fabio Bono - aankondigingsposter Kasteelfeesten Ekeren - 2019
Zeer goede staat
De Rode Ridder Fabio Bono Willy Vandersteen Poster A3 Aankondigingsposter Kasteelfeesten Ekeren 2019
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-09 - 20:40
De mini-mensjes / Seron - 2 x dezelfde ex libris - 1981
Goede staat
De mini-mensjes Seron 2 x dezelfde ex libris A4 Geen perfecte staat, randen zijn niet perfect. 1981
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-09 - 20:26
Moriganes / Dufaux - Delaby - 8 x dezelfde ex libris - 2004
Zeer goede staat
Moriganes Dufaux Delaby 8 x dezelfde ex libris. Zat oorspronkelijk als bijlage bij de eerste uitzet van de 1e druk van 'Complainte des landes perdues' tome 5. 2004
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-09 - 20:24
Kuifje Herge oude Poster 25 / 35 Cm Kleur
Goede staat
2 Oude Poster van KUIFJE 1970/80 Jaren op Karton geplakt paar plekjes aan de rand afmeting 25 bij 35 CM
Lees verder ►
€ 5,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-09 - 18:46
Nero " hommage marc sleen, postzegel ongestempeld 2003
Nieuwstaat
Hommage Marc Sleen Nominale waarde:0.82 Gebied:België Jaar:2002 Maand:12 Dag:30 Reeks:2002 Marc Sleen (II) Basiskleur:Meerkleurig Gebruikstype:Frankeer Soort:FDCThema...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 27-09 - 19:20
Parispolis – Prent  33,7 x 49,9 cm – 1994
Zeer goede staat gesigneerd en genummerd
Uitgegeven door Talent Hoogveld & Nuyts 300 ex. genummerd en gesigneerd door beide tekenaars en scenarist Ronny Matton. Rood van de tekening is verkleurd Wordt momenteel b...
Lees verder ►
€ 5,00
Aangeboden
28-7-2020 20:13:37
Narnia - Prince Caspian - portfolio in harde farde met stoffen lint
Quasi nieuwstaat
Uitgave door Disney n.a.v. de film Prince Caspian met diverse prenten
Lees verder ►
€ 19,00
Aangeboden
5-7-2020 17:30:13
9 prenten "Art dans la Poste"
Nieuwstaat
9 prenten "Art dans la poste", postkaartformaat Tekeningen van o.m. Forest, Gillon, Lob, Mezieres (Valerian), Fred, Breteicher
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
5-7-2020 17:27:58
Frank  (Zoo) 6 prenten op postkaartformaat
Nieuwstaat
6 prenten m.b.t. de reeks Zoo van Frank postkaartformaat
Lees verder ►
€ 5,00
Aangeboden
5-7-2020 17:26:11
Gideon Brugman - Ambrosius + Zonk & Stronk - 2 prenten waarvan 1 genummerd
Nieuwstaat
2 prenten uitgegeven door Stripwinkel Barabas Ambrosius, 2016 Zonk & Stronk, genummerd op 125 ex., 2019
Lees verder ►
€ 5,00
Aangeboden
5-7-2020 17:17:33
4 prenten Kalier (2008)
Quasi nieuwstaat
4 prenten, reeksen: - Aan de waterkant - Bloednacht - De Balabomo Smaragd - Het kortste eind Uitgegeven in de reeks Kaliber door Casterman
Lees verder ►
€ 2,00
Aangeboden
5-7-2020 17:04:32
Zoom sur dix têtes de série - portfolio met 10 kleurenprenten - 2001
Quasi nieuwstaat
Portfolio met 10 kleurenprenten, uitgegeven door Casterman Bitume, Canardo, Caroline Baldwin, Cercle des sentinelles, Le, Gon, Jim Cutlass, Monde merveilleux, Un, Oriëntaal...
Lees verder ►
€ 4,00
Aangeboden
5-7-2020 17:02:27
Portfolio's Granit Associés - Personnel Berthet 1. - 2000 - gelimiteerd en genummerd
Quasi nieuwstaat
Portfolio van Philippe Berthet 950 ex. genummerd en gesigneerd. (genummerd op 912/1000) 30 ex. genummerd (HC) en gesigneerd. 20 ex. genummerd (EA) en gesigneerd, bestem...
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
5-7-2020 16:59:17
ex-libris Franz -  Brougue - 1997
Quasi nieuwstaat
uitgeverij Talent 1997 21 x 29,8 cm ongenummerd
Lees verder ►
€ 2,00
Aangeboden
5-7-2020 16:54:19
Zeefdruk 2005  nav 60 jaar Suske en Wiske
Nieuwstaat gesigneerd
Zeefdruk:60 jaar Suske en Wiske Gesigneerd Luc Morjaeu Nr 42/60 Getekend : Luc Morjeau Voorzien van drukstempel gemeente Kalmthout Cover 2005 speciale oblong editie Kalm...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
23-6-2020 18:33:23
Zeefdruk 2003   Het Rijmende Paard
Nieuwstaat gesigneerd
Zeefdruk: Suske en Wiske voor kerkplein Gesigneerd Marc Verhaegen Nr 4/50 Getekend : Marc Verhaegen Voorzien van drukstempel gemeente Kalmthout Cover speciale editie Ka...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
23-6-2020 18:30:12
Zeefdruk 2009   Suske en Wiske op Heide
Nieuwstaat gesigneerd
Zeefdruk: Suske en Wiske op de heide Tekening stripmuur Kalmthout Getekend : Luc Morjeau Voorzien van drukstempel gemeente Kalmthout 42/60 36cm X50cm Koopje: normaal...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
23-6-2020 18:27:21
Zeefdruk 2011  100 jaar station Heide
Nieuwstaat gesigneerd
Zeefdruk nav 100 jaar Station Heide Getekend : Luc Morjeau Voorzien van drukstempel gemeente Kalmthout en 100 jaar Station Heide stempel. 38/50 36cm X50cm Koopje: norm...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
23-6-2020 18:23:12
Zeefdruk 2002   Kalmthout 65 verjaardag Paul Geerts
Nieuwstaat gesigneerd
zeefdruk 2002 voor 65 verjaardag Paul Geerts (16/06/2002) Oplage Nr. 63/65 24cm X 34cm Tekening van Marc Verhaegen Laatste exemplaar
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
23-6-2020 18:19:29
Zeefdruk 2007 Een bij voor jou en Mij
Nieuwstaat gesigneerd Luc Morjeau
Zeefdruk gemaakt door Luc Morjeau in 2007 voor de speciale uitgave ' een bij voor jou en mij' Nr 30/50 en voorzien van gemeentewaterstempel. Normaal 135€
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
9-6-2020 21:34:02
Zeefdruk 2004  Cover Belhamelbende
Nieuwstaat gesigneerd
Zeefdruk gemaakt Marc Verhaegen voor de cover van de speciale uitgave te Kalmthout in 2004. Nr 44/50 (kan ook een ander nummer zijn uit voorraad) Gesigneerd Door Marc Verh...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
9-6-2020 21:23:21
A3 print van Kiekeboe voor portfolio
Nieuwstaat gesigneerd Merho
In 2009 verscheen in Kalmthout een portfolio 'De figuren van Vandersteen op Kalmthoutse locaties' 12 werken werden aangeboden. Oplage 250 genummerde expl Dit is nog een rest...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
9-6-2020 21:17:22
Off set Print A3 Striproute gemaakt door Eric De Rop
Nieuwstaat
Off set print 24/30 en gesigneerd door Eric De Rop. Eric kreeg in 2016 de opdracht de cover van de Striproutebrochure te maken waarop alle deelnemende stripfiguren werden af...
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
9-6-2020 21:13:52
Kalmthout Gestript: Uitgaan Willy Vandersteen 2016
Nieuwstaat gesigneerd
Off set print van Eric De Rop. Thema: Uitgaansleven Willy Vandersteen. Deze tekening werd mee opgenomen in het boek Kalmthout Gestript in 2016. Hiervan werden slechts 5 gen...
Lees verder ►
€ 45,00
Aangeboden
9-6-2020 20:53:05
Willy Vandersteen alsHanerijder 2018
Nieuwstaat gesigneerd Eric De Rop
off set print gemaakt door Eric De Rop in 2018 voor de uitgave 'Kalmthout in beelekes' 30X40 Willy Vandersteen in 1920 als hanerijder te Kalmthout Nr 08/15
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
5-6-2020 17:42:58
Off set print actie Kalmthout
Nieuwstaat
Tekening gemaakt door Willy Vandersteen in 1984 voor de Dorpssportdag van Heikant sport. De off set print is voorzien van een gemeentestempel Kalmthout. Winnaars van elke di...
Lees verder ►
€ 60,00
Aangeboden
5-6-2020 15:12:09
Koperen drukplaat Nero
Goede staat
Drukplaat van Nero Materiaal Koper Tekst : Frans Jaartal: vermoedelijk jaren 80
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
3-6-2020 21:14:58
Suske en Wiske zeefdruk
Zeer goede staat Genummerd (209/1000) + gesigneerd door Paul Geerts
Te koop vanwege stoppen van verzameling wegens verhuizing en gezin samenstelling, een zeefdruk van Suske en Wiske van Paul Geerts, zie foto's. Deze is genummerd (209 van 1...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
29-5-2020 13:55:36
2 drukplaten: Kalmthout Gestript 2016 van Martin Lodewijk
Nieuwstaat
2 enige blauwe drukplaten van realisaties en tekeningen van Martin Lodewijk gemaakt voor Kalmthoutse uitgaven. Kalmthout Gestript 2016 Unieke drukplaten A4
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
25-5-2020 17:28:57
Eventail Junior - brochure - 1990
Quasi nieuwstaat J. Van-Inn
Eventail Junior brochure "Omdat een handboek wetenschappelijk onderbouwd moet zijn" schoolmateriaal , gebruikt voor het aanleren van de franse taal met diverse leuke Susk...
Lees verder ►
€ 5,95
Aangeboden
17-4-2020 19:11:09
Portfolio Guillaume Sorel 6 prenten genummerde oplage
Nieuwstaat
Prachtige portfolio in kartonnen omslag met gesigneerd certificaat. Dit is nr. 636/950.
Lees verder ►
€ 16,50
Aangeboden
5-1-2020 13:19:56
Portfolio Emmanuel Lepage 6 prenten genummerde oplage
Nieuwstaat
Prachtige portfolio in kartonnen omslag met gesigneerd certificaat. Dit is nr. 912/950.
Lees verder ►
€ 22,50
Aangeboden
5-1-2020 13:19:56
Gesigneerde Ex-Libris door Jacques Martin / Lefranc
Nieuwstaat
Gesigneerde Ex-Libris Lefranc door Jacques Martin Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
3-1-2020 22:25:38
Gesigneerde Ex-Libris door Jacques Martin / Alex
Nieuwstaat
Gesigneerde Ex-Libris Alex door Jacques Martin Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
3-1-2020 22:19:10
Gesigneerde Ex-Libris door Eddy Paape
Nieuwstaat
Gesigneerde Ex-Libris Van Eddy Paape Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
3-1-2020 22:17:32
Gesigneerde Ex-Libris door Rene Hausman
Nieuwstaat
Gesigneerde Ex-Libris Van Rene Hausman Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
3-1-2020 22:16:28
Gesigneerde Ex-Libris door Rene Hausman
Nieuwstaat
Gesigneerde Ex-Libris Van Rene Hausman Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
3-1-2020 22:16:11
Moebius prent nummer 26
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:43
Moebius prent nummer 8
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 6
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 7
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 2
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 12
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 9
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 19
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 24
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 10
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 4
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 25
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 16
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 13
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 11
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 21
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 3
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 17
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 20
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 14
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 1
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 5
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 15
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 23
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 22
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
Moebius prent nummer 18
Nieuwstaat
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
Lees verder ►
€ 15,50
Aangeboden
12-12-2019 19:50:30
prent -
Zeer goede staat
Een prijsstickertje,potloodprijsje of lichte gebruikssporen kunnen voorkomen Zie foto's voor details
Lees verder ►
€ 5,00
Aangeboden
14-11-2019 13:17:07
Jessica Blandy -wenskaart -Renaud
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Handtekening op achterkant
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
8-10-2019 18:49:04
Urbanus-Linthout -wenskaart -
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Gesigneerd op de achterkant Originele inkleuring
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
8-10-2019 18:47:49
Raoul Cauvin -wenskaart -(2014)
Nieuwstaat Gesigneerd
Groot formaat Geschreven tekst metopgeplakte tekening
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
8-10-2019 18:18:03
Urbanus-Wenskaart--Linthout-(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Kaart uitgegeven door Spirit Temse
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
8-10-2019 17:58:37
Malik-Wenskaart--(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Heel mooie kaart met geschreven tekst Kleurtekening binnenin Formaat A5
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
8-10-2019 17:55:02
5  Stuks  DISNEY PLATEN  ( PRENTEN )
Zeer goede staat
5 Stuks DISNEY PLATEN ( PRENTEN ) 3 Stuks hebben de afmetingen van 33 x 22,7 cm. Uitgifte jaar 1996 . 2 Stuks hebben de afmetingen van 29,7 x 21 cm. Uitgifte jaar...
Lees verder ►
€ 2,50
Aangeboden
31-8-2019 10:44:11
  • 1
  • 2