Alle aanbod

40
ex-libris > America  rubine
ex-libris > America rubine
Quasi nieuwstaat ongenummerd en gesigneerd.
Thema: Strips Gebruikte techniek: Offset Inkleuring: Gekleurd Materiaal: Papier Afmetingen: 15,2 x 23,8 cm
€ 8,50
Aangeboden
Lucky Luke - Portfolio Champaka: De neven Dalton
Nieuwstaat Genummerd en gesigneerd
€ 125,00
Aangeboden
6 x Collectors Packs
6 x Collectors Packs
Nieuwstaat Dark Dragon Books
€ 25,00
Aangeboden
Biggles presenteert...2 : 18 luchtvaartillustraties - schuifdoos
Nagenoeg in nieuwstaat- Door Eric Loute - Uitgave Milko -okt. 2000 18 zeer fraaie luchtvaartillustraties plus twee extra ex libres -Zwart/wit
€ 15,65
Aangeboden
Portfolio Crisse - Tellos - La Jeunesse de Serra - (1994)
Quasi nieuwstaat Genummerd en gesigneerd - oplage 500 ex.
€ 59,95
Aangeboden
 de maya - codex -gesigneerd met opdrachttekening -
Nieuwstaat Leever/de boer
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
marc verhaegen - -gesigneerd met opdracht -
Nieuwstaat verhaegen gesigneerd
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
tekening met opdracht +gesigneerd michael schetter  -sc - eerste druk
Nieuwstaat schetter -gesigneerd metopdrachttekening
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
De Havik - portfolio - Les Voyages de l'Epervier - 1e druk - (2003)
€ 125,00
Aangeboden
Philippe Delaby - portfolio Jorinda
Quasi nieuwstaat 5 prenten en 2 foto's
Oplage: 100 genummerde exemplaren. Duitstalig inlegvel.
€ 16,00
Aangeboden
Ken Broeders - Het Spoor van Demer - prent - (2001)
Quasi nieuwstaat 1e druk
Afmetingen: 30 x 21 cm 100 ex. genummerd en gesigneerd. Probeer zoveel mogelijk te combineren om goedkoper uit te zijn met de verzendkosten.
€ 9,95
Aangeboden
Humo
Humo
Quasi nieuwstaat Gesigneerd en genummerd
4 omslag tekeningen van weekblad Humo, gesigneerd door striptekenaar,Atelier Swarte.
€ 35,00
Aangeboden
Erotische Jesica Blandy Prent in kader. Prent is gesigneerd.
€ 35,00
Aangeboden
poster Pirana: Kom eens bij het vrouwtje
Pirana (Leon Vandevelde): Kom eens bij het vrouwtje 48x68 cm
€ 2,90
Aangeboden
Poster, Manara, La Modèle 5, 2003, 500 ex.
offset, uitgegeven door Champaka in 2003 op 500 exemplaren. Formaat 50x70cm
€ 9,90
Aangeboden
Crisse - 16 prenten - Tarot - 1994 + 1997
13 x prenten op postkaartformaat (12x8), 1997 3 x prent (33x24), 1994 uitgegeven i.k.v. portfolio Tarot
€ 19,90
Aangeboden
The Chronicles of Narnia, prince Caspian - 5 prenten (Disney, 2007)
5 prenten uitgegeven door Disney n.a.v. de film The Chronicles of Narnia, Prince Caspian
€ 11,90
Aangeboden
Kuifje
Kuifje
Kuifje prent Herge/moulinsart 1999
€ 40,00
Aangeboden
G. Rafzerk - postkaart/ansichtkaart - Hardy - 1987 - Dupuis
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
zeefdruk Kalmthout "Suske en Wiske op de heide" Nr 45/50
off setprint tekening Luc Morjaeu uit 2009 30X45 45/50 gesigneerd Luc Morjeau en voorzien van gemeente waterstempel Normale prijs 115,00€
€ 60,00
Aangeboden
Unieke afdruk van originele plaat uit stripalbum BRUXMAN
Nieuwstaat Gesigneerd door de tekenaar
€ 40,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. L'Énigme de L'Atlantide. Archives Internationales. 1995
Nieuwstaat Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
De huurling - postkaart / ansichtkaart - Segrelles
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De ijskoningin - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  Het eiland der bevroren zeeën - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De val van Brek Zarith - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De schaduwen voorbij - Rosinski
ongebruikt
€ 1,50
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 1. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Mortimer. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Blake. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. S.O.S. Météores. Archives Internationales. 1992
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 2. Archives Internationales. 1994
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. La Marque Jaune. Archives Internationales. 1987
€ 99,00
Aangeboden