Alle aanbod

105
Hergé-Tintin-Kuifje-64 chromo's Bobbie Bubble gum-1964
€ 2,00

Vandaag aangeboden
Bommelprent- Heer Bommel en Tom Poes
Uitgeverij Tom Paauw Marten Toonder Achterkant beschreven
€ 1,00

Vandaag aangeboden
Uitgeverij Tom Paauw Marten Toonder Achterkant reclame
€ 1,00

Vandaag aangeboden
Uitgeverij Tom Paauw Marten Toonder
€ 2,00

Vandaag aangeboden
Bommelboekenwijzer- Heer Bommel en Tom Poes
€ 2,00

Vandaag aangeboden
Merho-Originele tekening De kiekeboes-(1994)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Zwarte stift
€ 20,00

Einde kavel :
Ramaoli-Originele tekening Zoeloeland-(1997)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Zwarte stift en kleurstiften
€ 20,00

Einde kavel :
Degieter-Originele tekening uit de reeks Papyrus
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Zwarte stift
€ 20,00

Einde kavel :
Carine De Brab-Originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Zwarte stift
€ 20,00

Einde kavel :
Gire-Originele tekening-(1997)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Potloodtekening
€ 10,00

Einde kavel :
Eddy Paape-Originele tekening-(1997)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Paars Potloodtekening
€ 20,00

Einde kavel :
Ron van Riet-Originele tekening uit Robert en Bertrand-(1994)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Potloodtekening
€ 20,00

Einde kavel :
Geo De Buyser-Originele tekening +Prent
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Zwarte stift De tekening staat op de achterkant van de prent
€ 10,00

Einde kavel :
Patrick van Oppen-Originele tekening van Aspe-(2005)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Zwarte stift
€ 20,00

Einde kavel :
André Benn-Originele tekening van Mic Mac Adam-(2005)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Zwarte stift
€ 20,00

Einde kavel :
Pinkje-Illustratie
Formaat A4
€ 1,00

Einde kavel :
Stripenveloppen (5x) - nrs 6-23-26-27 en 47 - 1ste druk - basisuitgaven - 2012/2015
€ 32,00
Aangeboden
Portfolio Guillaume Sorel 6 prenten genummerde oplage
Prachtige portfolio in kartonnen omslag met gesigneerd certificaat. Dit is nr. 636/950.
€ 16,50
Aangeboden
Portfolio Emmanuel Lepage 6 prenten genummerde oplage
Prachtige portfolio in kartonnen omslag met gesigneerd certificaat. Dit is nr. 912/950.
€ 22,50
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Jacques Martin / Lefranc
Gesigneerde Ex-Libris Lefranc door Jacques Martin Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Jacques Martin / Alex
Gesigneerde Ex-Libris Alex door Jacques Martin Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Eddy Paape
Gesigneerde Ex-Libris Van Eddy Paape Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris door Rene Hausman
Gesigneerde Ex-Libris Van Rene Hausman Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 20,00
Aangeboden
€ 20,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris Suske & Wiske door Paul Geerts / Zee, Zon en Strand
Gesigneerde Ex-Libris Suske & Wiske door Paul Geerts Middelkerke Afhalen kan ook te Sint Gillis Waas of op een beurs.
€ 6,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris Suske & Wiske door Paul Geerts / De Schone Slaper
€ 6,00
Aangeboden
Gesigneerde Ex-Libris Suske & Wiske door Paul Geerts / Bronzen Sleutel
€ 6,00
Aangeboden
4 raamaffiches Suske en Wiske 249-250-251-252 Willy Vandersteen 1996-97
Ongebruikte reclame posters voor in de winkels.
€ 4,00
Aangeboden
3 raamaffiches Suske en Wiske 240-245-246 Willy Vandersteen 1994-95
€ 3,00
Aangeboden
Jan Bosschaert Zeefdruk restaurant Corto
Eind jaren 80 gemaakt voor het 3 jarig bestaan van het Antwerps restaurant Corto. Met een gastoptreden van Corto Maltese. 30 cm x 42 cm
€ 7,00
Aangeboden
Moebius prent nummer 26
Offset druk. Formaat 38 x 33 cm.
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 8
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 6
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 7
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 2
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 12
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 9
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 19
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 24
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 10
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 4
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 25
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 16
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 13
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 11
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 21
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 3
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 17
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 20
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 14
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 1
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 5
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 15
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 23
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 22
€ 15,50
Aangeboden
Moebius prent nummer 18
€ 15,50
Aangeboden
prent - Kapitein Rob
Een prijsstickertje,potloodprijsje of lichte gebruikssporen kunnen voorkomen Zie foto's voor details
€ 10,00
Aangeboden
prent -
€ 5,00
Aangeboden
Klein Suske en Wiske-Wenskaart-J.Broeckx
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat
€ 5,00
Aangeboden
Lambik-Wenskaart-Morjeau
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat Handtekening op achterzijde
€ 5,00
Aangeboden
Jessica Blandy -wenskaart -Renaud
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Handtekening op achterkant
€ 10,00
Aangeboden
Urbanus-Linthout -wenskaart -
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Gesigneerd op de achterkant Originele inkleuring
€ 10,00
Aangeboden
F.C.De kampioenen-H.Leemans -wenskaart -'(2014)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
Raoul Cauvin -wenskaart -(2014)
Nieuwstaat Gesigneerd
Groot formaat Geschreven tekst metopgeplakte tekening
€ 10,00
Aangeboden
Wasterlain-wenskaart -(2009)
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat Volledig geschreven tekst in potlood
€ 5,00
Aangeboden
JC Servais-wenskaart -(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat
€ 5,00
Aangeboden
Raoul Cauvin-wenskaart met de Psy-(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Postkaartformaat Geschreven tekst
€ 5,00
Aangeboden
Dino Attanasio-wenskaart-(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 5,00
Aangeboden
Rolfke en Rulfke-Geo -Wenskaart--2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat TemseHandtekening binnenkant vouwflap
€ 5,00
Aangeboden
Urbanus-Wenskaart--Linthout-(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Langwerpig formaat Kaart uitgegeven door Spirit Temse
€ 10,00
Aangeboden
Malik-Wenskaart--(2008)
Nieuwstaat Gesigneerd
Heel mooie kaart met geschreven tekst Kleurtekening binnenin Formaat A5
€ 10,00
Aangeboden
Franka-Wenskaart-H.Kuijpers-(2007)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A5
€ 15,00
Aangeboden
5  Stuks  DISNEY PLATEN  ( PRENTEN )
€ 2,50
Aangeboden
Lucky Luke - Portfolio Champaka: De neven Dalton
Nieuwstaat Genummerd en gesigneerd
€ 135,00
Aangeboden
6 x Collectors Packs
Nieuwstaat Dark Dragon Books
€ 25,00
Aangeboden
Portfolio Crisse - Tellos - La Jeunesse de Serra - (1994)
Quasi nieuwstaat Genummerd en gesigneerd - oplage 500 ex.
€ 65,95
Aangeboden
De Havik - portfolio - Les Voyages de l'Epervier - 1e druk - (2003)
€ 114,95
Aangeboden
Philippe Delaby - portfolio Jorinda
Quasi nieuwstaat 5 prenten en 2 foto's
Oplage: 100 genummerde exemplaren. Duitstalig inlegvel.
€ 16,00
Aangeboden
Humo
Quasi nieuwstaat Gesigneerd en genummerd
4 omslag tekeningen van weekblad Humo, gesigneerd door striptekenaar,Atelier Swarte.
€ 35,00
Aangeboden
Erotische Jesica Blandy Prent in kader. Prent is gesigneerd.
€ 35,00
Aangeboden
Poster, Manara, La Modèle 5, 2003, 500 ex.
offset, uitgegeven door Champaka in 2003 op 500 exemplaren. Formaat 50x70cm
€ 9,90
Aangeboden
Crisse - 16 prenten - Tarot - 1994 + 1997
13 x prenten op postkaartformaat (12x8), 1997 3 x prent (33x24), 1994 uitgegeven i.k.v. portfolio Tarot
€ 19,90
Aangeboden
The Chronicles of Narnia, prince Caspian - 5 prenten (Disney, 2007)
5 prenten uitgegeven door Disney n.a.v. de film The Chronicles of Narnia, Prince Caspian
€ 11,90
Aangeboden
Prenten A3 formaat aantal 8x genummerd oplage 77 stuks
€ 40,00
Aangeboden
Kuifje
Kuifje prent Herge/moulinsart 1999
€ 40,00
Aangeboden
G. Rafzerk - postkaart/ansichtkaart - Hardy - 1987 - Dupuis
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
zeefdruk Kalmthout "Suske en Wiske op de heide" Nr 45/50
off setprint tekening Luc Morjaeu uit 2009 30X45 45/50 gesigneerd Luc Morjeau en voorzien van gemeente waterstempel Normale prijs 115,00€
€ 60,00
Aangeboden
Unieke afdruk van originele plaat uit stripalbum BRUXMAN
Nieuwstaat Gesigneerd door de tekenaar
€ 40,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. L'Énigme de L'Atlantide. Archives Internationales. 1995
Nieuwstaat Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De ijskoningin - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  Het eiland der bevroren zeeën - Rosinski
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De val van Brek Zarith - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De schaduwen voorbij - Rosinski
€ 1,50
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 1. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Aangeboden