Alle aanbod

53
Wonderland Surprise serie - Natasja - 1e druk 1998
Zeer goede staat - oplage 500 ex
Betreft een prent in mapje. De prent is op de achterzijde genummerd en gesigneerd door Walthéry Genummerd 068
€ 1,50

Einde kavel :
Kiekeboe in kaart gebracht - map met 3 kaarten compleet - genummerd - 1993
Zeer goede staat - oplage 350 ex
Genummerde en gesigneerde set van 350 stuks met daarin 3 kaarten tbv het strip festival bd Koksijde. Geleverd in enveloppe (zie afbeelding 3) Genummerd 092
€ 1,50

Einde kavel :
Spirou vloeikaart /ansichtkaart -  Robbedoes - 1e druk 1951
Vloeikaart - Afmetingen 11.4 x 15.0 cm. Achterzijde kent wat kreukjes
€ 1,50

Einde kavel :
Strips in Temse - Portfolio - Map met 4 zeefdrukken - oplage 300 ex - Met o.a. Urbanus - 1e druk 2000
Mapje met tekstpagina en 4 genummerde zeefdrukken. Allen in zeer goede staat
€ 1,50

Einde kavel :
Kuifje - poster - Het Haaienmeer - Belvision - 1972
Redelijke staat
ongeveer 100 cm x 70,5 cm in redelijke tot goede staat is steeds opgerold bewaard geweest, slijtage aan de randen, met kreuken wordt in koker verzonden
€ 5,00

Einde kavel :
Kuifje - poster La Chine en Bulles - 1987
60 cm x 40 cm poster n.a.v. een tentoonstelling in 1987 in Vorst/Brussel wordt in koker verzonden
€ 5,00

Einde kavel :
Kuifje - 6 posters in verschillende talen - toerisme Brussel
€ 5,00

Einde kavel :
Kuifje - poster standbeeld te Brussel
Redelijke staat
60 cm x 83,5 cm is altijd opgerold bewaard geweest, slijtage langs de randen + scheur onderaan (zie foto's) wordt in koker verzonden
€ 1,00

Einde kavel :
"Fanny Kiekeboe" - Jan Bosschaert - Prent - Opl. 300 ex - 70 x 50 cm
Nieuwstaat - gesigneerd
€ 21,00
19 Biedingen

Einde kavel :
Walt Disney - Exclusieve cemmemorative Lithografie ( 5 stuks) - Eerste druk - (2007)
€ 1,00

Einde kavel :
Milo Manara - 25 stukes - Litho's - Erotische prenten
Nieuwstaat oplage 500 sets. - Silhouet
€ 16,00
8 Biedingen

Einde kavel :
6 x Collectors Packs
6 x Collectors Packs
Nieuwstaat Dark Dragon Books
€ 25,00
Aangeboden
Biggles presenteert...2 : 18 luchtvaartillustraties - schuifdoos
Nagenoeg in nieuwstaat- Door Eric Loute - Uitgave Milko -okt. 2000 18 zeer fraaie luchtvaartillustraties plus twee extra ex libres -Zwart/wit
€ 15,65
Aangeboden
Ansichtkaarten Loisel 22x - (90-jaren)
Probeer zoveel mogelijk te combineren om goedkoper uit te zijn met de verzendkosten.
€ 10,00
Aangeboden
Portfolio Crisse - Tellos - La Jeunesse de Serra - (1994)
Quasi nieuwstaat Genummerd en gesigneerd - oplage 500 ex.
€ 59,95
Aangeboden
 de maya - codex -gesigneerd met opdrachttekening -
Nieuwstaat Leever/de boer
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
marc verhaegen - -gesigneerd met opdracht -
Nieuwstaat verhaegen gesigneerd
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
tekening met opdracht +gesigneerd michael schetter  -sc - eerste druk
Nieuwstaat schetter -gesigneerd metopdrachttekening
zie foto voor details
€ 5,00
Aangeboden
SERVAIS, ZEEFDRUK, GENUMMERD, GESIGNEERD.
MOOIE ZEEFDRUK MET WARME KLEUREN. KAN ZO OP DE KINDERKAMER :] AFMETING: 64,5 : 49,5 CM.
€ 75,00
Aangeboden
De Havik - portfolio - Les Voyages de l'Epervier - 1e druk - (2003)
€ 125,00
Aangeboden
Philippe Delaby - portfolio Jorinda
Quasi nieuwstaat 5 prenten en 2 foto's
Oplage: 100 genummerde exemplaren. Duitstalig inlegvel.
€ 16,00
Aangeboden
Ken Broeders - Het Spoor van Demer - prent - (2001)
Quasi nieuwstaat 1e druk
Afmetingen: 30 x 21 cm 100 ex. genummerd en gesigneerd. Probeer zoveel mogelijk te combineren om goedkoper uit te zijn met de verzendkosten.
€ 9,95
Aangeboden
Hans G. Kresse - Logo Viking - prent - (1995)
Afmetingen: 15 x 40 cm Zeefdruk in zwart-wit. Het eerste (verworpen) logo voor het blad "Viking". Uitgebracht door stichting "De Kressekring".
€ 19,95
Aangeboden
René Hausman - Loup Blanc - prent in zwarte lijst - (2004)
Afmetingen: 42 x 20 cm 75 ex. ongenummerd en gesigneerd. Uitgegeven ter gelegenheid van een signeersessie in stripwinkel Fantasia.
€ 9,95
Aangeboden
Humo
Humo
Quasi nieuwstaat Gesigneerd en genummerd
4 omslag tekeningen van weekblad Humo, gesigneerd door striptekenaar,Atelier Swarte.
€ 35,00
Aangeboden
Erotische Jesica Blandy Prent in kader. Prent is gesigneerd.
€ 35,00
Aangeboden
poster Pirana: Kom eens bij het vrouwtje
Pirana (Leon Vandevelde): Kom eens bij het vrouwtje 48x68 cm
€ 2,90
Aangeboden
Poster, Manara, La Modèle 5, 2003, 500 ex.
offset, uitgegeven door Champaka in 2003 op 500 exemplaren. Formaat 50x70cm
€ 9,90
Aangeboden
Crisse - 16 prenten - Tarot - 1994 + 1997
13 x prenten op postkaartformaat (12x8), 1997 3 x prent (33x24), 1994 uitgegeven i.k.v. portfolio Tarot
€ 19,90
Aangeboden
The Chronicles of Narnia, prince Caspian - 5 prenten (Disney, 2007)
5 prenten uitgegeven door Disney n.a.v. de film The Chronicles of Narnia, Prince Caspian
€ 11,90
Aangeboden
Kuifje
Kuifje
Kuifje prent Herge/moulinsart 1999
€ 40,00
Aangeboden
G. Rafzerk - postkaart/ansichtkaart - Hardy - 1987 - Dupuis
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
zeefdruk Kalmthout "Suske en Wiske op de heide" Nr 45/50
off setprint tekening Luc Morjaeu uit 2009 30X45 45/50 gesigneerd Luc Morjeau en voorzien van gemeente waterstempel Normale prijs 115,00€
€ 60,00
Aangeboden
Unieke afdruk van originele plaat uit stripalbum BRUXMAN
Nieuwstaat Gesigneerd door de tekenaar
€ 40,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. L'Énigme de L'Atlantide. Archives Internationales. 1995
Nieuwstaat Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
De huurling - postkaart / ansichtkaart - Segrelles
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De ijskoningin - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  Het eiland der bevroren zeeën - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De val van Brek Zarith - Rosinski
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
Thorgal - postkaart / ansichtkaart  De schaduwen voorbij - Rosinski
ongebruikt
€ 1,50
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 1. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 70 x 100 cm.
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Olrik. Archives Internationales. 1988
Nieuwstaat. Formaat 50 x 35 cm.
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Police. Archives Internationales. 1990
€ 39,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Scaw-Fell. Archives Internationales. 1988
€ 45,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Mortimer. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk Blake. Archives Internationales. 1996
€ 59,95
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. S.O.S. Météores. Archives Internationales. 1992
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. Le Mystère de la Grande Pyramide 2. Archives Internationales. 1994
€ 99,00
Aangeboden
Jacobs. Blake en Mortimer. Zeefdruk. La Marque Jaune. Archives Internationales. 1987
€ 99,00
Aangeboden