Alle aanbod

118
Zeefdruk Jidéhem, exclusief Stripmuseum Brussel
Goede staat Gesigneerd en genummerd
€ 1,00

Einde kavel :
Nero-exlibris 2 Middelkerke-(1999)
Afmetingen:26 x 17 cm Uitgegeven bij het Stripfestival Middelkerke in 1999
€ 1,00

Einde kavel :
Nero-exlibris 1 Middelkerke-(1999)
€ 1,00

Einde kavel :
De Mazdabende -ex libris Middelkerke-(1999)
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske - Zeefdruk 'Het Spaanse Spook' - (1986)  - extra groot formaat - gesigneerd Willy Vandersteen
Quasi nieuwstaat - HC genummerd - in lijst
€ 105,00
28 Biedingen

Einde kavel :
Rubine - Offset Affiche - gesigneerd door Walthery
Nieuwstaat - Hors Commerce - 50 ex.
Rubine - Offset Affiche Gesigneerd door Walthery Hors Commerce Nr. 42 / 50 ex. Afmetingen : 40 x 50 cm Nieuw
€ 3,50

Einde kavel :
Ever Meulen - gewraakte affiche Oostende-Dover uit 1991 - formaat 1 m x 62 cm
€ 7,50
5 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske - Zeefdruk - De schat van Beersel - (2000) - Graficart - Opl. 150 ex
Quasi nieuwstaat - genummerd - in lijst
€ 24,00
9 Biedingen

Einde kavel :
Piet Wijn - Elfen - prent - (1993)
Quasi nieuwstaat 1e druk
40 x 50 cm Probeer zoveel mogelijk te combineren om goedkoper uit te zijn met de verzendkosten.
€ 1,00

Einde kavel :
Detectives - 1 - Miss Crumble - Het gelaarsde monster  - prenten Silvester - 2018
Nieuwstaat kleiner formaat afmetingen 28 x 31 cm
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Miss Crumble - Het gelaarsde monster hc
€ 4,00

Einde kavel :
Marshal Bass - 2/01 - Black & White - prenten Silvester - 2018
Nieuwstaat formaat afmetingen 43 x 31 cm
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Marshal Bass - 1. Black & White. Met 4 perforatiegaten om in de map te passen van Silvester.
€ 6,00

Einde kavel :
Op tijdreis door de schilderkunst - 2/04 - Van Lascaux tot Vermeer - prenten Silvester - 2018
€ 6,00

Einde kavel :
De verborgen Geschidenis - 1/25  - Apocalypto  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van De verborgen geschiedenis 32: Apocalypto.
€ 6,00

Einde kavel :
Cosa Nostra - Het ware verhaal - 1/10 - Murder Inc. 2  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van het album Cosa Nostra - Het ware verhaal deel 14.
€ 6,00

Einde kavel :
De Orde van de drakenridders - 1/09 -  Amarelle  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van "Amarelle"
€ 6,00

Einde kavel :
Hemel in strijd - 1/07 - Kokardes onder vuur - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Hemel in strijd 2 - Kokardes onder vuur.
€ 6,00

Einde kavel :
De Legende - Atalante - 1/05  - De stieren van Colchis - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van "De stieren van Colchis"
€ 6,00

Einde kavel :
Hauteville House  - 1/24 - De orde van de Obsidiaan - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Hauteville House 13: De orde van de Obsidaan.
€ 6,00

Einde kavel :
Broadway - 1/01 - Broadway - Een straat in Amerika boek 1  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van het album Broadway deel 1.
€ 6,00

Einde kavel :
Merlijn de Profeet - 2/08 - Het pad van de wijze  - prenten Silvester - 2018
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Merlijn de profeet deel 5. Met 4 perforatiegaten om in een map van Silvester te passen
€ 6,00

Einde kavel :
De autoreportages van Margot - 2/05 - Kevers en Beetles  - prenten Silvester - 2018
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van De autoreportages van Margot - 5. Kevers en Beetles. Met 4 perforatiegaten om in een map van Silvester te passen
€ 6,00

Einde kavel :
Uur U - 2/03 - Omega  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Uur U - 11. Omega. Met 4 perforatiegaten om in een map van Silvester te passen
€ 6,00

Einde kavel :
Uur U - 1/03 - Apocalyps in Texas  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van het album Uur U deel 9.
€ 6,00

Einde kavel :
Angel Wings  - 1/19 - Paradise Birds  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Angel Wings 4 - Paradise birds.
€ 6,00

Einde kavel :
Arctica  - 1/22 - Zwart commando  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Arctica 9: Zwart commando.
€ 6,00

Einde kavel :
De Engelsman die niet van vuurwapens houdt - 1/13 - Het recht van de sterkste  - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van De Engelsman die niet van vuurwapens houdt deel 4
€ 6,00

Einde kavel :
Aslak - 1/11 - Het dodenverblijf - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Aslak 5 - Het dodenverblijf.
€ 6,00

Einde kavel :
Pinokio - 1/21 - Pinokio - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van Pinokio
€ 6,00

Einde kavel :
Merlijn de Profeet - 1/15 - Hengist - prenten Silvester - 2017
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van "Merlijn de Profeet deel 1".
€ 6,00

Einde kavel :
De verborgen geschiedenis - De witte messias - 2/06 - prenten Silvester - 2018
Prachtig A3 kunstdruk uitgegeven bij de eerste uitzet van De verborgen geschiedenis - 33. De witte messias. Met 4 perforatiegaten om in een map te passen van Silvester.
€ 6,00

Einde kavel :
Djinn - raamsticker - groot formaat - Het paviljoen der lusten
Nieuwstaat groot formaat afmetingen 149 x 95 cm
raamsticker - Djinn Het paviljoen der lusten uit 2010 in zeer mooie uitvoering
€ 10,00

Einde kavel :
J-Rom - raamsticker - The awakening of a hero
Nieuwstaat groot formaat afmetingen diam. 90 cm
raamsticker - The awakening of a hero , J-Rom in zeer mooie uitvoering
€ 8,00

Einde kavel :
Harry Potter - aankondigingsposter - Harry Potter en de relieken van de dood
Nieuwstaat afmetingen 68 x 24 cm
aankondigingsposter - Harry Potter en de relieken van de dood 17 november 2007
€ 2,00

Einde kavel :
Nieuwstaat groot formaat afmetingen 120 x 40
€ 4,00

Einde kavel :
Jommeke - raamsticker  - mijn nieuwste avontuur is hier te koop
Nieuwstaat afmetingen 55 x 38 cm
mooie raamsticker Jommeke en Flip
€ 3,00

Einde kavel :
Asterix  - aankondigingsposter  - De papyrus van Caesar
Zeer goede staat groot formaat 118 x 84 cm
aankondigingsposter Asterix De papyrus van Caesar
€ 3,00

Einde kavel :
Largo Winch - filmposter - Largo Winch II - Tomer Sisley - Sharon Stone
Nieuwstaat groot formaat 160 x 60 cm
filmposter Largo Winch II - met Tomer Sisley en Sharon Stone groot formaat
€ 4,00

Einde kavel :
€ 4,00

Einde kavel :
Largo Winch - aankondigingsposter - Zwarte zee - Mer noire
aankondigingsposter van Zwarte zee - Mer noire album Largo Winch groot formaat
€ 5,00

Einde kavel :
XIII - aankondigingsposter - De Ierse versie - De Laatste ronde
Zeer goede staat afm. 80 x 60 cm
aankondigingsposter van albums XIII - De Ierse versie - De Laatste ronde
€ 3,00

Einde kavel :
Urbanus - aankondigingsposter  - Urbanus vertelt - 2010
Nieuwstaat afm. 30x42 cm
aankondigingsposter van albums Urbanus vertelt uit 2010 nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Blake en Mortimer - aankondigingsposter - De sarcofagen van het 6e continent - 2004
Nieuwstaat afm. 80x40 cm
aankondigingsposter - De sarcofagen van het 6e continent - 2004 nieuwstaat
€ 2,00

Einde kavel :
Blake en Mortimer  - aankondigingsposter - Achter de schermen van
Zeer goede staat afmetingen 30 x 21 cm
Aankondigingsposter van het album Blake en Mortimer - Achter de schermen van
€ 1,00

Einde kavel :
Goede staat afmetingen 42 x 30 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Blake en Mortimer  - aankondigingsposter nr 18 - Het heilgdom van Gondwana
Aankondigingsposter van het album Blake en Mortimer - nr 18 - Het heilgdom van Gondwana
€ 1,00

Einde kavel :
Zeer goede staat afmetingen 42 x 30 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske aankondigingsposter - Vierkleuren reeks - De duistere diamant - 2004
Nieuwstaat afmetingen 26x59 cm
Aankondigingsposter van het album De duistere diamant , het verhaal van de film nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske aankondigingsposter - Vierkleuren reeks - De flierende fluiter nr 286 - 2005
Aankondigingsposter van het album De flierende fluiter nr 286 nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske aankondigingsposter- Vierkleuren reeks - De formidabele fantast nr 287 - 2005
Nieuwstaat afm. 26x59 cm
Aankondigingsposter van album nr 287, De formidabele fantast nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske aankondigingsposter - Vierkleuren reeks - De kaduke klonen nr 289 - 2005
Aankondigingsposter van het album De kaduke klonen nr 289 nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Suske en Wiske aankondigingsposter - Vierkleuren reeks - Het slapende goud nr 288 - 2005
Aankondigingsposter van het album Het slapende goud nr 288 nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
De Rode Ridder  - aankondigingsposter - De grot van de beer nr 207 - 2005
Aankondigingsposter van het album De grot van de beer nr 207 - 2005 nieuwstaat
€ 2,00

Einde kavel :
Suske en Wiske aankondigingsposter - Vierkleuren reeks - De vliegende rivier nr 322 - 2013
Nieuwstaat afmetingen 54x42 cm
Aankondigingsposter van het album De vliegende rivier nr 322 nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
Kuifje - aankondigingsposter  - Kuifje in 't Aantwaareps - 2011
Nieuwstaat afm. 41x29 cm
aankondigingsposter van albums Kuifje in 't Aantwaareps dialect uitgegeven in 2011 nieuwstaat
€ 1,00

Einde kavel :
De Smurfen - poster Schleich - World of fantasy
Zeer goede staat afmetingen 59 x 42 cm
mooie poster van de Smurfen
€ 2,00

Einde kavel :
De Smurfen - filmposter - 3 augustus in de bioscoop
Zeer goede staat afmetingen 100 x 70
mooie filmposter van de Smurfen tav film
€ 5,00

Einde kavel :
De Smurfen - banner in stof - The Smurfs 2 - Summer 2013 - Filmpresentatie
Nieuwstaat afmetingen 120x56 cm
Prachtige banner in stof om op te hangen van de Smurfen tav de film The Smurfs 2
€ 6,00

Einde kavel :
Rode Ridder - Poster 50 jaar Rode Ridder
Nieuwstaat hoogte 100 cm
Poster 50 jaar Rode Ridder afmetingen: 100cm x 70 cm
€ 5,00

Einde kavel :
Kuifje - The adventures of Tintin - The secret of the unicorn  - filmposter
Quasi nieuwstaat zeer groot formaat hoogte 160 cm
€ 8,00

Einde kavel :
Kuifje - The adventures of Tintin - The secret of the unicorn  - filmposter - actie Total
Zeer goede staat groot formaat 120 x 80 cm
€ 5,00

Einde kavel :
Zeer goede staat klein formaat 40 x 27 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Nieuwstaat groot formaat hoogte 160 cm
€ 6,00

Einde kavel :
Zeer goede staat groot formaat hoogte 160 cm
€ 8,00

Einde kavel :
Kuifje - The adventures of Tintin - The secret of the unicorn  - filmposter met ophangsysteem
Nieuwstaat groot formaat hoogte 200 cm
€ 10,00

Einde kavel :
€ 6,00

Einde kavel :
Robbedoes en Kwabbernoot  - raamsticker
mooie raamsticker Robbedoes en Kwabbernoot 84 x 60 cm
€ 5,00

Einde kavel :
 Nero - 3 prenten van Marc Sleen  - Reclame 23 cm x 29 cm - 1960
1 Nero verliest zijn inkt - Reclametekening Concordia 2 Ronde van Frankrijk - Reclametekening Orotex 3 Nero steenrijk - Reclametekening pelzen Bouckaert
€ 15,00

Einde kavel :
Tyndall-Ken Broeders-(1996/1997)
Deze illustratie is reclame voor de tentoonstelling van Ken Broeders te Brugge
€ 1,00

Einde kavel :
Paul Geerts en Marc Verhaegen-gezamelijke wenskaart
De kaart is 3 maal gesigneerd
€ 5,00

Einde kavel :
Kramikse-Jean-Pol
Kramikse-Jean-Pol
De kaart is onbeschreven
€ 1,50

Einde kavel :
Gerrit de Jager - De familie Doorzon - 5 Strippostkaarten
5 Strippostkaarten, nog in verpakking, nooit gebruikt (1991). Met enveloppe.
€ 5,00
Aangeboden
26 Strippostkaarten
26 Strippostkaarten
€ 5,00
Aangeboden
4 Zelfklevers: Jommeke, Guust, Blauwbloezen en Diogenes
Zie foto...
€ 2,00
Aangeboden
Frank Ateliers Zoo
Frank Ateliers Zoo
Frank Ateliers Zoo Uitgeverij: Pyramides
€ 24,00
Aangeboden
January Jones - Reichsparteitag - prent - (2017)
Nieuwstaat 1e druk
Afmetingen: 29,7 x 42 cm Bijzonderheden: 50 ex. genummerd en gesigneerd.
€ 14,95
Aangeboden
Philippe Delaby - portfolio Jorinda
Quasi nieuwstaat 5 prenten en 2 foto's
Oplage: 100 genummerde exemplaren. Duitstalig inlegvel.
€ 16,00
Aangeboden
Ken Broeders - Het Spoor van Demer - prent - (2001)
Quasi nieuwstaat 1e druk
Afmetingen: 30 x 21 cm 100 ex. genummerd en gesigneerd. Probeer zoveel mogelijk te combineren om goedkoper uit te zijn met de verzendkosten.
€ 9,95
Aangeboden
Hans G. Kresse - Logo Viking - prent - (1995)
Afmetingen: 15 x 40 cm Zeefdruk in zwart-wit. Het eerste (verworpen) logo voor het blad "Viking". Uitgebracht door stichting "De Kressekring".
€ 19,95
Aangeboden
René Hausman - Loup Blanc - prent in zwarte lijst - (2004)
Afmetingen: 42 x 20 cm 75 ex. ongenummerd en gesigneerd. Uitgegeven ter gelegenheid van een signeersessie in stripwinkel Fantasia.
€ 9,95
Aangeboden
Malefosse - prent in zwarte lijst - (1988)
Afmetingen: 30 x 40 cm 600 ex. genummerd (N-01/600 t/m N-300/600 & B-301/600 t/m B-600/600) en gesigneerd door François Dermaut en scenarist Daniel Bardet.
€ 9,95
Aangeboden
Hausman - De jagers van de dageraad - prent - (2004)
Quasi nieuwstaat 1e druk
Afmetingen: 21 x 29,7 cm 25 ex. gesigneerd. Uitgegeven ter gelegenheid van een signeersessie in stripwinkel Fantasia.
€ 4,95
Aangeboden
Humo
Humo
Quasi nieuwstaat Gesigneerd en genummerd
4 omslag tekeningen van weekblad Humo, gesigneerd door striptekenaar,Atelier Swarte.
€ 35,00
Aangeboden
Erotische Jesica Blandy Prent in kader. Prent is gesigneerd.
€ 35,00
Aangeboden
poster Pirana: Kom eens bij het vrouwtje
Pirana (Leon Vandevelde): Kom eens bij het vrouwtje 48x68 cm
€ 2,90
Aangeboden
Poster, Manara, La Modèle 5, 2003, 500 ex.
offset, uitgegeven door Champaka in 2003 op 500 exemplaren. Formaat 50x70cm
€ 9,90
Aangeboden
Crisse - 16 prenten - Tarot - 1994 + 1997
13 x prenten op postkaartformaat (12x8), 1997 3 x prent (33x24), 1994 uitgegeven i.k.v. portfolio Tarot
€ 19,90
Aangeboden
The Chronicles of Narnia, prince Caspian - 5 prenten (Disney, 2007)
5 prenten uitgegeven door Disney n.a.v. de film The Chronicles of Narnia, Prince Caspian
€ 11,90
Aangeboden
Scheurkalender 2018 - Cars - Formaat (19x13).
Nieuwstaat Nieuw in krimpfolie
€ 5,00
Aangeboden
Scheurkalender 2018 - Frozen - Formaat (19x13).
€ 5,00
Aangeboden
Scheurkalender 2018 - Princess - Formaat (19x13).
€ 5,00
Aangeboden
Scheurkalender 2018 - Emoji - Formaat (19x13).
€ 5,00
Aangeboden
Milo Manara. Proefdruk erotische prent (4x). Formaat (32x23). (1999).
Nieuwstaat Milo Manara
€ 7,95
Aangeboden
Prenten A3 formaat aantal 8x genummerd oplage 77 stuks
€ 35,00
Aangeboden
Kuifje
Kuifje
Kuifje prent Herge/moulinsart 1999
€ 40,00
Aangeboden
Dino Attanasio - Spaghetti
Dino Attanasio - Spaghetti
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
Leuke schets van Dino Attanasio met Spaghetti en meisje - Formaat: 30 - 21 cm op mooi karton.
€ 10,50
Aangeboden
G. Rafzerk - postkaart/ansichtkaart - Hardy - 1987 - Dupuis
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
ongebruikt - onbeschadigd
€ 1,50
Aangeboden
zeefdruk Kalmthout "Suske en Wiske op de heide" Nr 45/50
off setprint tekening Luc Morjaeu uit 2009 30X45 45/50 gesigneerd Luc Morjeau en voorzien van gemeente waterstempel Normale prijs 115,00€
€ 60,00
Aangeboden