Alle aanbod

313
  • 3
  • 4
suske en wiske de 7 schaken
suske en wiske de 7 schaken
luxe hardcover groot formaat nr 667 van 1000
€ 21,00
8 Biedingen

Einde kavel :
lambik de eerste verhalen luxe hardcover
nr 732 van 1000 + div bijlages
€ 8,00
8 Biedingen

Einde kavel :
suske en wiske luxe beter voor bert uitgave
luxe linnen uitgave
€ 126,00
29 Biedingen

Einde kavel :
suske en wiske het spaanse spook hardcover met linnen rug 1983
mooie staat wij verzenden niet met kiala/ups ophalen mag binnen 7 dagen na afloop veiling
€ 1,00

Einde kavel :
de schone slaper luxe linnen hc
de famueze fanclub uitgave
€ 6,50
5 Biedingen

Einde kavel :
suske en wiske de tartaanse helm luxe linnen uitgave
nr 108 van 800 helaas wat vlekken op schutblad
€ 3,00
5 Biedingen

Einde kavel :
suske en wiske de gazanten van mars luxe linnen uitgave
nr 0522 van 1200 helaas wat vlekken op schutblad wij verzenden niet met kiala/ups ophalen mag binnen 7 dagen na afloop veiling
€ 3,00
5 Biedingen

Einde kavel :
suske en wiske 50 jaar emoties met linnen rug luxe hc
nr 790 van 3000
€ 1,00

Einde kavel :
de goalgetter luxe uitgave nr 226 van 700 met inleg vel en gesigneerd
met inlegvel gesigneerd door paul geerts strip 3 daagse middelkerke
€ 10,50
5 Biedingen

Einde kavel :
4 X Kuifje - Mini-album 2, 3, 5 en 6 - Kuifje in Amerika + De zwarte rotsen + De blauwe lotus + Het gebroken oor - 1ste druk heruitgave - HC met linnen rug - 1990 en 1991
€ 12,00

Einde kavel :
HC Suske en Wiske : De Slimme Slapjanus  met inkttekening Paul Geerts
€ 34,00

Einde kavel :
HC Suske en Wiske 308 : De Gamegoeroe mét inkttekening Paul Geerts (beperkte oplage)
€ 39,00

Einde kavel :
HC Luxe Suske en Wiske Klassiek 7 : Prinses Zagemeel + inkttekening Paul Geerts
€ 45,00

Einde kavel :
HC Luxe Suske en Wiske Klassiek 14 : De Stierentemmer + inkttekening Paul Geerts
€ 45,00

Einde kavel :
HC Luxe Suske en Wiske Klassiek 2 : Het eiland Amoras + inkttekening Paul Geerts
€ 49,00

Einde kavel :
HC Luxe Suske en Wiske Klassiek 5 : De Zwarte madam + inkttekening Paul Geerts
€ 45,00

Einde kavel :
HC Luxe Suske en Wiske Klassiek 6 : De Koning drinkt + inkttekening Paul Geerts
€ 45,00

Einde kavel :
HardCover Betty & Dodge 6 : Verraad in de Pyreneeën
€ 26,00

Einde kavel :
HardCover Betty & Dodge 2 : Crash in Québec
€ 19,00

Einde kavel :
HardCover Betty & Dodge 4 : Aanval op Engeland
€ 26,00

Einde kavel :
HardCover Betty & Dodge 1 : Moord in Manhattan
€ 19,00

Einde kavel :
HardCover Betty & Dodge 5 : Vermist in Madrid
€ 29,00

Einde kavel :
HardCover Betty & Dodge 8 : Berlijn zien en sterven + gesigneerde ExLibris (beperkte oplage)
€ 75,00

Einde kavel :
HardCover Betty & Dodge 7 : Nevels van Venetie + gesigneerde Exlibris (beperkte oplage)
€ 75,00

Einde kavel :
Les pieds Nickeles cherchent a se caser-Pellos-hc-E.O.
Onuitgegeven verhaal van "Les Pieds Nickelés" door pellos Hardcover met zwart linnen rug 44 bladzijden Kleur en zwart-wit pagina's
€ 15,00

Einde kavel :
Dare Devil - Father - HC - Joe Quesada -Engelstalig
Wat een geweldig verhaal waarbij zelfs Joe Quesada de hoge lat hoger legt. Zesdelig verhaal in een fraai verzorgde bundel. Hc - Marvel - 2004-2006
€ 14,50

Einde kavel :
Luxe Suske en Wiske nr 260  rood linnen hardcover 1999
€ 25,00
Aangeboden
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 259  rood linnen hardcover 1999
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 258  rood linnen hardcover 1998
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 257  rood linnen hardcover 1998
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 256  rood linnen hardcover 1998
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 249  rood linnen hardcover 1996
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 251  rood linnen hardcover 1997
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 244  rood linnen hardcover 1995
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 243  rood linnen hardcover 1995
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 242  rood linnen hardcover 1994
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 241  rood linnen hardcover 1994
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 240  rood linnen hardcover 1994
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske nr 238  rood linnen hardcover 1993
€ 25,00
Aangeboden
Luxebox Nero 70 jaar
Luxebox Nero 70 jaar
Nieuwstaat in verpakking
€ 119,90
Aangeboden
Luxe Rode ridder nr 221 hc Standaard Uitgeverij 2009
Nieuwstaat. Ingeseald
€ 50,00
Aangeboden
Il était une fois le mondiale - luxe hc in nieuwstaat (1990)
500 ex. - Philips / Paul Ide Editions - gesigneerd
€ 25,00
Aangeboden
De Geuzen 1 - De zeven jagers + Ex-libris - Fluwelen hc - 2006. Opl. 500 ex
Zeer goede tot quasi nieuwstaat
€ 75,00
Aangeboden
Amoras 1. Artist Edition. Suske. 2016
Nieuwstaat Nieuwstaat
€ 140,00
Aangeboden
Valérian "L'Ouvre Temps" + ex-libris gesign. Meynet & Valérian "Otages de l'Ultralum" + ex-libris gesign. Mézières
Nieuwstaat Nieuwstaat
Valérian "L'Ouvre Temps" + ex-libris gesign. Meynet (librairie Durango) & Valérian "Otages de l'Ultralum" + ex-libris gesign. door Mézières (librairie Espace BD)
€ 55,00
Aangeboden
Alix - Ô Alexandrie - met gesigneerde ex-libris - NIEUWSTAAT
Nieuwstaat Nieuwstaat
Franstalige Alex / Alix - Ô Alexandrie met door Jacques Martin & Rafael Morales gesigneerde ex-libris. Eerste druk Casterman 1996 - nieuwstaat.
€ 30,00
Aangeboden
Luxe Rode ridder nr 224 hc Standaard Uitgeverij 2009
Nieuwstaat. Ingeseald
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Rode ridder nr 225 hc Standaard Uitgeverij 2009
Nieuwstaat. Ingeseald
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Rode ridder nr 226 hc Standaard Uitgeverij 2010
Nieuwstaat. Ingeseald
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Rode ridder nr 232 hc Standaard Uitgeverij 2011
Nieuwstaat. Ingeseald
€ 25,00
Aangeboden
Luxe Rode ridder nr 235 hc Standaard Uitgeverij 2012
Nieuwstaat. Ingeseald
€ 25,00
Aangeboden
Suske en Wiske - 50 jaar emoties - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 21,00
Aangeboden
Laïyna - De stenen burcht - Luxe HC Gibraltar 1993
Quasi nieuwstaat In kleur
€ 39,00
Aangeboden
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 42,00
Aangeboden
XIII - Voor Maria - Luxe HC - Khani 1992
Quasi nieuwstaat Gesigneerd
€ 149,00
Aangeboden
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 65,00
Aangeboden
XIII Mystery - Billy Stockton - Luxe HC Khani 2013
Nieuwstaat Met gesigneerde ex-libris
XIII Mystery - Billy Stockton Groot luxe album met blauwe linnen rug. Uitgegeven door Khani in 2013 op 100 exemplaren. Dit is nummer 2. Nieuwstaat.
€ 99,00
Aangeboden
De schorpioen - Nr 8 - De schaduw van de engel - Groot luxe album Khani
Nieuwstaat Met bijlage
€ 110,00
Aangeboden
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Luxe linnen HC Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Luc Morjaeu - zie foto.
€ 59,00
Aangeboden
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 58,00
Aangeboden
Thorgal - Shaïgan zonder genade - Luxe HC 1995
Nieuwstaat Met wikkel en bubbelomslag
€ 109,00
Aangeboden
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas - Mét luxe
Nieuwstaat Incl. luxe album SOS Kinderdorpen (2015)
€ 370,00
Aangeboden
Kiekeboe 100 - De zwarte doos van Kiekeboe - Luxe box 2004
Kiekeboe 100 - De zwarte doos van Kiekeboe Luxe box uitgegeven in 2004 op 350 exemplaren. Nieuwstaat - zie foto's
€ 95,00
Aangeboden
Nieuwstaat Gesigneerd
€ 65,00
Aangeboden
Suske en Wiske - De Botte Botaknol - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd en met bijlage
€ 46,00
Aangeboden
Jef Nys - Het schone avontuur van een bakkersjongen - Luxe HC 1992 - 25 exemplaren
Nieuwstaat Gesigneerd door Jef Nys
€ 225,00
Aangeboden
De schorpioen - Nr 7 - In de naam van de vader - Luxe HC 2007 Khani
Quasi nieuwstaat Met bijlage
€ 99,00
Aangeboden
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen - Met originele tekening door Paul Geerts
Nieuwstaat HC met linnen rug in linnen schuifdoos
Uitgegeven in 2002 op 700 exemplaren. Dit is nummer 158.
€ 39,00
Aangeboden
Stomp - De spoken van Knightgrave - Luxe HC - Khani 2014 - 100 exemplaren
Nieuwstaat Met bijlage
Stomp - De spoken van Knightgrave Groot luxe album met rode linnen rug. Uitgegeven door Khani in 2014 op 100 exemplaren. Dit is nummer 092. Nieuwstaat met bijlage.
€ 110,00
Aangeboden
Suske en Wiske - De bokkerijders - grote luxe HC - De Baeke1987 - 100 exemplaren
€ 800,00
Aangeboden
De prins van de nacht - Het dagboek van Maximilien - Grote luxe HC (Khani)
Quasi nieuwstaat Met bijlage. Nummer 1 / 250
€ 48,00
Aangeboden
Jessica Blandy - Zoals Ginny was - Luxe HC Wonderland - 175 exemplaren
Nieuwstaat Gesigneerd. Met 4 prenten.
€ 44,00
Aangeboden
2 x Luxe Rode ridder nr 254 hc  2017
nieuwstaat
€ 160,00
Aangeboden
2 x Luxe Rode ridder nr 253 hc  2017
nieuwstaat
€ 160,00
Aangeboden
Luxe Roaap van Rubbes hc+ sc 2016
€ 80,00
Aangeboden
Boes - Integraal 1 - hardcover met linnen rug - met genummerde en gesigneerd ex-libris - nr 42/80 - 2016
Quasi nieuwstaat Bijna nieuwstaat
€ 35,00
Aangeboden
Boes - Integraal 2 - hardcover met linnen rug - met genummerde en gesigneerd ex-libris - nr 05/80 - 2016
Nieuwstaat Nieuwstaat
Speciale editie met gesigneerde ex libris. Exemplaar zonder originele strook.
€ 35,00
Aangeboden
Luxe Robbedoes en Kwabbernoot Special nr 1 2017
Nieuwstaat in originele verpakking
€ 49,95
Aangeboden
Bosschaert - De zandzoekers - hc - genummerd 100/100 - gesigneerd - (2015)
Uitgave bevat het verhaal en een schetsdossier in zwart/wit. Met als bijlage een vierkleurenprentje, gesigneerd en genummerd 1/100 tot 100/100.
€ 25,00
Aangeboden
Kookabarru - Collectie 500 luxe - Planeet Dakoï - luxe hc met linnen rug - 1e druk -1997
Bijna nieuwstaat - met gesigneerde prent
150 ex. genummerd + genummerde en gesigneerde prent. Met blauwe linnen rug
€ 20,00
Aangeboden
Kari Lente - Vespa Tralaliria - Brabant strip - HC - genummerd en gesigneerd - 1997
Genummerd van 1-250 en van I-XXV, en gesigneerd door Bob Mau. Bevat ook "Uit het archief van Bob Mau deel 2: boekillustraties 1957-1975".
€ 20,00
Aangeboden
De wachters van Maser 1: De tweede maan	h.c. Luxe 20/150 - 1997
Bijna nieuwstaat
Blauw linnen rug met genummerde prent op 150 ex. Prent is niet gesigneerd.
€ 15,00
Aangeboden
Bilal - Alcide Nikopol - Koude Evenaar - hc - gesigneerd - oplage 1250 - 1e druk - 1992
Bijna nieuwstaat - met prent
Genummerde en door Bilal gesigneerde hardcover.
€ 25,00
Aangeboden
Trigië 14 - De gestolen formule - hc - ongenummerd exemplaar - gesigneerd - 1e druk - 1997
Gesigneerd Don Lawrence. Ongenummerd exemplaar.
€ 20,00
Aangeboden
Trigië 16 - De dubbelganger - hc - genummerd 385 / 1500 - gesigneerd - 1e druk - 1997
Gesigneerd Don Lawrence.
€ 20,00
Aangeboden
Trigië 12 - De gewetenloze bediende - hc - genummerd 1187 / 1500 - gesigneerd - 1e druk - 1996
Gesigneerd Don Lawrence.
€ 20,00
Aangeboden
suske en wiske familiestripboek reclame uitg. behang speciaalzaken (HC) 1992
€ 25,00
Aangeboden
Kuifje in het land van de Sovjets - Luxe versie 2017
Nieuwstaat In cellofaan
€ 150,00
Aangeboden
Hergé - Edition En Noir Et Blanc [coffret de luxe]
Nieuwstaat Luxe koffer in In originele doos.
€ 260,00
Aangeboden
Kiekeboe - Havana Gilla - Luxe houten box - (1997)
€ 125,00
Aangeboden
Luxe Suske en Wiske Middelkerke 2017
€ 99,00
Aangeboden
Luxe Asterix en de Belgen hc 2017
€ 49,00
Aangeboden
De Geuzen 5 -  Soetkin, de waanzinnge - Fluwelen hc - 2010. Opl. 350 ex
Nieuwstaat.
€ 65,00
Aangeboden
De Geuzen 8 -  Verraad in Duindijke - Fluwelen hc - 2013. Opl. 300 ex
Nieuwstaat.
€ 65,00
Aangeboden
Jerom 50 jaar luxe editie hc 2002
Nieuwstaat - oplage 500 ex
€ 175,00
Aangeboden
De Geuzen 10 -  De wildeman van Gaasbeek- Fluwelen hc - 2015. Opl. 300 ex
Nieuwstaat.
€ 65,00
Aangeboden
De Geuzen 7 -  Strijd om slot Loevestein - Fluwelen hc - 2013. Opl. 350 ex
Nieuwstaat.
€ 65,00
Aangeboden
De Geuzen 9 -  De nacht van de satanszoon - Fluwelen hc - 2014. Opl. 300 ex
Nieuwstaat.
€ 65,00
Aangeboden
De Geuzen 3 - Flodderbes , de heks - Fluwelen hc - 2008. Opl. 350 ex
Nieuwstaat.
€ 65,00
Aangeboden
  • 3
  • 4