Alle aanbod

275
items gevonden
Aantal items per pagina
  • 1
  • 2
  • 3
Avontuur-reeks - 13x Hc - 1980/1983.
Avontuur-reeks - 13x Hc - 1980/1983.
Goede staat 2 Met lichte rug beschadiging.
Goede staat [-2] / Zeer goede staat. Compleet op 1 nummer na. Nrs. 1 en 8 hebben een lichte rug beschadiging. 1e Druk en Centri Press uitgaven. In deze reeks tekenwerk van...
Lees verder ►
€ 20,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zat 21-07 - 03:28
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek  :  De Stalen Bloempot   +   inkttekening Paul Geerts
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek : De Stalen Bloempot + inkttekening Paul Geerts
Nieuwstaat
Luxe Suske en Wiske Klassiek - versie met linnen rug en voorzien van een mooie inkttekening door Paul Geerts In onberispelijke staat. Af te halen te 2630 Aartselaar maar...
Lees verder ►
€ 45,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-07 - 21:02
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek  :  Het taterende testament   +   inkttekening Paul Geerts
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek : Het taterende testament + inkttekening Paul Geerts
Nieuwstaat
Luxe Suske en Wiske Klassiek - versie met linnen rug en voorzien van een mooie inkttekening door Paul Geerts In onberispelijke staat. Af te halen te 2630 Aartselaar maar...
Lees verder ►
€ 45,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-07 - 21:05
HC Luxe Suske & Wiske BLAUW Klassiek 2  : De Bronzen sleutel + inkttekening Paul Geerts
HC Luxe Suske & Wiske BLAUW Klassiek 2 : De Bronzen sleutel + inkttekening Paul Geerts
Nieuwstaat
Luxe Suske en Wiske Klassiek - versie met linnen rug en voorzien van een mooie inkttekening door Paul Geerts In onberispelijke staat. Af te halen te 2630 Aartselaar maar...
Lees verder ►
€ 60,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-07 - 21:09
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek  :  Het vliegende hart  +   inkttekening Paul Geerts
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek : Het vliegende hart + inkttekening Paul Geerts
Nieuwstaat
Luxe Suske en Wiske Klassiek - versie met linnen rug en voorzien van een mooie inkttekening door Paul Geerts In onberispelijke staat. Af te halen te 2630 Aartselaar maar...
Lees verder ►
€ 45,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-07 - 21:11
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek  :  De Sprietatoom   +   inkttekening Paul Geerts
HC Luxe Suske & Wiske Klassiek : De Sprietatoom + inkttekening Paul Geerts
Nieuwstaat
Luxe Suske en Wiske Klassiek - versie met linnen rug en voorzien van een mooie inkttekening door Paul Geerts In onberispelijke staat. Af te halen te 2630 Aartselaar maar...
Lees verder ►
€ 45,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-07 - 21:13
Suske en wiske: De Charmante koffiepot + inkttekening  Paul Geerts , DVD &  Parastone beeldje
Suske en wiske: De Charmante koffiepot + inkttekening Paul Geerts , DVD & Parastone beeldje
Nieuwstaat
Speciale uitgave van dit album met een unieke tekening van Paul Geerts én met het parastone beeldje In heel goede staat Kan afgehaald worden te 2630 Aartselaar of via...
Lees verder ►
€ 29,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-07 - 21:21
Nero : Baraka Omnibus - 1987 - Hard Cover
Nero : Baraka Omnibus - 1987 - Hard Cover
Goede staat
Hardcover album van de baraka omnibus uitgegeven in 1987. In goede staat Bekijk ook mijn andere strips/kavels om op verzendkosten te besparen! (af te halen te 263...
Lees verder ►
€ 15,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-07 - 21:23
"Het geheim van de Eenhoorn" en "De schat van Scharlaken Rackham" - Kuifje Archieven 1 en 2 - Moulinsart, HC (2011-12)
"Het geheim van de Eenhoorn" en "De schat van Scharlaken Rackham" - Kuifje Archieven 1 en 2 - Moulinsart, HC (2011-12)
Goede staat tot zeer goede staat
Delen 1 en 2 uit de Kuifje Archievenreeks. Deze exemplaren vertonen lichte gebruikssporen. Rechts bovenaan de frontcovers is op beide albums een 'schaduwtje' te zien van een...
Lees verder ►
€ 6,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:02
Luxe Thomas Pips 11 In de greep van Bullakos + sc  1e druk. 2001
Luxe Thomas Pips 11 In de greep van Bullakos + sc 1e druk. 2001
Quasi nieuwstaat - tot nieuwstaat - gesigneerd.
Thomas Pips 11 In de greep van Bullakos in 2 versies zijnde : -Luxe hardcover met linnen band op 50ex. - gen./gesign. -Softcover op 1000ex. - gen./gesign. Allebei in qua...
Lees verder ►
€ 21,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:10
Nero 150 - "De grote Shimboem" - Luxe-uitgave hc - 1e druk (2000)
Nero 150 - "De grote Shimboem" - Luxe-uitgave hc - 1e druk (2000)
Quasi nieuwstaat - Gesigneerd Marc Sleen
Nero De grote Shimboem Eerste druk j 2000 Uitgeverij : Standaard Het album is een halve pagina groot 500 ex Dit is een ongenummerd ex. Gesigneerd door Marc Sleen. Zon...
Lees verder ►
€ 16,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:11
De Rode Ridder - RED RIDER - luxe uitgave - nr 3 - 2017
De Rode Ridder - RED RIDER - luxe uitgave - nr 3 - 2017
Nieuwstaat Standaard uitgeverij
- Hardcover met linnen rug - nr 3 : Het huis Merlijn - oplage : 140 exemplaren - Bijgevoegd een gesigneerde offset prent.
Lees verder ►
€ 21,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:12
Kresse. Dzjengis Khan. Linnen HC op groot formaat. 1e druk. 1992
Kresse. Dzjengis Khan. Linnen HC op groot formaat. 1e druk. 1992
Goede staat Albatros luxe
Luxe linnen hardcover op groot formaat. Met de Complete verhalen van Dzjengis Khan. Hardcover in 1e druk. Album met zeer lichte leessporen. Onderaan de cover met iets vettige...
Lees verder ►
€ 5,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:19
Rik Ringers - De Meester-Illusionist - Albatros - luxe HC - opl. 350 ex - 1993
Rik Ringers - De Meester-Illusionist - Albatros - luxe HC - opl. 350 ex - 1993
Quasi nieuwstaat - gesigneerd + zeefdruk
Gelimiteerde uitgave van 350 . Dit is 121. Luxe in blauw linnen met blauwlinnen foudraal. Door beide auteurs gesigneerd. Bevat een gelijk genummerde zeefdruk van een origine...
Lees verder ►
€ 19,00
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:24
Luxe Thomas Pips 5 De rode heks + sc  1e druk. 1997/
Luxe Thomas Pips 5 De rode heks + sc 1e druk. 1997/
Quasi nieuwstaat - tot nieuwstaat - gesigneerd.
Thomas Pips 5 De rode heks in 2 versies zijnde : -Luxe hardcover met linnen band op 50ex. - gen./gesign. -Softcover op 1000ex. - gen./gesign. Allebei in quasi nieuwstaat...
Lees verder ►
€ 37,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:29
Ayak en Por - luxe grootformaat uitgave - Strip2000 - 2015
Ayak en Por - luxe grootformaat uitgave - Strip2000 - 2015
Nieuwstaat - gelimiteerde oplage 200 stuks
Ayak en Por Wilbert van der steen en Marc Legendre Luxe grootformaat Hardcover Afmetingen 35cm. x 29 cm. Gelimiteerde oplage van 200 stuks Dit betreft nummer 180 in...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:32
Albatros Luxe. Dany. Rooie Oortjes deel 2. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1991
Albatros Luxe. Dany. Rooie Oortjes deel 2. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1991
Zeer goede staat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in zeer goede staat. Licht puntje rechts boven. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrij...
Lees verder ►
€ 7,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:47
De Rode Ridder - RED RIDER - luxe uitgave - nr 2 - 2017
De Rode Ridder - RED RIDER - luxe uitgave - nr 2 - 2017
Nieuwstaat Standaard uitgeverij
- Hardcover met linnen rug - nr 1 : Teufelsberg - oplage : 140 exemplaren - Bijgevoegd een gesigneerde offset prent.
Lees verder ►
€ 32,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:49
Albatros Luxe. Dany. Rooie Oortjes deel 8. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1994
Albatros Luxe. Dany. Rooie Oortjes deel 8. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1994
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent en cel. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodpr...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 20:58
Nero ; De brief aan Nasser. Hc met linnen rug . Groot formaat. J 2000
Nero ; De brief aan Nasser. Hc met linnen rug . Groot formaat. J 2000
Quasi nieuwstaat 20 Ex
Nero De brief aan Nasser Hard cover met linnen rug Groot formaat 32 x 42.80 cm Oplage 20 ex. Adhemar uitgave Achterkant cover beetje gedeukt
Lees verder ►
€ 27,00
12 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:04
Tanguy en Laverdure 29 - Klopjacht in Guyana - luxe hc - Arboris Beurs Collectie - opl. 50 ex - 2016
Tanguy en Laverdure 29 - Klopjacht in Guyana - luxe hc - Arboris Beurs Collectie - opl. 50 ex - 2016
Quasi nieuwstaat Gelimiteerd en gesigneerd plus dedicace
Eerste druk van 2016. Slechts 50 exemplaren . Dit is nummer 28 van de 50. Extra prent en dedicace van Frederic Toublanc. Beurseditie uitgebracht tijdens Stripfestival Breda 2...
Lees verder ►
€ 12,00
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:05
Albatros Luxe. Di Sano. Rooie Oortjes deel 3. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1994
Albatros Luxe. Di Sano. Rooie Oortjes deel 3. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1994
Zeer goede staat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in een zeer goede staat. Met klein hoekje, rechts achter. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van d...
Lees verder ►
€ 7,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:10
De Ongelofelijke avonturen van Kobijn 0 t/m 9 in box. hc. 1e druk. 2007-2012
De Ongelofelijke avonturen van Kobijn 0 t/m 9 in box. hc. 1e druk. 2007-2012
Zeer goede staat tot quasi nieuwstaat. Sylvester
De Ongelofelijke avonturen van Kobijn 0 t/m 9 in box. Allen in 1e druk. Albums in een zeer goede tot quasi nieuwstaat. Soms met lichte sleet. Kijk goed naar de foto's want die...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:13
De Rode Ridder - RED RIDER - luxe uitgave - nr 1 - 2017
De Rode Ridder - RED RIDER - luxe uitgave - nr 1 - 2017
Nieuwstaat Standaard uitgeverij
- Hardcover met linnen rug - nr 1 : De zevende scherf - oplage : 140 exemplaren - Bijgevoegd een gesigneerde offset prent.
Lees verder ►
€ 18,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:16
Albatros Luxe. Adler 4. Laatste Missie. Oplage 300. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Albatros Luxe. Adler 4. Laatste Missie. Oplage 300. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 14,00
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:26
Kiekeboe - Luxe hc - Witter dan wit - Oplage 500 ex - 1996
Kiekeboe - Luxe hc - Witter dan wit - Oplage 500 ex - 1996
Quasi nieuwstaat Gesigneerd wasserij boekje
Kiekeboe Witter dan wit Hard cover , J 1996 Met gesigneerd wasserij boekje Uitgeverij : Standaard
Lees verder ►
€ 8,50
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:29
Albatros Luxe. Bob Morane. De stad der Dromen. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1993
Albatros Luxe. Bob Morane. De stad der Dromen. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1993
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 17,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:31
Michel Vaillant. Le Grand Défi. Franse Facsimile HC. 1e druk.
Michel Vaillant. Le Grand Défi. Franse Facsimile HC. 1e druk.
Zeer goede staat In originele seal.
Franse Facsimile uitgave. In seal. Echter de seal zit iets te strak, dat trekt de puntjes iets krom. Kijk goed naar de foto's want die zijn een onderdeel van de beschrijvi...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:40
Albatros Luxe. Aria. Venderic. Oplage 425. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Albatros Luxe. Aria. Venderic. Oplage 425. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 19,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:43
Andreas. Rork. Doorgangen. Bundeling. Luxe hc met stoffenomslag. HC. 1e druk. 2012
Andreas. Rork. Doorgangen. Bundeling. Luxe hc met stoffenomslag. HC. 1e druk. 2012
Quasi nieuwstaat In originele seal. Sherpa
Rork. Album met stofomslag in een quasi nieuwstaat. In originele seal. Kijk goed naar de foto's want die zijn een onderdeel van de beschrijving. U kunt altijd de gewonnen...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:44
Hector Umbra 1 t/m 3 + box. hc. 1e druk. 2004-2009
Hector Umbra 1 t/m 3 + box. hc. 1e druk. 2004-2009
Quasi nieuwstaat Sylvester
Hector Umbra 1 t/m 3 in box. Albums in quasi nieuwstaat. Kijk goed naar de foto's want die zijn een onderdeel van de beschrijving. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:51
Crisse. Canari 1 t/m 2. hc. 1e druk. 2007
Crisse. Canari 1 t/m 2. hc. 1e druk. 2007
Quasi nieuwstaat Sylvester
Crisse. Canari 1 t/m 2. Albums in een quasi nieuwstaat. Kijk goed naar de foto's want die zijn een onderdeel van de beschrijving. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:52
Albatros Luxe. Nino. De Prinses van Manhattan. Oplage 225. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Albatros Luxe. Nino. De Prinses van Manhattan. Oplage 225. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 12,50
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:55
Drakenbloed 1 t/m 7 + box. hc.1e druk. 2008-2013
Drakenbloed 1 t/m 7 + box. hc.1e druk. 2008-2013
Quasi nieuwstaat Sylvester
Drakenbloed 1 t/m 7 in hardcover. Deel 1 t/m 3 zitten in een fraaie verzamelox. Albums in een quasi nieuwstaat. Kijk goed naar de foto's want die zijn een onderdeel van de bes...
Lees verder ►
€ 23,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:56
Rik Ringers. Zijn eerste Speurwerk. 1e druk. hc. 1992
Rik Ringers. Zijn eerste Speurwerk. 1e druk. hc. 1992
Quasi nieuwstaat Gesigneerd Tibet. Oplage 2500
Hardcover in quasi nieuwstaat, een potloodprijsje is mogelijk. U kunt dit album ook afhalen in onze stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 12,50
24 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:57
Tibet. Rik Ringers. Dodenlijst. Luxe linnen HC. + schuifdoos. Oplage 600. 1e druk. 1986
Tibet. Rik Ringers. Dodenlijst. Luxe linnen HC. + schuifdoos. Oplage 600. 1e druk. 1986
Quasi nieuwstaat Gesigneerd Tibet
Luxe linnen hardcover. Genummerd en gesigneerd. In kartonnen schuifdoos. Uitgeverij Lombard. Quasi nieuwstaat. (een potloodprijsje is mogelijk)
Lees verder ►
€ 19,00
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 21:58
Urbanus. Kiekebanus + De Hete urbanus. Luxe HC. met linnen rug + HC. 1e druk. 1994-1998
Urbanus. Kiekebanus + De Hete urbanus. Luxe HC. met linnen rug + HC. 1e druk. 1994-1998
Quasi nieuwstaat Linthout, Urbanus en Merho
Lot van 2 uitgaven gerelateerd aan Urbanus. - Luxe hardcover met linnen rug. Genummerd. - Hardcover de Hete Urbanus + 2 setjes met stickers. Het geheel is een quasi nie...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:04
Albatros Luxe. The Black Hawk Line. In de Schaduw van Fuji-San. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Albatros Luxe. The Black Hawk Line. In de Schaduw van Fuji-San. Oplage 250. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:07
Douwe Dabbert 19 + 22. HC. Gesigneerd door Piet Wijn. 1e druk. 1994-1997
Douwe Dabbert 19 + 22. HC. Gesigneerd door Piet Wijn. 1e druk. 1994-1997
Quasi nieuwstaat Piet Wijn - Thom Roep
Lot van 2 uitgaven gerelateerd aan Douwe Dabbert. - Het Schip van Ijs. Genummerd en gesigneerd door Piet Wijn en Thom Roep. In quasi nieuwstaat. - Terug naar het Verborgen...
Lees verder ►
€ 7,50
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:08
Claire. Extra Large. Luxe linnen hc. Op groot formaat. 1e druk. Oplage 99. Met prent. 1998
Claire. Extra Large. Luxe linnen hc. Op groot formaat. 1e druk. Oplage 99. Met prent. 1998
Quasi nieuwstaat De Drie Mannetjes Productions.
Luxe hardcover in linnen op groot formaat in quasi nieuwstaat. Oplage 99, de prent heeft een klein vouwtje links bovenin. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte v...
Lees verder ►
€ 7,50
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:09
De Blauwbloezen. De Stromannen. Luxe hc. Op groot formaat met linnen rug. 1e druk. Oplage 250. Met prent. 1998
De Blauwbloezen. De Stromannen. Luxe hc. Op groot formaat met linnen rug. 1e druk. Oplage 250. Met prent. 1998
Quasi nieuwstaat Luxe Khani uitgaven
Luxe hardcover met linnen rug op groot formaat in quasi nieuwstaat. Gesigneerd Lambil. Oplage 250 tevens met cel. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de be...
Lees verder ►
€ 23,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:12
De geverniste vernepelingskes 2. Groot formaat hardcover met linnen rug. 1e druk. 2004
De geverniste vernepelingskes 2. Groot formaat hardcover met linnen rug. 1e druk. 2004
Quasi nieuwstaat Oplage 300. Gesigneerd.
Luxe uitgave. Hardcover op groter formaat met linnen rug. Gesigneerd oplage 300. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje...
Lees verder ►
€ 10,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:15
Hermann. Wild Bill is vermoord. Luxe HC - groot formaat - 1e druk 1999
Hermann. Wild Bill is vermoord. Luxe HC - groot formaat - 1e druk 1999
Quasi nieuwstaat Prestige uitgaven luxe
Luxe hardcover op groter formaat. Met gesigneerde prent. Oplage 400. Met schuifdoos. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. Verzendkosten naar België hebben we kunnen...
Lees verder ►
€ 19,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:16
Urbanus en Bosschaert. De Geverniste Vernepelingskes 1. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 1998
Urbanus en Bosschaert. De Geverniste Vernepelingskes 1. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 1998
Quasi nieuwstaat Oplage 500. Gesigneerd.
Luxe uitgave. Hardcover op groter formaat met linnen rug. Gesigneerd. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. (een potloodprijsje is mogelijk) Kijk goed naar de foto's want...
Lees verder ►
€ 21,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:17
Albatros Luxe. Bob Morane. De Jade van Seoul. Oplage 265. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Albatros Luxe. Bob Morane. De Jade van Seoul. Oplage 265. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 11,50
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-07 - 22:23
Albatros Luxe. Thorgal. het Zonnezwaard. Oplage 700. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Albatros Luxe. Thorgal. het Zonnezwaard. Oplage 700. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1992
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 20:05
Albatros Luxe. Bruce J. Hawker. het Koninkrijk van de Hel. Oplage 300. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1996
Albatros Luxe. Bruce J. Hawker. het Koninkrijk van de Hel. Oplage 300. Luxe linnen hc. in slibcase. 1e druk. 1996
Quasi nieuwstaat Albatros luxe in slibcase.
Luxe linnen hardcover in quasi nieuwstaat. Genummerd en gesigneerd. Met prent. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje i...
Lees verder ►
€ 17,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 20:12
Michel Vaillant 6 - Rebellion - Reclame uitgaven Porsche - Hardcover - Eerste Druk (2017)
Michel Vaillant 6 - Rebellion - Reclame uitgaven Porsche - Hardcover - Eerste Druk (2017)
Nieuwstaat - D'Ieteren Porsche Import - Graton
- hardcovers - Nederlandstalig - uitgave D'ieteren Porsche Import - voorzien van een gedrukte tekening en gedrukte handtekeningen van Graton en Bourgne - uitgave be...
Lees verder ►
€ 23,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 20:26
Vae Victis - luxe XV (15 a) - Amber in Alesi - Cursum perficio - 300 exemplaren - 2008
Vae Victis - luxe XV (15 a) - Amber in Alesi - Cursum perficio - 300 exemplaren - 2008
Nieuwstaat
Luxe Vae Victis! Saga uitgave 15A: Amber in Alesi, "cursum perficio" Oplage 300, groter formaat dan de reguliere HC reeks van Saga. Dit is nummer 294/300.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 20:28
Luxe Thorgal De zwaardboot. Hc met linnen rug. 1e druk.2011.
Luxe Thorgal De zwaardboot. Hc met linnen rug. 1e druk.2011.
Quasi nieuwstaat Gen./Gesign. - Oplage 600ex.
Luxe Thorgal De zwaardboot. Hardcover met linnen rug. Oplage 600ex.. Inclusief gen./gesign.ex-libris. 1e druk. 2011. Album in quasi nieuwstaat. Wegens verlof kunnen...
Lees verder ►
€ 2,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 20:45
Showman Killer 2: Het gouden kind - hc - Arboris Beurseditie - 2013
Showman Killer 2: Het gouden kind - hc - Arboris Beurseditie - 2013
Quasi nieuwstaat met genummerde en gesigneerde ex-libris
Dossier-editie ter gelegenheid van de Stripdagen op 9 en 10 maart 2013 in Gorinchem. Hardcover met stofomslag. Uitgave met getekende en gesigneerde ex-libris, in quasi nieuws...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:03
Pokereiland 2: Lente - hc - Arboris Beurseditie - 2013
Pokereiland 2: Lente - hc - Arboris Beurseditie - 2013
Quasi nieuwstaat - met genummerde en gesigneerde ex-libris
Dossier-editie ter gelegenheid van de Stripdagen op 9 en 10 maart 2013 in Gorinchem. Hardcover met stofomslag. Uitgave met getekende en gesigneerde ex-libris, in quasi nieuws...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:10
Pokereiland 1: Winter - Arboris Beurseditie - hc - 2013
Pokereiland 1: Winter - Arboris Beurseditie - hc - 2013
Quasi nieuwstaat met genummerde en gesigneerde ex-libris
Dossier-editie ter gelegenheid van de Stripdagen op 9 en 10 maart 2013 in Gorinchem. Hardcover met stofomslag. Uitgave met getekende en gesigneerde ex-libris, in quasi nieuws...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:17
Tristan - De Kathedraal - Luxe linnen HC - 1e druk - J. Martin - 1985
Tristan - De Kathedraal - Luxe linnen HC - 1e druk - J. Martin - 1985
Quasi nieuwstaat - niet genummerd of gesigneerd
Tristan in het album: de Kathedraa. Een prachtige luxe uitgaven in hard cover. Uitgegeven door Casterman in een gelimiteerde uitgave van 520 exemplaren. Jammer genoeg ontbree...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:21
XIII - luxe groene hc - deel 16 - Operatie Montecristo - (2004)
XIII - luxe groene hc - deel 16 - Operatie Montecristo - (2004)
Nieuwstaat nieuw in seal, 2004
Nieuw in seal, uit een oplage van 825 stuks, genummerd met gelijkgenummerde en gesigneerde ex-libris. Verzending binnen Nederland met Post.nl, naar BE en FA met DPD. Ophale...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:29
Gaston/Guust Flater 7 - Les années 1966 -1967 - Franquin/Jidehem (2011)
Gaston/Guust Flater 7 - Les années 1966 -1967 - Franquin/Jidehem (2011)
Nieuwstaat
Formaat 24.00 x 32.00 cm Grijs linnen rug Nog in originele verpakking - geseald
Lees verder ►
€ 5,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:34
Hermann. Afrika. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2007
Hermann. Afrika. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2007
Quasi nieuwstaat Prestige uitgaven luxe
Luxe hardcover op groter formaat. Met gesigneerde prent. Oplage 300. Met schuifdoos. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. (schuifdoos met iets sleet) Verzendkosten n...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:42
Hermann. Jeremiah, Een Haven in de Schaduw. HC met stoffen omslag. Op groot formaat. 1e druk. 2005
Hermann. Jeremiah, Een Haven in de Schaduw. HC met stoffen omslag. Op groot formaat. 1e druk. 2005
Quasi nieuwstaat Prestige uitgaven luxe
Luxe hardcover op groter formaat. Met gesigneerde prent. Oplage 300. Zonder schuifdoos. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. Verzendkosten naar België hebben we kun...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:48
XIII - luxe groene hc - deel 3 - Alle tranen van de hel - 1993
XIII - luxe groene hc - deel 3 - Alle tranen van de hel - 1993
Nieuwstaat nieuw in seal
Nieuw in seal, uit een oplage van 950 stuks, genummerd, met gelijkgenummerde en gesigneerde prent. Verzending binnen Nederland met Post.nl, naar BE en FA met DPD. Ophalen i...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:51
Hermann. Jeremiah, Een geweer in het water. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2001
Hermann. Jeremiah, Een geweer in het water. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2001
Quasi nieuwstaat Prestige uitgaven luxe
Luxe hardcover op groter formaat. Met gesigneerde prent. Oplage 400. Met schuifdoos. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. (schuifdoos met iets sleet) Verzendkosten n...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 21:57
Hermann. Jeremiah, Wie is Blue Fox?. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2002
Hermann. Jeremiah, Wie is Blue Fox?. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2002
Quasi nieuwstaat Prestige uitgaven luxe
Luxe hardcover op groter formaat. Met gesigneerde prent. Oplage 400. Met schuifdoos. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. (schuifdoos met iets sleet) Verzendkosten n...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 22:03
Retrospectieve Marc Sleen (Nero) HC. 1e druk. 2003
Retrospectieve Marc Sleen (Nero) HC. 1e druk. 2003
Nieuwstaat - Tentoonstellingscatalogus.
Uitgegeven door de Marc Sleen fanclub t.g.v. 80 jaar Marc Sleen en de tentoonstelling in de Kunsthal Sint-Pietersabij 2003. Hardcover. 288 blz. 1e druk. 2003 Album in ni...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 22:04
XIII - luxe groene hc - deel 21 - Het lokaas - 2012
XIII - luxe groene hc - deel 21 - Het lokaas - 2012
Nieuwstaat nieuw in seal
Nieuw in seal, uit een oplage van 520 stuks, genummerd met gelijkgenummerde en gesigneerde ex-libris. Verzending binnen Nederland met Post.nl, naar BE en FA met DPD. Ophale...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 22:06
Hermann. De bloedbruiloft. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2000
Hermann. De bloedbruiloft. HC met stoffen omslag + schuifdoos. Op groot formaat. 1e druk. 2000
Quasi nieuwstaat Prestige uitgaven luxe
Luxe hardcover op groter formaat. Met gesigneerde prent. Oplage 400. Met schuifdoos. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. (schuifdoos met iets sleet) Verzendkosten n...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 22:08
XIII Mystery 1 t/m 3 in verzamelbox. 1e druk. hc. 2010
XIII Mystery 1 t/m 3 in verzamelbox. 1e druk. hc. 2010
Nieuwstaat Nieuw in originele seal.
Deel 1 t/m 3 in verzamelbox. Nieuw in seal. Verzendkosten naar België hebben we kunnen verlagen naar €10,= U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde st...
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-07 - 22:18
Soda / Gazzotti / Warnant / Tome - 1 + 4. Een engel gaat heen + God stierf vanavond - HC eerste druk - 1987 / 1993
Soda / Gazzotti / Warnant / Tome - 1 + 4. Een engel gaat heen + God stierf vanavond - HC eerste druk - 1987 / 1993
Zeer goede staat ongelezen
Soda Warnant / Tome Gazzotti / Tome 1. Een engel gaat heen - 1987 4. God stierf vanavond - 1993 2 x HC 2x eerste druk Zeer goede, ongelezen staat. De covers vert...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 19:50
Privé met een Antwerpse BV - Genummerde uitgave met 5 x ex Libris - Merho / Bosschaert / Jef Nys / Paul Geerts / Eddy Van Vliet - 1996
Privé met een Antwerpse BV - Genummerde uitgave met 5 x ex Libris - Merho / Bosschaert / Jef Nys / Paul Geerts / Eddy Van Vliet - 1996
Quasi nieuwstaat ongelezen en onbeschreven
Album met portretten van verschillende Antwerpse bekende gezichten. Beperkte oplage (500 ex.) en van deze oplage is slechts de helft verdeeld waardoor dit album des te zeld...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 19:52
Amoras  - Suske - Artist edition - Luxe Hc linnen rug - 2016
Amoras - Suske - Artist edition - Luxe Hc linnen rug - 2016
Nieuwstaat Genummerd
Amoras, Suske, een luxe Artist Edition op groter formaat. Deze uitgave bevat het verhaal in schetsmatige en ruwe uitvoering (zie afbeelding). De oplage is bepaald op 300 exemp...
Lees verder ►
€ 67,00
15 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:03
Suske en Wiske. Blauwe reeks 1 t/m 8. Het laatste Nieuws. 1e druk. 2010
Suske en Wiske. Blauwe reeks 1 t/m 8. Het laatste Nieuws. 1e druk. 2010
Quasi nieuwstaat Het Laatste Nieuws uitgaven
Complete set van 8 hardcover delen van de Blauwe reeks van Suske en Wiske. Uitgegeven door Het Laatste Nieuws in 2010. het geheel is in een quasi nieuwstaat. Verzendkosten...
Lees verder ►
€ 17,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:04
Suske en Wiske - Portfolio - Paul Geerts in kleur - 1e druk (2006) - 250 exemplaren
Suske en Wiske - Portfolio - Paul Geerts in kleur - 1e druk (2006) - 250 exemplaren
Quasi nieuwstaat Formaat 30,7x42,7cm - gesigneerd door Paul Geerts
Portfolio bestaande uit de 4 tekeningen die in "De keuze van Paul Geerts" in z/w waren, maar die nu in kleur zijn uitgevoerd. Tevens toegevoegd een tekening (zowel in kleur...
Lees verder ►
€ 21,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:05
Suske en Wiske - 232 - De Tootootjes - Luxe HC - 1992
Suske en Wiske - 232 - De Tootootjes - Luxe HC - 1992
Nieuwstaat gelimiteerd
De Tootootjes Genummerd 1- 800. Dit is nummer 647 Bevat een 8-tal bladzijden met informatie beknopte geschiedenis van de auto en een paar schetsen. - Linnen hardcover
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:06
Suske en Wiske - Bibliofiele uitg. - De Tartaarse Helm - Luxe fluwelen HC. + schuifdoos - 1e druk.1983
Suske en Wiske - Bibliofiele uitg. - De Tartaarse Helm - Luxe fluwelen HC. + schuifdoos - 1e druk.1983
Nieuwstaat genummerd
Suske en Wiske De Tartaarse helm Fluwelen hard cover in schuifdoos Eerste druk heruitgave Genummer 800 ex. Uitgeverij Standaard
Lees verder ►
€ 11,50
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:07
Suske en Wiske - De gladde glipper - Luxe uitgave - 2006 - ex. 500
Suske en Wiske - De gladde glipper - Luxe uitgave - 2006 - ex. 500
Quasi nieuwstaat gelegenheidsuitgave Schijnpoort
- hardcover met linnen rug - ongelezen staat - oplage 500 exemplaren - uitgave in samenwerking met vzw B.O.K.S.
Lees verder ►
€ 5,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:09
De Rode Ridder. De Sluier van Wuustwezel. Luxe HC. 1e druk. 2012
De Rode Ridder. De Sluier van Wuustwezel. Luxe HC. 1e druk. 2012
Quasi nieuwstaat Oplage 350
Luxe album op groot formaat. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. (klein stukje grijs van de laatste letter ontbreekt. Kijk goed naar de foto's want die zijn een onderdeel v...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:10
De Rode Ridder 240. De Indringers. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 240. De Indringers. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
Quasi nieuwstaat Oplage 75. Met prent.
Super de Luxe fluwelen HC. Oplage 75. Genummerd. Met prent. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinke...
Lees verder ►
€ 37,00
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:11
De Rode Ridder 239. De Duivelse Poppenspeler. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 239. De Duivelse Poppenspeler. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
Nieuwstaat Oplage 75. Met prent. Nieuw in seal
Super de Luxe fluwelen HC. Oplage 75. Genummerd. Met prent. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:12
De Rode Ridder 237. De Wederopstanding. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 237. De Wederopstanding. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
Nieuwstaat Oplage 75. Met prent. Nieuw in seal
Super de Luxe fluwelen HC. Oplage 75. Genummerd. Met prent. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:13
Suske en Wiske - Nr. 229 - Tazuur en Tazijn - Luxe hc - 1991
Suske en Wiske - Nr. 229 - Tazuur en Tazijn - Luxe hc - 1991
Nieuwstaat gelimiteerd
Tazuur en Tazijn. Genummerd.1-800. Bevat een 8-tal bladzijden met informatie over Temse. Linnen hardcover-1991 - nog steeds in beschermend plastic. Dit is nummer : 613 van...
Lees verder ►
€ 8,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:16
Suske en Wiske - De zaak Krimson - nr 1 - Luxe uitgave - 2017 - ex. 250
Suske en Wiske - De zaak Krimson - nr 1 - Luxe uitgave - 2017 - ex. 250
Nieuwstaat Standaard Uitgeverij
- Hardcover met linnen rug - ongelezen staat - 1 ste druk - in originele verpakking - met een gesigneerde offset prent. - oplage 205 exemplaren
Lees verder ►
€ 13,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:17
De Rode Ridder 225. De Furiën. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2010
De Rode Ridder 225. De Furiën. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2010
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:18
Suske en Wiske. Luxe Vandersteen catalogus + bijlage. Linnen HC met stoffen omslag1e druk. 2008
Suske en Wiske. Luxe Vandersteen catalogus + bijlage. Linnen HC met stoffen omslag1e druk. 2008
Quasi nieuwstaat Silhout uitgaven
Luxe Vandersteen catalogus. Linnen uitgave met stoffen omslag. Met extra bijlage. Zonder prent. Met vele foto's en catalogus prijzen. Het geheel is in een quasi nieuwstaat....
Lees verder ►
€ 5,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:23
De zaak Krimson - De kronieken van Amoras - Luxe uitgave - 2017 - nr 2 - Opl. ex . 250
De zaak Krimson - De kronieken van Amoras - Luxe uitgave - 2017 - nr 2 - Opl. ex . 250
Nieuwstaat Standaard Uitgeverij
- hardcover met linnen rug - Oplage 250 exemplaren - ongelezen staat - Luxe uitgave - 1 ste druk - Met als bijlage een gesigneerde ex-libris - Met achterin 4 extra blad...
Lees verder ►
€ 7,50
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:25
Suske en Wiske - 8 speciale softcover uitgaven gesigneerd door Paul Geerts
Suske en Wiske - 8 speciale softcover uitgaven gesigneerd door Paul Geerts
Quasi nieuwstaat Gesigneerd door Paul Geerts
8 speciale uitgaven gesigneerd door Paul Geerts Verkeren allen in bijna nieuwstaat/nieuwstaat - ongelezen exemplaren De schat van Beersel - groene uitgave Middelkerke De ze...
Lees verder ►
€ 11,50
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:27
De Rode Ridder 238. Het Godsgericht. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 238. Het Godsgericht. Super de Luxe fluwelen HC. 1e druk. 2013
Nieuwstaat Oplage 75. Met prent. Nieuw in seal
Super de Luxe fluwelen HC. Oplage 75. Genummerd. Met prent. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 10,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:28
De Rode Ridder 221. De Spiegeldemon. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2009
De Rode Ridder 221. De Spiegeldemon. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2009
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:29
De Rode Ridder 235. De Zwarte Narcis. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
De Rode Ridder 235. De Zwarte Narcis. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:31
De Rode Ridder 235. De Witte Waan. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
De Rode Ridder 235. De Witte Waan. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:33
De Rode Ridder 244 - Mensenjacht - Luxe hc met linnen rug - 1e druk - 2014
De Rode Ridder 244 - Mensenjacht - Luxe hc met linnen rug - 1e druk - 2014
Nieuwstaat Geseald - Genummerd met prent
De rode ridder Titel ; Mensenjacht Hard cover met linnen rug Eerste druk . J 2014 Oplage 150 ex. Geseald
Lees verder ►
€ 13,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:39
De Rode Ridder 238. Het Godsgericht. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 238. Het Godsgericht. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
Nieuwstaat Oplage 150. Met prent. Nieuw in seal
Luxe hardcover met linnen rug. Oplage 150. Genummerd. Met prent. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:40
De Rode Ridder 224. Het Behouden Zwaard. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2009
De Rode Ridder 224. Het Behouden Zwaard. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2009
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 10,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:41
De Rode Ridder 227. de Ijzeren Kroon. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2010
De Rode Ridder 227. de Ijzeren Kroon. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2010
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:42
De Rode Ridder 234. De Elfenring. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
De Rode Ridder 234. De Elfenring. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:45
De Rode Ridder 239. De Duivelse Poppenspeler. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 239. De Duivelse Poppenspeler. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
Nieuwstaat Oplage 150. Met prent. Nieuw in seal
Luxe hardcover met linnen rug. Oplage 150. Genummerd. Met prent. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:48
Suske en Wiske - lot van 3 luxe uitgaves
Suske en Wiske - lot van 3 luxe uitgaves
Quasi nieuwstaat Standaard uitgeverij
- 3 luxe uitgaves - harde kaften - allen voorzien van een genummerde en gesigneerde ex-libris - De Tirannieke tor, nr 28/500 - Suske de Rat, nr 336/500 - De suikerslave...
Lees verder ►
€ 10,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:49
De Rode Ridder 226. Het Helse Verbond. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2010
De Rode Ridder 226. Het Helse Verbond. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2010
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:50
De Rode Ridder 233. Doctor Faustus. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
De Rode Ridder 233. Doctor Faustus. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2012
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:51
De Rode Ridder 240. De Indringers. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 240. De Indringers. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
Nieuwstaat Oplage 150. Met prent. Nieuw in seal
Luxe hardcover met linnen rug. Oplage 150. Genummerd. Met prent. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 8,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:52
De Rode Ridder 237. De Wederopstanding. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
De Rode Ridder 237. De Wederopstanding. Luxe HC met linnen rug. 1e druk. 2013
Quasi nieuwstaat Oplage 150. Met prent
Luxe hardcover met linnen rug. Oplage 150. Genummerd. Met prent. Het geheel is in een quasi nieuwstaat. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwi...
Lees verder ►
€ 10,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:53
De Rode Ridder 232. Duivelsmist. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2011
De Rode Ridder 232. Duivelsmist. Luxe linnen HC. Oplage 350. 1e druk. 2011
Quasi nieuwstaat Met gesigneerde prent + wikkel. Nieuw in seal.
Luxe linnen uitgave. Oplage 350. Genummerd. Met prent en wikkel. Nieuw in seal. U kunt altijd de gewonnen kavels afhalen in onze vernieuwde stripwinkel in 's-Gravendeel.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:55
J.rom - Force of gold  - Nr 2  - Helder - luxe hc - 2015
J.rom - Force of gold - Nr 2 - Helder - luxe hc - 2015
Nieuwstaat - Genummerde en gesigneerde prent
J.rom Force of gold Nr 2 in de reek Titel ; Helder Hard cover lederen rug Genummerd /geseald Oplage: 300 ex. (150 ex. voor Nederland en 150 ex. voor Belgie) genummerd...
Lees verder ►
€ 11,50
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-07 - 20:57
  • 1
  • 2
  • 3