Alle aanbod

167
items gevonden
Aantal items per pagina
  • 1
  • 2
2 x originele tekening + signatuur van Willy Vandersteen
2 x originele tekening + signatuur van Willy Vandersteen
Zeer goede staat
Mooie kadertje met 2 tekeningetjes van Wiske en Lambik, gesigneerd door Willy Van der Steen, jaren 60, Verzend kosten, risico voor rekening van de koper
Lees verder ►
€ 150,00
19 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:03
Geerts, Paul - Originele tekening in kleur - Suske en Wiske - Jeromba De Griek
Geerts, Paul - Originele tekening in kleur - Suske en Wiske - Jeromba De Griek
Quasi nieuwstaat uitgevoerd met inkt + ecoline - Gesigneerd
Originele tekening in inkt en ecoline door Paul Geerts. Betreft een ludiek tafereel uit het album "Jeromba De Griek" uit 1966 Is ingekaderd. Kader is 33 x 23cm. Tekeni...
Lees verder ►
€ 53,00
20 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:07
Nino - De reis naar Amerika 1 - 1990 1e druk met fantekening van Stallaert
Nino - De reis naar Amerika 1 - 1990 1e druk met fantekening van Stallaert
Quasi nieuwstaat
NINO - De reis naar Amerika 1 1990 1e druk - softcover met fantekening van D. Stallaert. De potloodlijnen zijn nog zichtbaar. Zeer goede staat Op de achterkant plakt nog e...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:30
Suske en Wiske - Luxe editie: De schat van Beersel - 2001 met tekening door Paul Geerts
Suske en Wiske - Luxe editie: De schat van Beersel - 2001 met tekening door Paul Geerts
Quasi nieuwstaat HC - linnen rug + boeklegger + goud voor Rome
Luxe editie in ongelezen staat Hardcover groot formaat 35 x 27 cm met gele linnen rug. Speciale oplage van 500 exemplaren - 377/500 als extra gesigneerde goud voor Rome + B...
Lees verder ►
€ 21,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:33
Suske en Wiske - " De spokenjagers " met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Suske en Wiske - " De spokenjagers " met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "De spokenjagers" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje zi...
Lees verder ►
€ 10,50
18 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:40
Overeijnder, Lex - originele strook (s.34) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
Overeijnder, Lex - originele strook (s.34) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
Zeer goede staat Formaat : ca. 39 x 12,5 cm. - Gesign. 'Alexo'
Originele strook van Lappie Knijn door Alex Overeijnder. Originele tekening in Inkt.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:48
Suske en Wiske - Luxe editie: De Tartaarse helm, De rinoramp, Heilig bloed - 2002 met tekening Paul Geerts
Suske en Wiske - Luxe editie: De Tartaarse helm, De rinoramp, Heilig bloed - 2002 met tekening Paul Geerts
Quasi nieuwstaat Hardcover - linnen rug
Luxe editie in ongelezen staat Hardcover groot formaat 35 x 27 cm met gele linnen rug. Speciale oplage van 500 exemplaren - 122/500 inkttekening en gesigneerd door Paul Gee...
Lees verder ►
€ 21,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:50
Jimmy Van Doren - De wraak van de baviaan & De ebbenhouten slang met fantekening van Desorgher
Jimmy Van Doren - De wraak van de baviaan & De ebbenhouten slang met fantekening van Desorgher
Quasi nieuwstaat
De avonturen van Jimmy Van Doren 1. De ebbenhouten slang 1989 10. De wraak van de baviaan 1997 EERSTE DRUK alle 2 met fantekening door D. Desorgher 2 uitgaven
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 20:57
Suske en Wiske - "De schat van Beersel" met inkttekening door Paul Geerts - 1988
Suske en Wiske - "De schat van Beersel" met inkttekening door Paul Geerts - 1988
Zeer goede staat
Eerste druk van een heruitgave. Speciale uitgave van het album "De schat van Beersel" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Zeer goede staat - ongelez...
Lees verder ►
€ 5,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 21:06
Suske en Wiske - "Lambiorix" met inkttekening door Paul Geerts - 1984
Suske en Wiske - "Lambiorix" met inkttekening door Paul Geerts - 1984
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "Lambiorix" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje zichtbaa...
Lees verder ►
€ 5,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 21:11
Meneer Edouard - Laatste oproeping met fantekening door Didgé 1987
Meneer Edouard - Laatste oproeping met fantekening door Didgé 1987
Zeer goede staat
Meneer Edouard - Laatste oproeping - 1e druk 1987 Softcover Zeer goede staat - ongelezen album. Inclusief tekening en gesigneerd door Didgé in 1993 De potloodlijnen zijn...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 21:12
Suske en Wiske - Luxe editie: De goalgetter 1998 met grote tekening door Paul Geerts
Suske en Wiske - Luxe editie: De goalgetter 1998 met grote tekening door Paul Geerts
Quasi nieuwstaat Hardcover - linnen rug
Luxe editie in ongelezen staat Hardcover groot formaat 35 x 27 cm met gele linnen rug. Speciale oplage van 700 exemplaren - 021/700 Gesigneerd door Paul Geerts op de titelp...
Lees verder ►
€ 29,00
30 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 21:32
Coma - Dana - 1 - HC- 2003 met fantekening van Dupre
Coma - Dana - 1 - HC- 2003 met fantekening van Dupre
Quasi nieuwstaat
COMA - DANA 2003 Eerste druk - Hardcover met fantekening van S. Dupre 2003 Ongelezen album.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 21:38
Nero en Co-Originele gouachetekening-Ontwerp van geveltekening
Nero en Co-Originele gouachetekening-Ontwerp van geveltekening
Quasi nieuwstaat
Deze gedeeltelijkenaquareltekening werd ontworpen voor één van de muurschilderijen te Brussel. Het diende als voorontwerp. Afmetingen:42 x 30 cm Het bovenste wit gedeelte d...
Lees verder ►
€ 5,50
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 21:47
Nicaise Viviaene-Originele plaat 9-Oost-Indische inkt en fotogravure
Nicaise Viviaene-Originele plaat 9-Oost-Indische inkt en fotogravure
Nieuwstaat
Oost-Indische inkt Afmetingen:45 x 36 cm Bovenste gedeelte herwerkte versie
Lees verder ►
€ 3,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-08 - 22:05
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De dulle Griet
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De dulle Griet
Quasi nieuwstaat Tekening in inkt - Gesigneerd door Paul Geerts
Originele tekening in inkt door Paul Geerts. Betreft een tafereel uit het album "De dulle griet" - verhaal uit 1966 Ingekaderd met passe-partout met fijne bies in Susk...
Lees verder ►
€ 77,00
17 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 20:00
Suske en Wiske - "Knokken in Knossos" met inkttekening door Paul Geerts - 1999
Suske en Wiske - "Knokken in Knossos" met inkttekening door Paul Geerts - 1999
Goede staat
Speciaal album "Knokken in Knossos" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Goede staat. Potloodlijnen nog een beetje zichtbaar, kunnen eventueel uitgegomd...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 20:24
Originele tekenfilmcel. The Jetsons + background. Hanna-Barbera. Jaren '60
Originele tekenfilmcel. The Jetsons + background. Hanna-Barbera. Jaren '60
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Originele gebruikte tekenfilmcel van The Jetsons. Gebruikt voor de tekenfilm serie. Omstreeks begin '60. Het formaat van deze hand ingeschilderde cel is is 32 x 21 cm. Het...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 20:25
De gekken van Monk - 1993 - 1e druk met fantekening van Roels
De gekken van Monk - 1993 - 1e druk met fantekening van Roels
Quasi nieuwstaat Hardcover
De gekken van Monk - Roels 1993 1e druk - Hardcover met fantekening van Roels in 1993 Quasi nieuwstaat - ongelezen album.
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 20:29
Suske en Wiske - "De kleurenkladder" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Suske en Wiske - "De kleurenkladder" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Zeer goede staat
Speciale uitgave van het album "De kleurenkladder" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Zeer goede staat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 20:50
Congo 40 met fantekening van Warnauts 1988
Congo 40 met fantekening van Warnauts 1988
Quasi nieuwstaat Hardcover
Congo 40 - Collectie: Wordt vervolgd Novellen Casterman - 1e druk 1988 - Hardcover Prachtige fantekening door Warnauts ongelezen album.
Lees verder ►
€ 3,50
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 20:55
In d'environs van bij Poje - 'K hem eet vui...  1991 - 1e druk - Fantekening
In d'environs van bij Poje - 'K hem eet vui... 1991 - 1e druk - Fantekening
Quasi nieuwstaat HC
In d'environs van bij Poje - K'hem eet vui 1991 1e druk - HC met fantekening van Carpentierske en gesigneerd door Laurentke
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 20:59
Aria- " De ontembaren" met fantekening door Weyland - 1988
Aria- " De ontembaren" met fantekening door Weyland - 1988
Zeer goede staat
Aria - De ontembaren - Eerste druk 1988 Softcover - gekleurd Op de achterkant plakt nog een authentieke prijssticker. Inclusief Fantekening door Weyland (1993)op de binnenk...
Lees verder ►
€ 2,00
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 21:12
Prachtige originele aquarel  :  Amoras door Charel Cambré
Prachtige originele aquarel : Amoras door Charel Cambré
Nieuwstaat
Prachtig origineel werk door een van onze beste hedendaagse striptekenaars. Formaat 40 cm lengte op 30 cm breedte Verzend kosten, risico voor rekening van de koper
Lees verder ►
€ 120,00
17 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 21:14
Brammetje Fok - Originele strook 1471 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Brammetje Fok - Originele strook 1471 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Zeer goede staat Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 21:30
Kuifje - Luxe editie: Alles over Hergé - 1991
Kuifje - Luxe editie: Alles over Hergé - 1991
Quasi nieuwstaat Hardcover - 1D
Luxe editie in beperkte oplage in ongelezen staat was te koop op de fameuze expositie over kuifje en Hergé in Welkenraedt van 8-6-1991 t.m. 15-9-1991 1991 - 1e druk Al de a...
Lees verder ►
€ 39,00
20 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 21:38
Suske en Wiske - " De zeven schaken" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Suske en Wiske - " De zeven schaken" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "De zeven schaken" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje z...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 21:59
Originele tekenfilmcel. Extreme Ghostbusters. Jaren '90
Originele tekenfilmcel. Extreme Ghostbusters. Jaren '90
Nieuwstaat Formaat: 21 x 15 cm
Originele gebruikte tekenfilmcel van Extreme Ghostbusters. Gebruikt voor de tekenfilm serie. Omstreeks begin '90. Het formaat van deze hand ingeschilderde cel is is 32 x 21 cm...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-08 - 22:09
Originele gelimiteerde tekenfilmcel. Sailer Moon. Japanse Animatie. 1998
Originele gelimiteerde tekenfilmcel. Sailer Moon. Japanse Animatie. 1998
Nieuwstaat Formaat: 21 x 15 cm
Originele gelimiteerde tekenfilmcel. Japanse animatie. Het formaat is 21 x 15 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 20:07
Archie de man van staal - originele halve pagina - Archie en het cactus monster - (eind jaren '60/' begin 70)
Archie de man van staal - originele halve pagina - Archie en het cactus monster - (eind jaren '60/' begin 70)
Zeer goede staat originele tekening in inkt - groot formaat
Originele halve pagina in inkt op stevig karton voor een Archie verhaal. Formaat hele pagina ongeveer 51 * 42 cm. Deel met de tekening heeft een formaat van ongeveer 26 * 42...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 20:10
Suske en Wiske collectie - " De eftelingen-elfjes" met inkttekening door Paul Geerts - 2001
Suske en Wiske collectie - " De eftelingen-elfjes" met inkttekening door Paul Geerts - 2001
Quasi nieuwstaat HC
Speciale uitgave van de collectie " De efteling-elfjes "met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een be...
Lees verder ►
€ 12,50
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 20:25
Rik en de Europacup-Originele plaat met scenario in potlood bovenaan-Jan Steeman-(1973)
Rik en de Europacup-Originele plaat met scenario in potlood bovenaan-Jan Steeman-(1973)
Nieuwstaat
Alle hoofdpersonages aanwezig Afmetingen:32 x 25 cm Dit verhaal verscheen in Taptoe Oost-Indische inkt
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 20:36
Suske en Wiske - " De vliegende aap" met inkttekening door Paul Geerts - 1997
Suske en Wiske - " De vliegende aap" met inkttekening door Paul Geerts - 1997
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "De vliegende aap" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje z...
Lees verder ►
€ 2,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 20:47
Geerts, Paul - Grote originele tekening in kleur + potlood - Suske en Wiske - De Olijke Olifant
Geerts, Paul - Grote originele tekening in kleur + potlood - Suske en Wiske - De Olijke Olifant
Quasi nieuwstaat uitgevoerd met inkt ecoline + potlood - Gesigneerd
Grote originele tekening in inkt en ecoline en potlood door Paul Geerts. Betreft een ludiek tafereel uit het album "Olijge Olifant" uit 1977 Is ingekaderd. Kader is 54 x...
Lees verder ►
€ 55,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:01
Natasja 5 - Kaapvlucht - met fantekening van Walthéry
Natasja 5 - Kaapvlucht - met fantekening van Walthéry
Quasi nieuwstaat
Natasja 5 - Kaapvlucht met fantekening van Walthery op de binnenkant van de kaft. Zeer goede staat Herdruk 1983
Lees verder ►
€ 2,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:09
Tino. Originele (Erotische) pagina. Afspraak. Rooie Oortjes 27. 2004.
Tino. Originele (Erotische) pagina. Afspraak. Rooie Oortjes 27. 2004.
Nieuwstaat Formaat: 29,8 x 39,8 cm.
Originele pagina uit de serie Rooie Oortjes Getekend door Tino. Deze fraaie pagina komt uit het 27e album. Formaat pagina: 29,8 x 39,8 cm. U kunt deze pagina ook afhal...
Lees verder ►
€ 13,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:13
2x Originele inkleuring. p. 29 + 30. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
2x Originele inkleuring. p. 29 + 30. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Twee originele inkleuringen. Falco en Donjon. Uco Egmond. Jaren '80. Origineel hand ingeschilderd. Met lijncel. Het formaat is 21 x 29 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:20
Suske en Wiske Originele Tekening van Jerom en Lambik - Dolle Musketiers - Paul Geerts
Suske en Wiske Originele Tekening van Jerom en Lambik - Dolle Musketiers - Paul Geerts
Quasi nieuwstaat
Aangeboden Deze zeer mooie originele tekening in Inkt van Jerom en Lambik uit het verhaal de dolle musketiers. Deze is gemaakt door Paul Geerts. 25cm x 20cm de tekening ze...
Lees verder ►
€ 21,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:27
Stallaert, Dirk - Originele schets pagina - Finding Nemo
Stallaert, Dirk - Originele schets pagina - Finding Nemo
Nieuwstaat Formaat: 43 x 30 cm.
Originele getekende schets in potlood van de strip "Finding Nemo". Getekend door Dirk Stallaert. Formaat papier: 43 x 30 cm. Formaat tekening: 26 x 21 cm U kunt deze...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:33
2x Originele inkleuring. p. 27 + 28. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
2x Originele inkleuring. p. 27 + 28. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Twee originele inkleuringen. Falco en Donjon. Uco Egmond. Jaren '80. Origineel hand ingeschilderd. Met lijncel. Het formaat is 21 x 29 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:38
Originele tekenfilmcel. The Flintstones. Dino + background. Hanna-Barbera. Jaren '60
Originele tekenfilmcel. The Flintstones. Dino + background. Hanna-Barbera. Jaren '60
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Originele gebruikte tekenfilmcel met achtergrond van The Flintstones. Gebruikt voor de tekenfilm serie. Omstreeks begin '60. Het formaat van deze hand ingeschilderde cel is is...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 21:48
Llulzinha-Originele Portugese plaat-Oost Indische inkt
Llulzinha-Originele Portugese plaat-Oost Indische inkt
Nieuwstaat
Luluzinha is een Portugees meisje,stripfiguur en tekenfilmpersonage.(zie ggole) Afmetingen:38 x 26 cm Deze stip verscheen bij nummer 141pagina 05 De plaat is geparafeerd D...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 31-08 - 22:09
Attanasio, Dino - Originele pagina (p.21) - Johnny Goodbye 5 - Klopjacht op een kleuter - (1978)
Attanasio, Dino - Originele pagina (p.21) - Johnny Goodbye 5 - Klopjacht op een kleuter - (1978)
Goede staat mooie ludieke pagina!
Originele pagina van Dino Attanasio voor de reeks Johnny Goodbye. Uitgegeven Oberon 1978 en ook gepubliceerd in Pep 35. Betreft pagina 23 (plaat 21) - uit het album 'Klop...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:15
Mitton, Jean-Yves. Originele (Erotische) pagina (p.23). Messalina 2
Mitton, Jean-Yves. Originele (Erotische) pagina (p.23). Messalina 2
Nieuwstaat Formaat; 21 x 30 cm.
Originele pagina uit de Erotische serie Messalina. Getekend door Mitton. Dit is een zeer fraai gedetailleerde getekende pagina. Deze pagina komt uit het 2e album, en betreft p...
Lees verder ►
€ 35,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:18
Originele tekenfilmcel. Woody Woodpecker. Universal Studios Animatie. Eind jaren '80 begin '90
Originele tekenfilmcel. Woody Woodpecker. Universal Studios Animatie. Eind jaren '80 begin '90
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Originele gebruikte tekenfilmcel van Woody Woodpecker compleet met achtergrond. Een tekenfilm serie uit de Universal Studios. Omstreeks eind jaren '80 begin '90. Het formaat v...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:19
Suske en Wiske - "Vakantieboek" met inkttekening door Paul Geerts - 1987
Suske en Wiske - "Vakantieboek" met inkttekening door Paul Geerts - 1987
Goede staat
Eerste druk. Speciaal album "vakantieboek" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Goede staat. Potloodlijnen nog een beetje zichtbaar, kunnen eventueel uit...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:24
Willy Vandersteen - Originele pagina - Suske en Wiske - Lambiorix (1973)
Willy Vandersteen - Originele pagina - Suske en Wiske - Lambiorix (1973)
Nieuwstaat
Formaat: 31 x 44 cm. - Hertekende versie 1973 Originele pagina van het oorspronkelijk 9e Suske en Wiske-verhaal Lambiorix uit de Vlaamse reeks. Echter hebben ze voor de vie...
Lees verder ►
€ 700,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:42
Suske en Wiske - Luxe editie: De groene splinter 2005 met tekening van Paul Geerts
Suske en Wiske - Luxe editie: De groene splinter 2005 met tekening van Paul Geerts
Quasi nieuwstaat Hardcover - linnen rug
Luxe editie in ongelezen staat Hardcover groot formaat 35 x 27 cm met gele linnen rug. Speciale oplage van 500 exemplaren - 108/500 Inkttekening en gesigneerd door Paul Gee...
Lees verder ►
€ 26,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:45
Tino. Originele (Erotische) pagina. You Finish? Rooie Oortjes 30. 2005.
Tino. Originele (Erotische) pagina. You Finish? Rooie Oortjes 30. 2005.
Nieuwstaat Formaat: 29,8 x 39,8 cm.
Originele pagina uit de serie Rooie Oortjes Getekend door Tino. Deze fraaie pagina komt uit het 30e album. Formaat pagina: 29,8 x 39,8 cm. U kunt deze pagina ook afhal...
Lees verder ►
€ 10,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:49
Originele tekenfilmcel + potlood tekening. ALF: The Animated Series. Begin '90
Originele tekenfilmcel + potlood tekening. ALF: The Animated Series. Begin '90
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Originele gebruikte tekenfilmcel van ALF: The Animated Series. Gebruikt voor de tekenfilm serie. Omstreeks begin '90. Het formaat van deze hand ingeschilderde cel is is 32 x 2...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 20:51
Alice en Leopold - De grote witte olifant met fantekening door Wozniak 1991
Alice en Leopold - De grote witte olifant met fantekening door Wozniak 1991
Zeer goede staat
Alice en Leopold - De grote witte olifant 1 - 1e druk 1991 Softcover Zeer goede staat- ongelezen album. Inclusief fantekening en gesigneerd door Wozniak. De potloodlijnen...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 21:01
Golden City - Wrakkenpiraten met fantekening door Malfin 1999
Golden City - Wrakkenpiraten met fantekening door Malfin 1999
Quasi nieuwstaat Hardcover
Golden City - Wrakkenpiraten - Eerste druk 1999 Hardcover 22.50 x 32.00 cm Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Inclusief potloodtekening en gesigneerd door Malfin
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 21:20
Wijn, Piet. Originele metalen printplaat Douwe Dabbert. Het Verborgen Dierenrijk (p.10). (2012)
Wijn, Piet. Originele metalen printplaat Douwe Dabbert. Het Verborgen Dierenrijk (p.10). (2012)
Quasi nieuwstaat Formaat 34 x 45 cm. - Uitgeverij Barabas
Originele metalen printplaat van Douwe Dabbert "Het Verborgen Dierenrijk" uit 2012. Gebruikt voor het drukproces van de mooie luxe op groot formaat uitgave van Douwe Dabbert u...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 01-09 - 21:51
Lou Smog - Een berg vergeet je niet (4) 1992 - met fantekening van Linthout
Lou Smog - Een berg vergeet je niet (4) 1992 - met fantekening van Linthout
Quasi nieuwstaat
Lou Smog - Een berg vergeet je niet 4 1992 1e druk - softcover met fantekening van G. Van Linthout 1993 - De potloodlijnen zijn nog zichtbaar. Op de achterkant plakt nog ee...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 20:01
2x Originele inkleuring. p. 23 + 24. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
2x Originele inkleuring. p. 23 + 24. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Twee originele inkleuringen. Falco en Donjon. Uco Egmond. Jaren '80. Origineel hand ingeschilderd. Met lijncel. Het formaat is 21 x 29 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 20:15
Buth, Leo de - originele tekening - man en vrouw - jaren 1960
Buth, Leo de - originele tekening - man en vrouw - jaren 1960
Goede staat Formaat ongeveer 25 * 36 cm
Originele tekening in inkt en grijstinten door Buth.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 20:18
Suske en Wiske, originele pagina De Duistere Diamant - 1958 - Willy Vandersteen
Suske en Wiske, originele pagina De Duistere Diamant - 1958 - Willy Vandersteen
Zeer goede staat
Mooie originele pagina door de meester Willy Vandersteen zelf getekend. Betreft een pagina waarop de hoofdfiguren Suske en Wiske, en Tante Sidonia en Lambik zijn te zien. De...
Lees verder ►
€ 4250,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 20:32
Goossens, Eugeen - originele tekening - Suske en Wiske - wenskaart - 1993
Goossens, Eugeen - originele tekening - Suske en Wiske - wenskaart - 1993
Nieuwstaat
Formaat 24 x 32 cm Originele tekening Suske en Wiske door Eugeen Goossens tekening gemaakt voor muzikale wenskaarten voor de firma Mouthaan
Lees verder ►
€ 29,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 20:38
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening door Paul Geerts - 2001
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening door Paul Geerts - 2001
Zeer goede staat
Speciale uitgave van het album "Goud voor Rome" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Zeer goede staat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje zic...
Lees verder ►
€ 16,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 20:39
Suske en Wiske - " Op het eiland Amoras " met inkttekening door Paul Geerts - 1997
Suske en Wiske - " Op het eiland Amoras " met inkttekening door Paul Geerts - 1997
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "Op het eiland Amoras" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beet...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 20:45
Suske en Wiske - Luxe editie: De bronzen sleutel - 2000 met tekening door Paul Geerts
Suske en Wiske - Luxe editie: De bronzen sleutel - 2000 met tekening door Paul Geerts
Quasi nieuwstaat Auteurs exemplaar - Hardcover - linnen rug
Luxe editie in ongelezen staat Hardcover groot formaat 35 x 27 cm met gele linnen rug. Dit is één van de exemplaren die Paul Geerts heeft ontvangen (Hij kreeg er altijd een...
Lees verder ►
€ 27,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:00
2x Originele inkleuring. p. 20 + 21. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
2x Originele inkleuring. p. 20 + 21. Falco en Donjon. Uco Egmond. jaren '80
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Twee originele inkleuringen. Falco en Donjon. Uco Egmond. Jaren '80. Origineel hand ingeschilderd. Met lijncel. Het formaat is 21 x 29 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 5,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:02
Nero - Groot formaat album - De erfenis van Nero - Luxe HC Opl. 50 expl. + mini -SC - 1998
Nero - Groot formaat album - De erfenis van Nero - Luxe HC Opl. 50 expl. + mini -SC - 1998
Zeer goede staat - 35 x 27cm
Hardcover met zwart linnen rug op 50 expl, dit is nummer 11/50. + Bijhorende mini uitgave, met beperkte oplage. de achterkaft heeft een klein duwtje (zie foto) Dit zijn on...
Lees verder ►
€ 32,00
18 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:05
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Mickey Mouse op de ski - (ongeveer 2015/2016)
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Mickey Mouse op de ski - (ongeveer 2015/2016)
Zeer goede staat Formaat: 22 * 14,5 cm - gesigneerd
-Mickey op ski's. Getekend door de Nederlandse Donald Duck tekenares Wilma van den Bosch.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:36
Originele tekenfilmcel. ALF: The Animated Series. Begin '90
Originele tekenfilmcel. ALF: The Animated Series. Begin '90
Nieuwstaat Formaat: 32 x 21 cm
Originele gebruikte tekenfilmcel van ALF: The Animated Series. Gebruikt voor de tekenfilm serie. Omstreeks begin '90. Het formaat van deze hand ingeschilderde cel is is 32 x 2...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:47
Lemercier, Gwendal - originele tekening in kleur - landschap - 2016
Lemercier, Gwendal - originele tekening in kleur - landschap - 2016
Zeer goede staat Formaat ongeveer 17 * 14 cm - gesigneerd
Originele tekening in kleur. Gesigneerd in potlood.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:53
Suske en Wiske - "De sterrenplukkers" met inkttekening door Paul Geerts - 1999
Suske en Wiske - "De sterrenplukkers" met inkttekening door Paul Geerts - 1999
Goede staat
Speciale uitgave van het album "De sterrenplukkers" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. zeer goede staat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje...
Lees verder ►
€ 5,50
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:56
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt + ecoline - Suske en Wiske - De krakende caras
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt + ecoline - Suske en Wiske - De krakende caras
Quasi nieuwstaat op tekenpapier en gesigneerd door Paul Geerts
Originele tekening in inkt + ecoline door Paul Geerts. Betreft een tafereel uit het album "De krakende carcas" - verhaal uit 1992 Ingekaderd met passe-partout met fijn...
Lees verder ►
€ 27,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 03-09 - 21:59
De Katzenjammerkids-Originele plaat
De Katzenjammerkids-Originele plaat
Nieuwstaat
Mooi plaat getekend door de zoon van Rudolf Dirks Groot formaat Cinese inkt
Lees verder ►
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
27-1-2017 16:01:24
Jerom. Nr.7. De vreemde verzameling. Originele pagina. Pagina 11. 1964 - 1965. W. Vandersteen
Jerom. Nr.7. De vreemde verzameling. Originele pagina. Pagina 11. 1964 - 1965. W. Vandersteen
Bijna nieuwstaat
De vreemde verzameling was een van de eerste albums waar de originelen van vrij kwamen. Niet alleen is het album een van de moeilijke uit de reeks maar ook de originelen. Dit...
Lees verder ►
€ 700,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 13:48:12
Thomas Pips De spookrijder. Luxe HC. Met originele plaat. 2002
Thomas Pips De spookrijder. Luxe HC. Met originele plaat. 2002
Nieuwstaat
Hardcover met linnen rug. Eerste druk. Luxe uitgave gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren met originele pagina (32 x 43 cm). Ongekleurd met afwisselend bruine en blauwe i...
Lees verder ►
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 11:30:22
Originele plaat Oktaaf Keunink. Marc Sleen. 1953 - 1954
Originele plaat Oktaaf Keunink. Marc Sleen. 1953 - 1954
Zeer mooie staat
Zeer mooie originele plaat. Vroeger waren ze in het Frans overgezet voor de Franse markt maar deze is terug in het Nederlands. Originelen van Oktaaf worden niet dikwijls aange...
Lees verder ►
€ 400,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Nieuwstaat Nieuwstaat. In lijst
Zeer mooie cover van het allereerste album van Pits en Kaliber uit 1961. Wordt zelden of nooit aangeboden een cover van Bob Mau. Ingelijst en gesigneerd. Zie foto's.
Lees verder ►
€ 1650,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 11:39:51
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
Nieuwstaat
De Rode Ridder De barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat van de Galeislaaf met alle hoofdfiguren. Plaat is gesigneerd door tekenaar Karel Biddeloo . Boek is in Nieuwst...
Lees verder ►
€ 900,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Jommeke De zonnemummie. Originele pagina 11/50 HC
Jommeke De zonnemummie. Originele pagina 11/50 HC
nieuwstaat
De zonnemummie Luxe HC 1 tot 50 dit is nr 11/50. Uit 2004 met origineel Oost Indische inkt. Afmetingen zijn 2 x 20 x 26.5 cm. Een prachtige plaat met alle hoofd personages ero...
Lees verder ►
€ 780,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Piet Fluwijn en Bolleke. Originele pagina. Nr 86 Marc Sleen. 1947
Piet Fluwijn en Bolleke. Originele pagina. Nr 86 Marc Sleen. 1947
Nieuwstaat. In lijst
Een zeer vroeg origineel van Piet fluwijn in lijst. Uit 1947 door Marc Sleen. Afm 19.5 cm op 28 cm.
Lees verder ►
€ 1250,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:13:39
Oktaaf Keunink. Originele plaat. Marc Sleen. 1957 -1958
Oktaaf Keunink. Originele plaat. Marc Sleen. 1957 -1958
Zeer mooi
Zeer mooie originele plaat. In het Nederlands. Dit is nr 214. Van Marc Sleen. Afmetingen zijn 27.5 x 37.5 cm. Vermoedelijk uit het jaar 1957 - 1958. Originelen van Oktaa...
Lees verder ►
€ 400,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Nieuwstaat Etat neuf-Nieuwstaat
La page original de Bouldaldar est de l'histoire"Les fréres Foitrois" Le livre n'est pas inclus.Il à été édité chez Le Coffre à BD La page à tout les personages principaux....
Lees verder ►
€ 350,00
Bestel
Aangeboden
8-12-2016 17:24:41
Mittei¨-portrettekening van Pirothon-2 x gesigneerd
Mittei¨-portrettekening van Pirothon-2 x gesigneerd
Nieuwstaat
Mittei¨heeft het portret getekend van zijn collega Arthur Piroton Bijna A4 formaat Stifttekening
Lees verder ►
€ 35,00
Bestel
Aangeboden
8-12-2016 17:13:56
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Zeer goede staat
Album met dedicace / opdrachttekening in kleur!
Lees verder ►
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
11-12-2016 00:06:35
De Partners - 1 tem 17 + luxe editie + origineel
De Partners - 1 tem 17 + luxe editie + origineel
(Bijna) nieuwstaat in eerste druk
Volledige reeks in eerste druk (met uitzondering van recentste deel 18 - nog verkrijgbaar in iedere striphandel) en nieuwstaat. Deel 15 in zowel gewone editie (zeldzaam!) als...
Lees verder ►
€ 320,00
Bestel
Aangeboden
10-12-2016 23:38:50
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Getekend in inkt
Tekenplaat van het verhaal nr 230 : Lambik Baba (albumuitgave : november 1991) Tekenplaat van Paul Geerts met medewerking van Marc Verhaegen Het betreft de stroken 153...
Lees verder ►
€ 699,00
Bestel
Aangeboden
17-12-2016 21:22:51
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas
Niewstaat + luxe album SOS Kinderdorpen (2015)
Originele tekenplaat van Kris Martens - Pagina 21 uit het Suske en Wiske album "De groffe grapjas", op scenario van Alex Agnew. Uitgegeven in 2015. Inclusief : Groot luxe...
Lees verder ►
€ 385,00
Bestel
Aangeboden
30-12-2016 20:52:47
Willy Vandersteen, Rikki en Wiske, originele pagina uit 1945
Willy Vandersteen, Rikki en Wiske, originele pagina uit 1945
3 originele stroken en 1 reproductie
Originele pagina uit Rikki en Wiske, voorloper van Suske en Wiske, getekend door Willy Vandersteen in 1944/1945. De derde strook is een reproductie van een van de originele...
Lees verder ►
€ 5700,00
Bestel
Aangeboden
8-1-2017 17:51:45
De lustige kapoentjes. Originele pagina. Marc Sleen. 1952
De lustige kapoentjes. Originele pagina. Marc Sleen. 1952
Quasi nieuwstaat Zeldzaam. Vrijwel nieuwstaat
Originele pagina. De lustige kapoentjes. Van Marc Sleen deze is verschenen in 't Kapoentje in februari 1952. afm. 33 cm op 26 cm. Dit is nr 101. Een pagina van de kapoentjes h...
Lees verder ►
€ 1200,00
Bestel
Aangeboden
23-1-2017 16:14:32
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Zeer goede staat
Formaat ongeveer: 34,5 * 31,5 cm (originele pagina) / 21,5 * 19,5 cm (inkleuring) Eén van de eerste pagina's van de Jerom reeks. Pagina 4 van het allereerste Jerom verhaal...
Lees verder ►
€ 750,00
Bestel
Aangeboden
26-5-2017 23:30:50
Kolk, Hanco - Originele tekening in potlood - Gilles de Geus - voorstudie voor 'Heksenjacht' - (1983)
Kolk, Hanco - Originele tekening in potlood - Gilles de Geus - voorstudie voor 'Heksenjacht' - (1983)
Goede staat - gesigneerd door Hanco Kolk
Originele tekening op calqueerpapier (deels vergeeld en ook een beetje geribbeld, zie foto's). Formaat van het calqueerpapier: ca. 24 x 28,5 cm - Gesigneerd (in 2007). Betre...
Lees verder ►
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 11:06:13
Walterell (Laureysens, Walter) - Originele pagina (p.19) + album - Killroy was here 2 - De ark van Teragh - (2005)
Walterell (Laureysens, Walter) - Originele pagina (p.19) + album - Killroy was here 2 - De ark van Teragh - (2005)
Formaat 29,9 x 41,5 cm. - Nieuwstaat
Deze originele pagina (pagina 19) van Walterell komt uit het tweede deel van de reeks 'Killroy was here'. Bij de originele pagina wordt het album meegeleverd. De originele pag...
Lees verder ►
€ 100,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 11:36:46
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij  op doek in olieverf - "Oh Boy''
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij op doek in olieverf - "Oh Boy''
Formaat: 40 x 50 cm. met lijst 44 x 54 cm. Gesign.
Stripillustratie in de Victor Zilverberg-stijl, nu uitgevoerd in olieverf op doek, gesigneerd met VZ, in zeer goede staat. Dit leverde een lossere benadering op van de atoomst...
Lees verder ►
€ 300,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 11:40:51
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.28) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.28) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
Formaat: 32,5 x 50 cm - gesigneerd
Originele pagina in inkt door Gideon Brugman voor het Kommando Moustache verhaal "Opdracht Hong Kong". Goede staat, vouw in het midden van de pagina, niet door de tekening....
Lees verder ►
€ 45,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 19:36:56
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
Formaat: 21,5 * 17 cm
Originele tekening in inkt.
Lees verder ►
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 19:42:03
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Kwik, Kwek en Kwak -  2017
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Kwik, Kwek en Kwak - 2017
Formaat: 15 * 33 cm - gesigneerd
- Kwik, Kwek en Kwak: Vroemmmm, voor Donald Duck Extra 06 Kwaakpagina, 2017.
Lees verder ►
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 22:46:09
Goossens, Eugeen - Originele tekening - 5 jaar stripcentrum Driesen - (1977)
Goossens, Eugeen - Originele tekening - 5 jaar stripcentrum Driesen - (1977)
Formaat 33,5 x 24,4 cm - gesigneerd
Eugeen Goossens was een medewerker van Studio Vandersteen, van 1965 tot 1990. Hij werkte aan de productie van Bessy-verhalen voor de Duitse markt, aan 'De familie Snoek' (nieu...
Lees verder ►
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 22:54:06
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Formaat 33 x 50 cm
Originele pagina Bessy studio Vandersteen Eén van de laatste verschenen Duitse Bessy verhalen - nr 987 Die Boten des bösen Mandarin
Lees verder ►
€ 40,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:01:26
Verschuere, Karel - Originele pagina (p.16) - Bessy - Offer aan de nacht - (1969)
Verschuere, Karel - Originele pagina (p.16) - Bessy - Offer aan de nacht - (1969)
Formaat 34 x 48 cm
Originele pagina Bessy uit het verhaal 78 "Offer aan de nacht" Getekend door Karel Verschuere in 1969 maakte Verschuere nog een korte terugkeer bij studio Vandersteen....
Lees verder ►
€ 70,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:03:44
Hanco Kolk - originele pagina - Suske en Wiske - SOS kinderdorpen - De tollende toverkol - (2016)
Hanco Kolk - originele pagina - Suske en Wiske - SOS kinderdorpen - De tollende toverkol - (2016)
Formaat: 38 * 28 cm
Originele pagina in inkt door Hanco Kolk voor de Nederlandse SOS kinderdorpen uitgave van Suske en Wiske
Lees verder ►
€ 385,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:12:07
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Formaat 35 * 23 cm - gesigneerd
Originele tekening voor Mechtlo. Mechtlo is een geïllustreerd verhaal op scenario van Pieter Van Oudheusden en getekend door Mario Boon. Het boekje werd uitgegeven in een bepe...
Lees verder ►
€ 30,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:21:53
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Twee schetsen op overtrekpapier op een A4 geplakt
Twee schetsen op overtrekpapier die met een klein stukje plakband op een A4 formaat papier geplakt zijn. Tevens toegevoegd een velletje postzegels uit 1991 waar deze schetsen...
Lees verder ►
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:32:43
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Formaat: 28,5 * 21 cm - gesigneerd
Zeldzame originele fantekening in stift door Marc Sleen uit 1976.
Lees verder ►
€ 375,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:41:16
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Formaat 20,5 * 29,5 cm - gesigneerd
Originele potloodtekening op dun overtrekpapier voor 'Sasmira 2 - De valse noot'.
Lees verder ►
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
28-5-2017 08:49:17
  • 1
  • 2