Alle aanbod

110
items gevonden
Aantal items per pagina
  • 1
  • 2
Ivan Petrus Adriaenssens. Elsie en Mairi + mooie fantekening. hc. 1e druk. 2014
Ivan Petrus Adriaenssens. Elsie en Mairi + mooie fantekening. hc. 1e druk. 2014
Quasi nieuwstaat Gesigneerd. Met fraaie ingekleure tekening
Hardcover in quasi nieuwstaat. Kijk goed naar de foto's want die zijn een gedeelte van de beschrijving. (een potloodprijsje is mogelijk) Wordt aangetekend verzonden of kan...
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-05 - 20:30
Mitton, Jean-Yves. Originele pagina (p.23). Vae Victis! 13. Titus Labienus, de strateeg. 2002
Mitton, Jean-Yves. Originele pagina (p.23). Vae Victis! 13. Titus Labienus, de strateeg. 2002
Quasi nieuwstaat Formaat pagina: 29,7 x 42 cm.
Originele pagina uit de serie Vae Victis!. Getekend door Mitton. Dit is een zeer fraai gedetailleerde getekende pagina. Deze pagina komt uit het 13e album, en betreft pagina 2...
Lees verder ►
€ 93,00
23 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-05 - 21:18
Walt Disney. Mickey Mouse. 4x Originele pagina in Bromure. Jaren '70
Walt Disney. Mickey Mouse. 4x Originele pagina in Bromure. Jaren '70
Quasi nieuwstaat Formaat pagina's: 15 x 21 cm.
leuk item voor de Disney verzamelaar. Vier originele pagina's in Bromure. Bromure wil zeggen: een pagina met gedeeltelijk kopie werk aangevuld / met originele tekeningen en of...
Lees verder ►
€ 2,00
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-05 - 21:44
Dino Attanasio - Spaghetti. Originele tekening (kadertje). Jaren '60
Dino Attanasio - Spaghetti. Originele tekening (kadertje). Jaren '60
Quasi nieuwstaat Formaat: 9 x 9 cm.
Origineel kadertje van een verhaal van Spaghetti. Getekend door Dino Attanasio. Geïnkt. Met Franse tekst. Wordt aangetekend verzonden of kan worden afgehaald in onze vernie...
Lees verder ►
€ 5,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 28-05 - 22:31
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De snorrende snor - ingekaderd
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De snorrende snor - ingekaderd
Zeer goede staat Gesigneerd door Paul Geerts
Betreft een ludiek tafereel met Lambik uit "De snorrende Snor Ook op de achterkant gesigneerd "van harte" met de gebruikelijke handtekening van Paul Ingekaderd met passe-pa...
Lees verder ►
€ 51,00
22 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 20:00
Studio Vandersteen - Bessy - 5 opeenvolgende originele pagina's - pag 19 tem 23
Studio Vandersteen - Bessy - 5 opeenvolgende originele pagina's - pag 19 tem 23
Nieuwstaat
Studio Vandersteen - Bessy - 5 opeenvolgende originele pagina's - pag 19 tem 23 Strook 73 tem 92
Lees verder ►
€ 200,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 20:31
Studio Vandersteen - Bessy - 5 opeenvolgende originele pagina's - pag 14 tem 18
Studio Vandersteen - Bessy - 5 opeenvolgende originele pagina's - pag 14 tem 18
Nieuwstaat
Studio Vandersteen - Bessy - 5 opeenvolgende originele pagina's - pag 14 tem 18 Strook 53 tem 72
Lees verder ►
€ 200,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 20:33
Suske en Wiske - " De zeven schaken" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Suske en Wiske - " De zeven schaken" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "De zeven schaken" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetj...
Lees verder ►
€ 5,50
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 21:26
Suske en Wiske - "Bibbergoud" met inkttekening door Paul Geerts - 1998
Suske en Wiske - "Bibbergoud" met inkttekening door Paul Geerts - 1998
Quasi nieuwstaat ongelezen exemplaar
Speciale uitgave van het album "Bibbergoud" met inkttekening en gesigneerd door Paul Geerts. Zeer goede staat - ongelezen album. De potloodlijnen zijn nog een klein beetje...
Lees verder ►
€ 18,00
15 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 21:38
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening van Paul Geerts 2001
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening van Paul Geerts 2001
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "Goud voor Rome" met inkttekening gesigneerd en getekend door Paul Geerts Zeer goede staat - ongelezen album potloodlijnen nog zichtbaar - kun...
Lees verder ►
€ 15,00
17 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 21:48
Bessy 147 - Bestroming over Red River Town - 1e druk met opdrachttekening Walterell
Bessy 147 - Bestroming over Red River Town - 1e druk met opdrachttekening Walterell
Quasi nieuwstaat
Bessy 147 - Bestroming over Red River Town - 1e druk met opdrachttekening Prachtig uitgewerkte opdrachtekening van één van de vroegere medewerkers van Bessy - Walterell
Lees verder ►
€ 19,00
23 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 21:49
Suske en Wiske - De spokenjagers + originele inkt-tekening van Paul Geerts
Suske en Wiske - De spokenjagers + originele inkt-tekening van Paul Geerts
Quasi nieuwstaat Ongelezen exemplaar
Speciale uitgave: Standaard uitgeverij i.s.m. Stripfestival Middelkerke 2002. Voorzien van een zeer mooie originele inkt tekening van Paul Geerts
Lees verder ►
€ 5,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 21:53
Suske en Wiske -  Luxe editie: De Tartaarse helm, De rinoramp, Heilig bloed -2002 met tekening door Paul Geerts
Suske en Wiske - Luxe editie: De Tartaarse helm, De rinoramp, Heilig bloed -2002 met tekening door Paul Geerts
Quasi nieuwstaat linnen rug
Luxe editie in ongelezen staat. Hardcover groot formaat 35 x 27 cm met gele linnen rug. Speciale oplage van 500 exemplaren - 458/500 Inkttekening en gesigneerd door Paul Ge...
Lees verder ►
€ 10,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 22:08
De rode ridder - 104 - De monsterman - 1ste druk - 1983
De rode ridder - 104 - De monsterman - 1ste druk - 1983
Zeer goede staat - Met originele tekening + handtekening (Dédicace)
Originele tekening van de rode ridder met opdracht Van harte voor Stijn. Miniem stempeltje op cover, rug zeer goed, lichte kreukels, vlekjes.
Lees verder ►
€ 3,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 22:16
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De Tartaarse helm - ingekaderd
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De Tartaarse helm - ingekaderd
Zeer goede staat Gesigneerd door Paul Geerts
Betreft een tafereel uit het album "De tartaarse helm" Ingekaderd met passe-partout met fijne bies in Suske en Wiske rood. Tekening op tekenkarton 29 x 20cm Kader is 43 x...
Lees verder ►
€ 61,00
25 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 29-05 - 22:30
Le chant des Malpas-Dedicasse+Ex Libris-Bara enBoisserie-1e druk-hc-(2006)
Le chant des Malpas-Dedicasse+Ex Libris-Bara enBoisserie-1e druk-hc-(2006)
Nieuwstaat
Een prachtig verhaal met een heel mooie tekening van Bara in zwarte stift. Op het tweede blad eengeschreven tekst van de scenarioschrijver Boisserie Uitgeverij Dargaud De e...
Lees verder ►
€ 30,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 06-06 - 03:58
Jerom. Nr.7. De vreemde verzameling. Originele pagina. Pagina 11. 1964 - 1965. W. Vandersteen
Jerom. Nr.7. De vreemde verzameling. Originele pagina. Pagina 11. 1964 - 1965. W. Vandersteen
Quasi nieuwstaat Bijna nieuwstaat
De vreemde verzameling was een van de eerste albums waar de originelen van vrij kwamen. Niet alleen is het album een van de moeilijke uit de reeks maar ook de originelen. Dit...
Lees verder ►
€ 650,00
Aangeboden
28-11-2016 13:48:12
Thomas Pips De spookrijder. Luxe HC. Met originele plaat. 2002
Thomas Pips De spookrijder. Luxe HC. Met originele plaat. 2002
Nieuwstaat
Hardcover met linnen rug. Eerste druk. Luxe uitgave gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren met originele pagina (32 x 43 cm). Ongekleurd met afwisselend bruine en blauwe i...
Lees verder ►
€ 150,00
Aangeboden
28-11-2016 11:30:22
Originele plaat Oktaaf Keunink. Marc Sleen. 1953 - 1954
Originele plaat Oktaaf Keunink. Marc Sleen. 1953 - 1954
Zeer mooie staat
Zeer mooie originele plaat. Vroeger waren ze in het Frans overgezet voor de Franse markt maar deze is terug in het Nederlands. Originelen van Oktaaf worden niet dikwijls aange...
Lees verder ►
€ 400,00
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Nieuwstaat Nieuwstaat. In lijst
Zeer mooie cover van het allereerste album van Pits en Kaliber uit 1961. Wordt zelden of nooit aangeboden een cover van Bob Mau. Ingelijst en gesigneerd. Zie foto's.
Lees verder ►
€ 1250,00
Aangeboden
28-11-2016 11:39:51
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
Nieuwstaat
De Rode Ridder De barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat van de Galeislaaf met alle hoofdfiguren. Plaat is gesigneerd door tekenaar Karel Biddeloo . Boek is in Nieuwst...
Lees verder ►
€ 900,00
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Jommeke De zonnemummie. Originele pagina 11/50 HC
Jommeke De zonnemummie. Originele pagina 11/50 HC
nieuwstaat
De zonnemummie Luxe HC 1 tot 50 dit is nr 11/50. Uit 2004 met origineel Oost Indische inkt. Afmetingen zijn 2 x 20 x 26.5 cm. Een prachtige plaat met alle hoofd personages ero...
Lees verder ►
€ 780,00
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Piet Fluwijn en Bolleke. Originele pagina. Nr 86 Marc Sleen. 1947
Piet Fluwijn en Bolleke. Originele pagina. Nr 86 Marc Sleen. 1947
Nieuwstaat Nieuwstaat. In lijst
Een zeer vroeg origineel van Piet fluwijn in lijst. Uit 1947 door Marc Sleen. Afm 19.5 cm op 28 cm.
Lees verder ►
€ 1100,00
Aangeboden
28-11-2016 14:13:39
Oktaaf Keunink. Originele plaat. Marc Sleen. 1957 -1958
Oktaaf Keunink. Originele plaat. Marc Sleen. 1957 -1958
Zeer mooi
Zeer mooie originele plaat. In het Nederlands. Dit is nr 214. Van Marc Sleen. Afmetingen zijn 27.5 x 37.5 cm. Vermoedelijk uit het jaar 1957 - 1958. Originelen van Oktaa...
Lees verder ►
€ 400,00
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Nieuwstaat Etat neuf-Nieuwstaat
La page original de Bouldaldar est de l'histoire"Les fréres Foitrois" Le livre n'est pas inclus.Il à été édité chez Le Coffre à BD La page à tout les personages principaux....
Lees verder ►
€ 350,00
Aangeboden
8-12-2016 17:24:41
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Zeer goede staat Zeer goede staat
Album met dedicace / opdrachttekening in kleur!
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
11-12-2016 00:06:35
De Partners - originele plaat
De Partners - originele plaat
Nieuwstaat Originele pagina De Partners, album 15 Moordvalken
Nieuwstaat - mooie actievolle pagina met de hoofdpersonages. Extra: Eppo poster. Opgelet - albums op foto niet inbegrepen.
Lees verder ►
€ 275,00
Aangeboden
10-12-2016 23:38:50
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Quasi nieuwstaat Getekend in inkt
Tekenplaat van het verhaal nr 230 : Lambik Baba (albumuitgave : november 1991) Tekenplaat van Paul Geerts met medewerking van Marc Verhaegen Het betreft de stroken 153...
Lees verder ►
€ 749,00
Aangeboden
17-12-2016 21:22:51
Suske en Wiske - 50 jaar emoties - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - 50 jaar emoties - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - 50 jaar emoties Luxe HC album, oblong met linnen rug Uitgegeven in 1995 op 3000 exemplaren. Dit is nummer 1498. Met originele tekening door Paul Geerts -...
Lees verder ►
€ 21,51
Aangeboden
28-12-2016 23:27:33
Suske en Wiske - Nen diere velo - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Nen diere velo - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - Nen diere velo Luxe HC album in blauw fluweel Uitgegeven in 2006 op 500 exemplaren. Dit is nummer 382. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto....
Lees verder ►
€ 46,23
Aangeboden
28-12-2016 23:13:42
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver Luxe hardcover met linnen rug. Uitgegeven in 2001 op 725 exemplaren ter gelegenheid van het 16e Brabants Stripspektakel. Dit is nummer...
Lees verder ►
€ 41,94
Aangeboden
29-12-2016 00:10:14
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 21e Fameuze Fanclubdag in Nieuwegein. Dit is nummer 443. Met...
Lees verder ►
€ 67,74
Aangeboden
29-12-2016 17:53:53
Suske en Wiske - De rammelende rally- Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De rammelende rally- Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De rammelende rally Luxe HC met linnen rug. Uitgegeven in 2002 op 725 exemplaren ter gelegenheid van het 17e Brabantse Stripspektakel. Dit is nummer 388....
Lees verder ►
€ 43,01
Aangeboden
29-12-2016 01:06:16
Suske en Wiske - De Parel in de lotusbloem- Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Parel in de lotusbloem- Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Parel in de lotusbloem Luxe linnen HC Uitgegeven in 1997 op 2000 exemplaren ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de Nederlandse Leprastichting....
Lees verder ►
€ 37,63
Aangeboden
29-12-2016 00:58:34
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Van Zwollem trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Luc Morjaeu - zie foto. Nieuwstaat
Lees verder ►
€ 64,52
Aangeboden
29-12-2016 18:19:07
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Van Zwollem trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Dit is nummer 414. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Nieuws...
Lees verder ►
€ 65,59
Aangeboden
29-12-2016 18:13:55
Suske en Wiske - De boartlike boarre - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De boartlike boarre - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De boartlike boarre Luxe HC album in blauw fluweel. Chat Mort uitgave van De Koddige Kater in het Fries. Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren. Dit is numm...
Lees verder ►
€ 46,24
Aangeboden
28-12-2016 23:51:42
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas
Nieuwstaat Incl. luxe album SOS Kinderdorpen (2015)
Originele tekenplaat van Kris Martens - Pagina 21 uit het Suske en Wiske album "De groffe grapjas", op scenario van Alex Agnew. Uitgegeven in 2015. Inclusief : Groot luxe...
Lees verder ►
€ 413,98
Aangeboden
30-12-2016 20:52:47
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - Het berenbeklag Luxe HC album in rood linnen Uitgegeven in 1999 op 600 exemplaren. Dit is nummer 276. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto....
Lees verder ►
€ 29,03
Aangeboden
28-12-2016 23:40:38
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 21e Fameuze Fanclubdag in Nieuwegein. Dit is nummer 296. Me...
Lees verder ►
€ 66,67
Aangeboden
29-12-2016 00:54:29
Suske en Wiske - Een bij voor jou en mij - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Een bij voor jou en mij - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - Een bij voor jou en mij Luxe HC met linnen rug (zonder honing) Uitgegeven in 2007 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 10e Stripdag in Kalmthout. Dit i...
Lees verder ►
€ 47,31
Aangeboden
29-12-2016 00:35:35
Suske en Wiske - De Botte Botaknol - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Botte Botaknol - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd en met bijlage
Suske en Wiske - De Botte Botaknol Luxe hardcover met linnen rug. Met zakje bloemzaad. Uitgegeven in 2006 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 150e verjaardag van Arbor...
Lees verder ►
€ 45,16
Aangeboden
29-12-2016 00:05:23
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen Luxe HC met linnen rug, in linnen schuifdoos Uitgegeven in 2002 op 700 exemplaren. Dit is nummer 158. Met originele tekening door Pa...
Lees verder ►
€ 40,86
Aangeboden
29-12-2016 18:26:45
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - Het berenbeklag Luxe HC album met linnen rug Uitgegeven in 2007 op 500 exemplaren. Dit is nummer 83. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto....
Lees verder ►
€ 40,86
Aangeboden
28-12-2016 23:36:31
De lustige kapoentjes. Originele pagina. Marc Sleen. 1952
De lustige kapoentjes. Originele pagina. Marc Sleen. 1952
Quasi nieuwstaat Zeldzaam
Originele pagina. De lustige kapoentjes. Van Marc Sleen deze is verschenen in 't Kapoentje in februari 1952. afm. 33 cm op 26 cm. Dit is nr 101. Een pagina van de kapoentjes h...
Lees verder ►
€ 1100,00
Aangeboden
23-1-2017 16:14:32
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Zeer goede staat
Formaat ongeveer: 34,5 * 31,5 cm (originele pagina) / 21,5 * 19,5 cm (inkleuring) Eén van de eerste pagina's van de Jerom reeks. Pagina 4 van het allereerste Jerom verhaal...
Lees verder ►
€ 750,00
Aangeboden
26-5-2017 23:30:50
Kolk, Hanco - Originele tekening in potlood - Gilles de Geus - voorstudie voor 'Heksenjacht' - (1983)
Kolk, Hanco - Originele tekening in potlood - Gilles de Geus - voorstudie voor 'Heksenjacht' - (1983)
Goede staat - gesigneerd door Hanco Kolk
Originele tekening op calqueerpapier (deels vergeeld en ook een beetje geribbeld, zie foto's). Formaat van het calqueerpapier: ca. 24 x 28,5 cm - Gesigneerd (in 2007). Betre...
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
27-5-2017 11:06:13
Walterell (Laureysens, Walter) - Originele pagina (p.19) + album - Killroy was here 2 - De ark van Teragh - (2005)
Walterell (Laureysens, Walter) - Originele pagina (p.19) + album - Killroy was here 2 - De ark van Teragh - (2005)
Formaat 29,9 x 41,5 cm. - Nieuwstaat
Deze originele pagina (pagina 19) van Walterell komt uit het tweede deel van de reeks 'Killroy was here'. Bij de originele pagina wordt het album meegeleverd. De originele pag...
Lees verder ►
€ 100,00
Aangeboden
27-5-2017 11:36:46
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij  op doek in olieverf - "Oh Boy''
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij op doek in olieverf - "Oh Boy''
Formaat: 40 x 50 cm. met lijst 44 x 54 cm. Gesign.
Stripillustratie in de Victor Zilverberg-stijl, nu uitgevoerd in olieverf op doek, gesigneerd met VZ, in zeer goede staat. Dit leverde een lossere benadering op van de atoomst...
Lees verder ►
€ 300,00
Aangeboden
27-5-2017 11:40:51
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.28) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.28) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
Formaat: 32,5 x 50 cm - gesigneerd
Originele pagina in inkt door Gideon Brugman voor het Kommando Moustache verhaal "Opdracht Hong Kong". Goede staat, vouw in het midden van de pagina, niet door de tekening....
Lees verder ►
€ 45,00
Aangeboden
27-5-2017 19:36:56
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
Formaat: 21,5 * 17 cm
Originele tekening in inkt.
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
27-5-2017 19:42:03
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Formaat 33 x 50 cm
Originele pagina Bessy studio Vandersteen Eén van de laatste verschenen Duitse Bessy verhalen - nr 987 Die Boten des bösen Mandarin
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
27-5-2017 23:01:26
Verschuere, Karel - Originele pagina (p.16) - Bessy - Offer aan de nacht - (1969)
Verschuere, Karel - Originele pagina (p.16) - Bessy - Offer aan de nacht - (1969)
Formaat 34 x 48 cm
Originele pagina Bessy uit het verhaal 78 "Offer aan de nacht" Getekend door Karel Verschuere in 1969 maakte Verschuere nog een korte terugkeer bij studio Vandersteen....
Lees verder ►
€ 70,00
Aangeboden
27-5-2017 23:03:44
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Formaat 35 * 23 cm - gesigneerd
Originele tekening voor Mechtlo. Mechtlo is een geïllustreerd verhaal op scenario van Pieter Van Oudheusden en getekend door Mario Boon. Het boekje werd uitgegeven in een bepe...
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
27-5-2017 23:21:53
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Twee schetsen op overtrekpapier op een A4 geplakt
Twee schetsen op overtrekpapier die met een klein stukje plakband op een A4 formaat papier geplakt zijn. Tevens toegevoegd een velletje postzegels uit 1991 waar deze schetsen...
Lees verder ►
€ 150,00
Aangeboden
27-5-2017 23:32:43
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Formaat: 28,5 * 21 cm - gesigneerd
Zeldzame originele fantekening in stift door Marc Sleen uit 1976.
Lees verder ►
€ 375,00
Aangeboden
27-5-2017 23:41:16
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Formaat 20,5 * 29,5 cm - gesigneerd
Originele potloodtekening op dun overtrekpapier voor 'Sasmira 2 - De valse noot'.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 08:49:17
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal 2 - 1955
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal 2 - 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 16 cm
Originele tekening in inkt. Eerste plaatje van strook 38 van verhaal 2 van Don Quichote door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 09:12:50
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal -  ongeveer 1955
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal - ongeveer 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 14 cm - gesigneerd
Originele tekening in inkt voor een Don Quichote verhaal door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 09:17:15
Gideon Brugman - originele tekening in potlood - vrouw
Gideon Brugman - originele tekening in potlood - vrouw
Formaat ongeveer A4 op dun overtrekpapier
Originele potloodschets van een vrouw door Gideon Brugman (tekenaar van onder andere Ambrosius).
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 09:30:54
Luc Cromheecke - originele voorstudie cover - Tom Carbon 7 Tannenbaum - 2012
Luc Cromheecke - originele voorstudie cover - Tom Carbon 7 Tannenbaum - 2012
Formaat ongeveer A4 - gesigneerd
Originele voorstudie in potlood voor de Strip 2000 uitgaven van Tom Carbon 7 Tannenbaum.
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
28-5-2017 09:41:32
Hulet, Daniel - Originele cover - Captain Phoebus - [ca. 1976]
Hulet, Daniel - Originele cover - Captain Phoebus - [ca. 1976]
Formaat: ca. 48 x 36 cm. - Gesigneerd
Zeer groot cover-ontwerp voor een boek uit de Collection Kaleidoscope. In Nederland is het boek niet in die reeks verschenen; ik weet niet of het in België of Frankrijk is u...
Lees verder ►
€ 175,00
Aangeboden
28-5-2017 12:15:31
Marc Verhaeghen - Suske e Wiske - tekening Lambiek in het Zoemende ei - hc - (1999)
Marc Verhaeghen - Suske e Wiske - tekening Lambiek in het Zoemende ei - hc - (1999)
Nieuwstaat
Originele uitgewerkte tekening op achterkant schutblad.
Lees verder ►
€ 45,00
Aangeboden
5-6-2017 14:23:38
Rik Wielheesen - originele tekening in Tara - hc - 1e druk - 2016
Rik Wielheesen - originele tekening in Tara - hc - 1e druk - 2016
Nieuwstaat
Originele tekening in inkt in Tara.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
5-6-2017 14:44:37
Lefranc - Le maitre de l'atome - gesigneerd met tekening - 1e druk - hc - Frans - 2006
Lefranc - Le maitre de l'atome - gesigneerd met tekening - 1e druk - hc - Frans - 2006
Bijna nieuwstaat - gesigneerd
Franse hardcover met originele potloodtekening en 3 maal gesigneerd.
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
5-6-2017 16:27:42
Wozniak - originele tekening gepubliceerd in Draw & Shoot - inclusief boek - 1e druk - hc - 2007
Wozniak - originele tekening gepubliceerd in Draw & Shoot - inclusief boek - 1e druk - hc - 2007
Nieuwstaat
Originele tekening door Olivier Wozniak gepubliceerd in Draw & Shoot. Boek bijgevoegd.
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
5-6-2017 16:34:10
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - viool speler
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - viool speler
Formaat ongeveer A4
Originele fan tekening op los vel papier. Gesigneerd
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
5-6-2017 16:46:35
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - Kowalsky
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - Kowalsky
Formaat ongeveer A4
Originele fan tekening op los vel papier. Gesigneerd
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
5-6-2017 16:51:21
Johan de Moor - Kwik en Flupke - originele tekening - dédicace
Johan de Moor - Kwik en Flupke - originele tekening - dédicace
Formaat ongeveer A4
Originele tekening in stift op los vel A4 papier. Gesigneerd
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
5-6-2017 16:57:46
Overeijnder, Lex - originele strook (s.21) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
Overeijnder, Lex - originele strook (s.21) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
Formaat : ca. 39 x 12,5 cm. - Gesign. 'Alexo'
Originele strook van Lappie Knijn door Alex Overeijnder. Inkt.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
10-6-2017 17:59:16
Overeijnder, Lex - originele strook (s.25) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
Overeijnder, Lex - originele strook (s.25) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
Formaat : ca. 39 x 12,5 cm. - Gesign. 'Alexo'
Originele strook van Lappie Knijn door Alex Overeijnder. Inkt.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
10-6-2017 18:02:14
Brammetje Fok - Originele strook 1425 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Brammetje Fok - Originele strook 1425 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 18:05:50
Brammetje Fok - Originele strook 1424 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Brammetje Fok - Originele strook 1424 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 18:07:53
Brammetje Fok - Originele strook 1417 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Brammetje Fok - Originele strook 1417 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 18:10:56
Walterell (Walter Laureysens) - originele tekening in potlood - dedicace - voor serie Killroy was here
Walterell (Walter Laureysens) - originele tekening in potlood - dedicace - voor serie Killroy was here
Formaat A4
Gesigneerd Walter.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 20:29:56
Desorgher, Daniël - originele tekening in potlood - dedicace - Jimmy van Doren - 2005
Desorgher, Daniël - originele tekening in potlood - dedicace - Jimmy van Doren - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 20:36:49
Dirk Stallaert - originele tekening in stift met kleur - dedicace - 2005
Dirk Stallaert - originele tekening in stift met kleur - dedicace - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 20:39:50
Dick Heins - originele tekening in blauw potlood - dedicace - 2005
Dick Heins - originele tekening in blauw potlood - dedicace - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
10-6-2017 20:43:22
Alex Turk - originele tekening in stift - dedicace - 2005
Alex Turk - originele tekening in stift - dedicace - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
10-6-2017 20:46:03
Verhaeghe, Christian - originele tekening in kleur  - dedicace - 2004
Verhaeghe, Christian - originele tekening in kleur - dedicace - 2004
Formaat A4
Gesigneerd.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 20:55:19
Paul Geerts - originele tekening in stift  - dedicace - Suske en Wiske 239 De Stervende Ster - 2004
Paul Geerts - originele tekening in stift - dedicace - Suske en Wiske 239 De Stervende Ster - 2004
Formaat A4
Gesigneerd. Originele tekening op los vel papier.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
10-6-2017 21:02:23
Dick Heins - originele tekening in stift  - dedicace - Bobo - 2005
Dick Heins - originele tekening in stift - dedicace - Bobo - 2005
Formaat A4
Gesigneerd. Originele tekening op los vel papier.
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
10-6-2017 21:05:15
Desorgher, Martin - originele tekening in kleur  - dedicace - Smurf - Middelkerke -  2005
Desorgher, Martin - originele tekening in kleur - dedicace - Smurf - Middelkerke - 2005
Formaat A4
Gesigneerd. Originele tekening op los vel papier.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
10-6-2017 21:15:29
Schwantz - originele tekening in kleur - dedicace
Schwantz - originele tekening in kleur - dedicace
Formaat A4
Gesigneerd Schwantz
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 21:20:00
Roy Spraakman - gesigneerde prent + originele tekening - dedicace
Roy Spraakman - gesigneerde prent + originele tekening - dedicace
Formaat 2 * A4
Gesigneerde prent met tekeningetje (boven schouder) + originele tekening op los vel papier.
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
10-6-2017 21:30:21
Ron van Riet - originele tekening in potlood - dedicace - Robert en Bertrand
Ron van Riet - originele tekening in potlood - dedicace - Robert en Bertrand
Formaat A4
Gesigneerd Ron van Riet
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 21:36:11
Baard en Kale. De schim van de Samoerai. Originele inkleuring van cover. Formaat (37x27). Will (Willy Maltaite). (1983).
Baard en Kale. De schim van de Samoerai. Originele inkleuring van cover. Formaat (37x27). Will (Willy Maltaite). (1983).
Quasi nieuwstaat
Van het album - Koenraad Vlamoog komt terug en De schim van de Samoerai - zijn door Will (Willy Maltaite) ooit 2 verschillende versie's van de inkleuring van de cover gemaakt...
Lees verder ►
€ 225,00
Aangeboden
17-6-2017 15:36:29
Baard en Kale. De schim van de Samoerai. Originele inkleuring van cover. Alternatieve versie. Formaat (37x27). Will (Willy Maltaite). (1983).
Baard en Kale. De schim van de Samoerai. Originele inkleuring van cover. Alternatieve versie. Formaat (37x27). Will (Willy Maltaite). (1983).
Quasi nieuwstaat
Van het album - Koenraad Vlamoog komt terug en De schim van de Samoerai - zijn door Will (Willy Maltaite) ooit 2 verschillende versie's van de inkleuring van de cover gemaakt...
Lees verder ►
€ 225,00
Aangeboden
17-6-2017 15:37:56
Rik Ringers, "K.O. in 9 rounds" - Lombard, sc, 1e druk (1980)
Rik Ringers, "K.O. in 9 rounds" - Lombard, sc, 1e druk (1980)
Redelijke staat - met opdrachttekening door Tibet
Softcover-uitgave. Album verkeert in redelijke staat, omdat het achteraan ooit nat is geworden en daardoor licht gegolfd is in de onderste helft. Tevens is wat verkleuring zic...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Agent 212, "Fluitje van een cent" - Kox en Cauvin - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Agent 212, "Fluitje van een cent" - Kox en Cauvin - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Redelijke staat tot goede staat - met opdrachttekening
Album verkeert in redelijke tot goede staat. Frontcover is prima, met lichte schaafsporen aan de randen, maar de backcover vertoont boveanaan een kleine inscheuring en een ste...
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Bob Morane, "Les tours de cristal" - Vernes en Attanasio - Lefrancq, HC, 1e druk heruitgave (1991)
Bob Morane, "Les tours de cristal" - Vernes en Attanasio - Lefrancq, HC, 1e druk heruitgave (1991)
Zeer goede staat - met uitgewerkte opdrachttekening
Franstalig hardcover album, op de binnnenzijde van het schutblad en de titelpagina door Attanasio voorzien van een mooie, in kleur uitgewerkte dédicace in inkt en aquarel.
Lees verder ►
€ 90,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Zetari, "De dromende god" - Martin Lodewijk - Lombard, sc, 1e druk (1988)
Zetari, "De dromende god" - Martin Lodewijk - Lombard, sc, 1e druk (1988)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening (Agent 327)
Softcover album in bijna-nieuwstaat en is binnenin door Lodewijk voorzien van een dédicace met afbeelding van Agent 327.
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Clifton 7, "Sir Jason" - Turk en De Groot - Lombard, sc, 1e druk (1982)
Clifton 7, "Sir Jason" - Turk en De Groot - Lombard, sc, 1e druk (1982)
Zeer goede staat - met opdrachttekening
Softcover album met licht geschaafde randen. Is op de binnenzijde van de frontcover door Turk voorzien van een mooie dédicace in viltstift. Tevens een gesigneerde tekstopdrach...
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Luc Orient 2, "De bevroren zombies" - Paape en Greg Dupuis, sc, 1e druk (1970)
Luc Orient 2, "De bevroren zombies" - Paape en Greg Dupuis, sc, 1e druk (1970)
Matige staat - met opdrachttekening
Album verkeert in matige staat, met algemene leeskreukjes en schaafsporen, en enkele kleine beachidiginen zoals een inscheuring van 1,50cm bovenaan de backcover. Op de binne...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
De koningsstrijders 1 - Cothias en Rouge - Big Balloon, sc, 1e druk (1987)
De koningsstrijders 1 - Cothias en Rouge - Big Balloon, sc, 1e druk (1987)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening (Red Dust)
Album verkeert in bijna nieuwstaat en is binnenin door Rouge voorzien van een dédicace in inkt. De afgebeelde figuur is Red Dust uit de reeks Comanche, waarvan Rouge een aanta...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Bezette stad 1, "Cedrus" - Matton en Verhaeghe - Talent, sc, 2e druk (1993)
Bezette stad 1, "Cedrus" - Matton en Verhaeghe - Talent, sc, 2e druk (1993)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening in kleur
Album is quasi-nieuw en het werd op de binnenzijde van de titelpagina door Verhaeghe voorzien van een dédicace in inkt en aquarel. Werd tevens gesigneerd door scenarist Matton...
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Lou Smog, "De vervloekte haven" - Lombard, sc, 1e druk (1990)
Lou Smog, "De vervloekte haven" - Lombard, sc, 1e druk (1990)
Zeer goede staat - met opdrachttekening door Van Linthout
Album verkeert in zeer geode staat, met lichte leessporen, en het werd op de binnenzijde van de frontcover door Van Linthout voorzien van een dédicace in potlood en inkt.
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Jojo 2, "Op de vlucht" - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Jojo 2, "Op de vlucht" - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Quasi nieuwstaat - gesigneerd
Album is quasi-nieuw en op de binnenzijde door Geerts voorzien van een tekstopdracht.
Lees verder ►
€ 12,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Kroniek der Guldensporenslag 1, "Herfst" - Talent, sc, 1e druk (1994)
Kroniek der Guldensporenslag 1, "Herfst" - Talent, sc, 1e druk (1994)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening door Verhaeghe
Album verkeert in bijna nieuwstaat, met adresstempeltje van een vorige eigenaar binnenin. Werd door de tekenaar voorzien van een dédicace in inkt.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Rourke 1, "Een mooie dood" - MArvano - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Rourke 1, "Een mooie dood" - MArvano - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Goede staat - gesigneerd
Album verkeert in goede staat met leessporen, o.a. wat geschaafde rug en randen. Het werd op de binnenzijde van de frontcover gesigneerd door Marvano. Wordt aangebdoen met bij...
Lees verder ►
€ 12,50
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
  • 1
  • 2