Alle aanbod

179
items gevonden
Aantal items per pagina
  • 1
  • 2
Geerts, Paul - Originele tekening - Suske en Wiske - Beter voor Bert - ingekaderd
Geerts, Paul - Originele tekening - Suske en Wiske - Beter voor Bert - ingekaderd
Zeer goede staat Gesigneerd door Paul Geerts
Betreft scene uit het album "Beter voor Bert" De originele tekening is uitgevoerd in inkt en ingekleurd met ecoline een verhaal uit 1983 - speciaal gemaakt voor het rode kru...
Lees verder ►
€ 125,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-09 - 20:02
Suske en Wiske - Paul Geerts - Originele tekening -  "De lachende wolf"
Suske en Wiske - Paul Geerts - Originele tekening - "De lachende wolf"
Zeer goede staat uitgevoerd in inkt - gesigneerd - ingekaderd
Originele tekening uitgevoerd op dik tekenkarton van scene uit "De lachende wolf". Verhaal uit 1953 Ingekaderd met passe-partout Afmetingen kader: 34 x 24cm Afmetingen tek...
Lees verder ►
€ 86,00
23 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-09 - 20:31
Suske en Wiske - Originele tekening  - Jerom - op A4 door Eric De Rop.
Suske en Wiske - Originele tekening - Jerom - op A4 door Eric De Rop.
Nieuwstaat
Originele tekening op A4 door Eric De Rop. Eric De Rop is geboren in 1954 in Wilrijk. De Rop is een Vlaams striptekenaar en inkter. Hij werkte zo'n 43 jaar aan de strips va...
Lees verder ►
€ 28,00
15 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-09 - 20:35
Suske en Wiske - Paul Geerts - Grote originele tekening -  "De edele elfen"
Suske en Wiske - Paul Geerts - Grote originele tekening - "De edele elfen"
Zeer goede staat uitgevoerd in inkt - gesigneerd - ingekaderd
Groteriginele tekening uitgevoerd op dik tekenkarton van scene uit "De lachende wolf". Verhaal uit 1953 Ingekaderd met passe-partout Afmetingen kader: 44 x 33cm Afmetingen...
Lees verder ►
€ 70,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-09 - 20:56
Originele schets met Messi, Ronaldo, Robben, Suarez, Neymar en Löw - door Charel Cambre
Originele schets met Messi, Ronaldo, Robben, Suarez, Neymar en Löw - door Charel Cambre
Nieuwstaat
Originele schets op A4 met Messi, Ronaldo, Robben, Suarez, Neymar en Löw door Charel Cambre. Schets is gepubliceerd in Sportmagazine Afdruk van hoe de gepubliceerde tekening...
Lees verder ►
€ 8,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-09 - 21:49
Baard en Kale - De vergeten tempel  - sc - eerste druk 1981 - met originele tekening
Baard en Kale - De vergeten tempel - sc - eerste druk 1981 - met originele tekening
Zeer goede staat
Prachtige tekening van Will in deze eerste druk van Baard en Kale. De cover lijkt een beetje verkleurd door het liggen,het wit is geen maagdelijk wit meer.....rug volledig in...
Lees verder ►
€ 22,50
16 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-09 - 22:08
Geerts, Paul - Grote originele tekening - Suske en Wiske - De kleine postruiter - ingekaderd
Geerts, Paul - Grote originele tekening - Suske en Wiske - De kleine postruiter - ingekaderd
Zeer goede staat Gesigneerd door Paul Geerts
Betreft scene uit het album "De kleine postruiter" De originele tekening is uitgevoerd in inkt en ingekleurd met ecoline een verhaal uit 1990 2x gesigneerd door Paul Geerts...
Lees verder ►
€ 200,00
29 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 22-09 - 22:22
Suske en Wiske - "Bibbergoud" met inkttekening door Paul Geerts - 1998
Suske en Wiske - "Bibbergoud" met inkttekening door Paul Geerts - 1998
Quasi nieuwstaat ongelezen exemplaar
Speciale uitgave van het album "Bibbergoud" met inkttekening en gesigneerd door Paul Geerts. Zeer goede staat - ongelezen album. De potloodlijnen zijn nog een klein beetje...
Lees verder ►
€ 20,00
17 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 20:22
Nero - De Klassieke Avonturen Van Nero - sc -  De Bronnen Van Sing Song Li + Originele Tekening
Nero - De Klassieke Avonturen Van Nero - sc - De Bronnen Van Sing Song Li + Originele Tekening
Quasi nieuwstaat
De Klassieke Avonturen Van Nero / De Bronnen Van Sing Song Li + Prachtige Originele Tekening Quasi nieuwstaat Prachtige Originele Tekening Tekening door Al Severin Nero P...
Lees verder ►
€ 21,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 20:51
Suske en Wiske - Nr. 22. De speelgoedzaaier - 1e druk 1954 - Vlaamse reeks
Suske en Wiske - Nr. 22. De speelgoedzaaier - 1e druk 1954 - Vlaamse reeks
Redelijke staat
Dit album oogt mooi doch enkele te vernoemen minpunten; allereerst heeft een jonge eigenaar in minuscuul schrift naam en adres gezet bovenaan de cover. De rug staat beneden ca...
Lees verder ►
€ 5,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 21:02
 Nero - De Klassieke Avonturen Van Nero - sc - De Blauwe Toekan + originele Tekening
Nero - De Klassieke Avonturen Van Nero - sc - De Blauwe Toekan + originele Tekening
Quasi nieuwstaat
De Klassieke Avonturen Van Nero / De Blauwe Toekan + Prachtige Originele Tekening Quasi nieuwstaat Nero De Blauwe Toekan Prachtige Originele Tekening Tekening door Al Sev...
Lees verder ►
€ 21,00
12 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 21:08
De Rode Ridder-Originele tekening Claus
De Rode Ridder-Originele tekening Claus
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Oostindische inkt
Lees verder ►
€ 12,00
12 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 21:23
Druuna  - 3 x HC - Volwassen strips - Met Mandragora, Creatura en Carnivora
Druuna - 3 x HC - Volwassen strips - Met Mandragora, Creatura en Carnivora
Quasi nieuwstaat
Lot met 3 albums in hardcover. Allen getekend door Serpieri en in quasi nieuwstaat. Druuna Mandragora van Paolo Eleuteri Serpieri Hardcover. Prachtig boek , mooi ingekleu...
Lees verder ►
€ 10,50
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 21:47
Sandron-Originele tekening van Sandron-Gekleurd-(2007è)
Sandron-Originele tekening van Sandron-Gekleurd-(2007è)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Originele inkleuring handtekening en jaartal van de auteur
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 21:53
Franka-Originele potloodtekening-H.Kuijpers-(2009)
Franka-Originele potloodtekening-H.Kuijpers-(2009)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4 Dik papier
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 22:05
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening van Paul Geerts 2001
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening van Paul Geerts 2001
Zeer goede staat softcover
Speciale uitgave van het album "Goud voor Rome" met inkttekening van Wiske gesigneerd en getekend door Paul Geerts in 2001. Zeer goede staat - ongelezen album. Potloodlijnen...
Lees verder ►
€ 13,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 23-09 - 22:32
Originele dedicasse van Pierrick-Colinet en De Morel-jaartal onbekend
Originele dedicasse van Pierrick-Colinet en De Morel-jaartal onbekend
Quasi nieuwstaat
Tekening met zwarte en rode stift. Jaartal onbekend
Lees verder ►
€ 10,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-09 - 16:50
Robert en Bertrand. Luxe trilogie + Originele pagina De val van de Feniks. 1e druk. 2018
Robert en Bertrand. Luxe trilogie + Originele pagina De val van de Feniks. 1e druk. 2018
Nieuwstaat - Groot formaat - Ron van Riet.
Luxe album van stripwinkel Barabas uitgegeven door De Standaard Uitgeverij op 105 exemplaren. Luxe trilogie met de verhalen : De terugkeer van Leonardo. De val van de Fenik...
Lees verder ►
€ 300,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-09 - 21:45
Originele tekening van J.L.Pesch-(1997)
Originele tekening van J.L.Pesch-(1997)
Nieuwstaat Gesigneerd
Formaat A4
Lees verder ►
€ 10,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-09 - 13:24
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Quasi nieuwstaat Uniek stuk
Leuke gesigneerde prent originele inkleuring van een pagina uit de reeks Nino van de hand van Dirk Stallaert. Verzendingen enkel met track en trace als pakket en extra...
Lees verder ►
€ 5,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-09 - 19:43
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Quasi nieuwstaat Uniek stuk
Leuke gesigneerde prent originele inkleuring van een pagina uit de reeks Nino van de hand van Dirk Stallaert. Verzendingen enkel met track en trace als pakket en extra...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-09 - 20:26
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Quasi nieuwstaat
Leuke gesigneerde prent originele inkleuring van een pagina uit de reeks Nino van de hand van Dirk Stallaert. Verzendingen enkel met track en trace als pakket en extra...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-09 - 21:04
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Quasi nieuwstaat Uniek stuk
Leuke gesigneerde prent originele inkleuring van een pagina uit de reeks Nino van de hand van Dirk Stallaert. Verzendingen enkel met track en trace als pakket en extra...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-09 - 21:06
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Quasi nieuwstaat Uniek stuk
Leuke gesigneerde prent originele inkleuring van een pagina uit de reeks Nino van de hand van Dirk Stallaert. Verzendingen enkel met track en trace als pakket en extra v...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-09 - 21:33
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Nino - D. Stallaert - Inkleuring originele pagina - Formaat (32x23).
Quasi nieuwstaat Uniek stuk
Leuke gesigneerde prent originele inkleuring van een pagina uit de reeks Nino van de hand van Dirk Stallaert. Verzendingen enkel met track en trace als pakket en extra...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-09 - 21:52
Klein Suske en Wiske 3 + 8 met fraaie fan-tekening - sc - Eerste Druk
Klein Suske en Wiske 3 + 8 met fraaie fan-tekening - sc - Eerste Druk
Zeer goede staat Jeff Broeckx
Twee albums voorzien van een fraaie fan-tekening door Jeff Broeckx. In perfecte staat. Dit lot wordt aangetekend verzonden of u kunt dit lot ophalen in onze stripwinkel in...
Lees verder ►
€ 4,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 20:09
Charles Jarry - Costa 6 - Met fraaie fantekening - hc - 1e druk - 1993
Charles Jarry - Costa 6 - Met fraaie fantekening - hc - 1e druk - 1993
Zeer goede staat Gesigneerd Ch. Jarry
Hardcover uitgave - Voorzien van fraaie tekening en gesigneerd. Album in perfecte staat. Dit lot wordt aangetekend verzonden of u kunt dit lot ophalen in onze stripwinkel...
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 20:34
Marc Verhaegen - V-Bommen op Antwerpen - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Marc Verhaegen - V-Bommen op Antwerpen - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:29
Mark Harrison - Durham Red - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Mark Harrison - Durham Red - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:31
Rafael Morales - De reizen van Alex - Egypte 1 - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Rafael Morales - De reizen van Alex - Egypte 1 - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:35
Steven Dupré - Kaamelott - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Steven Dupré - Kaamelott - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:36
Hachel - Benjamin - Van Alle Markten Thuis - Arcadia Archief - 1x hc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Hachel - Benjamin - Van Alle Markten Thuis - Arcadia Archief - 1x hc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:38
Dick Heins - In Hogere Sferen + Babe Team - 2x sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Dick Heins - In Hogere Sferen + Babe Team - 2x sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album heeft wat leessporen, voorts in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:40
Martin Lodewijk - Agent 327 - fraaie fantekening op A4
Martin Lodewijk - Agent 327 - fraaie fantekening op A4
Quasi nieuwstaat Gesigneerd Martin Lodewijk
Fraaie gestileerde tekening, gesigneerd op A4. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:42
Thomas Du Caju - Kiekeboe 124 - Stinkend Rijk - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Thomas Du Caju - Kiekeboe 124 - Stinkend Rijk - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album heeft wat leessporen, voorts in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:44
Marc de Bel - Boeboeks + poster - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Marc de Bel - Boeboeks + poster - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:47
Franquin - Modeste et Pompn R4 - 1x hc - 1e druk - Gesigneerd Franquin
Franquin - Modeste et Pompn R4 - 1x hc - 1e druk - Gesigneerd Franquin
Goede staat Gesigneerd
Album is gesigneerd door Franquin. Album met wat leessporen staat. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:48
Hendrik J. Vos - De quark-Generator - hc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Hendrik J. Vos - De quark-Generator - hc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:49
Originele tekenfilm-cel - gebruikt in de Jaren '90
Originele tekenfilm-cel - gebruikt in de Jaren '90
Quasi nieuwstaat Originele gebruikte tekenfilm-cel
Originele gebruikte tekenfilm-cel. Deze cel is origineel en hand-geschilderd. De cel heeft deelgenomen aan het productie proces van het maken van een tekenfilm. Formaat cel...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:52
Fred de Wit - De Gezellen van Ambarro - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Fred de Wit - De Gezellen van Ambarro - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album heeft wat leessporen, voorts in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:55
Originele tekenfilm-cel - ALF: The Animated Series - Jaren '90
Originele tekenfilm-cel - ALF: The Animated Series - Jaren '90
Quasi nieuwstaat Originele gebruikte tekenfilm-cel
Originele gebruikte tekenfilm-cel. Deze cel is origineel en hand-geschilderd. De cel heeft deelgenomen aan het productie proces van het maken van een tekenfilm. Formaat cel...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:57
Wasterlain - Dokter Zwitser - De Betoverde Pompoenen - Arcadia Archief - 1x hc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Wasterlain - Dokter Zwitser - De Betoverde Pompoenen - Arcadia Archief - 1x hc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 21:59
Luc Morjaeu - Rafke de Raaf in Nesten - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Luc Morjaeu - Rafke de Raaf in Nesten - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is in zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:01
Originele tekenfilm-cel - ALF: The Animated Series - Jaren '90
Originele tekenfilm-cel - ALF: The Animated Series - Jaren '90
Quasi nieuwstaat Originele gebruikte tekenfilm-cel
Originele gebruikte tekenfilm-cel. Deze cel is origineel en hand-geschilderd. De cel heeft deelgenomen aan het productie proces van het maken van een tekenfilm. Formaat cel...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:06
Sels - Zilverpijl 1- De Medicijngordel - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Sels - Zilverpijl 1- De Medicijngordel - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album heeft wat leessporen, voorts in goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verz...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:10
Originele tekenfilm-cel - The Mighty Ducks - Jaren '90
Originele tekenfilm-cel - The Mighty Ducks - Jaren '90
Quasi nieuwstaat Originele gebruikte tekenfilm-cel
Originele gebruikte tekenfilm-cel. Deze cel is origineel en hand-geschilderd. De cel heeft deelgenomen aan het productie proces van het maken van een tekenfilm. Formaat cel...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:19
Theo van den Boogaard + Sjef van Oekel - Sjef van Oekel in de Bocht - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Theo van den Boogaard + Sjef van Oekel - Sjef van Oekel in de Bocht - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd door Sjef van Oekel en Theo van den Boogaard. Het album heeft wat leessporen, voorts in goede staat. Kopie van de tekenin...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:25
Originele tekenfilm-cel - Woody Woodpecker + kopie achtergrond - Jaren '80
Originele tekenfilm-cel - Woody Woodpecker + kopie achtergrond - Jaren '80
Quasi nieuwstaat Originele gebruikte tekenfilm-cel
Originele gebruikte tekenfilm-cel. Deze cel is origineel en hand-geschilderd. De cel heeft deelgenomen aan het productie proces van het maken van een tekenfilm. Formaat cel...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:28
Francois Walthery - Tchantchés - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Francois Walthery - Tchantchés - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Zeer goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album is een zeer goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verzonden.
Lees verder ►
€ 5,00
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:33
Originele tekenfilm-cel - Walt Disney - De Gummiberen - Jaren '80
Originele tekenfilm-cel - Walt Disney - De Gummiberen - Jaren '80
Quasi nieuwstaat Originele gebruikte tekenfilm-cel
Originele gebruikte tekenfilm-cel. Deze cel is origineel en hand-geschilderd. De cel heeft deelgenomen aan het productie proces van het maken van een tekenfilm. Formaat cel...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:37
Theo van den Boogaard - Jan Alleman kan d'er wat van - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Theo van den Boogaard - Jan Alleman kan d'er wat van - sc - 1e druk - Met fraaie fantekening
Goede staat Gesigneerd en voorzien van fantekening
Album is voorzien van een fraaie tekening, gesigneerd. Het album heeft wat leessporen, voorts in goede staat. Kopie van de tekening zit bij het lot. Wordt aangetekend verz...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-09 - 22:42
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Nieuwstaat Nieuwstaat. In lijst
Zeer mooie cover van het allereerste album van Pits en Kaliber uit 1961. Wordt zelden of nooit aangeboden een cover van Bob Mau. Ingelijst en gesigneerd. Zie foto's.
Lees verder ►
€ 1250,00
Aangeboden
28-11-2016 11:39:51
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Nieuwstaat Etat neuf-Nieuwstaat
La page original de Bouldaldar est de l'histoire"Les fréres Foitrois" Le livre n'est pas inclus.Il à été édité chez Le Coffre à BD La page à tout les personages principaux....
Lees verder ►
€ 350,00
Aangeboden
8-12-2016 17:24:41
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Zeer goede staat Zeer goede staat
Album met dedicace / opdrachttekening in kleur!
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
11-12-2016 00:06:35
De Partners - originele plaat
De Partners - originele plaat
Nieuwstaat Originele pagina De Partners, album 15 Moordvalken
Nieuwstaat - mooie actievolle pagina met de hoofdpersonages. Extra: Eppo poster. Opgelet - albums op foto niet inbegrepen.
Lees verder ►
€ 275,00
Aangeboden
10-12-2016 23:38:50
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Quasi nieuwstaat Getekend in inkt
Tekenplaat van het verhaal nr 230 : Lambik Baba (albumuitgave : november 1991) Tekenplaat van Paul Geerts met medewerking van Marc Verhaegen Het betreft de stroken 153...
Lees verder ►
€ 749,00
Aangeboden
17-12-2016 21:22:51
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver Luxe hardcover met linnen rug. Uitgegeven in 2001 op 725 exemplaren ter gelegenheid van het 16e Brabants Stripspektakel. Dit is nummer...
Lees verder ►
€ 42,00
Aangeboden
29-12-2016 00:10:14
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 21e Fameuze Fanclubdag in Nieuwegein. Dit is nummer 443. Met...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
29-12-2016 17:53:53
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Luxe linnen HC Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Luc Morjaeu - zie foto.
Lees verder ►
€ 59,00
Aangeboden
29-12-2016 18:19:07
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Van Zwollem trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Dit is nummer 414. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Nieuws...
Lees verder ►
€ 58,00
Aangeboden
29-12-2016 18:13:55
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas - Mét luxe
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas - Mét luxe
Nieuwstaat Incl. luxe album SOS Kinderdorpen (2015)
Originele tekenplaat van Kris Martens - Pagina 21 uit het Suske en Wiske album "De groffe grapjas", op scenario van Alex Agnew. Uitgegeven in 2015. Inclusief : Groot luxe...
Lees verder ►
€ 370,00
Aangeboden
30-12-2016 20:52:47
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 21e Fameuze Fanclubdag in Nieuwegein. Dit is nummer 296. Me...
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
29-12-2016 00:54:29
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen - Met originele tekening door Paul Geerts
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen - Met originele tekening door Paul Geerts
Nieuwstaat HC met linnen rug in linnen schuifdoos
Uitgegeven in 2002 op 700 exemplaren. Dit is nummer 158.
Lees verder ►
€ 39,00
Aangeboden
29-12-2016 18:26:45
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Zeer goede staat
Formaat ongeveer: 34,5 * 31,5 cm (originele pagina) / 21,5 * 19,5 cm (inkleuring) Eén van de eerste pagina's van de Jerom reeks. Pagina 4 van het allereerste Jerom verhaal...
Lees verder ►
€ 750,00
Aangeboden
26-5-2017 23:30:50
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij  op doek in olieverf - "Oh Boy''
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij op doek in olieverf - "Oh Boy''
Formaat: 40 x 50 cm. met lijst 44 x 54 cm. Gesign.
Stripillustratie in de Victor Zilverberg-stijl, nu uitgevoerd in olieverf op doek, gesigneerd met VZ, in zeer goede staat. Dit leverde een lossere benadering op van de atoomst...
Lees verder ►
€ 300,00
Aangeboden
27-5-2017 11:40:51
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
Formaat: 21,5 * 17 cm
Originele tekening in inkt.
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
27-5-2017 19:42:03
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Formaat 33 x 50 cm
Originele pagina Bessy studio Vandersteen Eén van de laatste verschenen Duitse Bessy verhalen - nr 987 Die Boten des bösen Mandarin
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
27-5-2017 23:01:26
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Formaat 35 * 23 cm - gesigneerd
Originele tekening voor Mechtlo. Mechtlo is een geïllustreerd verhaal op scenario van Pieter Van Oudheusden en getekend door Mario Boon. Het boekje werd uitgegeven in een bepe...
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
27-5-2017 23:21:53
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Twee schetsen op overtrekpapier op een A4 geplakt
Twee schetsen op overtrekpapier die met een klein stukje plakband op een A4 formaat papier geplakt zijn. Tevens toegevoegd een velletje postzegels uit 1991 waar deze schetsen...
Lees verder ►
€ 150,00
Aangeboden
27-5-2017 23:32:43
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Formaat: 28,5 * 21 cm - gesigneerd
Zeldzame originele fantekening in stift door Marc Sleen uit 1976.
Lees verder ►
€ 375,00
Aangeboden
27-5-2017 23:41:16
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Formaat 20,5 * 29,5 cm - gesigneerd
Originele potloodtekening op dun overtrekpapier voor 'Sasmira 2 - De valse noot'.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 08:49:17
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal 2 - 1955
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal 2 - 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 16 cm
Originele tekening in inkt. Eerste plaatje van strook 38 van verhaal 2 van Don Quichote door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 09:12:50
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal -  ongeveer 1955
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal - ongeveer 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 14 cm - gesigneerd
Originele tekening in inkt voor een Don Quichote verhaal door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 09:17:15
Gideon Brugman - originele tekening in potlood - vrouw
Gideon Brugman - originele tekening in potlood - vrouw
Formaat ongeveer A4 op dun overtrekpapier
Originele potloodschets van een vrouw door Gideon Brugman (tekenaar van onder andere Ambrosius).
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
28-5-2017 09:30:54
Luc Cromheecke - originele voorstudie cover - Tom Carbon 7 Tannenbaum - 2012
Luc Cromheecke - originele voorstudie cover - Tom Carbon 7 Tannenbaum - 2012
Formaat ongeveer A4 - gesigneerd
Originele voorstudie in potlood voor de Strip 2000 uitgaven van Tom Carbon 7 Tannenbaum.
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
28-5-2017 09:41:32
Hulet, Daniel - Originele cover - Captain Phoebus - [ca. 1976]
Hulet, Daniel - Originele cover - Captain Phoebus - [ca. 1976]
Formaat: ca. 48 x 36 cm. - Gesigneerd
Zeer groot cover-ontwerp voor een boek uit de Collection Kaleidoscope. In Nederland is het boek niet in die reeks verschenen; ik weet niet of het in België of Frankrijk is u...
Lees verder ►
€ 175,00
Aangeboden
28-5-2017 12:15:31
Rik Wielheesen - originele tekening in Tara - hc - 1e druk - 2016
Rik Wielheesen - originele tekening in Tara - hc - 1e druk - 2016
Nieuwstaat
Originele tekening in inkt in Tara.
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
5-6-2017 14:44:37
Wozniak - originele tekening gepubliceerd in Draw & Shoot - inclusief boek - 1e druk - hc - 2007
Wozniak - originele tekening gepubliceerd in Draw & Shoot - inclusief boek - 1e druk - hc - 2007
Nieuwstaat
Originele tekening door Olivier Wozniak gepubliceerd in Draw & Shoot. Boek bijgevoegd.
Lees verder ►
€ 65,00
Aangeboden
5-6-2017 16:34:10
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - viool speler
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - viool speler
Formaat ongeveer A4
Originele fan tekening op los vel papier. Gesigneerd
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
5-6-2017 16:46:35
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - Kowalsky
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - Kowalsky
Formaat ongeveer A4
Originele fan tekening op los vel papier. Gesigneerd
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
5-6-2017 16:51:21
Johan de Moor - Kwik en Flupke - originele tekening - dédicace
Johan de Moor - Kwik en Flupke - originele tekening - dédicace
Formaat ongeveer A4
Originele tekening in stift op los vel A4 papier. Gesigneerd
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
5-6-2017 16:57:46
Brammetje Fok - Originele strook 1425 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Brammetje Fok - Originele strook 1425 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 18:05:50
Brammetje Fok - Originele strook 1424 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Brammetje Fok - Originele strook 1424 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 18:07:53
Brammetje Fok - Originele strook 1417 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Brammetje Fok - Originele strook 1417 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 18:10:56
Dick Heins - originele tekening in blauw potlood - dedicace - 2005
Dick Heins - originele tekening in blauw potlood - dedicace - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
10-6-2017 20:43:22
Alex Turk - originele tekening in stift - dedicace - 2005
Alex Turk - originele tekening in stift - dedicace - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
10-6-2017 20:46:03
Roy Spraakman - gesigneerde prent + originele tekening - dedicace
Roy Spraakman - gesigneerde prent + originele tekening - dedicace
Formaat 2 * A4
Gesigneerde prent met tekeningetje (boven schouder) + originele tekening op los vel papier.
Lees verder ►
€ 10,00
Aangeboden
10-6-2017 21:30:21
Ron van Riet - originele tekening in potlood - dedicace - Robert en Bertrand
Ron van Riet - originele tekening in potlood - dedicace - Robert en Bertrand
Formaat A4
Gesigneerd Ron van Riet
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-6-2017 21:36:11
Rik Ringers, "K.O. in 9 rounds" - Lombard, sc, 1e druk (1980)
Rik Ringers, "K.O. in 9 rounds" - Lombard, sc, 1e druk (1980)
Redelijke staat - met opdrachttekening door Tibet
Softcover-uitgave. Album verkeert in redelijke staat, omdat het achteraan ooit nat is geworden en daardoor licht gegolfd is in de onderste helft. Tevens is wat verkleuring zic...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Agent 212, "Fluitje van een cent" - Kox en Cauvin - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Agent 212, "Fluitje van een cent" - Kox en Cauvin - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Redelijke staat tot goede staat - met opdrachttekening
Album verkeert in redelijke tot goede staat. Frontcover is prima, met lichte schaafsporen aan de randen, maar de backcover vertoont boveanaan een kleine inscheuring en een ste...
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Bob Morane, "Les tours de cristal" - Vernes en Attanasio - Lefrancq, HC, 1e druk heruitgave (1991)
Bob Morane, "Les tours de cristal" - Vernes en Attanasio - Lefrancq, HC, 1e druk heruitgave (1991)
Zeer goede staat - met uitgewerkte opdrachttekening
Franstalig hardcover album, op de binnnenzijde van het schutblad en de titelpagina door Attanasio voorzien van een mooie, in kleur uitgewerkte dédicace in inkt en aquarel.
Lees verder ►
€ 90,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Zetari, "De dromende god" - Martin Lodewijk - Lombard, sc, 1e druk (1988)
Zetari, "De dromende god" - Martin Lodewijk - Lombard, sc, 1e druk (1988)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening (Agent 327)
Softcover album in bijna-nieuwstaat en is binnenin door Lodewijk voorzien van een dédicace met afbeelding van Agent 327.
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Luc Orient 2, "De bevroren zombies" - Paape en Greg Dupuis, sc, 1e druk (1970)
Luc Orient 2, "De bevroren zombies" - Paape en Greg Dupuis, sc, 1e druk (1970)
Matige staat - met opdrachttekening
Album verkeert in matige staat, met algemene leeskreukjes en schaafsporen, en enkele kleine beachidiginen zoals een inscheuring van 1,50cm bovenaan de backcover. Op de binne...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
De koningsstrijders 1 - Cothias en Rouge - Big Balloon, sc, 1e druk (1987)
De koningsstrijders 1 - Cothias en Rouge - Big Balloon, sc, 1e druk (1987)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening (Red Dust)
Album verkeert in bijna nieuwstaat en is binnenin door Rouge voorzien van een dédicace in inkt. De afgebeelde figuur is Red Dust uit de reeks Comanche, waarvan Rouge een aanta...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Bezette stad 1, "Cedrus" - Matton en Verhaeghe - Talent, sc, 2e druk (1993)
Bezette stad 1, "Cedrus" - Matton en Verhaeghe - Talent, sc, 2e druk (1993)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening in kleur
Album is quasi-nieuw en het werd op de binnenzijde van de titelpagina door Verhaeghe voorzien van een dédicace in inkt en aquarel. Werd tevens gesigneerd door scenarist Matton...
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Lou Smog, "De vervloekte haven" - Lombard, sc, 1e druk (1990)
Lou Smog, "De vervloekte haven" - Lombard, sc, 1e druk (1990)
Zeer goede staat - met opdrachttekening door Van Linthout
Album verkeert in zeer geode staat, met lichte leessporen, en het werd op de binnenzijde van de frontcover door Van Linthout voorzien van een dédicace in potlood en inkt.
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Jojo 2, "Op de vlucht" - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Jojo 2, "Op de vlucht" - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Quasi nieuwstaat - gesigneerd
Album is quasi-nieuw en op de binnenzijde door Geerts voorzien van een tekstopdracht.
Lees verder ►
€ 12,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Kroniek der Guldensporenslag 1, "Herfst" - Talent, sc, 1e druk (1994)
Kroniek der Guldensporenslag 1, "Herfst" - Talent, sc, 1e druk (1994)
Quasi nieuwstaat - met opdrachttekening door Verhaeghe
Album verkeert in bijna nieuwstaat, met adresstempeltje van een vorige eigenaar binnenin. Werd door de tekenaar voorzien van een dédicace in inkt.
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Rourke 1, "Een mooie dood" - MArvano - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Rourke 1, "Een mooie dood" - MArvano - Dupuis, sc, 1e druk (1989)
Goede staat - gesigneerd
Album verkeert in goede staat met leessporen, o.a. wat geschaafde rug en randen. Het werd op de binnenzijde van de frontcover gesigneerd door Marvano. Wordt aangebdoen met bij...
Lees verder ►
€ 12,50
Aangeboden
20-6-2017 19:15:48
Sam 1 "De garage" - Standaard, 1e druk (1990)
Sam 1 "De garage" - Standaard, 1e druk (1990)
Goede staat - met mooie dédicace van Bosschaert
Met dédicace in potlood op de binnenzijde van de frontcover. Frontcover zelf vertoont rechts onder een licht ezelsoortje.
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
28-7-2017 17:41:24
  • 1
  • 2