Alle aanbod

178
items gevonden
Aantal items per pagina
  • 1
  • 2
Corian - Mysterie in Thebe - eerste druk - hardcover
Corian - Mysterie in Thebe - eerste druk - hardcover
Quasi nieuwstaat met fantekening van Jacques Debruyne 1993
Corian - Mysterie in Thebe met fantekening
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 20:22
Pappie en Bambino. Originele strook. Formaat (36x14). D. Stallaert. (1995).
Pappie en Bambino. Originele strook. Formaat (36x14). D. Stallaert. (1995).
Quasi nieuwstaat - in Oost-indische inkt en steunkleur.
Heel leuke originele tekening als strook met formaat (36x14) van de hand van Dirk Stallaert (ook bekend van Nero, Kitty Inno, ...) voor Pappie en Bambino. Geheel op karton in...
Lees verder ►
€ 9,50
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 20:40
Sauve/Macherot - Dédicace in kleur - Chaminou 1
Sauve/Macherot - Dédicace in kleur - Chaminou 1
Quasi nieuwstaat - Hardcover - eerste druk 1992
La peur du loup - Het eerste album van de reeks Chaminou in hardcover 1992 met zeldzame kleurrijke fantekening door Sauve in 1993 Bijna nieuwstaat - ongelezen exemplaar.
Lees verder ►
€ 10,50
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:02
Attanasio, Dino - Originele pagina - De Macaroni's - Microvoetbal - (1979)
Attanasio, Dino - Originele pagina - De Macaroni's - Microvoetbal - (1979)
Goede staat Formaat: 36 x 46 cm.
Mooie originele pagina van Dino Attanasio voor de reeks De Macaroni's. Gepubliceerd in Pep 29. Uit het 7e verhaal 'Microvoetbal' uit 1979. Formaat van de pagina is zo'n...
Lees verder ►
€ 29,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:04
Weyland - Dédicace - Yvanaëlla "de vrouwe van mordorez"
Weyland - Dédicace - Yvanaëlla "de vrouwe van mordorez"
Quasi nieuwstaat Hardcover eerste druk 1988
Verhalen en legenden - Yvanaëlle met zeldzame fantekening door Weyland. Bijna nieuwstaat - ongelezen exemplaar. De potloodlijnen zijn nog zichtbaar.
Lees verder ►
€ 5,01
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:07
Attanasio, Dino - Originele pagina (p.31) - Johnny Goodbye 5 - Klopjacht op een kleuter - (1978)
Attanasio, Dino - Originele pagina (p.31) - Johnny Goodbye 5 - Klopjacht op een kleuter - (1978)
Goede staat Formaat: 36 x 46 cm. - Gesigneerd
Zeer m0oie originele pagina van Dino Attanasio voor de reeks Johnny Goodbye. Johnny Goodbye staat op 8 van de 9 prentjes afgebeeld! Uitgegeven door Oberon in 1978 en ook g...
Lees verder ►
€ 32,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:17
Gerard Leever. Originele halve pagina in schets. Het Felix Flux Museum.
Gerard Leever. Originele halve pagina in schets. Het Felix Flux Museum.
Goede staat 35 x 24 cm.
Gerard Leever. Halve schetspagina in potlood. Het Felix Flux Museum. Het geheel is in een goede staat.
Lees verder ►
€ 16,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:35
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat Gesigneerd door Frank Sels
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 7A-7B - sommige tekeningen zijn erop ge...
Lees verder ►
€ 14,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:43
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat Gesigneerd door Frank Sels
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 23A-23B - sommige tekeningen zijn erop...
Lees verder ►
€ 13,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:48
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 15A-15B - sommige tekeningen zijn erop...
Lees verder ►
€ 13,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:52
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat Gesigneerd door Frank Sels
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 8A-8B - sommige tekeningen zijn erop ge...
Lees verder ►
€ 13,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:55
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat e
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 18A-18B - sommige tekeningen zijn erop...
Lees verder ►
€ 13,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 21:58
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 19A-19B - sommige tekeningen zijn erop...
Lees verder ►
€ 14,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 22:03
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 27A-27B
Lees verder ►
€ 12,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 22:13
Yuri Landman. Je mag Alles met me Doen. sc. met uitgewerkte Aquarel tekening. 1997
Yuri Landman. Je mag Alles met me Doen. sc. met uitgewerkte Aquarel tekening. 1997
Quasi nieuwstaat Gesigneerd + aquarel tekening. opl. 75 expl.
Softcover in een oplage van slechts 75 ex. met genummerde en gesigneerde prent. Op het titelblad een mooie aquarel-tekening. Het geheel is in een zeer goede staat. Licht...
Lees verder ►
€ 2,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 22:14
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zilverpijl - originele pagina - Commandant Thomson - Frank Sels
Zeer goede staat Gesigneerd door Frank Sels
- originele pagina - Oost-indische inkt - potlood schetsen nog zichtbaar - formaat : 32 cm - 45 cm - verhaalnummer : 414 - pagina 1A-1B - sommige tekeningen zijn erop ge...
Lees verder ►
€ 13,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Din 24-10 - 22:16
Candy ( Manga). Originele pagina in kleur (p.33). jaren '90
Candy ( Manga). Originele pagina in kleur (p.33). jaren '90
Nieuwstaat Formaat: 25 x 37 cm. - inkt en ecoline
Originele pagina van 'Candy' een Manga reeks, een razend populaire serie uit de jaren '90. De pagina heeft het formaat van: 25 x 37 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-10 - 20:44
Kearon, Edward. Originele pagina. Archie de man van Staal. Robot Archie Junior. 1968
Kearon, Edward. Originele pagina. Archie de man van Staal. Robot Archie Junior. 1968
Zeer goede staat Formaat: 42 x 50 cm. - Inkt met pen en penseel
Originele pagina getekend door Edward Kearon. Zwart/witte inkttekening van robot Archie, de man van staal. Gepubliceerd in de Lion van 16 maart 1968. Formaat van de pagina...
Lees verder ►
€ 57,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-10 - 20:53
Pin-up voor schoolagenda. Originele tekening. Formaat (30x21). Gürsel. (2004/2005).
Pin-up voor schoolagenda. Originele tekening. Formaat (30x21). Gürsel. (2004/2005).
Zeer goede staat
Heel mooie en fijn uitgewerkte potloodtekening bestemd voor een schoolagende (schooljaar 2004/2005) van de hand Gürsel (Rooie oortjes) Formaat (30x21). Enkele kreukjes in and...
Lees verder ►
€ 5,50
4 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-10 - 21:11
Candy ( Manga). Originele pagina in kleur (p.41). jaren '90
Candy ( Manga). Originele pagina in kleur (p.41). jaren '90
Nieuwstaat Formaat: 25 x 37 cm. - inkt en ecoline
Originele pagina van 'Candy' een Manga reeks, een razend populaire serie uit de jaren '90. De pagina heeft het formaat van: 25 x 37 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-10 - 21:37
Power Rangers. Originele pagina in kleur (p.41). jaren '90
Power Rangers. Originele pagina in kleur (p.41). jaren '90
Nieuwstaat Formaat: 25 x 37 cm. - inkt en ecoline
Originele pagina van 'The Power rangers', een razend populaire serie uit de jaren '90. De pagina heeft het formaat van: 25 x 37 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 25-10 - 22:07
Power Rangers. Originele pagina in kleur (p.12). jaren '90
Power Rangers. Originele pagina in kleur (p.12). jaren '90
Nieuwstaat Formaat: 25 x 37 cm. - inkt en ecoline
Originele pagina van 'The Power rangers', een razend populaire serie uit de jaren '90. De pagina heeft het formaat van: 25 x 37 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-10 - 20:34
Power Rangers. Originele pagina in kleur (p.17). jaren '90
Power Rangers. Originele pagina in kleur (p.17). jaren '90
Nieuwstaat Formaat: 25 x 37 cm. - inkt en ecoline
Originele pagina van 'The Power rangers', een razend populaire serie uit de jaren '90. De pagina heeft het formaat van: 25 x 37 cm. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-10 - 20:49
Marvano. De Eeuwige Oorlog 1. Vrije Vlucht hc. met zeer uitgewerkte fantekening. 1998
Marvano. De Eeuwige Oorlog 1. Vrije Vlucht hc. met zeer uitgewerkte fantekening. 1998
Quasi nieuwstaat Gesigneerd + ingekleurde fan tekening
Hardcover uit de Vrije Vlucht reeks. Op het titelblad een mooie ingekleurde fantekening. Het geheel is in een nieuwstaat.
Lees verder ►
€ 10,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-10 - 21:48
Originele tekening van De Kapoentjes door Kabou (Karel Boumans)
Originele tekening van De Kapoentjes door Kabou (Karel Boumans)
Zeer goede staat
Zeer mooie tekening getekend door Kabou (Karel Boumans - 23 november 1931 - 3 april 2003, België) gekend van De Kapoentjes en heeft ook meegeholpen aan diverse Ohee nummers en...
Lees verder ►
€ 12,00
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-10 - 21:53
2 originele tekeningen van Michiel Van De Vijver & René Bergmans
2 originele tekeningen van Michiel Van De Vijver & René Bergmans
Zeer goede staat
2 prachtige tekeningen -Van René Bergmans - draak op A3 papier in inkt (2017) - nieuw -Van Michiel van De Vijver - Elvis Imitatie (1998) op A4 - zeer goed
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-10 - 21:58
Jim - Nacht in Rome - Originele tekening  van Marie - 2016
Jim - Nacht in Rome - Originele tekening van Marie - 2016
Quasi nieuwstaat
- originele tekening - getekend en gesigneerd door Jim - getekend op tekenpapier - zwarte inkt - formaat : 24 cm -32 cm - prima staat
Lees verder ►
€ 196,00
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Don 26-10 - 22:01
Emanuelle Lepage - Dédicace in kleur - Névé 5
Emanuelle Lepage - Dédicace in kleur - Névé 5
Quasi nieuwstaat - Hardcover - eerste druk 1999
Zwarte verlangens - Het vijfde album van de reeks Névé in hardcover 1999 met zeldzame kleurrijke fantekening door Lepage in 2002 Bijna nieuwstaat - ongelezen exemplaar.
Lees verder ►
€ 1,50
2 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 20:31
Emanuelle Lepage - Dédicace in kleur - Névé 4
Emanuelle Lepage - Dédicace in kleur - Névé 4
Quasi nieuwstaat - Hardcover - eerste druk 1998
Witte nepal - Het vierde album van de reeks Névé in hardcover 1998 met zeldzame kleurrijke fantekening door Lepage in 2002 Bijna nieuwstaat - ongelezen exemplaar.
Lees verder ►
€ 5,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 20:36
Bessy - Manége Walter en Andy's verjaardag - Adhemar uitgave - 2009
Bessy - Manége Walter en Andy's verjaardag - Adhemar uitgave - 2009
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 10, Manege Walternr 932/1250 - nr 9, Andy's verjaardag, nr 711...
Lees verder ►
€ 12,00
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 20:47
Bessy - De Cycloop en De premiejagers - Adhemar uitgave - 2010
Bessy - De Cycloop en De premiejagers - Adhemar uitgave - 2010
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 17, De cycloop, nr 662/1250 - nr 18, De premiejagers, nr 783/1...
Lees verder ►
€ 20,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 21:03
Bessy - De mandarijn en De wanhoopsdaad - Adhemar uitgave - 2010
Bessy - De mandarijn en De wanhoopsdaad - Adhemar uitgave - 2010
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 21, De mandarijn, nr 484/1250 - nr 22, De wanhoopsdaad, nr 207...
Lees verder ►
€ 16,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 21:27
Bessy - Het medicijn en De bedreigde kavavaan - Adhemar uitgave - 2010/2011
Bessy - Het medicijn en De bedreigde kavavaan - Adhemar uitgave - 2010/2011
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 25, Het medicijn, nr 314/1250 - nr 26, De bedreigde karavaan,...
Lees verder ►
€ 15,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 21:49
Bessy - Chief Chato en een vreemde vogel - Adhemar uitgave - 2010
Bessy - Chief Chato en een vreemde vogel - Adhemar uitgave - 2010
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 16, Chief Chato, nr 146/1250 - nr 15, Een vreemde vogel, nr 61...
Lees verder ►
€ 10,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 22:04
Bessy -  de paardedieven / De terugkeer - Adhemar uitgave - 2009
Bessy - de paardedieven / De terugkeer - Adhemar uitgave - 2009
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 6, De paardedieven, nr 952/1250 - nr 30, De terugkeer, nr 1192...
Lees verder ►
€ 12,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 22:12
Bessy - Het zoete kruid/ De gebroken lans - Adhemar uitgave - 2011
Bessy - Het zoete kruid/ De gebroken lans - Adhemar uitgave - 2011
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 28, Het zoete kruid, nr 241/1250 - nr 30, De gebroken lans, nr...
Lees verder ►
€ 12,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 22:24
Jerom - De verdwenen professor - Adhemar uitgave - 2009 - nr 8
Jerom - De verdwenen professor - Adhemar uitgave - 2009 - nr 8
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Luc Morjaeu
- soft cover - voorzien van een gesigneerde tekening, door Luc Morjaeu - ongelezen staat - nr 413/1250 - 1 ste druk - Uitgegeven door Stripwinkel Adhemar te Gent.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 22:27
Bessy - De spookfarm / De schat van de Pueblo Indianen - Adhemar uitgave - 2010
Bessy - De spookfarm / De schat van de Pueblo Indianen - Adhemar uitgave - 2010
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 23, De spookfarm, nr 574/1250 - nr 14, De schat van de Pueblo...
Lees verder ►
€ 12,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 22:36
Bessy - De laatste koerier / De vurige diligence - Adhemar uitgave - 2012
Bessy - De laatste koerier / De vurige diligence - Adhemar uitgave - 2012
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 39, De laatste koerier, nr 113/1250 - nr 30, De vurige diligen...
Lees verder ►
€ 12,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Vrij 27-10 - 22:47
Bessy - Broederstrijd / Het grijze monster - Adhemar uitgave - 2010
Bessy - Broederstrijd / Het grijze monster - Adhemar uitgave - 2010
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 13, Broederstrijd, nr 701/1250 - nr 14, Het grijze monster, nr...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 20:10
Bessy - De gebroken lans / De uitwisseling - Adhemar uitgave - 2011
Bessy - De gebroken lans / De uitwisseling - Adhemar uitgave - 2011
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 29, De gebroken lans, nr 9/1250 - nr 30, De uitwisseling, nr 1...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 20:20
Brichau - Dédicace in Celadon Run 2 - Vlinderwoede
Brichau - Dédicace in Celadon Run 2 - Vlinderwoede
Quasi nieuwstaat - Hardcover - eerste druk 2000
Celadon 2 - Vlinderwoede met zeldzame grote fantekening door Brichau in 2002 Bijna nieuwstaat - ongelezen exemplaar.
Lees verder ►
€ 2,00
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 20:26
Jerom - De mini musketier - Adhemar uitgave - 2008 - nr 4
Jerom - De mini musketier - Adhemar uitgave - 2008 - nr 4
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Luc Morjaeu
- soft cover - voorzien van een gesigneerde tekening, door Luc Morjaeu - ongelezen staat - nr 972/1250 - 1 ste druk - Uitgegeven door Stripwinkel Adhemar te Gent.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 20:27
Bessy - De wagen van de dood / De verkeerde prooi - Adhemar uitgave - 2012
Bessy - De wagen van de dood / De verkeerde prooi - Adhemar uitgave - 2012
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Jeff Broeckx
- soft covers - beide albums voorzien van een gesigneerde tekening, door Jeff Broeckx - ongelezen staat - nr 32, De verkeerde prooi, nr 185/1250 - nr 33, De wagen van de d...
Lees verder ►
€ 12,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 20:33
Jerom - De paddestoelen - Adhemar uitgave - 2009 - nr 7
Jerom - De paddestoelen - Adhemar uitgave - 2009 - nr 7
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Luc Morjaeu
- soft cover - voorzien van een gesigneerde tekening, door Luc Morjaeu - ongelezen staat - nr 533/1250 - 1 ste druk - Uitgegeven door Stripwinkel Adhemar te Gent.
Lees verder ►
€ 3,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 20:58
Jerom - De gevaarlijke jacht - Adhemar uitgave - 2009
Jerom - De gevaarlijke jacht - Adhemar uitgave - 2009
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Luc Morjaeu
- soft cover - vierkant formaat - voorzien van een gesigneerde tekening, door Luc Morjeau - ongelezen staat - nr 432/1250 - 1 ste druk - Uitgegeven naar aanleiding van h...
Lees verder ►
€ 5,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 21:26
Jerom - De blauwe luiaard - Adhemar uitgave - 2009
Jerom - De blauwe luiaard - Adhemar uitgave - 2009
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Luc Morjaeu
- soft cover - vierkant formaat - voorzien van een gesigneerde tekening, door Luc Morjeau - ongelezen staat - nr 1054/1250 - 1 ste druk - Uitgegeven naar aanleiding van...
Lees verder ►
€ 6,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 21:36
Crom Heecke. Tom Carbon. hc. met uitgewerkte fantekening. 2010
Crom Heecke. Tom Carbon. hc. met uitgewerkte fantekening. 2010
Quasi nieuwstaat Gesigneerd + fan tekening. opl. 50 expl.
Hardcover in een oplage van slechts 50 ex. met genummerde en gesigneerde zeefdruk. Op het titelblad een mooie gestileerde fantekening. Het geheel is in een quasi nieuwsta...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 29-10 - 21:51
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - de figuren uit "het eiland Amoras"
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - de figuren uit "het eiland Amoras"
Zeer goede staat Zeer goede staat - Gesigneerd door Paul Geerts
Grote originele tekening in inkt door Paul Geerts. Betreft een tekening met de figuren uit het album "Het eiland Amoras" Tekening op tekenkarton 33 x 17cm Op de achter...
Lees verder ►
€ 57,00
17 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 20:02
Suske en Wiske - "Bibbergoud" met inkttekening van Paul Geerts 1998
Suske en Wiske - "Bibbergoud" met inkttekening van Paul Geerts 1998
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "Bibbergoud" met inkttekening gesigneerd en getekend door Paul Geerts. Zeer goede staat - ongelezen album potloodlijnen nog zichtbaar - kunnen...
Lees verder ►
€ 20,00
10 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 20:06
Suske en Wiske - " De zeven schaken" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Suske en Wiske - " De zeven schaken" met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "De zeven schaken" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje zi...
Lees verder ►
€ 16,00
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 20:14
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De zeven schaken - ingekaderd
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - De zeven schaken - ingekaderd
Zeer goede staat Zeer goede staat - Gesigneerd door Paul Geerts
Betreft een tafereel uit het album "Lambik Baba" - verhaal uit 1994 Ingekaderd met passe-partout met fijne bies in Suske en Wiske rood Kader is 34 x 24cm. Tekening op te...
Lees verder ►
€ 25,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 20:36
Suske en Wiske - " De spokenjagers " met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Suske en Wiske - " De spokenjagers " met inkttekening door Paul Geerts - 2002
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "De spokenjagers" met inkttekening getekend en gesigneerd door Paul Geerts. Quasi nieuwstaat - ongelezen album. Potloodlijnen nog een beetje zic...
Lees verder ►
€ 6,50
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 20:39
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening van Paul Geerts 2001
Suske en Wiske - "Goud voor Rome" met inkttekening van Paul Geerts 2001
Quasi nieuwstaat
Speciale uitgave van het album "Goud voor Rome" met inkttekening gesigneerd en getekend door Paul Geerts in 2001 Zeer goede staat - ongelezen album potloodlijnen nog zichtba...
Lees verder ►
€ 5,50
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 20:43
Jerom - De koekoeksklokkendier - Adhemar uitgave - 2009 - nr 9
Jerom - De koekoeksklokkendier - Adhemar uitgave - 2009 - nr 9
Quasi nieuwstaat Met originele tekening van Luc Morjaeu
- soft cover - voorzien van een gesigneerde tekening, door Luc Morjaeu - ongelezen staat - nr 1229/1250 - 1 ste druk - Uitgegeven door Stripwinkel Adhemar te Gent.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 20:45
Suske en Wiske originele tekening in het album: Witte zwanen zwarte zwanen
Suske en Wiske originele tekening in het album: Witte zwanen zwarte zwanen
Nieuwstaat
Originele tekening van Eric De Rop. die het album op schetsen van Eugeen Goosens de tekeningen uitwerkte en vervolgens inkte. De tekening in het album is gemaakt met Oost-Indi...
Lees verder ►
€ 100,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 21:30
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - Lambik Baba - - ingekaderd
Geerts, Paul - Originele tekening in inkt - Suske en Wiske - Lambik Baba - - ingekaderd
Zeer goede staat Zeer goede staat - Gesigneerd door Paul Geerts
Betreft een tafereel uit het album "Lambik Baba" - verhaal uit 1991 Ingekaderd met passe-partout met fijne bies in Suske en Wiske rood Kader is 34 x 24cm. Tekening op te...
Lees verder ►
€ 21,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 21:58
Geerts, Paul - Originele tekening in kleur - Suske en Wiske - De Kleine Postruiter - ingekaderd
Geerts, Paul - Originele tekening in kleur - Suske en Wiske - De Kleine Postruiter - ingekaderd
Zeer goede staat Zeer goede staat uitgevoerd met inkt + ecoline
Originele tekening in inkt en ecoline door Paul Geerts. Betreft een scene uit het album "De Kleine postruiter" uit 1990 Is ingekaderd. Kader is 33 x 24cm. Tekening op t...
Lees verder ►
€ 23,00
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 22:22
Geerts, Paul - Originele tekening in kleur - Suske en Wiske - De Scherpe Schorpioen - ingekaderd
Geerts, Paul - Originele tekening in kleur - Suske en Wiske - De Scherpe Schorpioen - ingekaderd
Zeer goede staat - uitgevoerd met inkt + ecoline
Originele tekening in inkt en ecoline door Paul Geerts. Betreft een ludiek tafereel uit het album "De Scherpe Schorpioen" uit 1991 Is ingekaderd. Kader is 33 x 24cm. Te...
Lees verder ►
€ 31,00
17 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 30-10 - 23:02
De Katzenjammerkids-Originele plaat
De Katzenjammerkids-Originele plaat
Nieuwstaat
Mooi plaat getekend door de zoon van Rudolf Dirks Groot formaat Cinese inkt
Lees verder ►
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
27-1-2017 16:01:24
Jerom. Nr.7. De vreemde verzameling. Originele pagina. Pagina 11. 1964 - 1965. W. Vandersteen
Jerom. Nr.7. De vreemde verzameling. Originele pagina. Pagina 11. 1964 - 1965. W. Vandersteen
Quasi nieuwstaat Bijna nieuwstaat
De vreemde verzameling was een van de eerste albums waar de originelen van vrij kwamen. Niet alleen is het album een van de moeilijke uit de reeks maar ook de originelen. Dit...
Lees verder ►
€ 650,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 13:48:12
Thomas Pips De spookrijder. Luxe HC. Met originele plaat. 2002
Thomas Pips De spookrijder. Luxe HC. Met originele plaat. 2002
Nieuwstaat
Hardcover met linnen rug. Eerste druk. Luxe uitgave gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren met originele pagina (32 x 43 cm). Ongekleurd met afwisselend bruine en blauwe i...
Lees verder ►
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 11:30:22
Originele plaat Oktaaf Keunink. Marc Sleen. 1953 - 1954
Originele plaat Oktaaf Keunink. Marc Sleen. 1953 - 1954
Zeer mooie staat
Zeer mooie originele plaat. Vroeger waren ze in het Frans overgezet voor de Franse markt maar deze is terug in het Nederlands. Originelen van Oktaaf worden niet dikwijls aange...
Lees verder ►
€ 400,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Nieuwstaat Nieuwstaat. In lijst
Zeer mooie cover van het allereerste album van Pits en Kaliber uit 1961. Wordt zelden of nooit aangeboden een cover van Bob Mau. Ingelijst en gesigneerd. Zie foto's.
Lees verder ►
€ 1400,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 11:39:51
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
Nieuwstaat
De Rode Ridder De barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat van de Galeislaaf met alle hoofdfiguren. Plaat is gesigneerd door tekenaar Karel Biddeloo . Boek is in Nieuwst...
Lees verder ►
€ 900,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Jommeke De zonnemummie. Originele pagina 11/50 HC
Jommeke De zonnemummie. Originele pagina 11/50 HC
nieuwstaat
De zonnemummie Luxe HC 1 tot 50 dit is nr 11/50. Uit 2004 met origineel Oost Indische inkt. Afmetingen zijn 2 x 20 x 26.5 cm. Een prachtige plaat met alle hoofd personages ero...
Lees verder ►
€ 780,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Piet Fluwijn en Bolleke. Originele pagina. Nr 86 Marc Sleen. 1947
Piet Fluwijn en Bolleke. Originele pagina. Nr 86 Marc Sleen. 1947
Nieuwstaat. In lijst
Een zeer vroeg origineel van Piet fluwijn in lijst. Uit 1947 door Marc Sleen. Afm 19.5 cm op 28 cm.
Lees verder ►
€ 1250,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:13:39
Oktaaf Keunink. Originele plaat. Marc Sleen. 1957 -1958
Oktaaf Keunink. Originele plaat. Marc Sleen. 1957 -1958
Zeer mooi
Zeer mooie originele plaat. In het Nederlands. Dit is nr 214. Van Marc Sleen. Afmetingen zijn 27.5 x 37.5 cm. Vermoedelijk uit het jaar 1957 - 1958. Originelen van Oktaa...
Lees verder ►
€ 400,00
Bestel
Aangeboden
28-11-2016 14:29:30
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Nieuwstaat Etat neuf-Nieuwstaat
La page original de Bouldaldar est de l'histoire"Les fréres Foitrois" Le livre n'est pas inclus.Il à été édité chez Le Coffre à BD La page à tout les personages principaux....
Lees verder ►
€ 350,00
Bestel
Aangeboden
8-12-2016 17:24:41
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Zeer goede staat
Album met dedicace / opdrachttekening in kleur!
Lees verder ►
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
11-12-2016 00:06:35
De Partners - 1 tem 17 + luxe editie + origineel
De Partners - 1 tem 17 + luxe editie + origineel
(Bijna) nieuwstaat in eerste druk
Volledige reeks in eerste druk (met uitzondering van recentste deel 18 - nog verkrijgbaar in iedere striphandel) en nieuwstaat. Deel 15 in zowel gewone editie (zeldzaam!) als...
Lees verder ►
€ 320,00
Bestel
Aangeboden
10-12-2016 23:38:50
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Quasi nieuwstaat Getekend in inkt
Tekenplaat van het verhaal nr 230 : Lambik Baba (albumuitgave : november 1991) Tekenplaat van Paul Geerts met medewerking van Marc Verhaegen Het betreft de stroken 153...
Lees verder ►
€ 699,00
Bestel
Aangeboden
17-12-2016 21:22:51
Suske en Wiske - 50 jaar emoties - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - 50 jaar emoties - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - 50 jaar emoties Luxe HC album, oblong met linnen rug Uitgegeven in 1995 op 3000 exemplaren. Dit is nummer 1498. Met originele tekening door Paul Geerts -...
Lees verder ►
€ 21,51
Bestel
Aangeboden
28-12-2016 23:27:33
Suske en Wiske - Nen diere velo - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Nen diere velo - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - Nen diere velo Luxe HC album in blauw fluweel Uitgegeven in 2006 op 500 exemplaren. Dit is nummer 382. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto....
Lees verder ►
€ 46,23
Bestel
Aangeboden
28-12-2016 23:13:42
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De Boze Boomzalver Luxe hardcover met linnen rug. Uitgegeven in 2001 op 725 exemplaren ter gelegenheid van het 16e Brabants Stripspektakel. Dit is nummer...
Lees verder ►
€ 41,94
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 00:10:14
Suske en Wiske - Fata Morgana - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Fata Morgana - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - Fata Morgana Luxe HC met linnen rug Uitgegeven in 2007 op 500 exemplaren ter gelegenheid van het Stripfestival Middelkerke. Dit is nummer 260. Met origin...
Lees verder ►
€ 48,39
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 00:38:39
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 21e Fameuze Fanclubdag in Nieuwegein. Dit is nummer 443. Met...
Lees verder ►
€ 67,74
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 17:53:53
Suske en Wiske - De Parel in de lotusbloem- Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Parel in de lotusbloem- Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De Parel in de lotusbloem Luxe linnen HC Uitgegeven in 1997 op 2000 exemplaren ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de Nederlandse Leprastichting....
Lees verder ►
€ 37,63
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 00:58:34
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De Van Zwollem trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Luc Morjaeu - zie foto. Nieuwstaat
Lees verder ►
€ 64,52
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 18:19:07
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De Van Zwollem trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Dit is nummer 414. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Nieuws...
Lees verder ►
€ 65,59
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 18:13:55
Suske en Wiske - De boartlike boarre - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De boartlike boarre - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De boartlike boarre Luxe HC album in blauw fluweel. Chat Mort uitgave van De Koddige Kater in het Fries. Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren. Dit is numm...
Lees verder ►
€ 46,24
Bestel
Aangeboden
28-12-2016 23:51:42
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas
Nieuwstaat Niewstaat + luxe album SOS Kinderdorpen (2015)
Originele tekenplaat van Kris Martens - Pagina 21 uit het Suske en Wiske album "De groffe grapjas", op scenario van Alex Agnew. Uitgegeven in 2015. Inclusief : Groot luxe...
Lees verder ►
€ 413,98
Bestel
Aangeboden
30-12-2016 20:52:47
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - Het berenbeklag Luxe HC album in rood linnen Uitgegeven in 1999 op 600 exemplaren. Dit is nummer 276. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto....
Lees verder ►
€ 29,03
Bestel
Aangeboden
28-12-2016 23:40:38
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De Krimson Trilogie Luxe linnen HC Uitgegeven in 2008 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 21e Fameuze Fanclubdag in Nieuwegein. Dit is nummer 296. Me...
Lees verder ►
€ 66,67
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 00:54:29
Suske en Wiske - De vliegende klomp - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De vliegende klomp - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De vliegende klomp Luxe HC met linnen rug Uitgegeven in 2000 op 700 exemplaren ter gelegenheid van het 14e Brabants Stripspektakel. Met originele tekening...
Lees verder ►
€ 37,63
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 00:27:17
Suske en Wiske - Een bij voor jou en mij - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Een bij voor jou en mij - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - Een bij voor jou en mij Luxe HC met linnen rug (zonder honing) Uitgegeven in 2007 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 10e Stripdag in Kalmthout. Dit i...
Lees verder ►
€ 47,31
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 00:35:35
Suske en Wiske - De Botte Botaknol - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De Botte Botaknol - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De Botte Botaknol Luxe hardcover met linnen rug. Met zakje bloemzaad. Uitgegeven in 2006 op 500 exemplaren ter gelegenheid van de 150e verjaardag van Arbor...
Lees verder ►
€ 45,16
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 00:05:23
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - De unieke uitvindingen Luxe HC met linnen rug, in linnen schuifdoos Uitgegeven in 2002 op 700 exemplaren. Dit is nummer 158. Met originele tekening door Pa...
Lees verder ►
€ 40,86
Bestel
Aangeboden
29-12-2016 18:26:45
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Suske en Wiske - Het berenbeklag - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Nieuwstaat
Suske en Wiske - Het berenbeklag Luxe HC album met linnen rug Uitgegeven in 2007 op 500 exemplaren. Dit is nummer 83. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto....
Lees verder ►
€ 40,86
Bestel
Aangeboden
28-12-2016 23:36:31
De lustige kapoentjes. Originele pagina. Marc Sleen. 1952
De lustige kapoentjes. Originele pagina. Marc Sleen. 1952
Quasi nieuwstaat Zeldzaam
Originele pagina. De lustige kapoentjes. Van Marc Sleen deze is verschenen in 't Kapoentje in februari 1952. afm. 33 cm op 26 cm. Dit is nr 101. Een pagina van de kapoentjes h...
Lees verder ►
€ 1100,00
Bestel
Aangeboden
23-1-2017 16:14:32
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
Zeer goede staat
Formaat ongeveer: 34,5 * 31,5 cm (originele pagina) / 21,5 * 19,5 cm (inkleuring) Eén van de eerste pagina's van de Jerom reeks. Pagina 4 van het allereerste Jerom verhaal...
Lees verder ►
€ 750,00
Bestel
Aangeboden
26-5-2017 23:30:50
Kolk, Hanco - Originele tekening in potlood - Gilles de Geus - voorstudie voor 'Heksenjacht' - (1983)
Kolk, Hanco - Originele tekening in potlood - Gilles de Geus - voorstudie voor 'Heksenjacht' - (1983)
Goede staat - gesigneerd door Hanco Kolk
Originele tekening op calqueerpapier (deels vergeeld en ook een beetje geribbeld, zie foto's). Formaat van het calqueerpapier: ca. 24 x 28,5 cm - Gesigneerd (in 2007). Betre...
Lees verder ►
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 11:06:13
Walterell (Laureysens, Walter) - Originele pagina (p.19) + album - Killroy was here 2 - De ark van Teragh - (2005)
Walterell (Laureysens, Walter) - Originele pagina (p.19) + album - Killroy was here 2 - De ark van Teragh - (2005)
Formaat 29,9 x 41,5 cm. - Nieuwstaat
Deze originele pagina (pagina 19) van Walterell komt uit het tweede deel van de reeks 'Killroy was here'. Bij de originele pagina wordt het album meegeleverd. De originele pag...
Lees verder ►
€ 100,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 11:36:46
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij  op doek in olieverf - "Oh Boy''
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij op doek in olieverf - "Oh Boy''
Formaat: 40 x 50 cm. met lijst 44 x 54 cm. Gesign.
Stripillustratie in de Victor Zilverberg-stijl, nu uitgevoerd in olieverf op doek, gesigneerd met VZ, in zeer goede staat. Dit leverde een lossere benadering op van de atoomst...
Lees verder ►
€ 300,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 11:40:51
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.28) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.28) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
Formaat: 32,5 x 50 cm - gesigneerd
Originele pagina in inkt door Gideon Brugman voor het Kommando Moustache verhaal "Opdracht Hong Kong". Goede staat, vouw in het midden van de pagina, niet door de tekening....
Lees verder ►
€ 45,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 19:36:56
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
Formaat: 21,5 * 17 cm
Originele tekening in inkt.
Lees verder ►
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 19:42:03
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Kwik, Kwek en Kwak -  2017
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Kwik, Kwek en Kwak - 2017
Formaat: 15 * 33 cm - gesigneerd
- Kwik, Kwek en Kwak: Vroemmmm, voor Donald Duck Extra 06 Kwaakpagina, 2017.
Lees verder ►
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 22:46:09
Goossens, Eugeen - Originele tekening - 5 jaar stripcentrum Driesen - (1977)
Goossens, Eugeen - Originele tekening - 5 jaar stripcentrum Driesen - (1977)
Formaat 33,5 x 24,4 cm - gesigneerd
Eugeen Goossens was een medewerker van Studio Vandersteen, van 1965 tot 1990. Hij werkte aan de productie van Bessy-verhalen voor de Duitse markt, aan 'De familie Snoek' (nieu...
Lees verder ►
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 22:54:06
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Formaat 33 x 50 cm
Originele pagina Bessy studio Vandersteen Eén van de laatste verschenen Duitse Bessy verhalen - nr 987 Die Boten des bösen Mandarin
Lees verder ►
€ 40,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:01:26
Verschuere, Karel - Originele pagina (p.16) - Bessy - Offer aan de nacht - (1969)
Verschuere, Karel - Originele pagina (p.16) - Bessy - Offer aan de nacht - (1969)
Formaat 34 x 48 cm
Originele pagina Bessy uit het verhaal 78 "Offer aan de nacht" Getekend door Karel Verschuere in 1969 maakte Verschuere nog een korte terugkeer bij studio Vandersteen....
Lees verder ►
€ 70,00
Bestel
Aangeboden
27-5-2017 23:03:44
  • 1
  • 2