Alle aanbod

136
Christian Verhaeghe. Bezette stad 1. Met gekleurde tekening. SC. 1e druk. 1993
Deel 1 voorzien van een fraai uitgewerkte ingekleurde tekening door Christian Verhaeghe. Album in 1e druk. In quasi nieuwstaat. (een potloodprijsje is mogelijk)
€ 2,50

Einde kavel :
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.32) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
Formaat: 32,5 x 50 cm - gesigneerd
€ 1,00

Einde kavel :
Delden, Loek van - Don Quichot - originele tekening - strook 56 - verhaal 3 - (1955)
Formaat: 46 x 14,50 cm - gesigneerd
€ 10,50
17 Biedingen

Einde kavel :
Overeijnder, Lex - originele tekening - strook  45 - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
Formaat : ca. 39 x 12,5 cm. - Gesign. 'Alexo'
Originele strook van Lappie Knijn door Alex Overeijnder. Inkt.
€ 16,00
22 Biedingen

Einde kavel :
Mitton, Jean-Yves - Originele pagina (p.16) - Vae Victis! 14 - Critovax, de schande voorbij - (2004)
Nieuwstaat Formaat: 29,7 x 42 cm.
€ 62,00
12 Biedingen

Einde kavel :
Bernet, Jordi - Dédicace - originele tekening - Clara de Noche
Formaat 31,1 x 46,7 cm - Gesigneerd
Fraaie en zeer grote tekening van Clara door Jordi Bernet. Gesigneerd. Getekend op dik karton met op achterkant tekst van een stripfestival uit 1989.
€ 1,00

Einde kavel :
Originele strook van Frank Ridgeway - 1985
Leuke cartoon uit 1985 Kings features syndicate
€ 1,00

Einde kavel :
2 originele tekeningen door J.Vos-(1947)
€ 1,00

Einde kavel :
Urbanus - De tenor van Tollembeek - Originele pagina - Willy Linthout - 1986
Nieuwstaat - ingekaderd
€ 350,00

Einde kavel :
13  gekleurde cartoons getekend door Urbain-(2001)
Formaat A3 voor alle 13 cartoons Diverse onderwerpen Plaatselijke kunstenaar
€ 5,50

Einde kavel :
Robbedoes - Amateur kleurtekening naar Jijé
Bijna nieuwstaat
Deze tekening werd gerealiseerd en ingekleurd door Theunissen Adrien. Gedateerd 26-10-51 Formaat A4
€ 5,00

Einde kavel :
Gos  - Originele opdrachttekening - Khena en de Katamarom - (2001)
Zeer goede staat - Formaat : 24 x 32 cm. - Gesigneerd en gedateerd
€ 1,00

Einde kavel :
Luluzinha-Originele plaat-Nr.141 pagina 4
Nieuwstaat-Geparaffeerd
Mooie originele plaat in Chinese inkt Hoofdpersonages aanwezig Portugese tekst Afmetingen:37 x 26 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Originele "gewassen" tekening. Tekenaar Emmanuel Lepage
Zeer goede staat 12 x 9 cm. Gemengde techieken
Zeer fraaie "gewassen" tekening. Diverse technieken. handtekening is van de Franse striptekenaar Emmanuel Lepage. 12 x 9 cm. Op de achterzijde licht schetswerk.
€ 28,00
15 Biedingen

Einde kavel :
Toonder, Studios - Aafje Anders - originele tekening - verhaal 8, strook 7 - (begin jaren 1970)
Zeer goede staat Formaat: 14,5 * 43 cm
€ 1,00

Einde kavel :
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Zeer goede staat Formaat 35 * 24 cm - gesigneerd
€ 1,00

Einde kavel :
Ray Goossens-Tico Tico-Jaren 1950 - Originele pagina
Deze plaat werd gebruikt in het weekblad "L'invincible" n°93 Deze plaat bestaat uit 6 stroken in Chinese inkt Op de achterkant staat een cijfer Afmetingen:44 x 33 cm
€ 100,00

Einde kavel :
Walthéry, François - Originele opdrachttekening - Natasja - (2011)
Zeer goede staat - Formaat : 21 x 30 cm. - Gesigneerd en gedateerd
€ 8,01
8 Biedingen

Einde kavel :
Kiekeboe N° 47 + 48 - met 2 x opdrachttekening door Merho - 1992
€ 21,00
9 Biedingen

Einde kavel :
Henk Kuijpers. Franka. Originele schets tekening. het Zwaard van Iskander. Weggelaten scene.
Nieuwstaat Formaat 12 x 10 cm.
€ 8,50
4 Biedingen

Einde kavel :
Franka. Het Zwaard van Iskander. Originele schets. Henk Kuijpers 2007
Quasi nieuwstaat.
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Studio Vandersteen. Jerom. 2 originele inkleuring van Jerom albums, begin jaren '60
Nieuwstaat Formaat 20 x 23 cm. Hand ingekleurd.
Twee mooie originele hand ingeschilderde inkleuringen van Jerom. Studio Vandersteen werk uit de jaren '60. Leuke item. Formaat tekening 20 x 23 cm.
€ 1,00

Einde kavel :
Henk Kuijpers. Franka. Originele pagina. Plaat 9. Het Zwaard van Iskander. 2005
Nieuwstaat 42 x 56 cm. Gesigneerd Henk Kuijpers. In lijst
€ 400,00

Einde kavel :
Henk Kuijpers. Franka. Originele inkleuring cover luxe uitgave "Circus Santekraam" 2002.
Nieuwstaat Formaat 18 x 14 cm. Hand ingekleurd.
€ 27,00
9 Biedingen

Einde kavel :
Henk Kuijpers. Franka. Originele inkleuring cover luxe uitgave "Het Meesterwerk" 2002.
€ 27,00
15 Biedingen

Einde kavel :
Henk Kuijpers. Franka. Originele schets tekening. het Zwaard van Iskander.
Nieuwstaat Formaat 18 x 16 cm.
Mooie uitgewerkte schets tekening in potlood. Dit is een frame uit een pagina van deel 19, het Zwaard van Iskander. Getekend door Henk Kuijpers. Formaat 18 x 16 cm.
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Franka. Het Zwaard van Iskander. Originele schets van schutblad van luxe album. 2007
Quasi nieuwstaat.
€ 3,00
4 Biedingen

Einde kavel :
Franka. Het Zwaard van Iskander. Expositie album +  originele schets. 2007
Quasi nieuwstaat.
€ 27,00
15 Biedingen

Einde kavel :
Nieuwstaat Formaat 17 x 18 cm. Geïnkt.
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Mitton. Attila mijn Geliefde 1. Lupa, de Wolvin. Met tekening. HC. 1e druk. 1998
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Gürsel, Gürçan. Originele pagina in kleur. Rooie Oortjes 44. Hoe heet je eingelijk?.... 2012
Nieuwstaat Formaat: 29,7 x 41,8 cm.
€ 20,00
8 Biedingen

Einde kavel :
Mitton, Jean-Yves - Originele pagina (p.37) - Vae Victis! 6 - Boadicae, de woeste krijgsvrouw - (1996)
€ 67,00
12 Biedingen

Einde kavel :
Westernplaat-Onbekende tekenaar-Franstalige tekst
Mooie Western actie plaat Afmetingen: 31 cm x 23 cm Tekeningen in Chinese inkt
€ 40,00
Bestel
Aangeboden
Afrikaplaat-L'enigme du Basoko-Onbekende tekenaar
De plaat omvat 6 stroken Franstalige opgeplakte tekst Afmetingen:3è x 28 cm Chinese inkt
€ 40,00
Bestel
Aangeboden
De Katzenjammerkids-Originele plaat
Mooi plaat getekend door de zoon van Rudolf Dirks Groot formaat Cinese inkt
€ 99,00
Bestel
Aangeboden
Nicaise Viviaene-Originele  pagina(p9)
Herwerkte versie van deze plaat FORMAAT 45 X 36 Oost-Indische inkt
€ 75,00
Bestel
Aangeboden
Jerom. Nr.7. De vreemde verzameling. Originele pagina. Pagina 11. 1964 - 1965. W. Vandersteen
Bijna nieuwstaat
€ 700,00
Bestel
Aangeboden
Thomas Pips De spookrijder. Luxe HC. Met originele plaat. 2002
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
Originele plaat Oktaaf Keunink. Marc Sleen. 1953 - 1954
Zeer mooie staat
€ 400,00
Bestel
Aangeboden
Bob Mau. Pits Kaliber. Originele cover. Hik-o-straler. In kleur. Gesigneerd. 1961
Nieuwstaat. In lijst
Zeer mooie cover van het allereerste album van Pits en Kaliber uit 1961. Wordt zelden of nooit aangeboden een cover van Bob Mau. Ingelijst en gesigneerd. Zie foto's.
€ 1750,00
Bestel
Aangeboden
De Rode Ridder De Barbaar & De Galeislaaf Origineel 1 ste plaat HC
€ 900,00
Bestel
Aangeboden
Jommeke De zonnemummie. Originele pagina 11/50 HC
nieuwstaat
€ 780,00
Bestel
Aangeboden
Piet Fluwijn en Bolleke. Originele pagina. Nr 86 Marc Sleen. 1947
Nieuwstaat. In lijst
Een zeer vroeg origineel van Piet fluwijn in lijst. Uit 1947 door Marc Sleen. Afm 19.5 cm op 28 cm.
€ 1250,00
Bestel
Aangeboden
Oktaaf Keunink. Originele plaat. Marc Sleen. 1957 -1958
Zeer mooi
€ 400,00
Bestel
Aangeboden
Sirius-page original de Bouldaldar-Bollemaar en Kolekram
Etat neuf-Nieuwstaat
€ 450,00
Bestel
Aangeboden
Mittei¨-portrettekening van Pirothon-2 x gesigneerd
Mittei¨heeft het portret getekend van zijn collega Arthur Piroton Bijna A4 formaat Stifttekening
€ 35,00
Bestel
Aangeboden
Fann het leeuwekind met zeer mooie dedicace
Album met dedicace / opdrachttekening in kleur!
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
De Partners - 1 tem 17 + luxe editie + origineel
(Bijna) nieuwstaat in eerste druk
€ 320,00
Bestel
Aangeboden
Originele tekenplaat Suske en Wiske : Lambik Baba pagina 39. 1991
Getekend in inkt
€ 699,00
Bestel
Aangeboden
Kris Martens - Originele plaat - Suske en Wiske - De groffe grapjas
Niewstaat + luxe album SOS Kinderdorpen (2015)
€ 385,00
Bestel
Aangeboden
Willy Vandersteen, Rikki en Wiske, originele pagina uit 1945
3 originele stroken en 1 reproductie
€ 5700,00
Bestel
Aangeboden
De lustige kapoentjes. Originele pagina. Marc Sleen. 1952
Zeldzaam. Vrijwel nieuwstaat
€ 1350,00
Bestel
Aangeboden
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
€ 750,00
Bestel
Aangeboden
Kolk, Hanco - Originele tekening in potlood - Gilles de Geus - voorstudie voor 'Heksenjacht' - (1983)
Goede staat - gesigneerd door Hanco Kolk
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
Walterell (Laureysens, Walter) - Originele pagina (p.19) + album - Killroy was here 2 - De ark van Teragh - (2005)
Formaat 29,9 x 41,5 cm. - Nieuwstaat
€ 100,00
Bestel
Aangeboden
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij  op doek in olieverf - "Oh Boy''
Formaat: 40 x 50 cm. met lijst 44 x 54 cm. Gesign.
€ 300,00
Bestel
Aangeboden
Brugman, Gideon - Originele pagina (p.28) - Kommando Moustache - Opdracht Hong Kong - (1966)
€ 45,00
Bestel
Aangeboden
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
Formaat: 21,5 * 17 cm
Originele tekening in inkt.
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Lukas Moerman- originele halve pagina 8A - Torre Bela I - 1987
Formaat: 30 * 36,5 cm
Originele tekening in inkt. Op de achterkant staat "TORRE BELA I, scen/tek.: Lukas, 1987/7 c Uitgeverij Loempia - Antwerpen + Luk Moerman
€ 35,00
Bestel
Aangeboden
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Donald Duck  - (ongeveer 2015)
Formaat: 21x 22 cm - gesigneerd
- Donald Duck: Een weekje schorriemorrie, voor Donald Duck 34;
€ 35,00
Bestel
Aangeboden
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Kwik, Kwek en Kwak -  2017
Formaat: 15 * 33 cm - gesigneerd
- Kwik, Kwek en Kwak: Vroemmmm, voor Donald Duck Extra 06 Kwaakpagina, 2017.
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Bosch, Wilma van den - originele tekening in inkt - Mickey Mouse op de ski  - (ongeveer 2015/2016)
Formaat: 22 * 14,5 cm - gesigneerd
- Mickey op ski's
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Goossens, Eugeen - Originele tekening - 5 jaar stripcentrum Driesen - (1977)
Formaat 33,5 x 24,4 cm - gesigneerd
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Formaat 33 x 50 cm
Originele pagina Bessy studio Vandersteen Eén van de laatste verschenen Duitse Bessy verhalen - nr 987 Die Boten des bösen Mandarin
€ 40,00
Bestel
Aangeboden
Verschuere, Karel - Originele pagina (p.16) - Bessy - Offer aan de nacht - (1969)
Formaat 34 x 48 cm
€ 70,00
Bestel
Aangeboden
Hanco Kolk - originele pagina - Suske en Wiske - SOS kinderdorpen - De tollende toverkol - (2016)
Formaat: 38 * 28 cm
Originele pagina in inkt door Hanco Kolk voor de Nederlandse SOS kinderdorpen uitgave van Suske en Wiske
€ 385,00
Bestel
Aangeboden
Formaat 35 * 23 cm - gesigneerd
€ 30,00
Bestel
Aangeboden
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Twee schetsen op overtrekpapier op een A4 geplakt
€ 150,00
Bestel
Aangeboden
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Formaat: 28,5 * 21 cm - gesigneerd
Zeldzame originele fantekening in stift door Marc Sleen uit 1976.
€ 375,00
Bestel
Aangeboden
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Formaat 20,5 * 29,5 cm - gesigneerd
Originele potloodtekening op dun overtrekpapier voor 'Sasmira 2 - De valse noot'.
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Dick Matena - originele voorstudie - Alias Ego 2 - 1995
Formaat 29,5 * 21 cm
Originele voorstudie / opzet voor een pagina van Alias Ego 2 De valse goden door Dick Matena.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Henk Kuijpers - originele schets Franka - jaren 80
Formaat tekening 15 * 16 cm op A4 overtrekpapier
Mooie schets op zeer dun overtrek papier. Tekening is gescand met een wit vel papier achter de schets.
€ 35,00
Bestel
Aangeboden
Berthet - originele voorstudie in potlood
Formaat ongeveer 15 * 22 cm
Originele potlood tekening.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal 2 - 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 16 cm
Originele tekening in inkt. Eerste plaatje van strook 38 van verhaal 2 van Don Quichote door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal -  ongeveer 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 14 cm - gesigneerd
Originele tekening in inkt voor een Don Quichote verhaal door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Kas - Halloween Blues - originele tekening in kleur
Formaat ongeveer 29,5 * 21 cm
Originele tekening op stevig tekenpapier in kleur.
€ 550,00
Bestel
Aangeboden
Gideon Brugman - originele tekening in potlood - vrouw
Formaat ongeveer A4 op dun overtrekpapier
Originele potloodschets van een vrouw door Gideon Brugman (tekenaar van onder andere Ambrosius).
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Luc Cromheecke - originele voorstudie cover - Tom Carbon 7 Tannenbaum - 2012
Formaat ongeveer A4 - gesigneerd
Originele voorstudie in potlood voor de Strip 2000 uitgaven van Tom Carbon 7 Tannenbaum.
€ 50,00
Bestel
Aangeboden
Hulet, Daniel - Originele cover - Captain Phoebus - [ca. 1976]
Formaat: ca. 48 x 36 cm. - Gesigneerd
€ 175,00
Bestel
Aangeboden
Renaud - Jessica Blandy - 4 Nuits Couleur Blues - originele cover voor de Franse uitgave - 2006
Formaat ongeveer 36 * 29 cm - gesigneerd
€ 1250,00
Bestel
Aangeboden
Suske en Wiske / Fata Morgana - Zeer mooie, originele potloodtekening door Eugeen Goossens - A4
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Marc Verhaeghen - Suske e Wiske - tekening Lambiek in het Zoemende ei - hc - (1999)
Originele uitgewerkte tekening op achterkant schutblad.
€ 45,00
Bestel
Aangeboden
Brammetje Fok - Originele strook 1471 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Kim - Esther Verkest - originele halve pagina - gesigneerd
Formaat: 21 * 29,5 cm
Originele tekening op stevig tekenpapier.
€ 125,00
Bestel
Aangeboden
Rik Wielheesen - originele tekening in Tara - hc - 1e druk - 2016
Originele tekening in inkt in Tara.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Danker Jan Oreel - Publiek geheim - hc - 1e druk - met originele tekeningen - (2016)
Nieuwstaat - oplage 99 exemplaren - gesigneerd
Selectie uit het werk over 25 jaar van striptekenaar en illustrator: Danker Jan Oreel Rode editie met extra schets in losse omslag. oplage 99 exemplaren, gesigneerd
€ 30,00
Bestel
Aangeboden
Lefranc - Le maitre de l'atome - gesigneerd met tekening - 1e druk - hc - Frans - 2006
Bijna nieuwstaat - gesigneerd
Franse hardcover met originele potloodtekening en 3 maal gesigneerd.
€ 35,00
Bestel
Aangeboden
Wozniak - originele tekening gepubliceerd in Draw & Shoot - inclusief boek - 1e druk - hc - 2007
Originele tekening door Olivier Wozniak gepubliceerd in Draw & Shoot. Boek bijgevoegd.
€ 65,00
Bestel
Aangeboden
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - viool speler
Formaat ongeveer A4
Originele fan tekening op los vel papier. Gesigneerd
€ 15,00
Bestel
Aangeboden
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - Kowalsky
Formaat ongeveer A4
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Johan de Moor - Kwik en Flupke - originele tekening - dédicace
Formaat ongeveer A4
Originele tekening in stift op los vel A4 papier. Gesigneerd
€ 35,00
Bestel
Aangeboden
Overeijnder, Lex - originele strook (s.21) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Overeijnder, Lex - originele strook (s.25) - Lappie Knijn - Het Verdwenen Standbeeld - [jaren '50-'60]
€ 25,00
Bestel
Aangeboden
Brammetje Fok - Originele strook 1425 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Brammetje Fok - Originele strook 1424 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Brammetje Fok - Originele strook 1417 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Walterell (Walter Laureysens) - originele tekening in potlood - dedicace - Bessy - 2005
Formaat A4
Gemaakt op stripbeurs in Rijswijk 2005.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Walterell (Walter Laureysens) - originele tekening in potlood - dedicace - voor serie Killroy was here
Formaat A4
Gesigneerd Walter.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Luc Morjaeu - originele tekening in potlood - dedicace - Biep en Zwiep - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden
Desorgher, Daniël - originele tekening in potlood - dedicace - Jimmy van Doren - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
€ 20,00
Bestel
Aangeboden