Alle aanbod

55
Tine bij de walen - met tekening van Lindingre
Quasi nieuwstaat met tekening van Lindingre
€ 12,50
Aangeboden
Killtoy was here 1&3 - met tekening van Walter Laureyssens
Quasi nieuwstaat met tekening van Walter Laureyssens
Killtoy was here 1&3 - met in elk album een tekening van Walter Laureyssens
€ 20,00
Aangeboden
Joost mag het weten - met tekening van Theo Van den Boogaard
Goede staat met tekening van Theo Van den Boogaard
€ 12,50
Aangeboden
Marcello-kleine tekening
Marcello-kleine tekening
Postkaartformaat Illustratie getekend door Marcello
€ 5,00

Einde kavel :
Christian Verhaeghe / Originele tekening op los blad
€ 20,00
Aangeboden
Suske en Wiske - 2 x Originele tekening op los blad Suske en Wiske
Suske en Wiske 2 x Originele tekening Suske en Wiske op los blad. Prachtige tekeningen door Jeff Broeckx
€ 35,00
Aangeboden
Kiekeboe / Fanny - Originele tekening op los blad
Kiekeboe Originele tekening Fanny op los blad. Prachtige tekening door Steve Van Bael Van Bael is een aantal jaren medewerker geweest van Merho
€ 20,00
Aangeboden
Schanulleke / Duddul en Mol Originele tekening op los blad
Schanulleke Duddul en Mol Originele tekening op los blad. Prachtige tekening door Eric De Rop
€ 30,00
Aangeboden
Suske en Wiske - De gekke gokker - Luxe HC met originele tekening
Quasi nieuwstaat Met verantwoordingspagina
Uitgegeven door stripfestival Middelkerke in 1992 op 750 exemplaren. Met losse verantwoordingspagina en originele tekening door Paul Geerts
€ 50,00
Aangeboden
Rode Luxe / De Suikerslaven met originele tekening door Paul Geerts.
€ 35,00
Aangeboden
Luxe / De Kaartendans met originele tekening door Paul Geerts.
€ 35,00
Aangeboden
Luxe / De Boartlike Boarre met originele tekening door Paul Geerts.
€ 35,00
Aangeboden
Luxe / Het Berenbeklag met originele tekening door Paul Geerts.
€ 40,00
Aangeboden
Rode Luxe / Het Berenbeklag met originele tekening door Paul Geerts.
Rode Luxe / Het Berenbeklag met originele tekening door Paul Geerts. Genummerd. 1-600. Bevat een 4-tal bladzijden met schetsen van Het Berenbeklag.
€ 35,00
Aangeboden
DICK VLOTTES originele pagina - TINA - (1976)
Zeer goede staat tot prima staat
Uit de Tina nr, 52 pagina 25. Afmetingen: 37,3 x 31 cm
€ 19,95
Aangeboden
Originele cover Jerom 39 - De vriendelijke schildpad (2014) Luc Morjaeu
Originele cover Jerom 39 - De vriendelijke schildpad (2014) Luc Morjaeu Met op de achterzijde nog een blauwdruk van deze illustratie
€ 199,00
Aangeboden
Originele plaat van Suske en Wiske 'Lambik Baba' (1991) pag.26
Originele plaat van Suske en Wiske 'Lambik Baba' (1991) pag.26 Paul Geerts & Eric De Rop
€ 482,00
Aangeboden
Originele plaat van Suske en Wiske 'Lambik Baba' (1991) pag.46
Originele plaat van Suske en Wiske 'Lambik Baba' (1991) pag.46 Paul Geerts & Eric De Rop
€ 592,00
Aangeboden
HC / J.Rom - Force Of Gold met originele tekening door Romano Molenaar.
HC / J.Rom - Force Of Gold met originele tekening door Romano Molenaar. Tekening staat niet op naam.
€ 50,00
Aangeboden
Bessy / De Berglopers + Originele tekening
Bessy - De Berglopers / + Originele tekening Door Walterell (heeft jaren meegeholpen aan Bessy)
€ 25,00
Aangeboden
Suske en Wiske / De Tijdbobijn gesigneerd + Originele tekening op los blad
De Tijdbobijn gesigneerd + Originele tekening op los blad. Tekening van Eric De Rop Tekening op los A4 blad + Gesigneerde strip waar de tekening is op gebaseerd.
€ 25,00
Aangeboden
Suske en Wiske / De Dromendiefstal gesigneerd + Originele tekening op los blad
De Dromendiefstal gesigneerd + Originele tekening op los blad. Tekening van Eric De Rop Tekening op los A4 blad + Gesigneerde strip waar de tekening is op gebaseerd.
€ 25,00
Aangeboden
Suske en Wiske / Het Ijzeren Duel gesigneerd + Originele tekening op los blad
Het Ijzeren Duel gesigneerd + Originele tekening op los blad. Tekening van Eric De Rop Tekening op los A4 blad + Gesigneerde strip waar de tekening is op gebaseerd.
€ 25,00
Aangeboden
Bessy / Studio Vandersteen / Jean Bosco Safari - originele pagina - Het rijdende fort (p.21) - 1978
€ 40,00
Aangeboden
Bessy / Studio Vandersteen / Jean Bosco Safari - originele pagina - Het rijdende fort (p.18) - 1978
Bessy Studio Vandersteen - door Jean Bosco Safari (Jean Vijdt) Volledige pagina in inkt met mooie actie tekeningen en Andy in close up. Zeer mooie staat. 1978
€ 40,00
Aangeboden
Marnix Van Sanmarty 1, "Het tornooi" - IO uitgave, softcover, 1e druk (1990)
Goede staat - met dédicade door Fred De Wit
Album is binnenin door tekenaar Fred De Wit voorzien van een dédicace in potlood. Goede staat met normale, eerder lichte leessporen.
€ 15,00
Aangeboden
Robert en Bertrand 24, "De gouden kinkhoorn" - Standaard, sc, herdruk
Redelijke staat tot goede staat - Met dédicace door Van Riet
Met dédicace in viltstift op de titelpagina. Album zelf vertoont duidelijke leessporen, zoals geschaafde rug en randen. Restant van etiket op de binnenzijde van de cover;
€ 18,00
Aangeboden
De Rode Ridder 140, "De doodsvlinders" - Standaard, sc, 1e druk (1991)
Goede staat tot zeer goede staat - met dédicace door Biddeloo
Met opdrachttekening in viltstift op de titelpagina. Goede tot zeer goede staat met normale, eerder lichte leessporen.
€ 25,00
Aangeboden
Urbanus 5, "Het mislukte mirakel" - Loempia, sc, herdruk (1988)
Zeer goede staat - met dédicace door Linthout
Met opdrachttekening viltstift op de binnenzijde van de cover.
€ 20,00
Aangeboden
Sam 1 "De garage" - Standaard, 1e druk (1990)
Goede staat - met mooie dédicace van Bosschaert
Met dédicace in potlood op de binnenzijde van de frontcover. Frontcover zelf vertoont rechts onder een licht ezelsoortje.
€ 30,00
Aangeboden
Ron van Riet - originele tekening in potlood - dedicace - Robert en Bertrand
Formaat A4
Gesigneerd Ron van Riet
€ 20,00
Aangeboden
Roy Spraakman - gesigneerde prent + originele tekening - dedicace
Formaat 2 * A4
Gesigneerde prent met tekeningetje (boven schouder) + originele tekening op los vel papier.
€ 10,00
Aangeboden
Alex Turk - originele tekening in stift - dedicace - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
€ 10,00
Aangeboden
Dick Heins - originele tekening in blauw potlood - dedicace - 2005
Formaat A4
Gesigneerd.
€ 10,00
Aangeboden
Brammetje Fok - Originele strook 1417 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
€ 20,00
Aangeboden
Brammetje Fok - Originele strook 1424 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
€ 20,00
Aangeboden
Brammetje Fok - Originele strook 1425 - Bart van Leeuwen - jaren 60
Formaat: 14, 5 * 32 cm
Originele tekening in inkt
€ 20,00
Aangeboden
Johan de Moor - Kwik en Flupke - originele tekening - dédicace
Formaat ongeveer A4
Originele tekening in stift op los vel A4 papier. Gesigneerd
€ 35,00
Aangeboden
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - Kowalsky
Formaat ongeveer A4
Originele fan tekening op los vel papier. Gesigneerd
€ 20,00
Aangeboden
Hec Leemans - originele tekening - dédicace - viool speler
Formaat ongeveer A4
€ 15,00
Aangeboden
Wozniak - originele tekening gepubliceerd in Draw & Shoot - inclusief boek - 1e druk - hc - 2007
Originele tekening door Olivier Wozniak gepubliceerd in Draw & Shoot. Boek bijgevoegd.
€ 65,00
Aangeboden
Rik Wielheesen - originele tekening in Tara - hc - 1e druk - 2016
Originele tekening in inkt in Tara.
€ 20,00
Aangeboden
Hulet, Daniel - Originele cover - Captain Phoebus - [ca. 1976]
Formaat: ca. 48 x 36 cm. - Gesigneerd
€ 175,00
Aangeboden
Luc Cromheecke - originele voorstudie cover - Tom Carbon 7 Tannenbaum - 2012
Formaat ongeveer A4 - gesigneerd
Originele voorstudie in potlood voor de Strip 2000 uitgaven van Tom Carbon 7 Tannenbaum.
€ 50,00
Aangeboden
Gideon Brugman - originele tekening in potlood - vrouw
Formaat ongeveer A4 op dun overtrekpapier
Originele potloodschets van een vrouw door Gideon Brugman (tekenaar van onder andere Ambrosius).
€ 25,00
Aangeboden
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal -  ongeveer 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 14 cm - gesigneerd
Originele tekening in inkt voor een Don Quichote verhaal door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
€ 25,00
Aangeboden
Loek van Delden - originele tekening (plaatje) Don Quichote verhaal 2 - 1955
Formaat ongeveer 14,5 * 16 cm
Originele tekening in inkt. Eerste plaatje van strook 38 van verhaal 2 van Don Quichote door Loek van Delden. Tekenaar van onder andere Smidje Verholen.
€ 25,00
Aangeboden
Pelet, Claude - Originele tekening - Voorstudie Sasmira 2 - (2012)
Formaat 20,5 * 29,5 cm - gesigneerd
Originele potloodtekening op dun overtrekpapier voor 'Sasmira 2 - De valse noot'.
€ 25,00
Aangeboden
Marc Sleen - originele tekening in stift - zelfportret - (1976)
Formaat: 28,5 * 21 cm - gesigneerd
Zeldzame originele fantekening in stift door Marc Sleen uit 1976.
€ 375,00
Aangeboden
Joost Swarte - originele schets - voorstudie december postzegels 1991 - 1991
Twee schetsen op overtrekpapier op een A4 geplakt
€ 150,00
Aangeboden
Boon, Mario - originele tekening voor het album Mechtlo - (2003)
Formaat 35 * 23 cm - gesigneerd
€ 30,00
Aangeboden
Studio Vandersteen - Originele pagina (p.24) - Bessy - Die Boten des Bösen Mandarin - (1985)
Formaat 33 x 50 cm
Originele pagina Bessy studio Vandersteen Eén van de laatste verschenen Duitse Bessy verhalen - nr 987 Die Boten des bösen Mandarin
€ 40,00
Aangeboden
De Budt, Leo - Originele tekening - Kapitein - (jaren 1950/60)
Formaat: 21,5 * 17 cm
Originele tekening in inkt.
€ 15,00
Aangeboden
Zilverberg, Victor (Kooten, Adri van) - Origineel schilderij  op doek in olieverf - "Oh Boy''
Formaat: 40 x 50 cm. met lijst 44 x 54 cm. Gesign.
€ 300,00
Aangeboden
Vandersteen, Willy - Jerom 1 - Het geheim van Brokkelsteen - originele pagina nr. 4 + originele inkleuring - (1962)
€ 750,00
Aangeboden