Alle aanbod

108
items gevonden
Aantal items per pagina
  • 1
  • 2
American comic - Convention special - sakigake manga club - allen gesigneerd met tekening (ENG)
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
1. Mildflower - “Beginnings” - 2002. Mooie tekening / dédicace in kleur van Billy Martinez. Comic in bijna nieuwstaat. Taal : Engels 2. Shooting Gallery - Conventio...
Lees verder ►
€ 20,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Scribbly deel 1 (NL)  - Louis "Red Letter Day"(ENG) - pVp at large (ENG) - 3x gesigneerd met tekening
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
1. Scribbly deel - “Ik hoop dat die ene goeie erin staat” - eo 2001. Mooie tekening / dédicace van Jean-Paul Arends. In bijna nieuwstaat. Taal : Nederlands 2. Loui...
Lees verder ►
€ 20,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Kalevala - Finse strip gesigneerd met tekening door Huitala
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
Kalevala - Finse strip - EO - DEPOT LEGAL 2000 Mooie tekening / dédicace van Huitala - jaar 2000. Album in bijna nieuwstaat. Taal : Fins De foto's maken integra...
Lees verder ►
€ 10,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Steve - Dagelijkse pret - uitgave De Schaar - gesigneerd met tekening
Goede staat Met originele tekening
Dagelijkse pret - uitgave De Schaar 1996 Mooie tekening / dedicace van Steve. Album in goede staat, hoeken wat ingedeukt door onbeschermde verzending. Taal : Nederlan...
Lees verder ►
€ 12,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Killroy was here -  T3 "De Anderen" - gesigneerd met tekening door Walterell
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
Killroy was here - T3 "De Anderen" Mooie tekening / dedicace van Walterell. Album in quasi nieuwstaat. Taal : Nederlands De foto's maken integraal deel uit van d...
Lees verder ►
€ 12,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
2 small press strips gesigneerd met leuke tekening - franstalig
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
1. La Boite - Uitgeverij "la Cafetière éditions" - 1998. Mooie tekening / dédicace van Philippe Grammaticopoulos. In bijna nieuwstaat. Taal : Frans 2. Epitre - Uit...
Lees verder ►
€ 14,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Baloo - Minery - 2 small press strips gesigneerd met leuke tekening - franstalig
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
1. La Misson Infernale - Uitgeverij "Brain Produk" - 1998. Mooie tekening / dédicace in kleur van Baloo. In bijna nieuwstaat. Taal : Frans 2. Ad Vitam Eternam - Ui...
Lees verder ►
€ 18,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Foxx Tracker  "The Spear of Longinus" Part 1 - gesigneerd met tekening door Maurice Hof (ENG)
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
Uitgeverij Oog en Blik - 2001 Gesigneerd met tekening/dedicace in potlood door Maurice Hof Taal : Engels De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Bekijk...
Lees verder ►
€ 12,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Rob, Wed & Co "Premières mesures ..." - gesigneerd met tekening door Michel Janvier (FR)
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
Gesigneerd met tekening/dedicace in aquarel door Michel Janvier. Taal : Frans De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Bekijk aub ook mijn andere aanbied...
Lees verder ►
€ 14,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Collector's "Les Pin-up" - gesigneerd met tekening door Patrick Hitte (FR)
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
Gesigneerd met tekening/dedicace door Patrick Hitte, gekend als tekenaar van verschillende pin-up artbooks. Het album inventariseert het ontstaan van het begrip pin-up in tij...
Lees verder ►
€ 20,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
5 strips  gesigneerd met leuke tekening - franstalig
Quasi nieuwstaat Met originele tekening
1. Le grand cerf blanc - Philippe Glogowski - 1998. Mooie tekening / dédicace van Philippe Glogowski . In bijna nieuwstaat. Taal : Frans 2. Memoires d'outre-pompe -...
Lees verder ►
€ 20,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Vandaag aangeboden
Bob Morane - deel 10 "De Verzonken Galei" - SC - 1e druk - originele tekening/dedicace Attanasio
Quasi nieuwstaat
Quasi nieuwstaat - Softcover. De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Gesigneerd met mooie tekening/dedicace in aquarel van "Dino Attanasio". Eerste druk....
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 22:28
Eva K 1 - Originele tekening/dedicace  van Baruti - in nederlandstalig boek
Nieuwstaat - op naam gesigneerd
Zeer mooie tekening/dedicace op naam in nederlandstalige sc Eva K deel 1, treinrovers.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 22:13
Proffie - deel 1 "Is dat nou sport?..." - SC - 1e druk - originele tekening/dedicace Bédu
Goede staat
Goede staat, beetje sleet op de omslag, binnenblok in mooie staat - Softcover. De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Gesigneerd met mooie tekening/dedic...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 22:10
Ork 1 - Originele tekening/dedicace  van Jouvent- genummerd en gesigneerd met ex libris in Nederlandstalig boek
Nieuwstaat - op naam gesigneerd
Zeer mooie speciale uitgave van SSZ het Beeldverhaal van de serie Ork deel 1 met een dedicace/tekening (op naam) van Jouvent, de uitgave zelf is genummerd en gesigneerd. Teven...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 22:04
Franka luxe editie Gangsterfilm - Originele tekening/dedicace van Henk Kuijpers - linnen luxe editie - nr 153/1500
Nieuwstaat - genummerd en gesigneerd
Zeer mooie uitgave van het boek Gangsterfilm in de luxe serie van Franka. Linnen kaft, nieuwstaat, genummerd en gesigneerd en voorzien van een heel fraaie tekening van Henk Ku...
Lees verder ►
€ 13,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 22:01
"Les Extrapolations par Jacques Devos" - volledig stripverhaal bestaande uit 6 originele platen - jaren '60
Goede staat - getekend in potlood, zwarte en rode viltstift
Volledig en ongepubliceerd stripverhaal bestaande uit 6 originele platen "Les Extrapolations par Jacques Devos" jaren zestig , afmetingen 39cm x 27,5 cm, potlood, zwarte en...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 22:00
Jimmy van Doren - deel 1 "De Ebbenhouten Slang" - SC - originele tekening/dedicace van "Desorgher"
Quasi nieuwstaat
Bijna nieuwstaat - Softcover. De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Gesigneerd met mooie tekening/dedicace van "Daniel Desorgher". Bekijk aub ook mijn...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:50
Dwergen 5 HC - met Originele tekening/dedicace van Nicolas Demare - in NL boek HC
Nieuwstaat - op naam gesigneerd
Zeer mooie tekening/dedicace op naam in Nederlandstalige HC van Dwergen deel 5, nieuwstaat, 1e druk.
Lees verder ►
€ 14,00
13 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:48
Originele tekening RM Guera - op zeer groot formaat 42x30 cm dik tekenpapier
Nieuwstaat - op naam gesigneerd
Zeer mooie tekening op naam gesigneerd van RM Guera op los vel groot formaat dik papier 42x30 cm.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:45
Parras - Originele opdrachttekening - (1999)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Juan Antonio Parras, gemaakt tijdens een stripbeurs in Sierre in 1999. De tekening is gemaakt op een los vel tekenpapier. Het formaat is 27 x 36...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:42
Vieillard - Originele opdrachttekening - (2000)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Benoît Vieillard, gemaakt in Angoulême in 2000. De tekening is gemaakt op een los vel Steinbach tekenpapier. Het formaat is 27 x 36 cm. Wordt...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:37
Victor Sackville - deel 6 "De Gijzelaar van Barcelona" - SC - originele tekening/dedicace van "Carin"
Quasi nieuwstaat
Bijna nieuwstaat - Softcover. De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Gesigneerd met mooie tekening/dedicace in kleur van "Francis Carin". Bekijk aub oo...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:36
Benoit Roels - Originele opdrachttekening - Oknam - (1999)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Benoit Roels, gemaakt tijdens een signeersessie in Stripwinkel Alex in 1999. De tekening is gemaakt op een los vel Steinbach tekenpapier. Het for...
Lees verder ►
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:32
Originele tekening Milan Jovanovic (oa Carthago) - op formaat 32x24 cm dik tekenpapier
Nieuwstaat - op naam gesigneerd
Zeer mooie tekening op naam gesigneerd van Milan Jovanovic (oa Jason Brice en Carthago) op los vel formaat dik papier 32x24 cm.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:31
Vassaux - Originele opdrachttekening - Het Ardennen offensief - (1999)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Willy Vassaux, gemaakt in potlood tijdens een stripbeurs in Ganshoren in 1999. De tekening is gemaakt op een los vel tekenpapier. Het formaat is...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:30
Benoit Roels - Originele opdrachttekening - Oknam - (1999)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Benoit Roels, gemaakt tijdens een signeersessie in Stripwinkel Alex in 1999. De tekening is gemaakt op een los vel tekenpapier. Het formaat is 27...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:27
Bezette Stad - T1 "Cedrus" - SC - originele tekening/dedicace van "Christian Verhaeghe"
Quasi nieuwstaat
Bijna nieuwstaat - Softcover. De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Gesigneerd met mooie tekening/dedicace van "Christian Verhaeghe". Bekijk aub ook m...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:22
 Maza - Originele tekening van Lady Spitfire - op formaat 32x24 cm dik tekenpapier
Nieuwstaat - op naam gesigneerd
Zeer mooie tekening op naam gesigneerd van Miroslav Maza van Lady Spitfire op los vel formaat dik papier 32x24 cm.
Lees verder ►
€ 21,00
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:13
Robin Hoed - deel 1 "de pretmaker" - SC - originele tekening/dedicace van "Turk"
Zeer goede staat
Zeer goede staat - Softcover. De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving. Gesigneerd met mooie tekening/dedicace van "Turk". Bekijk aub ook mijn andere aan...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:10
Vuillemin - Originele opdrachttekening - (2000)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Philippe Vuillemin, gemaakt in Angoulême in 2000. De tekening is gemaakt op een los vel tekenpapier. Het formaat is 27 x 36 cm. Wordt stevig v...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 21:03
Luca Erbetta - Originele tekening van Alter Ego - op formaat 32x24 cm dik tekenpapier
Nieuwstaat - op naam gesigneerd
Zeer mooie tekening op naam gesigneerd van Luca Erbetta van Alter ego op los vel formaat dik papier 32x24 cm.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:57
Eric Stalner - Originele opdrachttekening - (2000)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Eric Stalner, gemaakt in Angoulême in 2000. De tekening is gemaakt op een los vel tekenpapier wat geplakt is op een zwarte ondergrond. Het totale...
Lees verder ►
€ 27,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:44
Fred de Heij - Originele tekening - op formaat A4 op dik tekenpapier
Nieuwstaat - gesigneerd
Leuke tekening gesigneerd van Fred de Heij op los vel A4 op dik papier.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:43
Robert van der Kroft - Originele tekening van Claire - op formaat A4
Nieuwstaat - gesigneerd
Leuke tekening gesigneerd van Robert van der Kroft op los vel A4.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:39
"De Rode Ridder" - Originele tekening in inkt - door Fabio Bono - met kader
Nieuwstaat
Originele Potlood/inkttekening "Rode Ridder" Door : Fabio Bono, huidig tekenaar van de reeks "De Rode Ridder" (Potlood + inkt ) Afmeting tekening : 9 x 15 cm De tek...
Lees verder ►
€ 13,00
11 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:37
Arnoux - Originele opdrachttekening - (1999)
Zeer goede staat
Mooie opdrachttekening van Erik Arnoux, gemaakt tijdens een stripbeurs in Durbuy in 1999. De tekening is gemaakt op een los vel tekenpapier. Het formaat is 20,8 x 29,6 cm....
Lees verder ►
€ 21,00
5 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:28
Nicolas Keramidas - Originele tekening van Luuna - op formaat A4 op dik tekenpapier
Nieuwstaat - gesigneerd op naam
Leuke tekening gesigneerd op naam van Nicolas Keramidas van Luuna op op los vel A4 dikke kwaliteit.
Lees verder ►
€ 10,50
3 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:22
Charel Cambré - Originele pagina Filip van België (complete gag) - (2016)
Zeer goede staat
Mooie originele pagina van Charel Cambré voor de reeks Filip van België (Filip & Mathilde). De pagina bestaat uit 2 delen, ieder met ongeveer het formaat 38 x 26,5 cm. Het...
Lees verder ►
€ 32,00
6 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:19
IJsbrand Oost - Originele tekening van personage uit Max Miller - op formaat A4 op dik tekenpapier
Nieuwstaat - gesigneerd op naam
Leuke tekening gesigneerd op naam van IJsbrand Oost van Max Miller op op los vel A4 dikke kwaliteit.
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:10
Berlijn - 1 t/m 3  - deel 2 met fantekening + gesigneerde prent - 3x hc - 1989
Quasi nieuwstaat - fantekening door Marvano
Fraai lot met 3 hardcovers. Berlijn deel 1 t/m 3. Deel 1 met wikkel. Deel 2 met fraaie fantekening. Het wordt gecompleteerd met een fraaie ex-libris en gesigneerde prent. Het...
Lees verder ►
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Maa 01-02 - 20:03
Renaud - Jessica Blandy - Originele tekening -op los vel - ca. A5 formaat
Zeer goede staat gesigneerd
Mooie tekening van Renaud van Jessica Blandy. Op los dik A5 vel, gesigneerd.
Lees verder ►
€ 12,50
7 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Zon 31-01 - 20:01
Suske en Wiske - Onbekend album - Originele pagina - L. Morjaeu.
Quasi nieuwstaat L. Morjaeu - Formaat (46x33)
Originele pagina/plaat uit de reeks Suske en Wiske van de hand L. Morjaeu. Heel mooie pagina qua indeling, tekeningen en inkting. Ook alle hoofdfiguren zijn aanwezig met Lam...
Lees verder ►
€ 495,00
0 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 27-01 - 21:00
Suske en Wiske - Originele tekening Jerom en Schanulleke in kleur. Formaat (31x21).
Quasi nieuwstaat E. De Rop
Prachtige originele tekening volledig in kleur van de hand van Eric De Rop voor de reeks Suske en Wiske, hier met Jerom en schanulleke. Deze tekening is op A4 formaat en bij d...
Lees verder ►
€ 27,50
9 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 27-01 - 20:53
Suske en Wiske - Originele tekening Lambik in Inkt - De Kwakstralen. Formaat (31x21).
Zeer goede staat E. Goossens
Prachtige originele tekening volledig in inkt van de hand van E. Goossens voor de reeks Suske en Wiske, hier naar de cover van De Kwakstralen. Deze tekening is op A4 formaat....
Lees verder ►
€ 24,50
8 Biedingen
Bied
Resterende tijd
+30s
 
Einde kavel :
Woe 27-01 - 20:50
Suske en Wiske De Speelgoedspiegel nr 219
Zeer goede staat
Strip is in zeer goede staat! Jaartal 04/2002
Lees verder ►
€ 2,50
Aangeboden
12-1-2021 14:49:55
Suske en Wiske Lilli Natal
Zeer goede staat
de strip is in zeer goede staat! 2000 editie
Lees verder ►
€ 3,50
Aangeboden
12-1-2021 14:44:30
Suske en Wiske De Kernmonsters nr266
Zeer goede staat
Deze strip is in zeer goede staat!
Lees verder ►
€ 3,05
Aangeboden
12-1-2021 14:40:28
Suske en Wiske Papa Razzi nr 265
Zeer goede staat In zeer goed staat!
De strip is in zeer goede staat!
Lees verder ►
€ 3,05
Aangeboden
12-1-2021 14:35:34
Suske en Wiske De Koeiencommissie nr 268
Zeer goede staat Klein beetje gelost onderaan de zijkant
Mooie strip van Suske en Wiske in zeer goede staat enkel aan de zijkant onderaan een klein beetje slijtage
Lees verder ►
€ 2,90
Aangeboden
12-1-2021 14:29:19
Originele aquarel G.Raf Zerk door Marc Hardy
Nieuwstaat Item zonder opmerkingen
Afmetingen: 32,5x13cm Aquarel Gesigneerd Aangekocht bij Marc zelf
Lees verder ►
€ 375,00
Aangeboden
29-12-2020 19:51:35
Originele aquarel Obelix door Francesco Barbieri
Nieuwstaat Item zonder opmerkingen
A4 Aquarel Gesigneerd Gekocht bij Francesco zelf Tekening gekleefd op zwarte achtergrond
Lees verder ►
€ 125,00
Aangeboden
29-12-2020 19:32:37
Originele aquarel Asterix door Francesco Barbieri
Nieuwstaat Item zonder opmerkingen
A4 Aquarel Gesigneerd Gekocht bij Francesco zelf Tekening gekleefd op zwarte achtergrond
Lees verder ►
€ 125,00
Aangeboden
29-12-2020 19:30:06
Originele aquarel Mickey en Pluto door Stefano Zanchi
Nieuwstaat Item zonder opmerkingen
A4 Aquarel Gesigneerd Gekocht bij Stefano zelf
Lees verder ►
€ 150,00
Aangeboden
29-12-2020 19:25:50
Originele illustratie Robbedoes en Spip door Yoann
Nieuwstaat
Afmetingen A4 Aangekocht bij Yoann zelf in 2019 Gesigneerd Aquarel
Lees verder ►
€ 250,00
Aangeboden
29-12-2020 19:21:45
Originele illustratie Mohawk door Juapi coffee artist
Nieuwstaat Item zonder opmerkingen
Afmetingen A4 Aquarel gesigneerd in 2013 Achteraan is wat tape verwijderd. Aangekocht bij Juapi zelf
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
29-12-2020 19:17:04
Originele tekening van Thanos door Timo Wuerz
Nieuwstaat Item zonder opmerkingen
Afmetingen A4 Gemaakt op stripfestival Knokke- heist door Timo zelf Mixed media: aquarel, wasko, potlood,... Gesigneerd
Lees verder ►
€ 25,00
Aangeboden
29-12-2020 19:11:06
Originele illustratie Bram Stoker's Dracula + print door Tommaso Bennato
Nieuwstaat Item zonder opmerkingen
Origineel: 25x19cm aquarel + gesigneerd , origineel is gekleefd op een zwarte achtergrond. Print: 31x14,5cm + gesigneerd in 2019 Beide zijn rechtstreeks aangekocht bij Tom...
Lees verder ►
€ 125,00
Aangeboden
29-12-2020 19:03:08
Comés, Didier - Originele tekening - 2 Personages - (1980)
Zeer goede staat Gesigneerd
Formaat: 36 x 26,8 cm. - Zeer Fraai - Gesigneerd Fraaie grote tekening op heel dik tekenpapier van Didier Comès. Gesigneerd door de tekenaar. In zeer goede staat. Wo...
Lees verder ►
€ 400,00
Aangeboden
6-10-2020 21:21:41
Mr. Kweeniewa en geniale Olivier (1) - prachtige beginpagina Geniale Olivier CAUSES,MON HAÛTE/Gag-onaut! - Origineel - (1976)
Zeer goede staat
Een prachtige beginpagina van de stripheld Geniale Olivier uit 1976 uit het kortverhaal "CAUSES,MON HAÛTE/Gag-onaut!" verschenen in het stripweekblad Robbedoes nr. 1973 van 05...
Lees verder ►
€ 125,00
Aangeboden
3-10-2020 18:01:41
Originele Potloodtekening  "De Rode Ridder"  door Fabio Bono
Nieuwstaat
Originele unieke potloodtekening van de Rode Ridder Door huidig tekenaar van de reeks Fabio Bono A5 formaat en ingekaderd - op hard tekenpapier Kan afgehaald worden t...
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
12-9-2020 12:44:07
Super Mooie Originele Gekleurde Tekening Suske en Wiske - Paul Geerts  - 2004 - Angst op de Amsterdam
Nieuwstaat
Aangeboden Dit mooie werk is afkomstig van de hand van Paul Geerts uit 2000 Dit zeer mooie werk is uit het verhaal angst op de amsterdam. Paul Geerts op zijn best. De afme...
Lees verder ►
€ 2950,00
Aangeboden
23-8-2020 19:22:47
Super Grote Originele Gekleurde Tekening Suske en Wiske - Paul Geerts  - 2004
Nieuwstaat
Aangeboden Dit mooie werk is afkomstig van de hand van Paul Geerts uit 2004. Een werk met vele figuren die in de loop der jaren zijn verschenen in de suske en wiske verhalen...
Lees verder ►
€ 5950,00
Aangeboden
23-8-2020 19:19:38
Originele tekening / Dirk Stallaert / Groot Nederlands Dictee
Zeer goede staat
Dirk Stallaert Originele tekening in inkt Voor "Groot Nederlands Dictee" editie 2007 Dirk Stallaert heeft ingestaan voor de tekening die de affiches en inschrijvingsf...
Lees verder ►
€ 175,00
Aangeboden
19-5-2020 18:32:05
Professor Palmboom / originele pagina / Dick Briel
Zeer goede staat
Professor Palmboom Originele geschetste pagina door Dick Briel voor "het leger van phillpotts". De geschetste pagina staat afgebeeld in het "werk, schets en scenerioboek...
Lees verder ►
€ 175,00
Aangeboden
18-5-2020 21:10:48
Luxe Robert en Bertrand / De Weerwolf met originele tekening.
Nieuwstaat
Linnen band met goudopdruk. Het binnenwerk is in zwart/wit met de blauwe steunkleur zoals op de originele pagina's. Copyright is 2011, echter in 2012 uitgegeven. Uitgave do...
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
3-1-2020 22:40:31
Poster van Cowboy Henk in Lijst - Kamagurka & Herr Seele
Zeer goede staat
Aangeboden Deze mooie poster van Cowboy Henk. Deze zit in een mooie houten lijst geplaatst Afmeting met lijst is 71x49 Graag op halen i.v.m breuk gevaar
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
26-9-2019 13:04:58
Voges, Carol - 3 x Originele gouache - De Rose Panter uit 'De Rose Panter heeft geluk' in Lijst
Zeer goede staat
Formaat: lijst 61x 41 Carel Willem (Carol) Voges (Amsterdam, 19 juni 1925 - Laren, 9 januari 2001) was een bekende Nederlands illustrator, striptekenaar en schrijver. Carol...
Lees verder ►
€ 300,00
Aangeboden
26-9-2019 12:58:42
Voges, Carol - Originele gouache - De Rose Panter uit 'De Rose Panter heeft geluk'
Zeer goede staat
Formaat: 12,7 x 19,5 cm. Carel Willem (Carol) Voges (Amsterdam, 19 juni 1925 - Laren, 9 januari 2001) was een bekende Nederlands illustrator, striptekenaar en schrijver. Ca...
Lees verder ►
€ 75,00
Aangeboden
26-9-2019 12:48:35
Driel, Toon Van - Originele tekening in kleur - Zeemeeuw - (1997)
Nieuwstaat
Formaat: 21 x 29 cm. Originele tekening van Toon van Driel. Oost-Indische inkt met ecoline op dik papier. Gemaakt en gebruikt voor wenskaarten. Er wordt weinig werk aangebode...
Lees verder ►
€ 150,00
Aangeboden
26-9-2019 12:43:34
Voges, Carol. Originele cover. Weekblad Donald Duck. (nummer 40) - Disney. 1972
Goede staat Formaat 24,5 x 36 cm.
Originele cover in Oost-Indische inkt van weekblad Donald Duck nummer 40 uit 1972. Getekend door Carol Voges. let op! De afbeelding van het weekblad is puur als illustratie en...
Lees verder ►
€ 75,00
Aangeboden
22-5-2019 13:52:58
Voges, Carol. Originele cover. Weekblad Donald Duck. (nummer 16) - Disney. 1971
Goede staat Formaat 24,5 x 36 cm.
Originele cover in Oost-Indische inkt van weekblad Donald Duck nummer 16 uit 1971. Getekend door Carol Voges. let op! De afbeelding van het weekblad is puur als illustratie en...
Lees verder ►
€ 75,00
Aangeboden
22-5-2019 13:32:47
Voges, Carol. Originele pagina. Oom Dagobert en Donald Duck. (pagina 3) - Disney. Jaren '70.
Goede staat Formaat 33 x 46 cm.
Originele pagina in Oost-Indische inkt van Donald Duck en Oom Dagobert voor weekblad Donald Duck, jaren '70. Getekend door Carol Voges. Carel Willem (Carol) Voges (Amsterd...
Lees verder ►
€ 89,00
Aangeboden
22-5-2019 13:03:07
Voges, Carol. Originele pagina. Oom Dagobert en Donald Duck. (pagina 3) - Disney. Jaren '70.
Goede staat Formaat 33 x 46 cm.
Originele pagina in Oost-Indische inkt van Donald Duck en Oom Dagobert voor weekblad Donald Duck, jaren '70. Getekend door Carol Voges. Carel Willem (Carol) Voges (Amsterd...
Lees verder ►
€ 99,00
Aangeboden
22-5-2019 12:59:30
Paul Geerts - Originele tekenplaat - Suske en Wiske - De 7 schaken - Uit 1995
Quasi nieuwstaat
Originele tekenplaat van Paul Geerts Stroken 241-244 uit het Suske en Wiske album "De 7 schaken" uit 1995. Het verhaal 'De 7 schaken' is gebaseerd op de jeugd van Willy Vand...
Lees verder ►
€ 695,00
Aangeboden
12-5-2019 19:04:58
Suske en Wiske - De kaartendans - Luxe HC met linnen rug
Nieuwstaat In kleur, met originele tekening
Uitgegeven in 2000 op 725 exemplaren door Standaard Special Projects voor de Bridge Olympiade 2000 Maastricht. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nu...
Lees verder ►
€ 44,00
Aangeboden
10-3-2019 18:49:47
Suske en Wiske - De gulden harpoen - Luxe linnen HC met originele tekening
Quasi nieuwstaat In kleur
Uitgegeven in 2006 op 500 exemplaren door Standaard Uitgeverij in opdracht van Rotteveel M4. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nummer 34
Lees verder ►
€ 44,00
Aangeboden
10-3-2019 18:43:31
Suske en Wiske - De Boemerang-Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat In kleur
Uitgegeven in 2010 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nummer 200
Lees verder ►
€ 56,00
Aangeboden
9-3-2019 21:56:54
Suske en Wiske - Van Zwollem Trilogie - Luxe HC met originele tekening
Nieuwstaat Gesigneerd
Uitgegeven in 2009 op 500 exemplaren. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto. Dit is nummer 494.
Lees verder ►
€ 58,00
Aangeboden
9-3-2019 21:28:03
Suske en Wiske - De verraderlijke Vinson - Luxe HC in blauw linnen
Nieuwstaat Met originele tekening van Paul Geerts
Uitgegeven in 1995. Seven Summits uitgave. UCB Chemicals. Met originele tekening door Paul Geerts - zie foto.
Lees verder ►
€ 180,00
Aangeboden
8-3-2019 23:35:41
Originele tekening voor de reeks Suske en Wiske Bang in het bos
Quasi nieuwstaat
Originele tekening door Paul Geerts - Bang in het bos gemaakt voor de reeks Suske en Wiske - Jonge lezertjes formaat 35 op 25 cm
Lees verder ►
€ 245,00
Aangeboden
26-2-2019 22:47:19
Blauwdrukken Robert en Bertrand
Quasi nieuwstaat
Robert en Bertrand - Studio Vandersteen 3 blauwdrukken + transparante zwartfilm, waarvan 1 met originele inkleuring Formaat 19 cm x 24.5 cm (origineel albumformaat)
Lees verder ►
€ 99,00
Aangeboden
26-2-2019 22:32:33
Stripreeks Tits originele plaat De Schervenslag uit 1984
Quasi nieuwstaat
Originele plaat (pag.14) Stripreeks ‘Tits’ (album N°25) De Schervenslag uit 1984 Formaat 31 x 43 cm Studio Vandersteen Geïnkt door Peter Koeken
Lees verder ►
€ 175,00
Aangeboden
26-2-2019 22:08:31
Killroy was here 1&3 - met tekening van Walter Laureyssens
Quasi nieuwstaat met tekening van Walter Laureyssens
Killtoy was here 1&3 - met in elk album een tekening van Walter Laureyssens
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
10-2-2019 16:32:05
Joost mag het weten - met tekening van Theo Van den Boogaard
Goede staat met tekening van Theo Van den Boogaard
Joost mag het weten - met tekening van Theo Van den Boogaard
Lees verder ►
€ 12,50
Aangeboden
10-2-2019 16:30:14
Christian Verhaeghe / Originele tekening op los blad
Nieuwstaat
Originele tekening op los blad. Prachtige tekening door Christian Verhaeghe Verhaeghe is al een aantal jaren medewerker van Studio Vandersteen. Tekening komt uit een sprook...
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
12-1-2019 22:13:17
Suske en Wiske - 2 x Originele tekening op los blad Suske en Wiske
Nieuwstaat
Suske en Wiske 2 x Originele tekening Suske en Wiske op los blad. Prachtige tekeningen door Jeff Broeckx
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
8-1-2019 20:16:47
Kiekeboe / Fanny - Originele tekening op los blad
Nieuwstaat
Kiekeboe Originele tekening Fanny op los blad. Prachtige tekening door Steve Van Bael Van Bael is een aantal jaren medewerker geweest van Merho
Lees verder ►
€ 20,00
Aangeboden
8-1-2019 20:12:00
Schanulleke / Duddul en Mol Originele tekening op los blad
Nieuwstaat
Schanulleke Duddul en Mol Originele tekening op los blad. Prachtige tekening door Eric De Rop
Lees verder ►
€ 30,00
Aangeboden
8-1-2019 20:08:01
Suske en Wiske - De gekke gokker - Luxe HC met originele tekening
Quasi nieuwstaat Met verantwoordingspagina
Uitgegeven door stripfestival Middelkerke in 1992 op 750 exemplaren. Met losse verantwoordingspagina en originele tekening door Paul Geerts
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
24-12-2018 23:06:40
Luxe / De Kaartendans met originele tekening door Paul Geerts.
Nieuwstaat
Luxe / De Kaartendans met originele tekening door Paul Geerts. Genummerde exemplaar op oplage van 700ex. Uitgegeven ter gelegenheid van de Bridge-olympiade in Maastricht....
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
16-12-2018 16:03:43
Luxe / De Boartlike Boarre met originele tekening door Paul Geerts.
Nieuwstaat
Luxe editie van de Koddige Kater in het Fries. Oplage 500 genummerde exemplaren. 20 Auteurs- en uitgeversexemplaren van A t/m T. Met originele tekening door Paul Geerts...
Lees verder ►
€ 35,00
Aangeboden
16-12-2018 15:57:24
Luxe / Het Berenbeklag met originele tekening door Paul Geerts.
Nieuwstaat
Ter gelegenheid van de Twintigste Fanclubdag dierenpark te Rhenen op 29 April 2007. Oplage van 600 ex en 20 Auteurs- en uitgeversexemplaren van A tot en met Z. Bevat een 4-t...
Lees verder ►
€ 40,00
Aangeboden
16-12-2018 15:52:40
Originele gag stroken van BIEBEL - Marc Legendre
Zeer goede staat
Originele gag stroken van BIEBEL - Marc Legendre
Lees verder ►
€ 99,00
Aangeboden
21-11-2018 09:31:03
Originele cover Jerom 39 - De vriendelijke schildpad (2014) Luc Morjaeu
Zeer goede staat
Originele cover Jerom 39 - De vriendelijke schildpad (2014) Luc Morjaeu Met op de achterzijde nog een blauwdruk van deze illustratie
Lees verder ►
€ 199,00
Aangeboden
21-11-2018 09:21:52
Originele plaat van Suske en Wiske 'Lambik Baba' (1991) pag.46
Zeer goede staat
Originele plaat van Suske en Wiske 'Lambik Baba' (1991) pag.46 Paul Geerts & Eric De Rop
Lees verder ►
€ 592,00
Aangeboden
21-11-2018 08:47:08
HC / J.Rom - Force Of Gold met originele tekening door Romano Molenaar.
Nieuwstaat
HC / J.Rom - Force Of Gold met originele tekening door Romano Molenaar. Tekening staat niet op naam.
Lees verder ►
€ 50,00
Aangeboden
13-10-2018 05:05:25
Cambré, Charel. Amoras 6. Barabas. Originele pagina 7. 2015
Nieuwstaat Formaat 66 x 46 cm.
Originele getekende pagina in inkt gemaakt door Charel Cambré in 2015. Dit is pagina 7 uit het 6e Amoras verhaal `Barabas` Dit is een van de mooiste platen uit het verhaal!...
Lees verder ►
€ 1200,00
Aangeboden
29-1-2018 14:18:47
Marnix Van Sanmarty 1, "Het tornooi" - IO uitgave, softcover, 1e druk (1990)
Goede staat - met dédicade door Fred De Wit
Album is binnenin door tekenaar Fred De Wit voorzien van een dédicace in potlood. Goede staat met normale, eerder lichte leessporen. TIJDELIJKE VERZENDINGSINFO: Door de hee...
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
7-8-2017 20:45:19
Robert en Bertrand 24, "De gouden kinkhoorn" - Standaard, sc, herdruk
Redelijke staat tot goede staat - Met dédicace door Van Riet
Met dédicace in viltstift op de titelpagina. Album zelf vertoont duidelijke leessporen, zoals geschaafde rug en randen. Restant van etiket op de binnenzijde van de cover. T...
Lees verder ►
€ 15,00
Aangeboden
28-7-2017 17:55:50
  • 1
  • 2