Zoeken

11 items gevonden voor "loustal"
Wordt Vervolgd Novellen 8 - Besame Mucho - Loustal - hc 1e druk
Zeer goede staat tot bijna nieuwstaat
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Din 25-06 - 21:19
Loustal ansichtkaart 3
Loustal ansichtkaart 3
Uit het album Barney et note bleue.
€ 1,95
Bestel direct
Loustal kaart 5
Loustal kaart 5
1993.
€ 1,25
Bestel direct
Loustal ansichtkaart 6
Loustal ansichtkaart 6
Uit 2000.
€ 1,25
Bestel direct
Loustal ansichtkaart 7
Loustal ansichtkaart 7
Uit 1991. In hoesje met enveloppe.
€ 1,25
Bestel direct
Loustal ansichtkaart 9
Loustal ansichtkaart 9
mooie kaart
€ 1,25
Bestel direct
Loustal - zilveren dasspeld met afbeelding van Rinoceros -met zeefdrukje gesigneerd en genummerd -
Zilveren dasspeld in zwart luxe doosje samen met een genummerd en gesigneerd zeefdrukje (formaat 14 x 14 cm.) Dit is nr. 14 van 20 expl.
€ 55,00
Bestel direct
Loustal - zilveren dasspeld met afbeelding van hond -met zeefdrukje gesigneerd en genummerd -
€ 55,00
Bestel direct
Loustal hard cover Daglicht
Loustal hard cover Daglicht
Prachtig dik boek met stofomslag met ruim 100 pagina's afbeeldingen van werk van Loustal.
€ 21,50
Bestel direct
Loustal 5 kaarten
Loustal 5 kaarten
Mooie kaarten. Uit 1988. Zijn dubbelgevouwen om tekst binnenin te kunnen schrijven.
€ 6,95
Bestel direct
Brussel/Bruxelles - 20 jaar/20 ans - 20 auteurs - 1e druk 2009 - hardcover.
Nieuwstaat - Hardcover
€ 7,50
Bestel direct