Sluit binnenkort

5
Hergé - Kuifje in het verre oosten  - tentoonstellingsposter - 2000
Zeer goede staat - Hergé tekent de blauwe lotus
de poster is in goede staat, de meeste randen zijn nog in een mooie conditie word aangetekend en in een stevige koker verstuurd
€ 5,50
5 Biedingen

Einde kavel :
Graphic novels - Met o.a. De laatste Trojaan + De Gesel Gods + andere - 6 albums - 2 x HC
Quasi nieuwstaat incl 9 Ex libris & Promotie van Dark Dragoon Books
€ 1,00

Einde kavel :
Zoals mijn goede vader zei - portfolio Toonderpockets - 2015
Nieuwstaat genummerd, oplage 99 exemplaren
€ 1,00

Einde kavel :
Tintin - Affiche du film Le lac aux requins (153x115cm) - (1973)
Prachtige poster van Kuifje: Tintin et le lac aux requins formaat 153 x 115cm in prachtstaat
€ 23,00
16 Biedingen

Einde kavel :
Zeefdruk tafeltafereel De Bovenbazen - Toonder - 2005
Nieuwstaat genummerd, oplage 500 exemplaren
Fraaie zeefdruk van de laatste scene uit De Bovenbazen. Zoals gewoonlijk een eenvoudige doch voedzame maaltijd geserveerd door Joost.
€ 5,50

Einde kavel :