Sluit binnenkort

14
Karel Biddeloo,  tekening Ivanhoe,   op blad A4
Nieuwstaat met tekening
Karel Biddeloo, tekening Ivanhoe, op blad A4 Niet op naam
€ 15,00
12 Biedingen

Einde kavel :
Caryl Strezelyki - originele tekening in kleur - (2009)
Gesigneerd Zwarte stift en acquarel
€ 6,00
6 Biedingen

Einde kavel :
 Francis Carin, Victor Sackville   tekening op blad A4
Nieuwstaat met tekening
Carin, Francis - Victor Sackville tekening op blad A4
€ 14,00
14 Biedingen

Einde kavel :
Romano Molenaar / Originele Schets Wonderwoman
€ 13,00
16 Biedingen

Einde kavel :
Renaud / Originele Schets Jessica Blandy
€ 21,00
11 Biedingen

Einde kavel :
Eric Heuvel / Originele Schets January Jones
€ 17,00
15 Biedingen

Einde kavel :
Christian Verhaeghe,  tekening  op blad A4
Nieuwstaat met tekening
Christian Verhaeghe, tekening op blad A4. Ingekleurd door Olga Ooms niet op naam
€ 22,00
13 Biedingen

Einde kavel :
Minter en Hinter en de verdwijnkast - Dick Vlottes - 1e druk - hc - (2007)
Nieuwstaat - Met originele strook, boek gesigneerd
De oplage bedraagt 58 exemplaren en bevat een originele strook uit dit verhaal. Bijgevoegd originele strook 29 in Chinese inkt
€ 33,00
8 Biedingen

Einde kavel :
Arno van Dijk   tekening  voor Faith McKeon op blad A4
Nieuwstaat met tekening
Arno van Dijk tekening op blad A4 Studie Faith McKeon
€ 9,00
5 Biedingen

Einde kavel :
 Nero - De Klassieke Avonturen Van Nero - Moea Papoea + originele Tekening
€ 21,00
10 Biedingen

Einde kavel :
Robert en Bertrand - Originele tekening + gesigneerde strip.
€ 3,50

Einde kavel :
Suske en Wiske : Originele tekening / 305. De Tijdbobijn door Eric De Rop + gesigneerde strip.
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :
Johnn Bakker - originele tekening - tekenaar van de figuur Mook uit Pep.
€ 16,00
7 Biedingen

Einde kavel :
Suske en Wiske : Originele tekening  / 102.  De Dromendiefstal door Eric De Rop + gesigneerde strip.
€ 1,50
2 Biedingen

Einde kavel :