Doorlopende veilingen

3480 items gevonden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|
Ringo Nrs 2 en 3 eerste druk heruitgave 1979/1980
Ringo Nrs 2 en 3 eerste druk heruitgave 1979/1980
Goede staat
Nr 2 goud voor Santa Fe Nr 3 de eed van Gettysburg naam en datum schutblad
€ 6,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 19:10
Guus Slim Nrs 5 en 6 1973 2de druk
Guus Slim Nrs 5 en 6  1973 2de druk
Goede staat
Nr 5 de hel van Texiguay Nr 6 bomaanslag in de bergen
€ 5,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 19:26
Bessy: la ville abandonnée (23)
Bessy: la ville abandonnée (23)
Matige staat
Eerste druk Taal: frans Will / Vandersteen Niets in geschreven, rug gescheurd tot onderste nietje, binnenin nog zeer fraai
€ 4,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:00
Suske en Wiske - 152 - de bevende baobab- 1ste druk 1974
Suske en Wiske - 152 - de bevende baobab- 1ste druk 1974
Zeer goede staat a quasi nieuw
naam binnenkant cover , rug perfect, zeer lichte gebruikerssporen = bijna nieuw met naam in
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:00
Bessy: les papillons d’or (24)
Bessy: les papillons d’or (24)
Matige staat
Eerste druk Taal: frans Will / Vandersteen Niets in geschreven, rug gescheurd tot onderste nietje en scheurtje in de cover bovenaan, binnenin nog zeer fraai
€ 4,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:01
Bessy: le butin caché (27)
Bessy: le butin caché (27)
Redelijke staat tot zeer goede staat
Herdruk Taal: frans Will / Vandersteen Naampje op titelblad, bijna perfecte rug, op 1 blad zijn de tekeningen ingekleurd
€ 2,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:02
Bessy: le castor blanc (29)
Bessy: le castor blanc (29)
Goede staat tot zeer goede staat
Herdruk Taal: frans Will / Vandersteen Naampje op titelblad, een weinig kleurverlies op de rug, vlekje op de achterkant, binnenin zeer mooi
€ 4,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:03
Suske en Wiske - 197 - het delta duel - 1ste druk 1984
Suske en Wiske - 197 - het delta duel - 1ste druk 1984
Zeer goede staat
naam in , rug zeer goed, lichte gebruikerssporen
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:03
Bessy: la marche desespérée (34)
Bessy: la marche desespérée (34)
Quasi nieuwstaat
Herdruk Taal: frans Will / Vandersteen Niets in geschreven, bijna perfecte rug, zeer fraai binnenwerk en zeer mooie (nog stijve) kaften
€ 9,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:04
Bessy: la piste d’argent (55)
Bessy: la piste d’argent (55)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk Taal: frans Will / Vandersteen Niets in geschreven, zeer mooie rug
€ 4,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:05
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
10 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:06
Suske en Wiske - 196 - de natte Navajo - 1ste druk 1983
Suske en Wiske - 196 - de natte Navajo - 1ste druk 1983
Zeer goede staat
onbeschreven, rug zeer goed, lichte gebruikerssporen en mm-vlekjes
€ 2,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:06
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
10 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:07
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
10 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:08
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
10 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:09
Suske en Wiske - 195 - de hippe heksen - 1ste druk 1983
Suske en Wiske - 195 - de hippe heksen - 1ste druk 1983
Goede staat
naam op cover, mm-sleet rug onder, gebruikerssporen
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:09
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
10 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:10
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
10 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:11
Suske en Wiske - 210 - de jolige joffer - 1ste druk 1987
Suske en Wiske - 210 - de jolige joffer - 1ste druk 1987
Goede staat
naam op cover, kruisjes bij titels, miniem deukje rug onder, gebruikerssporen
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:12
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
8 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:12
Colt 45: Western verhalen
Colt 45: Western verhalen
Wisselende staten
8 stuks variërend van redelijk tot zeer goed staat.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:13
Safari: drama rond Nakuru (6)
Safari: drama rond Nakuru (6)
Redelijke staat tot goede staat
Eerste druk - Biddeloo / Studio Vandersteen - Naampje op titelblad
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:14
Suske en Wiske - 207 - de glanzende gletsjer- 1ste druk 1986
Suske en Wiske - 207 - de glanzende gletsjer- 1ste druk 1986
Zeer goede staat a quasi nieuw
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte gebruikssporen = bijna nieuw met een bijna onzichtbare stickerbeschadiging front cover
€ 2,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:15
Safari: de slangendanser (9)
Safari: de slangendanser (9)
Redelijke staat tot goede staat
Eerste druk - Biddeloo / Studio Vandersteen - Naampje op titelblad en binnenkant cover, stukje uit de kaft achteraan
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:15
Safari: de zwarte panter (14)
Safari: de zwarte panter (14)
Goede staat
Eerste druk - Biddeloo / Studio Vandersteen - Naampje op titelblad
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:16
Safari: mysterie rond de ark (15)
Safari: mysterie rond de ark (15)
Goede staat
Eerste druk - Biddeloo / Studio Vandersteen - Naampje op titelblad
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:17
Safari: de grotten van Balini (16)
Safari: de grotten van Balini (16)
Goede staat
Eerste druk - Biddeloo / Studio Vandersteen - Naampje op titelblad en binnenkant cover
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:18
De Pierkes - 2 - Hors Commerce Speciale uitgave met speciaal cover op 500 exemplaren - 1ste druk 2015
De Pierkes -  2 -  Hors Commerce Speciale uitgave met speciaal cover op 500 exemplaren - 1ste druk 2015
Quasi nieuwstaat gesigneerd door mijzelf nr 460
onbeschreven, rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen, Rik Willemen tekende de tekening van de cover en de tekening op de achterkant en de illustratie van het titelblad w...
€ 7,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:18
Safari: duistere machten (18)
Safari: duistere machten (18)
Goede staat
Eerste druk - Biddeloo / Studio Vandersteen - Naampje op titelblad en binnenkant cover
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:19
Bessy: het geheimzinnige spoor (4)
Bessy: het geheimzinnige spoor (4)
Zeer goede staat
Eerste druk - Jeff Broeckx / Studio Vandersteen - Niets in geschreven
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:20
Suske en Wiske - 133 - de tuf-tuf-club - 2de druk heruitgave 1972
Suske en Wiske - 133 - de tuf-tuf-club - 2de druk heruitgave 1972
Goede staat
naam en stempels op titelblad , rug zeer goed maar begin sleet onder, zeer lichte gebruikssporen
€ 2,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:21
Bessy: de schrik van Robson Rockies (6)
Bessy: de schrik van Robson Rockies (6)
Zeer goede staat
Eerste druk - Jeff Broeckx / Studio Vandersteen - Niets in geschreven
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:21
Bessy natuurkommando: het verboden eiland (2)
Bessy natuurkommando: het verboden eiland (2)
Zeer goede staat
Eerste druk - Jeff Broeckx / Studio Vandersteen - Niets in geschreven
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:22
Bessy natuurkommando: de gevleugelde plaag (14)
Bessy natuurkommando: de gevleugelde plaag (14)
Zeer goede staat
Eerste druk - Jeff Broeckx / Studio Vandersteen - Niets in geschreven
€ 4,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:23
Bessy: Bessy’s vreemde vriend (75)
Bessy: Bessy’s vreemde vriend (75)
Redelijke staat tot goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje achterin, een scheurtje binnenin en in de kaft achteraan, mooie rug, geen losse bladen
€ 1,50
1 Bieding
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:24
Suske en Wiske - 225 - de goalgetter - 1ste druk 1990
Suske en Wiske - 225 - de goalgetter - 1ste druk 1990
Goede staat
onbeschreven , begin sleet rug onder, zeer lichte gebruikssporen
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:24
Bessy: de ongenode gast (77)
Bessy: de ongenode gast (77)
Goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Geschreven binnenkant cover
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:25
Bessy: de wreker (79)
Bessy: de wreker (79)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover en op titelblad
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:26
Suske en Wiske - 215 - de Krimson-crisis - 1ste druk 1988
Suske en Wiske - 215 - de Krimson-crisis - 1ste druk 1988
Zeer goede staat a quasi nieuw
onbeschreven , rug perfect, zeer lichte gebruikssporen = bijna nieuw met bijna onzichtbare vlekjes frontcover
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:27
Bessy: sheriff in nood (82)
Bessy: sheriff in nood (82)
Zeer goede staat
Tweede druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven, winkelstempeltje binnenkant cover
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:27
Bessy: het geheim van Rhawik (84)
Bessy: het geheim van Rhawik (84)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:28
Asterix en Obelix Asterix de Galjer De gouden sichte Friese dialect uitgave 1e druk
Asterix en Obelix  Asterix de Galjer  De gouden sichte  Friese dialect uitgave  1e druk
Zeer goede staat Zeldzame uitgave
Asterix en Obelix Asterix de Galjer De gouden sichte Friese dialect uitgave 1e druk
€ 25,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:28
Bessy: de Californio (86)
Bessy: de Californio (86)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:29
De Geuzen Strijd om slot Loevesteijn Reclame uitgave van het kasteel 1e druk heruitgave 2001
De Geuzen Strijd om slot Loevesteijn Reclame uitgave van het kasteel   1e druk heruitgave 2001
Quasi nieuwstaat
De Geuzen Strijd om slot Loevesteijn Reclame uitgave van het kasteel 1e druk heruitgave 2001
€ 5,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:29
Suske en Wiske - 237 - de snikkende sirene - 1ste druk 1993
Suske en Wiske - 237 - de snikkende sirene - 1ste druk 1993
Quasi nieuwstaat
onbeschreven , rug perfect, zeer lichte gebruikssporen
€ 2,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:30
3 delen van de Gouden Reeks Kiekeboe, Suske en Wiske en De rode ridder in hardcover met linnen rug
3 delen van de Gouden Reeks  Kiekeboe, Suske en Wiske en De rode ridder in hardcover met linnen rug
Quasi nieuwstaat
3 delen van de Gouden Reeks Kiekeboe, Suske en Wiske en De rode ridder in hardcover met linnen rug
€ 40,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:30
Bessy: de overstroming (89)
Bessy: de overstroming (89)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:30
Bessy: het verborgen wapen (94)
Bessy: het verborgen wapen (94)
Goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:31
De Geuzen De zeven jagers Reclame uitgave Tentoonstelling handelsbeurs Antwerpen 1989
De Geuzen De zeven jagers  Reclame uitgave Tentoonstelling handelsbeurs Antwerpen 1989
Quasi nieuwstaat
De Geuzen De zeven jagers Reclame uitgave Tentoonstelling handelsbeurs Antwerpen 1989
€ 5,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:31
Suske en Wiske De Oosterse trilogie genummerde uitgave
Suske en Wiske  De Oosterse trilogie  genummerde uitgave
Zeer goede staat tot quasi nieuwstaat
Suske en Wiske De Oosterse trilogie genummerde uitgave Dit is nummer 389
€ 65,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:32
Bessy: de vakman (95)
Bessy: de vakman (95)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:32
Suske en Wiske - 131 - het zingende nijlpaard - 1ste druk heruitgave 1972
Suske en Wiske - 131 - het zingende nijlpaard - 1ste druk heruitgave 1972
Goede staat a zeer goede staat
naam in , rug zeer goed, zeer lichte gebruikssporen
€ 4,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:33
Robert en Bertrand De Alvestedetocht Friese zeldzame uitgave 1e druk
Robert en Bertrand  De Alvestedetocht Friese zeldzame  uitgave  1e druk
Quasi nieuwstaat
Robert en Bertrand De Alvestedetocht Friese zeldzame uitgave 1e druk
€ 10,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:33
Bessy: Kwang, de bergbever (96)
Bessy: Kwang, de bergbever (96)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op titelblad
€ 2,00
1 Bieding
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:33
Bessy: de degen der vrede (98)
Bessy: de degen der vrede (98)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op de cover en op titelblad
€ 2,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:34
Familie Doorzon Gerrit De Jager Doorzon verkocht 1e druk
Familie Doorzon Gerrit De Jager  Doorzon verkocht 1e druk
Quasi nieuwstaat
Familie Doorzon Gerrit De Jager Doorzon verkocht 1e druk
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:34
Brabant Daar brandt nog licht. De geschiedenis van Brabant in stripvorm Hardcover 1e druk
Brabant Daar brandt nog licht. De geschiedenis van Brabant in stripvorm Hardcover  1e druk
Quasi nieuwstaat
Brabant Daar brandt nog licht. De geschiedenis van Brabant in stripvorm Hardcover 1e druk
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:35
Bessy: Diamond-R (101)
Bessy: Diamond-R (101)
Redelijke staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op titelblad
€ 1,50
1 Bieding
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:35
Bessy: Murphy, de reus (110)
Bessy: Murphy, de reus (110)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op de cover
€ 3,00
1 Bieding
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:36
Kuifje raket naar de maan. Miniatuur met hangertje
Kuifje  raket naar de maan.  Miniatuur met hangertje
Nieuwstaat
Kuifje raket naar de maan. Miniatuur met hangertje Nieuw
€ 1,00
1 Bieding
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:36
Jommeke - 50 - de plastieken walvis - 1ste druk 1972
Jommeke - 50 - de plastieken walvis - 1ste druk 1972
Goede staat
naam in, wrijfsporen rug, gebruikssporen, titels aangerond, middelste blad los met lichte beschadiging
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:36
Bessy: de opgejaagden (114)
Bessy: de opgejaagden (114)
Redelijke staat
Tweede druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven, onderlijnde titels achteraan
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:37
Bessy: de grote blanke vader (117)
Bessy: de grote blanke vader (117)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover
€ 2,00
1 Bieding
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:38
Bessy: de Greenhorns (118)
Bessy: de Greenhorns (118)
Goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op titelblad
€ 2,00
1 Bieding
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:39
Strip klassiek - 10 - de familie Snoek groeit aan - 1ste druk her 1982
Strip klassiek - 10 - de familie Snoek groeit aan - 1ste druk her 1982
Goede staat
onbeschreven, minieme breukjes rug, lichte gebruikssporen, nietjes
€ 2,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:39
Bessy: het brandende water (120)
Bessy: het brandende water (120)
Goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Sticker op de cover en naampje op titelblad
€ 2,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:40
Bessy: de gouden rots (134)
Bessy: de gouden rots (134)
Goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op titelblad
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:41
Rik Ringers - 33 - het schandaal Rik Ringers - 1ste druk 1981
Rik Ringers - 33 -  het schandaal Rik Ringers - 1ste druk 1981
Zeer goede staat
= quasi nieuw met naam overplakt cover en titelblad + rug verstevifd
€ 4,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:42
Bessy: de zwarte scalp (60)
Bessy: de zwarte scalp (60)
Redelijke staat tot redelijk goed
Eerste druk Studio Vandersteen Naampje op titelblad, cover los van het boekblok, scheurtje bovenaan in de cover, scheur in laatste blad, middenblad vast in beide nietje...
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:42
Bessy: de zwarte horde (50)
Bessy: de zwarte horde (50)
Goede staat tot zeer goede staat binnenin
Eerste druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven, rug lichtjes geschaafd met een scheurtje van 3 cm onderaan, scheurtje in de cover onderaan, middenblad nog stev...
€ 5,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:43
Bessy: witte bliksem (46)
Bessy: witte bliksem (46)
Zeer goede staat tot quasi nieuw
Tweede druk - Studio Vandersteen - Naampje op de cover, zeer propere en strakke covers die vanzelf nog dichtveren, bijna perfecte rug met zeer weinig kleurverlies, bin...
€ 7,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:44
Rik Ringers - 34 - de nacht der vampiers - 3de druk 1986
Rik Ringers - 34 -  de nacht der vampiers - 3de druk 1986
€ 4,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:45
Bessy: de noodlottige tocht (39)
Bessy: de noodlottige tocht (39)
Zeer goede staat tot quasi nieuw
Tweede druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven, zeer propere en strakke covers, zeer mooie rug met weinig kleurverlies, binnenwerk oog nog zeer fris en middenb...
€ 7,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:45
Bessy: de hinderlaag (37)
Bessy: de hinderlaag (37)
Redelijke staat tot redelijk goed
Eerste druk Studio Vandersteen Naampje op de cover bovenaan, geschreven binnenkant covers, cover los van het boekblok, scheurtje bovenaan in de rug, 1 tekening met bic...
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:46
Bessy: de huilende rotsen (31)
Bessy: de huilende rotsen (31)
Redelijke staat tot redelijk goed
Herdruk Studio Vandersteen Niets in geschreven, doorzichtige tape over de hele rug, cover los van het boekblok, middenblad los uit bovenste nietje.
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:47
Bessy: onrust in Redskin City (29)
Bessy: onrust in Redskin City (29)
Redelijke staat
Herdruk Studio Vandersteen Niets in geschreven, rug bijna volledig doorgescheurd, middenblad los uit onderste nietje, plakband binnenin en scheurtje in het midden van d...
€ 1,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:48
Rik Ringers - 38 - strijd tegen de misdaad - 2de druk 1985
Rik Ringers - 38 -  strijd tegen de misdaad - 2de druk 1985
Zeer goede staat
onbeschreven, rug zeer goed ,lichte gebruikssporen
€ 2,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:48
Bessy: de weddenschap (23)
Bessy: de weddenschap (23)
Goede staat tot zeer goede staat binnenin
Herdruk - Studio Vandersteen - Naampje op titelblad en rekensommetje achteraan, rug lichtjes geschaafd, middenblad uit de nietjes maar niet beschadigd
€ 5,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:49
Karl May: de berejager (3)
Karl May: de berejager (3)
Redelijke staat
Tweede druk Studio Vandersteen Naam binnenkant cover, rug bovenaan gescheurd (3cm)
€ 2,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:50
Karl May: vuurwater (11)
Karl May: vuurwater (11)
Zeer goede staat
Herdruk Studio Vandersteen Niets in geschreven, zeer mooie rug
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:51
Rik Ringers - 41 - het huis van de wraak - 1ste druk 1985
Rik Ringers - 41 -  het huis van de wraak - 1ste druk 1985
€ 6,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:51
Karl May: de totem van Winnetou (12)
Karl May: de totem van Winnetou (12)
Zeer goede staat
Herdruk Studio Vandersteen Naampje op de cover, zeer mooie rug
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:52
Karl May: de woudlopers (16)
Karl May: de woudlopers (16)
Matige staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Parafje op de cover, rug gescheurd tot onderste nietje
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:53
Rik Ringers - 42 - dodenlijst - 1ste druk 1986
Rik Ringers - 42 -  dodenlijst - 1ste druk 1986
Zeer goede staat
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte leessporen, quasi nieuwstaat met stickertje
€ 4,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:54
Karl May: de hoornblazer (19)
Karl May: de hoornblazer (19)
Redelijke staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op de cover, tekening binnenkant cover
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:54
Karl May: het zevende schot (20)
Karl May: het zevende schot (20)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven, zeer mooie rug met een weinig kleurverlies
€ 4,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:55
Karl May: de grote ivoorsnavel (22)
Karl May: de grote ivoorsnavel (22)
Redelijke staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naam binnenkant cover, doorzichtige tape over bijna de hele rug.
€ 1,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:56
Rik Ringers - 44 - Rik Ringers contra Sherlock - 1ste druk 1987
Rik Ringers - 44 -  Rik Ringers contra Sherlock - 1ste druk 1987
Goede staat
onbeschreven, rug perfect, zeer lichte leessporen, quasi nieuwstaat met overplakte naam op titelblad en vlekjes
€ 2,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:57
Karl May: de brandstichter (29)
Karl May: de brandstichter (29)
Goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje en stempeltje op de cover
€ 2,50
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:57
Karl May: de posse (30)
Karl May: de posse (30)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover, zeer mooie rug met gering kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:58
Karl May: gekke John (33)
Karl May: gekke John (33)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover, zeer mooie rug met gering kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 20:59
Rik Ringers - 47 - de duivelse tweeling - 5de druk 2002
Rik Ringers - 47 - de duivelse tweeling - 5de druk 2002
€ 6,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:00
Karl May: Rio Grande (35)
Karl May: Rio Grande (35)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover, zeer mooie rug met gering kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:00
Karl May: de wagenmaker (36)
Karl May: de wagenmaker (36)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover, zeer mooie rug met gering kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:01
Karl May: de waterzoeker (37)
Karl May: de waterzoeker (37)
Goede staat tot zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven, zeer mooie rug met gering kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:02
Karl May: de stenen squaw (38)
Karl May: de stenen squaw (38)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op de cover, zeer mooie rug met nauwelijks kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:03
Rik Ringers - 50 - de misdaad van het jaar 2000 - 1ste druk 1991
Rik Ringers - 50 - de misdaad van het jaar 2000 - 1ste druk 1991
€ 7,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:03
Karl May: de vioolspeler (39)
Karl May: de vioolspeler (39)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje op de cover, zeer mooie rug met nauwelijks kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:04
Karl May: de banneling (41)
Karl May: de banneling (41)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Naampje binnenkant cover, zeer mooie rug met gering kleurverlies
€ 3,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:05
Karl May: de vervalste brandmerken (42)
Karl May: de vervalste brandmerken (42)
Zeer goede staat
Eerste druk - Studio Vandersteen - Niets in geschreven, bijna perfecte rug
€ 4,00
0 Biedingen
Bied
Sluit over
+30s
 
Doorlopende veiling
Einde: Din 11-05 - 21:06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|