Doorlopende veilingen

Wis
3407
kavels gevonden
Aantal kavels per pagina
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|
Jerom - 12. De Bazige Blauwbaard / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e en enige druk 1984
Standaard Uitgeverij nr 12 in de 3e reeks - soft cover - gebruikssporen - onbeschreven Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
Jerom - 94. De gemaskerde koala / W. Vandersteen / SC
Redelijke staat tot goede staat 1e en enige druk 1982
€ 2,00

Einde kavel :
Jerom - 86. De Bizonkoningin / W. Vandersteen / SC
Redelijke staat tot goede staat 1e en enige druk 1980
Standaard Uitgeverij nr 86 in de 2e reeks - soft cover - gebruikssporen - beschadiging onderzijde vouwrand - onbeschreven Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
Jerom - 85. Het verzonken fort / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e en enige druk 1980
Standaard Uitgeverij nr 85 in de 2e reeks - soft cover - gebruikssporen - onbeschreven Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
Jerom - 49. Gevaarlijk zwembad / W. Vandersteen / SC
Redelijke staat 1e druk 1973
€ 2,00

Einde kavel :
Jerom - 13. De Tomatenbrigade / W. Vandersteen / SC
Redelijke staat tot goede staat - 1e druk 1967
€ 3,00

Einde kavel :
Jerom - 12. De Gouden Stuntman / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1967
Standaard Uitgeverij nr 12 in de 2e reeks - soft cover - gebruikssporen / vouw in voorblad - Naamstempel op coverblad Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 3,00

Einde kavel :
 Bessy - 150. Vlucht van kleine eekhoorn  / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e en enige druk 1982
Standaard Uitgeverij nr 150 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - naam op het schutblad Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
 Bessy - 149. De wraak van de poema  / W. Vandersteen / SC
Standaard Uitgeverij nr 149 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - initialen binnen zijde kaft Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
 Bessy - 143. De Duivelsdans  / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e en enige druk 1981
Standaard Uitgeverij nr 143 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - onbeschreven Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
 Bessy - 140. Muiterij  / W. Vandersteen / SC
€ 2,00

Einde kavel :
 Bessy - 135. Het gebied van Orscha  / W. Vandersteen / SC
Goede staat tot zeer goede staat - 1e en enige druk 1979
Standaard Uitgeverij nr 135 in de reeks - soft cover - minimale gebruikssporen - onbeschreven Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
Hardcover : De lokroep van de Roots 2 : Nairobi 1-ste druk 2013
Nieuwstaat ( splinternieuw en ongelezen )
Splinternieuwe hardcover in ongelezen staat 1-ste druk uit 2013 Uitgeverij Daedalus Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar, niets op aan te merken
€ 8,00

Einde kavel :
 Bessy - 130. Wie is mijn moordenaar  / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1978
Standaard Uitgeverij nr 130 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - potloodprijsje binnenzijde Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
Hardcover : Durandal  Nr 4 : Het mark Bretagne 1-ste druk 2013
€ 10,00

Einde kavel :
 Bessy - 129. De wereld van de duisternis  / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1978
Standaard Uitgeverij nr 129 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - potloodprijsje binnenzijde Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
Hardcover : Het Jacobsteken: een leven in stripvorm uit 2013
Splinternieuwe hardcover in ongelezen staat 2-de druk uit 2013 Uitgeverij Daedalus Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar, niets op aan te merken
€ 10,00

Einde kavel :
Hardcover :Lancelot nr 3: Morgane 1-ste druk 2013
€ 10,00

Einde kavel :
 Bessy - 128. De ontsnapte  / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1978
Standaard Uitgeverij nr 128 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - onbeschreven Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
Hardcover : Drakendynastie 1 : De woede van Ying Long 1e druk uit 2011
Nieuwstaat splinternieuw en ongelezen
Splinternieuwe hardcover in ongelezen staat 1-ste druk uit 2011 Uitgeverij Daedalus Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar, niets op aan te merken
€ 9,00

Einde kavel :
 Bessy - 125. Zarak de rode poema  / W. Vandersteen / SC
Goede staat 2e druk 1977
Standaard Uitgeverij nr 125 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - potloodprijsje aan de binnenzijde Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 1,50

Einde kavel :
Hardcover : Wolf 1-ste druk uit 2013
€ 8,00

Einde kavel :
Hardcover : De koning der apen :  John Arthur Livingstone 1-ste druk uit 2013
Splinternieuwe hardcover in ongelezen staat 1-ste druk uit 2013 Uitgeverij : Daedalus Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar, niets op aan te merken
€ 7,00

Einde kavel :
 Bessy - 114. De Opgejaagden / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1975
€ 2,00

Einde kavel :
Hardcover : Deadline  1-ste druk 2014
€ 9,00

Einde kavel :
 Bessy - 105. De Beverdam / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1973
€ 2,00

Einde kavel :
Hardcover : Team Rafale Nr 1 : De alpha demostratie 1-ste druk uit 2018
€ 9,00

Einde kavel :
De Blauwbloezen Nr 61 : De vreemde soldaaat Franklin 1-ste druk uit 2017
1-ste druk uit 2017 Uitgeverij : Dupuis Splinternieuwe strip in ongelezen nieuwstaat ( nog geseald ) Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar
€ 5,00

Einde kavel :
 Bessy - 104. Mike Defflings goud / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1973
€ 1,00

Einde kavel :
De Blauwbloezen Nr 60 : Carte  blanche voor een blauwbloes 1-ste druk uit 2017
€ 5,00

Einde kavel :
 Bessy - 75. Bessy's vreemde vriend / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1969
Standaard Uitgeverij nr 75 in de reeks - soft cover - gebruikssporen / kreukel cover - potloodprijsje Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
De Blauwbloezen Nr 58 : Groene vingers 1-ste druk uit 2014
1-ste druk uit 2014 Uitgeverij : Dupuis Splinternieuwe strip in ongelezen nieuwstaat ( nog geseald ) Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar
€ 5,00

Einde kavel :
De Blauwbloezen Nr 57 : Colorado story 1-ste druk uit 2013
1-ste druk uit 2013 Uitgeverij : Dupuis Splinternieuwe strip in ongelezen nieuwstaat ( nog geseald ) Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar
€ 5,00

Einde kavel :
 Bessy - 71. De verdwijning van Edelhert / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e druk 1968
Standaard Uitgeverij nr 71 in de reeks - soft cover - gebruikssporen - doorgestreepte naam 1e pagina Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
De BlauwbloezenNr 56: Tand om tand 1-ste druk uit 2012
1-ste druk uit 2012 Uitgeverij : Dupuis Splinternieuwe strip in ongelezen nieuwstaat ( nog geseald ) Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar
€ 5,00

Einde kavel :
De Blauwbloezen Nr 55 : Mijn broer de indiaan 1-ste druk uit 2011
1-ste druk uit 2011 Uitgeverij : Dupuis Splinternieuwe strip in ongelezen nieuwstaat ( nog gesealed ) Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar
€ 5,00

Einde kavel :
 Bessy - 136. Tragedie van de Kustindianen / W. Vandersteen / SC
Goede staat 1e en enige druk 1979
Standaard Uitgeverij nr 136 in de reeks - soft cover - lichte gebruikssporen - onbeschreven Foto's maken deel uit van de omschrijving
€ 2,00

Einde kavel :
DeBlauwbloezen Nr 54 : Miss Walker 1-ste druk uit 2010
1-ste druk uit 2010 Uitgeverij : Dupuis Splinternieuwe strip in ongelezen nieuwstaat ( nog geseald ) Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar
€ 5,00

Einde kavel :
Thorgal de jonge jaren Nr 1 : De drie zussen Minkelsonn 1-ste druk uit 2013
1-ste druk uit 2015 Uitgeverij : Le lombard Splinternieuwe strip in ongelezen nieuwstaat ( nog geseald ) Perfecte rug Volledig onbeschreven Top exemplaar
€ 5,00

Einde kavel :
Jeremiah - Simon is terug, SC
Jeremiah - Simon is terug, SC
Redelijke staat
€ 1,00

Einde kavel :
luitenant blueberry -  het einde van de lange rit. deel 26 (SC)
€ 2,00

Einde kavel :
Marshall blueberry Blueberry - shermans opdracht, SC
€ 3,50

Einde kavel :
lucky luke en phil ijzerdraad.
Redelijke staat kaft is door de tijd versleten.
€ 15,00

Einde kavel :
bruce j hawker - complete serie van 7 boeken (sc).
€ 15,00

Einde kavel :
Michel vaillant - le prince blanc, HC
Quasi nieuwstaat in het frans
uit de serie van michel vaillant. deel - le prince blanc . uit het jaar 1978. ISBN 978-90-314-3165-6. harde cover uitvoering. in de franse taal.
€ 1,00

Einde kavel :
een avontuur van chlorophyl - de drie nozems deel 2
€ 2,00

Einde kavel :
victor sackville - moord op de theems
deel 5 uit de serie van victor sackville, het boekje is uit het jaar van 1991. ISBN nummer 90.6421.828.5 geschreven door, carin.riviere.borile. uitgebracht door, lombard.
€ 1,00

Einde kavel :
oberon zwart/wit, professor a.b.c. breinbreier (Genie).
€ 1,00

Einde kavel :
wayne thunder - de poort van de ingewijde deel 2. (sc)
getekend door - marcello - de kuyssche. uitgegeven door - lombard. ISBN nummer - 90-6421-693-2. uitgebracht - 1988.
€ 2,00

Einde kavel :
De kinderen van kapitein grant. SC
€ 1,00

Einde kavel :
 ken parker - lang geweer. (sc)
getekend door - berardi -milazzo. uitgegeven door - oberon bv. ISBN nummer - 90-320-4523-7. uitgebracht - 1977.
€ 2,00

Einde kavel :
verschillende boeken uit de serie van comanche. SC
€ 15,00

Einde kavel :
geschiedenis in beeldverhaal- baden powell, deel 1. (sc)
getekend door - jie. uitgegeven door - dupuis. ISBN nummer - 90-314-0672-4.
€ 2,00

Einde kavel :
amazone century. 3 stuks.
amazone century. 3 stuks.
€ 6,50

Einde kavel :
de avonturen van giel en maria - de tand van mindanao, deel 1. (sc)
Redelijke staat
getekend door - magda - lamquet. uitgegeven door - lombard. ISBN nummer - 90-6421-540-5. uitgebracht - 1985.
€ 2,00

Einde kavel :
de cartografen 3 stuks
de cartografen 3 stuks
€ 6,50

Einde kavel :
joe bar team - deel 4. (sc)
joe bar team - deel 4. (sc)
uit de serie van joe bar deel 4 getekend door - stephanie deteindre. uitgegeven door - casterman. uitgebracht - 1997.
€ 2,00

Einde kavel :
hans kresse - de indianenreeks + wetamo 7 stuks SC
Redelijke staat zie omschrijving en foto s
€ 5,00

Einde kavel :
thorgal - de val van brek zarith deel 6. (sc)
getekend door - rosinski - van hamme. uitgegeven door - lombard. ISBN nummer - 90-6421-445-X. uitgebracht - 1984.
€ 2,00

Einde kavel :
 koffiekleurtje. (sc)
koffiekleurtje. (sc)
getekend door - berthet en andrieu. uitgegeven door - dupuis. ISBN nummer - 90-314-1044-6.. uitgebracht - 1986.
€ 2,00

Einde kavel :
buddy longway - vuurwater. (sc)
uit de serie van buddy longway, nummer - 8. getekend door - derib. uitgegeven door - lombard. ISBN nummer - 90-6421-011-X. uitgebracht - 1979.
€ 2,00

Einde kavel :
jan jans en de kinderen - deel 15 . (sc)
getekend door -j.kruis. uitgegeven door - joop wiggers produkties.bv.. ISBN nummer - 90-6337-043-1. eerste druk.
€ 2,00

Einde kavel :
jan jans en de kinderen - 20 jaar. (sc)
getekend door -j.kruis. uitgegeven door - joop wiggers produkties.bv.. ISBN nummer - 90-6337-073-3.
€ 2,00

Einde kavel :
jan jans en de kinderen - deel 14. (sc)
getekend door -j.kruis. uitgegeven door - joop wiggers produkties.bv.. ISBN nummer - 90-6337-0385. eerste druk.
€ 2,00

Einde kavel :
de keline robbe - dan maar niet. deel 10. (sc)
dit boekje is uitgebracht door, in het belang van limburg getekend door - tome en janry. uitgegeven door - dupuis. ISBN nummer - 90-763-2243-0.
€ 2,00

Einde kavel :
de avonturen van pythagoras en co - contra brazerro. (sc)
Redelijke staat
getekend door - derib - job. uitgegeven door - titanic. uitgebracht - 1972. zitten wat vouwtjes in de kaft voor de rest in goede staat.
€ 2,00

Einde kavel :
zorro - de gemaskerde ruiter. (sc)
getekend door - walt disney. uitgegeven door - amsterdam boek. uitgebracht - 1974.
€ 2,00

Einde kavel :
jaandre van duin - dat wordt lachen. deel 2 (sc)
getekend door - ??. uitgegeven door - land productions. ISBN nummer - 90-5033-009-6..
€ 2,00

Einde kavel :
chiwana - bloed en tranen. (sc)
getekend door - malik. uitgegeven door - archers. uitgebracht - 1984.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - spook 3 antwoordt niet meer. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 10. getekend door - j.p gourmelen - a.h. palacios. uitgebracht door - dargaud. ISBN nummer - 90-252-8412-4. uit het jaartal - 1977.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - duel in de wolken. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 5. getekend door - j.p gourmelen - a.h. palacios. uitgebracht door - dargaud. ISBN nummer - 90-252-8012-9. uit het jaartal - 1977.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - paniek op cape kennedy. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 14. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard. uit het jaartal - 1975.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - piloten zonder uniform. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 30. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard. ISBN nummer - 90-6574-038-4. jaartal - 1982.
€ 2,00

Einde kavel :
jan kordaat - het boze oog. (sc)
uit de serie van jan kordaat, nummer - 7. getekend door -eddy paape - j.m charlier. uitgebracht door - dupuis. ISBN nummer - 90-314-0815-8. jaartal - 1983.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - de zaak minos. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 20. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - s.o.s. in de ruimte. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 14. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - apollo roept soyoez. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 19. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - de gekaapte jumbo. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 21. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard.
€ 2,00

Einde kavel :
kuifje - de zwarte rotsen. (sc)
stripboek uit de serie van kuifje - nummer - 6. uitgebracht door - casterman. getekend door - herge. ISBN nummer - 90-303-2518-6. uitgebracht in het jaar - 1967.
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - crash op 135. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 22. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard.
€ 2,00

Einde kavel :
€ 2,00

Einde kavel :
dan cooper - het geheim van dan cooper. (sc)
uit de serie van dan cooper. nummer 8. getekend door -albert weinberg. uitgebracht door - lombard. uit het jaartal - 1978.
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de ruiter zonder gezicht. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - timoer in virginia. (sc)
€ 2,50
2 Biedingen

Einde kavel :
timoer - de zoon van de kruisvader. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - het rode vikingschip. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de zwaardvechter met het masker. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - het goud in de nacht. (sc)
€ 2,50
2 Biedingen

Einde kavel :
timoer - onraad op de rivier. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de zoon van de honderdman. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - timoer de kelt. (sc)
timoer - timoer de kelt. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de zwarte gondel. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de schaduw van de cid. (sc)
€ 2,50
2 Biedingen

Einde kavel :
timoer - de vuurzuil van timoer (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de gesel gods. (sc)
timoer - de gesel gods. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de kerker onder de rivier. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de talisman van timoer. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
timoer - de vuurvogel. (sc)
timoer - de vuurvogel. (sc)
€ 2,00

Einde kavel :
trigie - de klauwen van het verleden. (sc)
komt uit de serie van trigie nummer 25. getekend door - gerry wood - mike Butterworth. ISBN nummer - 90-320-1121-9. komt uit het jaartal - 1983.
€ 2,00

Einde kavel :
trigie - dreiging uit het heelal. (sc)
komt uit de serie van trigie nummer 7. getekend door - don lawrence - mike Butterworth. ISBN nummer - 90-320-0067-5. komt uit het jaartal - 1977.
€ 2,00

Einde kavel :
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • >|