Sluit binnenkort

500 items gevonden
  • 3
  • 4
  • 5
Bob et Bobette - Les rouages magiques - Standaard uitgave - hc - 1e druk 2007
Nieuwstaat geseald
Franstalige hard cover met linnen rug. Reclame uitgave, kort verhaal en 7 extra pagina’s die wat vertellen over de coöperatie CERA en één pagina met een woordpuzzel.
€ 16,00
14 Biedingen

Zwart Bloed: de vrije mannen (3)
Eerste druk - Vrancken / Desberg - Niets in geschreven
€ 2,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:15
Luxe "PIUS X" - Biografie door Jef NYS (gesigneerd) - Oplage : 80 exemplaren (Romeins genummerd)
€ 100,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:15
Luxe "Wonderbare jeugd van Pieter Breugel" - Biografie door Jef NYS (gesigneerd) - Oplage : 80 exemplaren - Romeins genummerd
€ 100,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:16
Het Plezante Cirkus - deel 4 - Het Plezante Cirkus - Standaard uitgave - hc - 1e druk van een heruitgave 2009
€ 25,00
11 Biedingen

De Zwarte Pijl
De Zwarte Pijl
Eerste druk - Sciotti / Stevenson - Niets in geschreven
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:16
HC Deel 1 "Vleugels van de hoop-Engelen" - Thomas Du Caju (Gesigneerd door de auteur)
Nieuwstaat Voorzien van een mooie tekening
€ 59,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:17
Kerststerren van de 9e kunst - deel 19 - Belgisch Centrum van het Beeldverhaal uitgave - hc - 1e druk 2002
€ 25,00
9 Biedingen

Zunie - HC
Zunie -  HC
Eerste druk - Hausman - Niets in geschreven
€ 6,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:17
HC Deel 2 "Vleugels van de hoop-Demonen" - Thomas Du Caju (Gesigneerd door de auteur)
€ 59,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:18
Modesty Blaise - deel 11 - Modesty Blaise - Panda uitgave - hc - 1e druk 2000
Nieuwstaat geseald
Imitatie leren cover. Ongekleurd.
€ 6,50
7 Biedingen

HC Suske en Wiske : De Botte Botaknol mét inkttekening Paul Geerts en origineel Zaadzakje
€ 49,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:19
Sky-Doll - deel 4 - Sudra - Silvester uitgaven - Beurseditie - hc - 1e druk 2016
Nieuwstaat geseald
Beurseditie First look festival 2016 . Met stofomslag.
€ 15,00
11 Biedingen

Lucky Luke - De kunst van Morris - Dargaud uitgave - hc - 1e druk 2016
Quasi nieuwstaat Met stofomslag.
Vierkant boek. Naslagwerk over het werk van stripicoon Morris. Veel tekeningen en uitleg.
€ 65,00
20 Biedingen

HC Golden Dawn : deel 1 - Het genootschap van Socrates én deel 2 : De Erfenis (duo uitgave)
€ 20,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:20
HC Suske en Wiske - Fata Morgana - Luxe uitgave + Inkttekening door Paul Geerts - Eerste druk - (2009) (500 exmpl)
€ 49,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:20
Hard cover in pocket formaat. Genummerd. Bijlage: velletje Stam & Pilou zegels met speciale afstempeling
€ 5,50
6 Biedingen

HC Suske en Wiske : De Venijnige vanger mét inkttekening Luc Morjeau in beperkte oplage
Nieuwstaat Gesigneerd door Luc Morjeau
€ 49,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:21
De Zouaaf (deel 1 en 2) DUO-uitgave door ERSEL
€ 20,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:21
De Vliegende Hollander - deel 1 - Ouverture - Arboris uitgaven - hc - 1e druk 2001 - opl. 90 ex
Album in bruin kunstleer, gesigneerd en met als losse bijlage een gesigneerde ex-libris.
€ 16,50
12 Biedingen

Vijf HardCover Albums Kuifje
Vijf HardCover Albums Kuifje
€ 20,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:22
HC Razor : De Rechtvaardige Rechters + unieke kleurtekening door Yan Gevuld
Strip in nieuwstaat en, voorzien van een mooie tekening door Yan Gevuld Af te halen te 2630 Aartselaar of verzending Bekijk ook mijn andere kavels
€ 19,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:22
Fred - Autour de Philemon - Dargaud uitgave - hc - 1e druk 2015
Nieuwstaat Geseald
Frans boek met het werk van de auteur van Philemon.
€ 45,00
13 Biedingen

Sjors en Sjimmie 12 : In de rimboe (1e druk 1961)
Goede staat Goede staat Oud album in mooie gelezen staat
€ 10,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:23
Lowietje Berck - deel 2 - Zelfklevend - Belgisch Centrum van het Beeldverhaal uitgave - hc - 1e druk 1995
Hard cover in pocket formaat. Genummerd, en gesigneerd door Berck. Met ingekleefde postzegel van Sammy met datumstempel 7-10-1995
€ 22,50
14 Biedingen

Eric De Noorman "Storm over China"v door Hans G. Kresse
€ 9,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:24
Laïyna - deel 1 - De stenen burcht - Gibraltar uitgave - hc - 1e druk van een heruitgave 1993
Goede staat letters op de voorkant wat weggesleten
Genummerd en gesigneerd, extra groot formaat, zwart imitatie leer.
€ 12,00
9 Biedingen

Hardcover Suske en Wiske : Knokken in Knossos - Witte Gems
€ 5,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:25
HC Glad ijs 1 Pascal Brutal - Man van de toekomst (Riad Sattouf)
€ 8,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:26
De Onnoembare - deel 9 - De Beerput - Dargaud uitgave - hc - 1e druk 1996
Oplage 350 genummerde exemplaren ( 148/350). kaft in papier met vezels erop, groot formaat. Ingeplakte ex-libris door Conrad en Yann gesigneerd.
€ 33,00
12 Biedingen

HC Eden Hotel : Ernesto (Ché Guevara)
€ 8,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:27
Sláine - deel 1 ,2 en 3 in box - Moloch - Golamh - Scota - Dark Dragon Books uitgave - hc - 1e druk 2010
Nieuwstaat geseald
Schuifhoes met de drie delen van Kronieken der invasies.
€ 16,00
13 Biedingen

HC WILD RIVER 1 : De Raid (Wagner & Seiter) Casterman
€ 8,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:28
Bloedworst en blauwe bonen - deel 3 - Wat 'n klotedag - Topgame uitgaven - luxe hc - 1e druk 1995 - opl. 200ex
Nieuwstaat - Met stofomslag.
€ 4,50

Bob et Bobette : Margot la folle (1e druk 1967)
Goede staat 1e Druk
En bon état Goede staat 1e druk 1/11/1967 Af te halen te 2630 Aartselaar of verzending
€ 7,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:29
Op zoek naar de tijdvogel - deel 1 - De hoorn van Ramor - Pegasus uitgave - hc - 1e druk 1995
Groot formaat album in imitatie leer. 1 pagina kleuren illustratie dubbel gesigneerd + 8 pagina's schetsen. Oplage van 325 gesigneerde exemplaren,
€ 13,00
13 Biedingen

Sjors, voorzitter van de rebellenclub - deel 4 - Negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen - Boumaar uitgaven - hc - 1e druk van een heruitgave 1991
€ 10,50
14 Biedingen

HC De Maagd Van Antwerpen (2007) - Koninklijk Atheneum Antwerpen
€ 9,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:30
Hergé-Kuifje-Tintin- 4 Stickers Kuifje "Smile Please"
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:30
Walt Disney - Fantasia box - 1991
Nieuwstaat geseald
€ 3,50
6 Biedingen

Sjors, voorzitter van de rebellenclub - deel 3 - Negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen - Boumaar uitgaven - hc - 1e druk van een heruitgave 1990
Hard cover met linnen rug. Gesigneerd en genummerd (42) Ouderdomsvlekjes op de binnenkant achterkaft (zie foto 7).
€ 12,00
6 Biedingen

De gids van de duistere steden - Casterman uitgave - sc - 1e druk van een heruitgave 2011
Dit is een volledige heruitgave van de Franse editie uit 1996, met herziene en aanvullende informatie.
€ 16,00
11 Biedingen

Hergé -Kaart met eerste strippostzegel België : Kuifje/Tintin- 1979 -Kortrijk
€ 1,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:34
Joker - deel 1 - Joker - Boumaar uitgave - hc - 1e druk 2010
Speciale editie (groot formaat) met een zwarte linnen rug in een oplage van 50 exemplaren.
€ 27,00
8 Biedingen

Holle Pinkel - Holle Pinkel - Boumaar uitgave - hc - 1e druk 2010
€ 23,00
4 Biedingen

XIII Mystery - deel 7 - Betty Barnowski - Khani uitgaven - hc - 1e druk 2014
Groot formaat album met linnen rug. Genummerd 67/100 en gesigneerd . Met gelijk genummerde en gesigneerde ex-libris. Achterin het album 8 pagina's schetsen.
€ 62,00
11 Biedingen

Alex - deel 17 - De keizer van China - Casterman uitgave - hc - 1e druk 1983
Rood linnen hard cover in kartonnen schuifdoos. Genummerd ( 346/520), en gesigneerd. Gedrukt op kwaliteitspapier.
€ 33,00
13 Biedingen

Juffrouw Baudelaire - deel 156 - Vrije vlucht - Dupuis uitgaven - hc - 1e druk 2021
Nieuwstaat geseald
Met genummerde en gesigneerde ex libris.
€ 26,00
14 Biedingen

E.Jacobs : Souvenirkaart Blake en Mortimer -2004
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:38
Chick Bill - deel 50 - Rattevergif - Lombard uitgave - hc - 1e druk 1983
Quasi nieuwstaat genummerd 176/550 en gesigneerd
€ 21,00
12 Biedingen

Largo Winch - De wet van de Dollar - Dupuis uitgaven - hc - 1e druk 2005
Hard cover met linnen rug. Speciale oplage van 400 bestemd voor de kamer van Handel en Nijverheid Brussel.
€ 25,00
10 Biedingen

Suske en Wiske Troskompas uitgaven 18 complete verhalen in 4 S&W multomapjes
€ 10,00
6 Biedingen

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:40
Aria - deel 8 - De meridiaan van Posidonia - Lombard uitgave - hc - 1e druk 1987
Quasi nieuwstaat genummerd 343/400 en gesigneerd
400 exemplaren genummerd en gesigneerd. Hard cover in bruin linnen in kartonnen schuifhoes + 6 blz extra achtergrond info.
€ 32,50
21 Biedingen

Suske en Wiske Parastone beeldje De Bezeten Bezitter Lambik met koffers Met doos en certificaat
€ 15,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:41
Suske en Wiske Parastone beeldje De Bezeten Bezitter Wiske met emmers Met doos en certificaat
€ 15,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:42
13 gestempelde postzegels Kuifje/Tintin+ postfris velletje Kuifje in Congo
€ 6,50
8 Biedingen

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:42
Largo Winch - Deel 17 - Zwarte Zee - Dupuis uitgaven - hc - 1e druk 2010
Album genummerd ( 29/300) Inclusief gelijk genummerde en gesigneerde ex-libris. Zwart linnen rug + 16 blz achtergrond informatie ,potloodschetsen en volle pagina's in potlood
€ 13,50
14 Biedingen

Suske en Wiske Parastone beeldje SW 102 Lambik struikelend Met doos en certificaat
€ 15,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:43
Suske en Wiske - Deel 321 - Het ijzeren duel - Standaard uitgaven - hc - 1e druk 2013
Nieuwstaat geseald
Hard cover met linnen rug. Deel 321 van de 4 kleuren reeks
€ 32,00
9 Biedingen

Carol Voges - Van A tot Z een overzicht van zijn werk - Kippenvel uitgaven - hc - 1e druk van een heruitgave 2021
€ 42,00
21 Biedingen

Blueberry - deel 26 - Het einde van de lange rit - Novedi uitgaven - hc - 1e druk 1986
Groot formaat album. Linnen hardcover met linnen schuifhoes. Gesigneerd door de auteurs. Genummerd 220/800. Bijgevoegd ex-libris.
€ 42,00
14 Biedingen

Alex - deel 18 - Vercingetorix - Casterman uitgave - hc - 1e druk 1985
Quasi nieuwstaat genummerd 281/520 en gesigneerd
€ 40,50
15 Biedingen

Kavel met 52 verschillende gestempelde postzegels stripfiguren : Robbedoes-Suske en Wiske-Nero,enz
€ 27,00
15 Biedingen

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:46
Yoko Tsuno - deel 27 - Le secret de Khâny - Esquisse d'une oeuvre - Dupuis uitgaven - hc - 1e druk 2015
Nieuwstaat Franstalige strip.
Groot formaat album met 32 extra dossier pagina's achter in het album. - Karakterstudies en schetsen.
€ 12,00
7 Biedingen

Don Bosco - Don Bosco de veroveraar - Dupuis uitgaven - hc - 1952
Redelijke staat rug aan de bovenkant gescheurd.
Papieren rug met linnenstructuur. Katerns bijeen genaaid en in de rug gelijmd.
€ 12,00
5 Biedingen

Rozebottel - deel 2 - Rozebottel integraal - Saga bundelingen - hc - 1e druk van een heruitgave 2017
€ 25,50
10 Biedingen

Bob Morane - deel 26 - De jade van Seoul - Albatros uitgave - hc - 1e druk 1992
Door auteurs genummerd en gesigneerd Bijgeleverde ex-libris is gelijk genummerd en gesigneerd door Coria. Linnen hard cover in linnen schuifdoos.
€ 21,00
12 Biedingen

Velletje met 4 postfrisse strippostzegels-1991-Belgisch centrum beeldverhaal
€ 1,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:50
Decalco - Transfer plaatjes - Swarte uitgaven - sc - 1988
Gesigneerd boekje met transfer plaatjes en instructies in 6 talen
€ 7,00
10 Biedingen

Largo Winch - Deel 20 - Shadow - Silhouet uitgaven - hc - 1e druk van een heruitgave 2003
€ 8,50
7 Biedingen

Rozebottel - deel 1 - Rozebottel integraal - Saga bundelingen - hc - 1e druk van een heruitgave 2017
€ 25,50
10 Biedingen

Het Laatste station - deel 1 - Devil's Cave - Standaard uitgave - hc - 1e druk 2007
Grijs linnen hard cover. Album genummerd. Met genummerde en gesigneerde ex-libris. Uitgegeven ter gelegenheid van het 2e Looikes Stripfestival te Tessenderloo
€ 4,50

Hergé-Velletje met 5 postzegels Kuifje naar de maan -2004
€ 2,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:54
De laatste herberg - deel 1 - De laatste herberg - Happy Rabbit Books uitgave - hc - 1e druk 1985
Quasi nieuwstaat zw/w strip
Blauw linnen hard cover. Album genummerd (121/300)
€ 4,50
5 Biedingen

Arkel - deel 4 - Estel - Arcadia uitgave - hc - 1e druk 2003
Quasi nieuwstaat zw/w strip
Groen linnen hard cover in luxe opbergbox . Album en opbergbox beiden romeins genummerd en gesigneerd. Extra een boekenlegger
€ 16,00
11 Biedingen

Niklos Koda - deel 1 - Achterin de berlines - Lombard uitgave - sc - 1e druk 1999
Quasi nieuwstaat - met originele tekening
Tekening voorin het album, gesigneerd.
€ 32,00
11 Biedingen

Hergé -Vel met 25 postzegels Kuifje -2007 -postfris
€ 7,50

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 20:58
Agent 212 - deel 9 - Verboden inrit - Dupuis Unicum uitgave - hc - 1e druk 1983
€ 22,50
10 Biedingen

Elno - De complete Elno - Arboris uitgave - hc - 1e druk van een heruitgave 2017
€ 16,00
7 Biedingen

De Gezellen van de Schemering - deel 1 - De betovering va het Nevelwoud - Casterman uitgave - hc - 1e druk 1984
Genummerd & gesigneerd door Bourgeon. Beige linnen hard cover in kartonnen schuifhoes.
€ 16,00
9 Biedingen

Isabelle - deel 1 - Isabelle - Lombard uitgave - hc - 1e druk 1984
Genummerd & gesigneerd. Geel linnen hard cover in kartonnen schuifhoes.
€ 32,00
20 Biedingen

Kuifje/Tintin-First day cover met 5 postzegels Kuifje op de maan-2004
€ 3,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 21:02
Bruce J. Hawker - deel 7 - Het koninkrijk van de hel - Albatros uitgave - hc - 1e druk 1996
Door auteurs genummerd en gesigneerd Bijgeleverde ex-libris is gelijk genummerd en gesigneerd. Linnen hard cover in linnen schuifdoos.
€ 18,50
5 Biedingen

Zo schildert Vicente Segrelles - Arboris uitgave - hc - 1e druk 1999
Segrelles geeft inzicht in zijn werkwijze.
€ 15,00
14 Biedingen

Over de grenzen van de tijd - Dargaud uitgave - hc - 1e druk van een heruitgave 2005
Integrale uitgave met achter in het album een aantal pagina's met schetsen.
€ 29,00
9 Biedingen

J. Rom Force of Gold - deel 5 - Rode sneeuw - Arboris uitgave - hc - 1e druk 2016
Nieuwstaat geseald
Luxe uitgave met imitatieleer rug, met ex-libris.
€ 13,00
5 Biedingen

Pinokkio - Oog &Blik/ De Bezige Bij uitgave - hc - 1e druk 2009
Het album heeft gekleurde pagina's , pagina's met steunkleur en z/w pagina's of combinaties daarvan.
€ 35,00
9 Biedingen

Kuifje-Tintin - 2 velletjes met postzegels Kuifje(Frankrijk en Belgie)
€ 4,00

Doorlopende veiling
Einde: Don 20-01 - 21:06
Natasja - deel 8 - De raadselachtige gedaanten - Dupuis Unicum uitgave - hc - 1e druk 1983
€ 16,50
9 Biedingen

Vasco - deel 6 - Schaduwen over Venetië - Lombard uitgave - hc - 1e druk 1987
Genummerd & gesigneerd. Rood linnen hard cover in kartonnen schuifhoes.
€ 27,00
16 Biedingen

Fanny Kiekeboe - deel 1 - Moordgriet - Standaard uitgave - hc - 1e druk 2017
€ 21,00
7 Biedingen

Natasja - deel 1 - Opnamen voor Caltech - Dupuis Unicum uitgave - hc - 1e druk 1981
Quasi nieuwstaat Genummerd ( 74/800) en dubbel gesigneerd.
Een Nederlandse luxe-uitgave, beperkt tot 800 exemplaren, genummerd en gesigneerd door de auteur werd nr 1 van de reeks Dupuis Unicum Uitgaven.
€ 32,50
9 Biedingen

Michiel de Ruyter - deel 1 - Het geheim van Michiel de Ruyter - Eureducation uitgave - hc - 1e druk 2007
€ 12,00
6 Biedingen

Franka - deel 21 - Het zilveren vuur - Franka uitgave - hc - 1e druk 2010
Linnen hard cover met goud opdruk. Genummerd en gesigneerd. Dit album bevat 48 pagina's met achtergronden van het verhaal.
€ 39,00
12 Biedingen

Nino - deel 2 - De prinses van Manhattan - Lombard uitgave - hc - 1e druk 1992
Quasi nieuwstaat Genummerd ( 121/225) en dubbel gesigneerd.
€ 7,50
5 Biedingen

Sam - deel 1 - Pruimentijd - Standaard uitgave - hc - 1e druk 1993
Nieuwstaat Geseald
In rood linnen gebonden met opgeplakte kleine voorplaat.
€ 12,00
12 Biedingen

Luc Orient , Tommy Banco - deel 13 - Eddy Paape koerier van de toekomst - Belgisch-centrum-van-het-beeldverhaal uitgave - hc - 1e druk 2001
Quasi nieuwstaat formaat pocketboek.
Romeins genummerd van I tot CL, gesigneerd door Paape, met postzegel en speciale afstempeling
€ 28,00
14 Biedingen

Waterland - deel 7 - De klokkenluider van Sluis - Standaard uitgave - hc - 1e druk 2002
Hard cover met linnen rug. Gesigneerd en genummerd.
€ 7,50
8 Biedingen

Guust Flater - deel 7 - De Flater-saga - Dupuis Unicum uitgave - hc - 1e druk van een heruitgave 1982
€ 19,00
6 Biedingen

Jonge Afrodites - Paul Cuvelier - Loempia uitgave - hc - 1e druk 1985
Een biografische studie. Oplage 150 in linnen band met goudstempel. Oorspronkelijke titel: Paul Cuvelier, L'aventure artistique.
€ 33,00
13 Biedingen

  • 3
  • 4
  • 5